Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 26, 2017 8:47 pm

pile87 je napisao/la:
uto sep 26, 2017 8:42 pm
SirAlexFerguson je napisao/la:
uto sep 26, 2017 8:37 pm


Ko je tu Čenan da se nešto pita oko formacije i postavke na terenu (pretpostavimo da je to razlog). Može dati dobronamjernu kritiku ili prijedlog, ali da se zakace oko toga jer Slavko mozda nece kako bi ovaj htio to ne mogu da shvatim (ako je tako bilo).
A odakle znam ja nagadjam za razlog, mogao mu je reci da ne igramo dovoljno ofanzivno i da se misljenja razidju zar ne...
Ma naravno, i ja kazem pod pretpostavkom da je sve kako smo napisali, opet ne mogu da shvatim da to smije i moze poremetiti ekipu. Ne znam...
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 26, 2017 8:49 pm

Ima l' neka sansa da se gledaju juniori sutra?
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 26, 2017 8:57 pm

Nema me dva dana i svega se načitah, a dobri su postovi dosta konstruktivni. Hajde možda je i bolje da se otvoreno priča o nekim stvarima jer nas je guranje pod tepih i dovelo u situaciju da radimo ko konji nekoliko godina a da još nismo uspjeli da isplivamo iz mulja u koji smo bili potonuli.

Ćenan je otišao a zdravlje je ipak najpreče i brz oporavak mu želim. U saopštenju iz kluba nije navedeno da li će neko biti v.d. i preuzeti posao koji je Ćenan radio, valjda bi to neko morao raditi jer pitanje je kad će i hoće li taj novi sportski direktor doći!?

Rasprava se potegla u vezi ovih izjava na nekom portalu i rekao bih da ova pisanja nemaju veze sa istinom. Nema logike nikakve. Druga je stvar i to je jasno da u svakom klubu pa ako hoćete i bilo kojoj firmi imaš nezadovoljnih "igrača i radnika" koji mahalaju i pričaju jedni na druge, na trenere, na šefove, na direktore, uvijek se neko voli malo više a neko malo manje, i u suštini normalno je da ništa nije i ne može biti idealno jer je ideal više mit nego praksa.

Razmišljao sam da napišem jedan malo duži post o situaciji za Samira Bekrića, da konačno otklonimo i tu dilemu. Šta jeste a šta nije, jer mi vrijeđa zdrav razum da svako malo čitam o njegovom navodnom bojkotu u situaciji kada je cijela država zašiljila olovke, uglancala tastature i čekala da nas Zrinjski potopi da bi krenula neviđena hajka na sve ovo za šta se borimo i za šta se se ovi ljudi u klubu bore.

U toj situaciji čovjek (Samir Bekrić) izađe na teren i bude najbolji pojedinac našeg tima i bukvalno uz Vecinu odbranu penala, svojim loptama i golom donese trijumf u sred Mostara. Međutim vrli forumski stručnjaci za tili čas utvrde da je on na taj način, takvom svojom maestralnom igrom bojkotovao i radio direktno na štetu protiv Želje a da je Slavko Petrović vrhunski genijalac i da su igrači tada morali poslušati trenera i da bi njegovom sjajnom njemačkom odbrambenom taktikom pobjedili brat bratu bar 7:0..

Međutim taj post (koji sam mislio napisati) bi se čitao na preskakanje, opet bi se nakaradni zaključci donosili na osnovu mita o treneru sa nepogrešivom strategijom tako da ću taj post odgoditi za kasnije, za neka mirnija vremena.

Nikad ne spominjem taj tamo portal ali ovdje ću napraviti izuzetak jer čini se da se opet priprema hajka na klub baš kao i pred ovaj dole navedeni duel sa mađarima, bar prema vašem pisanju ovdje jer ne otvaram to smeće iz nekih moralnih razloga i zato što toliko volim Želju da njegovim dušmanima nedam ni mrvice u vidu klikova i nabijanja posjećenosti, ali vjerujem da se popišani novinari tog dušmanskog portala koji su iz kluba nabijeni nogom pripremaju za novi pokušaj osvete naravno oni zdušno priželjkuju naš kiks da bi mogli da opletu sa svojim spletkama, lažima i poluinformacijama.

Budimo pametni i u subotu ko god može nemoj da ne dođe na Grbavicu, moramo se napeti iz petnih žila i ništa se ne smije prepuštati slučaju. Igre se igraju iza naših leđa a da mi nismo možda ni svjesni težine trenutne situacije. Pomozimo momcima na terenu pjesmom i gromoglasnim navijanjem a na protivnike i na sudiju vršiti konstantan pritisak, za svaki faul, aut, korner, za sve. Mi moramo biti pravi a tada ne sumnjam da će i Željo na terenu biti pravi.
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 26, 2017 9:05 pm

Rambo_Amadeus je napisao/la:
uto sep 26, 2017 8:49 pm
Ima l' neka sansa da se gledaju juniori sutra?
Ako kojim slucajem bude, trebalo bi biti ovde http://ludogorets.tv/%D0%BD%D0%B0-%D0%B ... 0%B2%D0%BE ,
ili mozda na facebook stranici Ludogoretsa. Pise nesto da ce se moci pratiti live ali ne razumijem sta. Ne valja prevod :lol:
 
Avatar
InvictuS
Postovi: 28
Pridružen/a: pon jun 19, 2017 3:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 26, 2017 9:07 pm

Na odmoru sam jako slabo pratio dešavanja oko našeg kluba, a iskreno nije mi se dalo čitati veliki broj stranica nakon odmora, ali u toku sam (uglavnom kroz medije) šta se trenutno dešava u klubu...
Ovo mediji je jako važno...mišljenja sam da se oni stave u prvi plan u nekim težim ili nezgodnim situacijama u klubu (naravno, zbog svoga medijskog "rada") i onda forum poprimi neku drugu dimenziju, što nije dobro...
Takve situacije bi trebale da nas samo podsjete koliko se dobrog u međuvremenu desilo u klubu i na našem stadionu i ništa više od toga. Nikakav drugi značaj.
Jer samo uspjeh i "crno na bijelo" su najbolji i jedini lijek za takve situacije.
Iz ličnog iskustva, koliko je samo mojih prijatelja i poznanika (koji uopšte ne prate našu ligu, klubove i igrače) počelo u razgovorima sa mnom da se raspituju o klubu, pitaju o istočnoj tribini, pojedinim igračima (Zeba, Zakarić...), a nikog tog običnog čovjeka nije zanimao niko iz uprave, sportski direktor i sl.
P.S. Ovako se isto, gotovo preslikano dešavalo pred utakmicu sa Zrinjskim u Mostaru kada se čekao poraz...sada samo igramo kod kuće...uz pobjedu, po mogućnosti sa dva-tri gola razlike, niko više neće ni spomenuti sportskg direktora, Slavka i slične stvari...biće to ok
Ako je pojeo, onda je muško, ako je pojela, onda je žensko.
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 26, 2017 9:34 pm

Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
ono.na
Postovi: 575
Pridružen/a: čet feb 25, 2016 12:13 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 26, 2017 9:39 pm

Kad neko bude imao fotke novih reflektora neka objavi ovdje da vidimo. Hvala
Najljepsa drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 26, 2017 9:54 pm

Spoiler:
slika
slika
Ugrađene su nove sijalice u reflektore, ne znam da li je bilo testriranje ali cemo dfinitivno protiv Zrinjskog vidjeti krajnji rezultat i snagu.
Zadnja izmjena: Elegant, dana/u uto sep 26, 2017 9:56 pm, ukupno mijenjano 1 put.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 26, 2017 9:55 pm

Šta li je bio problem sa golovima pa su mijenjali ? :D
I hoce l' sutra igrat ovi juniori iz prvog tima ?
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 26, 2017 10:06 pm

Rambo_Amadeus je napisao/la:
uto sep 26, 2017 9:55 pm
Šta li je bio problem sa golovima pa su mijenjali ? :D
I hoce l' sutra igrat ovi juniori iz prvog tima ?
Ono što sam ja primjetio i što se vidi golim oko je da je legla prečka na sredini, na Koševu je još gore što se toga tiče, sad je li to razlog ili moraju biti neki specijalni golovi ne znam..
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 26, 2017 10:46 pm

Toliko se nekih lazi potencira pod krinkom istine...

Ok, spominju se pare koje se duguju Amaru, ali nema nikakvog jamstva da je taj novac on dao, osim rijeci. Uprkos svemu, treba se to vratiti. A sta je sa parama od Bekricevog transfera? E sada zamisliti kakav je bio javasluk kada su se tako pare davale i uzimale kako se htjelo, a da nigdje nema nikakvog pisanog traga. To je za istraznih organa. Mnogi spominju neke prijasnje "sisteme", a to su sve samo ne sistemi. Niti ima za ista pisanog traga, niti se radilo sistematski. Istina, osvajale su se titule. Kako i sta, svi smo vidjeli na terenu i na to smo ponosni. Ali, to je sakrilo mnoge stvari i mnoge ljude.

Neki ljudi ce odgovarati pred zakonom i to treba biti vodilja. Zato se ovo sve i zakuhava. Ne ide se mnogima u zatvor, niti se mnogima ide na uslovnu od 2-5 godina, jebi ga. Nema ovdje struja koji su za Amara i koje su za Misimovica. Ima samo struja koja je za Zelju i protiv Zelje. Prozivati ove ljude u Upravi koji sjede, moze samo lud covjek. Doduse, lud, bezobrazan i onaj koji misli da moze nesto na foru zaraditi od kluba. Ne moze, niti ce moci. Ko god je za Zelju i za Amara je (ali da se ispita sve i vrati ako se duguje, kao i pare od Bekricevog transfera da se ispitaju), kao i za ovu Upravu. Ko nije, protiv Zelje je. Nema izmedju. Dacu vam primjer. Za izgradnju Juga, Misimovic direktno garantuje svojom imovinom, bude li falilo novca, kao sto je falilo za Istok. Dakle, Istok smo isplacivali u ratama (pri kraju smo), ali je bio potreban jamac. Misimovic je garantovao svojom imovinom. I sada ti uhljupi sa Istoka gledaju Zelju i pricaju protiv tog covjeka. Malo li je. A takvih je primjera bilo mali milion i to svakodnevno.

Ok, Istok su velikim dijelom napravili navijaci, ali sjedile su i neke druge Uprave tu, zasto one nisu pokrenule navijace? Zato sto je novac "nestajao". Pa imali smo preko 12 nelegalnih prikljucaka na struju i nesto manje na vodu, gdje niko nije placao nista. Sve je Zeljo placao. Ko je to omogucio tim ljudima? Ova Uprava? Ma dajte molim vas. Zato i jesu trn u oku, jer rade stvari posteno, transparentno, ali eto u ovoj zemlji je sve tesko. I kao da to nije dovoljno, javi se mala grupica internet ratnika koja pokusava da diskredituje to sve zbog svojih licnih interesa, a sve pod krinkom da zele Zelji sve najbolje. Takvi i serviraju pricu Amar kontra Misimovic.

Uz Amara mi jedino znamo za trajan sportski uspjeh i to se mora rijesiti. Zbog Zelje prvenstveno, ostali su nebitni ili su manje bitni. To je jedini nacin. Inace, poznati zgubidani i lazovi bi se brzo vratili 'nelegalnim prikljuccima' za struju. E pa, kao sto je Lendric rekao: "psi laju..."
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 26, 2017 10:51 pm

Stana na instagramu slika Bekrica u odijelu i pise "gospodin se rađa, gospodin se ne postaje". Vrijeme im je svima u MNK tamo kod gudala sa Tatyem
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 26, 2017 10:54 pm

storm_raider je napisao/la:Toliko se nekih lazi potencira pod krinkom istine...

Ok, spominju se pare koje se duguju Amaru, ali nema nikakvog jamstva da je taj novac on dao, osim rijeci. Uprkos svemu, treba se to vratiti. A sta je sa parama od Bekricevog transfera? E sada zamisliti kakav je bio javasluk kada su se tako pare davale i uzimale kako se htjelo, a da nigdje nema nikakvog pisanog traga. To je za istraznih organa. Mnogi spominju neke prijasnje "sisteme", a to su sve samo ne sistemi. Niti ima za ista pisanog traga, niti se radilo sistematski. Istina, osvajale su se titule. Kako i sta, svi smo vidjeli na terenu i na to smo ponosni. Ali, to je sakrilo mnoge stvari i mnoge ljude.

Neki ljudi ce odgovarati pred zakonom i to treba biti vodilja. Zato se ovo sve i zakuhava. Ne ide se mnogima u zatvor, niti se mnogima ide na uslovnu od 2-5 godina, jebi ga. Nema ovdje struja koji su za Amara i koje su za Misimovica. Ima samo struja koja je za Zelju i protiv Zelje. Prozivati ove ljude u Upravi koji sjede, moze samo lud covjek. Doduse, lud, bezobrazan i onaj koji misli da moze nesto na foru zaraditi od kluba. Ne moze, niti ce moci. Ko god je za Zelju i za Amara je (ali da se ispita sve i vrati ako se duguje, kao i pare od Bekricevog transfera da se ispitaju), kao i za ovu Upravu. Ko nije, protiv Zelje je. Nema izmedju. Dacu vam primjer. Za izgradnju Juga, Misimovic direktno garantuje svojom imovinom, bude li falilo novca, kao sto je falilo za Istok. Dakle, Istok smo isplacivali u ratama (pri kraju smo), ali je bio potreban jamac. Misimovic je garantovao svojom imovinom. I sada ti uhljupi sa Istoka gledaju Zelju i pricaju protiv tog covjeka. Malo li je. A takvih je primjera bilo mali milion i to svakodnevno.

Ok, Istok su velikim dijelom napravili navijaci, ali sjedile su i neke druge Uprave tu, zasto one nisu pokrenule navijace? Zato sto je novac "nestajao". Pa imali smo preko 12 nelegalnih prikljucaka na struju i nesto manje na vodu, gdje niko nije placao nista. Sve je Zeljo placao. Ko je to omogucio tim ljudima? Ova Uprava? Ma dajte molim vas. Zato i jesu trn u oku, jer rade stvari posteno, transparentno, ali eto u ovoj zemlji je sve tesko. I kao da to nije dovoljno, javi se mala grupica internet ratnika koja pokusava da diskredituje to sve zbog svojih licnih interesa, a sve pod krinkom da zele Zelji sve najbolje. Takvi i serviraju pricu Amar kontra Misimovic.

Uz Amara mi jedino znamo za trajan sportski uspjeh i to se mora rijesiti. Zbog Zelje prvenstveno, ostali su nebitni ili su manje bitni. To je jedini nacin. Inace, poznati zgubidani i lazovi bi se brzo vratili 'nelegalnim prikljuccima' za struju. E pa, kao sto je Lendric rekao: "psi laju..."
Upravo to storme. Samo sto mnogi svjesno ili nesvjesno zaboravljaju ili namjerno izostavljaju te "sitnice".
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 26, 2017 11:09 pm

Takodjer, pile je danas poentirao. Cenan je 'pitarski ker', po pisanjima raznih potrona, a sta je onda tom logikom Rusmir Cviko koji je odigrao preko 130 utakmica za anamo one? Po njihovoj logici "pitarsko pseto"??

Odron.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 26, 2017 11:10 pm

Sve je ovo otislo predaleko, da hoce doci ta skupstina na red da se iznese sve sto treba, da kaze sta ko zeli pa da se sve sumira i donese neki sud. Pa i eto da svemoguci Amar kaze sto je najavio pa da vidimo kako i sta dalje. Cisto sumnjam u neke ostavke a i nema razloga za iste, ovi ljudi nece dici sidro nego ce zavrsiti zapoceto.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3559
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 26, 2017 11:13 pm

Bas sada citam na .org forumu jedan post od lika koji navodi sta je sve uradjeno u zadnje 3-4 godine.

Cisto da ne povjerujes. Bio sam dio svih tih akcija i maksimalno pratio sva desavanja ali kada procitas sve u nizu, neka te jeza prodje. Da li je moguce sta smo (su) uradili za 3 godine?

Sta ce tek biti za 4 godine?

U ovoj bijednoj drzavi jedinu dobru stvar vidim na Grbavici!

Grande Miske!!!!





Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 26, 2017 11:14 pm

Durgo je napisao/la:
uto sep 26, 2017 11:13 pm
Bas sada citam na .org forumu jedan post od lika koji navodi sta je sve uradjeno u zadnje 3-4 godine.

Cisto da ne povjerujes. Bio sam dio svih tih akcija i maksimalno pratio sva desavanja ali kada procitas sve u nizu, neka te jeza prodje. Da li je moguce sta smo (su) uradili za 3 godine?

Sta ce tek biti za 4 godine?

U ovoj bijednoj drzavi jedinu dobru stvar vidim na Grbavici!

Grande Miske!!!!

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
Bas neki dan o tome pricamo.. ne vidim da se igdje u ove 3 godine ista pozitivnije u cijeloj zemlji napravilo i pokrenulo od ovoga sto je uradjeno na Grbavici. Nevjerovatno.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 26, 2017 11:33 pm

storm_raider je napisao/la:
uto sep 26, 2017 11:09 pm
Takodjer, pile je danas poentirao. Cenan je 'pitarski ker', po pisanjima raznih potrona, a sta je onda tom logikom Rusmir Cviko koji je odigrao preko 130 utakmica za anamo one? Po njihovoj logici "pitarsko pseto"??

Odron.
ma samo cu po Bog zna koji put reci hvala MU sto smo se odselili s gurbet gurbeta juce odem da vidim sta se pise upravo zbog ovog prefiksa koji je Cenanu dodjelio glavonja s istog ,ljudi ono tamo je dno dna moja majko draga na svakom dijelu foruma lobotomia ono lobotomija ovo,a na nazovi zeljinoj temi najmanje je manijaka sve vrvi od gurbeta i slobodanki.Hvala bogu na sport1 forumu.
 
mali plavisa
Postovi: 347
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 26, 2017 11:42 pm

Elegant je napisao/la:
uto sep 26, 2017 11:10 pm
Sve je ovo otislo predaleko, da hoce doci ta skupstina na red da se iznese sve sto treba, da kaze sta ko zeli pa da se sve sumira i donese neki sud. Pa i eto da svemoguci Amar kaze sto je najavio pa da vidimo kako i sta dalje. Cisto sumnjam u neke ostavke a i nema razloga za iste, ovi ljudi nece dici sidro nego ce zavrsiti zapoceto.
SVEMOGUĆI U SVAKOM SMISLU TE RIJEČI AMAAAAAAR OSIM!!! A hinjaci mu se mogu saget!!!
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 26, 2017 11:49 pm

Dobro bi bilo da se napravi neka retrospektiva ranijeg perioda koja je dovela do dubioze u kojoj smo ne tako davno bili. Naravno niko ovdje nema relevantne podatke niti raspolaze sa 100% činjeničnim stanjem, pa čak i klub nema puni uvid šta se dešavalo i kako već se preko neovisne revizorske kuce došlo do tog i tolikog duga, i to nakon dugog i iscrpljujućeg procesa..

Ono što se može, jeste navesti sve poznate stvari a one nepoznate se mogu ostaviti i pod upitnikom? Napisati sve kako jeste pa kada neko samo spomene bilo šta vezano za dug ili da smo nekad imali fol neki sistem odmah mu zalijepiti taj tekst i tražiti odgovore na mali milion pitanja.

Brzo se (a možda to neki rade i svjesno) zaboravilo šta je i kako bilo, kako je Buki u nedostatku normalnih ulaznica prodavao ulaznice našim navijačima za Jug od prošle utakmice protiv Zrinjskog a mi vako igramo protiv Travnika (nisam baš siguran da li su ove dvije ekipe u pitanju). Još neki momci u toj situaciji dobiju batine od murije jer su htjeli da uđu na stadion bez ulaznice, sasvim opravdano jer nije bilo ulaznica da ih mogu kupiti. To je samo banalan primjer šta i kako se radilo i ovo sad je "Stamford Bridge" u poređenju sa nekadašnjim stadionom.

Prodaje se natkriveni i nenatkriveni zapad ono fora baš, ko Monty Python jbt, i samo da se zna da FKŽ nije potrošio vjerovatno ni pola novca od duga koji je vratio i koji mora vraćati, garantujem da je bar polovina završila u raznoraznim džepovima, e baš ti ljudi kao što Storm fino napisa rovare i pokušavaju zataškati sve, takvi ljudi nisu nikad ni bili naši navijači jer su gledali samo ličnu korist od našeg kluba i bili uz Želju dok je kapalo u džepove. Danas ne da oni nisu naši navijači, nego su to najveći dušmani Želje koji postoje na kugli zemaljskoj.

U ovoj anketi sam glasao za Amara Osima, jer zašto izmišljati toplu vodu kad je već izmišljena a svaka druga opcija se čini kao takva.

Molba bi bila i za ljude u upravi, (ovo je na fonu posta @arcgt) vratite Amara u klub, pametni ste ljudi, napravite deal i da lajavci koji se kriju "pod kaputom Amara Osima" konačno ostanu sami na vjetrometini koja će ih otpuhati brže nego što se nadaju. Vrijeme je da i to raščistimo i da punim plućima nastavimo tamo gdje smo krenuli.
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!

Online

Trenutno korisnika/ca: avlami97, BHDragons, Bing [Bot], cipiripi, gavran, Google [Bot] i 231 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija