Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 25, 2017 8:23 pm

Oni ti ga puse Hariseeee :baklja:
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 25, 2017 8:37 pm

arelinho je napisao/la:
pon sep 25, 2017 8:18 pm
shzna je napisao/la:
pon sep 25, 2017 8:16 pm
Samo su pravi Zeljovci glasali za Hareta. Pozdravljam drugog kolegu koji je udijelio glas ovoj fudbalskoj velicini!
znaš me znam te
Spoiler:
slika
Brat!

Izgleda da postoji jos jedan pravi Zeljovac ovdje!
1987
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 25, 2017 8:38 pm

Hahah, gledaj pravih Zeljovaca. :D
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 25, 2017 8:39 pm

"Nemam pojma odakle dolazi ta informacija. Nema realne osnove za nekakav takav angažman", kratko je odgovorio Stanic.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 25, 2017 8:40 pm

Zar se pored zivog Hareta treba traziti dalje?

Oni ti ga puse Harise...

ps. Eo i cetvrti, drago mi je vidjeti da ima i istinskih navijaca Zelje na ovom forumu :palacgore:
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 25, 2017 8:43 pm

Da nisu ovi insajderi mislili na Srdjana Stanica? Kad je vec univerzalac covjek, nek i SD bude.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 25, 2017 8:47 pm

Miske nam platio da tabamo put za Hareta po forumima.

Gledaj Amarovaca na ovom forumu, sta je, ne da Miske 2 3 plate i odmah glas Amaru. :zid: :violina:
1987
 
vobznaazna
Postovi: 123
Pridružen/a: uto maj 09, 2017 12:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 25, 2017 8:52 pm

Rusmir Cviko
 
Avatar
Velahalve
Postovi: 591
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 25, 2017 8:53 pm

Ljudi, zaboravio sam šifru, slao sam zahtjev da mi odg na mail, odnosno pošalju novu, nikada nisam dobio, šaljem š mobitela gdje sam srećom spasio šifru,pomozite braco
 
Avatar
Velahalve
Postovi: 591
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 25, 2017 9:00 pm

Administrator pomozite
 
logme
Postovi: 89
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 12:03 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 25, 2017 9:01 pm

Vjerovatno je Amar većini prvi izbor. Barem meni jeste, ali sumnjam da će išta biti od toga. Evo Stanić otpao. Hare je dobar čovjek, ali ne mislim da je za ove pozicije. Nemojte očekivati nekoga s velikim iskustvom u ovom poslu, takvog ovdje nema, barem ne za sitne pare. Šabanadžović bi morao zapustiti privatne obaveze, mi mu finansijski to ne možemo nadoknaditi. Možda bi Bešlija mogao raditi ovaj posao korektno. Bio je vrijedan igrač, karakteran, uporan, vjerujem da bi i ovom poslu pristupio jednako.
Koliko smo imali pogrešnih procjena zadnjih godina kada je dovođenje igrača u pitanju, pitam se možemo li lošije, koga god da odaberemo.
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 25, 2017 9:02 pm

ChWilla je napisao/la:
pon sep 25, 2017 5:39 pm
Veteran1965 je napisao/la:
pon sep 25, 2017 5:22 pm
Možemo li biti realni bar na trenutak? Da li smo svjesni da u Europi ne postoji ekipa koja ima **** na proizvodnju igrača, i da dominira ligom? Te ekipe koje dominiraju možda s vremena na vrijeme izbaci neko dijete, ali to je više incident, nego strategija. Titule, pobjede, uspjesi, kako u ligi tako i u Europi se osvajaju jakim budgetima, plaćenim igračima, kvalitetom. Mi nabrojimo 6-7 dječaka iz naše omladinske škole (što je odlično da ne bi bio pogrešno shvaćen) i očekujemo titulu sa njima. Ja Vam kažem da će sa tom djecom biti grčevita borba za Europu. Uz to dodaj i neiskusnog trenera ( bez obzira na znanje,rad sa mladim, poznavanje teorije), ma biće oscilacija ko u priči. Na kraju veliki je upitnik ko će se od te djece pokazati, izboriti za poziciju, i na kraju prodati i napraviti karijeru, a Željo na njemu zaraditi neke pare. Iskustvo obično kaže da to ne budu oni koji su pod najvećom fokusom, nego neko sa strane od koga se to ne očekuje. I n kraju koje su to pare koje se mogu uzeti za tu djecu? Svi znamo da se igrači iz Bosne i Hercegovine ne kupuju za neke cifre, dakle ulažeš, rizikuješ rezultat, nezadovoljne navijače i na kraju kroz dvije godine uzmeš neke pare sa kojima ne možeš polusezonu izgurati? Ne vidim neke jasne matematike tu.
Ja bi sve drukčije, i za to treba fkt ozbiljan sportski direktor, extra plaćen, iskusan, sa jakim vezama, dobar sa finansijama, jak pregovarač. Ne vidim iskreno osobu koja bi se prihvatila takvog posla u ovako smješnoj ligi. A kao primjer uspješnog kluba iz male zemlje i tanke lige mogu navesti Zahovića i Maribor...ja bi iskreno takav nekako pristup volio vidjeti i u Želji.
ne pobijajući tebe ništa, ja opet moram postaviti retoričko pitanje - šta je to dug?

dug je činjenica da ranijim načinom rada ni titulama i prodajom nekoliko igrača zajedno (i plus još jedan džekin transfer) nisi mogao ni do nule u ekonomskom smislu, već je klub u roku od godinu i po od posljednje titule došao na rub opstanka. jeste se kralo, jeste se stavljalo u privatne džepove, ali u totalu, i da nije, opet ne bi bio ni na nuli.

ukratko, klub ako hoće da opstane i kad džeko završi karijeru, on će morati i zadržati ove pozitivne tekovine sa sponzorima, i iznaći način da istovremeno pobjeđuje i pravi i prodaje mlade igrače, i to više i sistematskije nego dosad. da, sve zajedno i odjednom. jer cifre ne lažu da je ono od ranije i sa najviše titula i najboljim transferima bilo nedovoljno, čisto ekonomski. nedovoljno i za nulu, a kamoli za napredak i priključenje evropi.
ChWila druže, ne tipujem ja na situaciju i odnose kakve smo nekada imali. Ja sam pristalica da se čovjek pokrije "koliko mu je jorgan dug", i ne daj Bože da se vraćamo na vremena "praznih koverti" i sličnih stvari. Na našu sreću sistem je uspostavljen, ali on sa ovom finansijskom konstrukcijom ne garantuje ništa što bi navijači željeli, a većina nas se konstantno ponavlja, titula, iskoraci u Europi, atraktivna igra, pun stadion. Ja samo iznosim svoje mišljenje da toga sa djecom i ovakvim budgetom nema, nego nas čeka teška borba za plasman u Europu. I zadnje kole je pokazatelj koliko neprijatelja imamo, od konkurentskih klubova, pojedinaca u savezu, do medija. niko ne spominje smiješne sudijske odluke, a nas razapinju i kada nisu takve. Tešku bitku mi bijemo, ali da je nama da se sami sa sobom dogovorimo, i stanemo na jednu stranu,sa svim ostalim bi lako...
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 25, 2017 9:02 pm

Velahalve je napisao/la:
pon sep 25, 2017 8:53 pm
Ljudi, zaboravio sam šifru, slao sam zahtjev da mi odg na mail, odnosno pošalju novu, nikada nisam dobio, šaljem š mobitela gdje sam srećom spasio šifru,pomozite braco
Poslacu ti novu sifru u PP.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 25, 2017 9:03 pm

Amidza je napisao/la:
pon sep 25, 2017 8:39 pm
"Nemam pojma odakle dolazi ta informacija. Nema realne osnove za nekakav takav angažman", kratko je odgovorio Stanic.
gdje ovo pise gledao sam na sinanovom i na misamosjedimouredakciji nema ovo je sigurno s onih provjrjenij portalcica sigurno tipa govnavidupli gurbet i slicnih.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 25, 2017 9:06 pm

Ima li neko ovdje da zna forumasa "Velahavle" privatno, da mu javim novu sifru? Hvala.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
logme
Postovi: 89
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 12:03 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 25, 2017 9:07 pm

storm_raider je napisao/la:
pon sep 25, 2017 9:06 pm
Ima li neko ovdje da zna forumasa "Velahavle" privatno, da mu javim novu sifru? Hvala.
Pošalji mu u inbox. Koliko sam shvatio može ući preko mobitela.
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 25, 2017 9:08 pm

zeka_tm87 je napisao/la:
pon sep 25, 2017 9:03 pm
Amidza je napisao/la:
pon sep 25, 2017 8:39 pm
"Nemam pojma odakle dolazi ta informacija. Nema realne osnove za nekakav takav angažman", kratko je odgovorio Stanic.
gdje ovo pise gledao sam na sinanovom i na misamosjedimouredakciji nema ovo je sigurno s onih provjrjenij portalcica sigurno tipa govnavidupli gurbet i slicnih.
govnogovno.ba
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 25, 2017 9:08 pm

logme je napisao/la:
pon sep 25, 2017 9:07 pm
storm_raider je napisao/la:
pon sep 25, 2017 9:06 pm
Ima li neko ovdje da zna forumasa "Velahavle" privatno, da mu javim novu sifru? Hvala.
Pošalji mu u inbox. Koliko sam shvatio može ući preko mobitela.
Poslao sam, ne odgovara niti je procitao, zato i pitam.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 25, 2017 9:12 pm

ja nisam ni mislio da tipuješ. nego da će jednostavno biti nužnost istovremeno gurati i prodavati mlade i kad se ekipa popuni sa "kapitalcima" većeg budžeta. ako hoćemo da negdje prispijemo.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 25, 2017 9:15 pm

Velahalve je napisao/la:
pon sep 25, 2017 8:53 pm
Ljudi, zaboravio sam šifru, slao sam zahtjev da mi odg na mail, odnosno pošalju novu, nikada nisam dobio, šaljem š mobitela gdje sam srećom spasio šifru,pomozite braco
Poslana ti je sifra na oba maila koja si registrovao ovdje. Provjeri mailove!!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 178 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija