Analize protivnika za sezonu 2019/2020: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f= ... 2&p=434009

* * *

Ukoliko nekome treba pomoc, pogotovo ukoliko ima dijete kuci, neka se javi nekome od moderacije. Anonimnost zagarantovana.

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

MrkiMedo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 25, 2017 11:07 pm

Da bog da im djeci za kruh trebalo svima onima koji su namjerno lose odigrali i koji su ucestvovali u tome da Zeljo ostane bez titule. Dno dna

Elegant
Kontakt:

pon sep 25, 2017 11:12 pm

MrkiMedo je napisao/la:
pon sep 25, 2017 11:07 pm
Da bog da im djeci za kruh trebalo svima onima koji su namjerno lose odigrali i koji su ucestvovali u tome da Zeljo ostane bez titule. Dno dna
Ali sto sve im yebem ...
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

tm8782
Kontakt:

pon sep 25, 2017 11:22 pm

Mislim da neko treba da odgovori na neka pitanja po pitanju navedenog. Da im se spomene majka i familija svima.... Majke im se najebem...

Sent from my thl T6S using Tapatalk

Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom

SanMan
Kontakt:

pon sep 25, 2017 11:30 pm

Leon_Professional je napisao/la:
pon sep 25, 2017 10:59 pm
Nije znao vjerovatno.
I ovo je rekao sad kad je Cenan otisao a dok su ga prije pitali nije nista htio reci.

Nije imao muda kao i prethodnici. Svi nemaju muda, a oni ih smjenjuju.

Neko drugi treba imat muda. Al hajd ...
pa igrač nam fino reko : mi se dogovorili da igramo po svome (Bekrić/Zrinjski) i nikom ništa

Leon_Professional
Kontakt:
Status: Online

pon sep 25, 2017 11:35 pm

I zato ovi sto su protiv smjene Slavka nisu to radi Slavka i sto ga vole, vec sto SAMO njegovom smjenom nista ne dobijas.

Tako isto, svako ko je malo pametan zna da je Adzem dobre stvari uradio i s omladinom podobro valjao klubu, al u konacnici ono sto svi zelimo tesko ce i on uraditi, ( a blize od onog prosle godine ne moze ) jer ako se dodje do iste situacije opet ce isto biti. Zbog cega? Pa onoga s pocetka price da samo smjenom trenera evo dvije godine nista ne postizemo.

A malo je mozda i jasnije zasto los prelazni, zasto pregovori lose prodjose, a kazu bilo je dobrih igraca u opcijama.

@SanMan. Zato sam i ovo gore napisao. Jel ja imam neki razlog da "branim" Slavka, jel nas covjek, jel osvojio nesto? Draze mi je da je tu nase dijete, al ...
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

Ajzea
Kontakt:

pon sep 25, 2017 11:39 pm

Zeljo nikada nije bio i nikada nece biti necija prcija da se vi odnosite prema njemu tako kako ste se ponijeli. Svima vama zbog kojih je Zeljo ispastao i sto ste se postavili iznad kluba yebem majku i zelim sve najgore u zivotu.

Svima, bez izuzetaka !

storm_raider
Kontakt:

pon sep 25, 2017 11:41 pm

Pa kako ce proci pozitivno pregovori sa bilo kojim iole dobrim igracem, kada se zna kakva je atmosfera i ko vodi glavnu rijec. Sve najgore svima koji su ucestvovali u tome!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

SanMan
Kontakt:

pon sep 25, 2017 11:45 pm

@leon, izgleda da si me pogrešno svatio, potpuno se slažem sa tobom a ovo boldirano je srž problema

SirAlexFerguson
Kontakt:

Ja vjerujem da se znaju imena tih mangupa koji nemaju uopste sportski duh, to su obicne propalice koje bi i svoje dijete prodalo. JAVNO imena i prezimena, JAVNO na vandrednoj sjednici. JAVNO uz dokaze ako ih ima... joj joj...
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."

mali plavisa
Kontakt:

pon sep 25, 2017 11:47 pm

Slavko ubleha, Slavko kurcu ne valja i jbt gle čuda Slavko istinu govori dovoljno samo govori o pojedinim, pa dokle više negativa ***** ti život!!!

Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Kontakt:

pon sep 25, 2017 11:47 pm

Jutros ja pisah za pickice u timu.. Rodjeni luzeri...

Refa1921
Kontakt:

pon sep 25, 2017 11:48 pm

Pa kad se Kostić htio obračunati s njima mi smo govorili skijaš, vakav nakav, a ja i dalje mislim da je on solidan trener bio i da nam je mogao pomoći. Nek isteknu ugovori pojedinim igračima i završiti priču s povratnicima. Dovoditi samo mlade momke ili pustiti našu djecu koja su željna dokazivanja. Ne može 6-7 trenera da ne valja a igrači da valjaju. Jedan Odović koji je razbio Ferenca i nosio se sa Standardom kasnije da ne može u ligi nikoga dobiti je smiješan prizor. Može se desiti i kriza i sve to ali ključna riječ je profesionalizam. Kad ti igrača ne smiješ ostaviti 3-4 utakmice na klupi jer će se naljutiti i početi praviti probleme nema se tu više šta pričati.

Ajzea
Kontakt:

pon sep 25, 2017 11:50 pm

Senade, zar da ovo dopustis?
Strijeljati sve ucesnike a tijela pustiti da istruhnu. Pa majku vam klosarsku yebem, marke od fudbala ne zaradili.
Jos sta kazu iz kluba, vrata Cenanu uvijek otvorena. Ma yebem i vas usta..

SirAlexFerguson
Kontakt:

pon sep 25, 2017 11:53 pm

Ja sam rekao da komplet uprava treba da stane uz Adžema ako mislimo nesto napraviti. Nije to bitno sad je li Adžem, jeli Osim, Kostic peti, deseti. Ovi ljudi moraju stati uz njega i ako treba govorio sam o tome uci u svlacionicu i reci im, 3 pobjede za redom - premija, poraz odbitak 40% plate, nerijeseno na Grbavici 20% od plate, pobjeda u derbijima (sarajevo,zrinjski) premija.. ne znam vise ni ja lupam svasta, ali neka PRAVILA treba uvesti i kroz to ih tjerati da daju sve od sebe. Amaru bi npr. svi imali nocni trening poslije Slobode.
Bekricu bi zbog odnosa i onog recenog u novinama zakazao trening u 5 ujutro svaki dan pa nek kurcu svira, nek raskine ugovor ili neka trenira. i tako dalje i tako dalje...

Leon_Professional
Kontakt:

pon sep 25, 2017 11:55 pm

SanMan je napisao/la:
@leon, izgleda da si me pogrešno svatio, potpuno se slažem sa tobom a ovo boldirano je srž problema
Da da. Samo sto je mene ponijelo, udarila mi krv u glavu pa sam nastavio svoju misao dalje.
Razumijem sve, OK, znam da se slazes al nisam napisao kako treba :D

Upravo, nema sanse da ne valja toliko trenera.
Al jbg nema se prave podrske i trener premalo bude tu da ostavi trag. Danas slusam interviju s Amarom, kaze nije slucajna ova dupla.kruna, ovo je rad zadnjih 3 godine, pametan rad.

I opet cu uporediti Bonuci Juventus primjer pravog kluba, i ovo nase gdje jos uvjek nismo tako jaki i pametni.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

storm_raider
Kontakt:

pon sep 25, 2017 11:55 pm

Bekric bi mi imao po 3 treninga dnevno, od toga prvi u 5, zadnji u pola 12 navecer. Ucite samo sta je Ribar radio, a Ado, mani se jaranstva sa klosarima. To je Edisa i kostalo.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

SirAlexFerguson
Kontakt:

pon sep 25, 2017 11:57 pm

Ma Ado nek ih kući uspava i nahrani sto se mene tice sve do jednog, ali ona 3-4-5 radna sata neka bude profesionalizam. I zbog sebe i zbog Želje!

sergejevic

pon sep 25, 2017 11:58 pm

Nista ja ovo nisam povezao.
Cenan pricao iza ledja Petrovicu i blatio ga pred igracima dok smo se borili za titulu?
Onda oni namjerno nisu htjeli da budu prvi da bi otjerali Petrovica?
Uprava postavila tog Cenana na mjesto sportskog direktora da unosi nemir u ekipu?
Dobro se srozao ugled ovog kluba.

mali plavisa
Kontakt:

uto sep 26, 2017 12:05 am

sergejevic je napisao/la:
pon sep 25, 2017 11:58 pm
Nista ja ovo nisam povezao.
Cenan pricao iza ledja Petrovicu i blatio ga pred igracima dok smo se borili za titulu?
Onda oni namjerno nisu htjeli da budu prvi da bi otjerali Petrovica?
Uprava postavila tog Cenana na mjesto sportskog direktora da unosi nemir u ekipu?
Dobro se srozao ugled ovog kluba.
Realno razmišljanje, nažalost njega je sve manje!!!

LeBlue
Kontakt:

uto sep 26, 2017 12:06 am

Mi nazalost trenutno nemamo nikakve koristi od ove price. Cenana nema, ni Slavke nema. Sta se konkretno desavalo neznamo. Samo Zeljo i Adzem mogu gubiti kroz ovu pricu. Adzem je dosta pozitivnog uveo od kada je dosao, sto se vidi i na odnosu prema dresu, i mislim da se to treba podrzati. Isto ako se gleda sa pozitivne strane dosta se igraca vec sada i promjenilo. Od prosle sezone su ostali Kjosevski, Bogicevic, Stevanovic, Blagojevic, Zeba i Zakaric. Mi samo mozemo nagadjati. Meni licno djeluje Zakaric kao kulturna osoba, a isto Kjosevski mislim da se uvjek zalagao koliko je mogao. Bogicevic i Zeba su tu od starijih, i Blagojevic koji igraju bitniju ulogu u ekipi. Stevanovic mislim da ide. Sto znaci da ovo sto trenutno imamo je druga ekipa na odnosu na proslu sezonu. Ko je kriv sada Cenan ili Slavko, mi nije ni bitno. Uvjek sam mislio da je Cenan amater, ali Slavko nije radio dobro iz svoje pozicije, jer je trebao ukazati na problem. Isto mislim da se Slavko nikad nije uklapao u filozofiju kluba, ali sam mu davao podrsku jer je nazor imao rezultate.

Trenutno korisnika/ca: BHDragons, Bing [Bot], Durgo, Google [Bot], Leon_Professional, mali, Mamba1921, PratimsamoPlave, Refa1921, Riki1921, samo_plavo i 48 gostiju.

Prijava  •  Registracija