Analize protivnika za sezonu 2019/2020: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f= ... 2&p=434009

* * *

Ukoliko nekome treba pomoc, pogotovo ukoliko ima dijete kuci, neka se javi nekome od moderacije. Anonimnost zagarantovana.

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

phily
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 26, 2017 11:46 am

zatvoriti forum, samo za odabrane, stav mi smo veci navijaci od vas, :zid: :guz:
"Na granici smo grubosti. Spremni smo. Mi se ne sklanjamo prepotenciji. MI SMO ZELJO !!!"

boccaccio

:zeljeznicar1:

storm_raider
Kontakt:

uto sep 26, 2017 11:50 am

phily je napisao/la:
zatvoriti forum, samo za odabrane, stav mi smo veci navijaci od vas, :zid: :guz:
Naravno da se niko ovdje to ne bi ni usudio pomisliti, bez veze to inputiras. Mnoge stvari napisane ovdje se izvrcu, spinuju i bivaju namjerno lose prenesene, to je razlog zasto uopste razmisljamo o tome. Po tvojoj logici je onda i logika .org-a (mi smo veci navijaci od vas)? Naravno da ne poredim sa orgom, vec koristim kao argument.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Budi Željo
Kontakt:

phily je napisao/la:
Buraz nije samo za odabrane, vec koliko znam ja sam se registrovao bez da me je iko ista pitao, fino dodjes registrujes se i pises. A ne čitas ovdje i onda ko k.ujica prepricavas na drugim forumima i tamo razglabas.

na onom smecu tamo treba mjesec dana da prodje da ti neko odobri aktivaciju, i ja na kraju zaboravio šifru i nikad nisam ni usao.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!

phily
Kontakt:

uto sep 26, 2017 12:00 pm

moja gresaka, ja razumio registrovane u klubu sa clanskom karticom, a ne registrovane na forumu :r :r
"Na granici smo grubosti. Spremni smo. Mi se ne sklanjamo prepotenciji. MI SMO ZELJO !!!"

boccaccio

:zeljeznicar1:

avlami97
Kontakt:

uto sep 26, 2017 12:02 pm

storm_raider je napisao/la:
phily je napisao/la:
Naravno da se niko ovdje to ne bi ni usudio pomisliti, bez veze to inputiras. Mnoge stvari napisane ovdje se izvrcu, spinuju i bivaju namjerno lose prenesene, to je razlog zasto uopste razmisljamo o tome. Po tvojoj logici je onda i logika .org-a (mi smo veci navijaci od vas)? Naravno da ne poredim sa orgom, vec koristim kao argument.
Čak i ako se zatvori forum, spinovanja, izvrtanja i namjerno lošeg prenošenja će i dalje biti. Samo što će mantra dobiti klasični mahalski oblik...znaš ono čula sam od komšinice da je ovaj ono itd.itd. i krajnji konzument će dobiti ko zna kakvu informaciju. Kada je forum javan, onda čovjek sve to može ponovo pročitati i uvjeriti se u tačnost iznesenog mahalanja.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.

Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Kontakt:

uto sep 26, 2017 12:06 pm

spustite penzije :)

Charlie Sheen
Kontakt:

uto sep 26, 2017 12:09 pm

Na onom
Forumu aktivnonpisu 3,4 forumasa ne znam zasto im se daje tolika paznja.
Eno ss.ba nije dugo cekao.

Veteran1965
Kontakt:

uto sep 26, 2017 12:11 pm

avlami97 je napisao/la:
uto sep 26, 2017 10:43 am
za_zivot_cijeli je napisao/la:
uto sep 26, 2017 9:02 am
nemate pojma koliko je Model upravu!
Normalno da je u pravu. Tamo neki će napisati (izmisliti) kako se Miri Stevanoviću ostalo dužno dvije plate i to navoditi kao javašluk Kluba. Ali neće napisati kako nas je Kenan Hasagić oderao za preko 100 milja KM, i neće napisati za koliko smo izradili Vernesa Selimovića. Naravno da neće napisati u čijoj režiji su nastale te izrade i dugovi.

Senad Misimović radi volonterski. Čovjek nam je napravio od svojih sredstava pomoćni travnati teren. Koliko je još sredstava uletio za izgradnu stadiona i (kupovinu stolica) u obje akcije. Bitno je samo srati. Što ti veliki i vrli Željovci, koji imaju znanje ne rade volonterski, ako toliko vole Klub, kao što to radi Misimović. Veliki broj njih je materijalno situiran. Ako već ne žele da rade volonterski, a kunu se u Želju, zašto onda postavljaju klipove kada god osjete povoljan momenat?. Ne bih ja to nazvao ljubavlju, jer ljubav za novac je kurvaluk.
Nisu samo Keno Hasagić i Vernes Selimović. U to vrijeme je bila praksa i sasvim uobičajeno, da ako hoćeš da ideš i dobiješ čiste papire moraš halaliti svoja potraživanja.
Što se volontiranja tiče, upravljačke strukture ne samo Želje, nego i većine sportskih klubova, i to ne samo u Bosni rade volonterski. Oni svoj interes (ako ga ima osim ljubavi) ostvaruju kroz marketing, medije, i da ne nabrajam zna se kako. Operativne funkcije su naravno profesionalne i tu ljudi rade za platu, kao i u svakoj firmi.
Ne falite previše niti ovu upravu. Imali su i oni grešaka ko u priči. Ovdje je ključ da trenutno nema nekoga osim njih da ima bilo kakvu viziju, i da može namaknuti neke veće pare za dodatne iskorake u klubu. I zato su oni tu. I ovi što bi ih skinuli ne znaju što to rade, jer je većina naučila haračiti državne pare, i rijetko kada u svoj džep ruku zavlače. Ima privatnika, ali ti su tanki, nije to taj potencijal. Trenutno nas sujete ubiše. Obostrano čini mi se....

ublehas
Kontakt:

uto sep 26, 2017 12:13 pm

phily je napisao/la:
uto sep 26, 2017 12:00 pm
moja gresaka, ja razumio registrovane u klubu sa clanskom karticom, a ne registrovane na forumu :r :r
Meni je žao što nije nikad zaživio forum na zvaničnoj stranici gdje bi se mogli registrovati samo članovi registrovani sa članskom karticom, i da se može pisati samo pod punim imenom i prezimenom.
100% sam siguran da bi rasprave bile puno konstruktivnije i ne bi svakom padalo na pamet da valja gluposti. Osim toga ne bi bilo duplih acc. i bilo bi puno manje "plaćenih" komentara.

Refa1921
Kontakt:

uto sep 26, 2017 12:14 pm

Ja jesu govna navalila na nas poslije ovoga kiksa. Ovo je bilo isplanirano sve samo se čekalo kad će se desiti prvi kiks da se ospe paljba na upravu. Jednostavno nekom smetaju i neko hoće da im dođe glave. Pa jedan Mančester Junajted nije osvojio lige ima 4-5 godina pa nikom ništa, tako Arsenal, Liverpul itd. I mene boli način na koji smo prošle godine izgubili titulu i slažem se da je bilo propusta u dovođenju igrača i selektiranju. Boli njihov odnos prema svetom dresu ali ne kontam pojedine ljude. Slažem se da se trebamo vazda boriti za titulu a mozda i kup. Doći će i do toga, dobijemo li sad Zrinjski sve teorije opet padaju u vodu i prilazimo Zrinjskom na dva boda i ne vidim šta je loše sa strane bodovnog salda. Moramo i mi nekad izgubiti pa izgube i mnogo veći od nas. Sada će neko reći boli način na koji smo izgubili ali to je tako kod nas. Teško je da možeš biti bolji od protivnika i stvarati šanse(izraženo) a da izgubiš.Većni igrača za koje se smatra da su problematični sad ističu ugovori na zimu ili ljeto pa ćemo vidjeti kako i šta će biti dalje. Nažalost svi klubovi su tu negdje i to će pokazati vrijeme.

Tryg
Kontakt:

uto sep 26, 2017 12:24 pm

Ko je nalogodavac ovim ovamo klosarima i ovom Culicu, kakve su ovo hijene nije mi jasno. Nisu sami od sebe garant.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!

shzna
Kontakt:

uto sep 26, 2017 12:27 pm

Evo i lesinara.. Ybg, da je Cenan dobio nogu kad i Slavko, ne bi imali toliko materijala. Mada sam opet misljenja da su obojica trebali dobiti nogu, pa cak i prije tekme sa Radnikom.
1987

Elegant
Kontakt:

uto sep 26, 2017 12:28 pm

Ja se bojim da ovi pritisci dusmana, jer ovo nisu nista drugo nego dusmani i mrzitelji, stoka ljubomrna na klub Zeljeznicar, ... ne urode plodom da Misimovic i ekipa odu.

Bojim se ako oni odu da ove bivse garniture i oni koju su nas unistili jedva cekaju da se vrate da uzmu sto se joj moze uzeti i dovedu nas na niske grane.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

AsharaK
Administrator
Kontakt:

uto sep 26, 2017 12:29 pm

Prošle godine su nas isto pritisnuli pred Zrinjski, šta ono bi ? :kafa:
Željezničar ante portas !

Elegant
Kontakt:

uto sep 26, 2017 12:38 pm

Bas isti tajming i sada cekaju ishod utakmice sa Zrinjskim, ako bude sta prizeljkuju razapet ce nas, a misljenja sam da ce i igranje reprezentacije na Grbavici dprinjeti tome u fazonu da nas je savez pogurao kao da ima boljih opcija gdje reprezentacija da igra.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Amidza
Kontakt:

uto sep 26, 2017 12:38 pm

Ja nikako ne kontam to zatvaranje foruma. OK, zatvoris ga, i sta nekoga moze sprijecit da napravi profil i cita, ne mora nikad posta ostavit?
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj

Veteran1965
Kontakt:

uto sep 26, 2017 12:40 pm

Koji nepismeni i mahalski način pisanja tekstova od dotičnog glupana da ne povjeruješ. Ovaj od škole ima 3 časa likovnog i dva velika odmora. kakvi seljački i malogrđanski izrazi to je čudo jedno. A tekst sklepan, djece mi ja bi za 30 sekundi kvalitetniji napisao. Ali ne čudi. Kakav gazda, takvi i uposlenici..

teteac8684
Kontakt:

Hajd ako ništa, s nama ovakvima uvijek je interesantno...

ChWilla
Kontakt:

uto sep 26, 2017 12:48 pm

shzna je napisao/la:
uto sep 26, 2017 12:27 pm
Evo i lesinara.. Ybg, da je Cenan dobio nogu kad i Slavko, ne bi imali toliko materijala. Mada sam opet misljenja da su obojica trebali dobiti nogu, pa cak i prije tekme sa Radnikom.
ćenan je zaista obolio, dobrim dijelom i zbog svega ovoga. a razloga da on ide samo da ide, bez da se prethodno ne nađe neki "pravi" SD, kojeg je u našim uslovima vrlo teško naći - u suštini nije bilo. tajming i način svega sa slavkom jeste pogodovao dušmanima i pogoduje i dalje...
gradi željo boli te *****

teteac8684
Kontakt:

uto sep 26, 2017 12:51 pm

Veteran1965 je napisao/la:
Koji nepismeni i mahalski način pisanja tekstova od dotičnog glupana da ne povjeruješ. Ovaj od škole ima 3 časa likovnog i dva velika odmora. kakvi seljački i malogrđanski izrazi to je čudo jedno. A tekst sklepan, djece mi ja bi za 30 sekundi kvalitetniji napisao. Ali ne čudi. Kakav gazda, takvi i uposlenici..
Standardno, nepismen lik totalno...O nivou izražavanja ne treba trošiti riječi...dno dna...

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], LeoMessi, Mamba1921 i 13 gostiju.

Prijava  •  Registracija