Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1817
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 12, 2017 3:23 pm

Srce ko džamija kad čitam o ovim radovima na Grbavici,još da hoće ofarbati ona tri reflektora bio bi šlag na tortu pred Belgiju.
 
Avatar
gavran
Postovi: 7547
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 12, 2017 3:26 pm

Raptor44 je napisao/la:
uto sep 12, 2017 3:23 pm
Srce ko džamija kad čitam o ovim radovima na Grbavici,još da hoće ofarbati ona tri reflektora bio bi šlag na tortu pred Belgiju.
naka ih zbog uroka
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
tm8782
Postovi: 1920
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:13 pm
Lokacija: Dolina Cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto sep 12, 2017 3:28 pm

ublehas je napisao/la:
Veteran1965 je napisao/la:
uto sep 12, 2017 12:22 pm
Leon_Professional je napisao/la:
uto sep 12, 2017 12:07 pm
Mi prvo moramo postati dominantni u ovoj ligi. Dovoditi iz manjih klubova ovo sto valja i sto je po mogucnosti mladje. Naravno uz nas omladinski pogon.
Ni Adzem ne igra sad strasno dobro, ali omladinskim pogonom je osvjezio sastav, malo vise rotira pa to i daj rezultate. Pisao sam vec i prije, ovaj tim je limitiran strasno, mi bi ovako igrali i da nam dodje bilo ko drugi. Nema sanse da i Slavko i Edis i Adzem igraju isto. Problem traziti u ekipi.

Mi ne smijemo bjezati od igraca iz nase lige. Ove dominantne ekipe u ligama negdje drugo uzimaju iz lige sto valja i oslabljuju konkurente.
Kad bude i para od tih igraca prilikom prodaje, sponzora, prostora onda tu granicu povecavati.

Ja ne mogu da zamislim koliko bi Sabanu bolje bilo da u sredini igra sa nekim kapitalcom, majstorom.

Evo idemo MEtalegeuuu
Ne znam kako smo fulili ovog Jašarevića, pa i Vukotića fkt nemam info u kom su pravcu išli pregovori ljetos. Dok nemamo kvalitetne budgete, opcije procenta za klubove odakle igrači dolaze su po meni skroz realne. Dakle dovedeš neki kvalitet nešto jeftinije, ali pri prodaji zaradiš nešto manje. To je realno sve dok se ne ustabilimo. Inače i europski trendovi su mnogo posudbi, klauzula nekih, otkupa ako zadovolje igrači i slično. Nema, ili samo kod najboljih ima višegodišnjih ugovora, ali i tu su otkupna obeštećenja prisutna, pa ništa nije sigurno.
Ova dvojica igrača i sada su među top igračima i Krupe i lige na svojim pozicijama, naročito defanzivno, što govori i broj primljenih golova njihovog kluba, a mi potanki na tim pozicijama, a siguran sam da bi Jašar jeftiniji od Projića bio...
Projić je došao džaba, a Krupa je za Jašarevića tražila oko 100.000,00. Osim toga, naši su nudili koliko smo mogli platiti + procenat, ali Krupa nije pristala.
Osim toga isti taj Jašarević, pa i Beširević i još neki igrači koji se pominju su nuđeni Edisu, ali on ih je tada odbio...
Napisao si većinu toga kako je bilo, osim oko realizacije transfera. Naši su prekinuli pregovore iz opravdanih razloga. Što im skidam kapu za te stvari .

Sent from my thl T6S using Tapatalk

Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 12, 2017 3:31 pm

Hajcaj :baklja: :baklja: :baklja:

Eh koji ce nam sad razlozi biti da ne dodjemo. Em nedjelja, em nocni termin, em rodjendan.

@TM a zasto su prekinuli ako se smije znat da im i mi skinemo :D
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 12, 2017 3:33 pm

Malom Veliću ko da je ovo 101 intervju a ne prvi..Odlicna utakmica za nas..Ne vidim razlog da se kuka za igru u ovoj utakmici,dok nam je trebao rezultat napadali smo i iskoristili prilike u drugom normalno da cemo cuvati stecenu prednost i da ce Radnik uci agresivnije a i opet iako su napadali nista osim dvije poluprilike nisu napravili..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
tm8782
Postovi: 1920
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:13 pm
Lokacija: Dolina Cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto sep 12, 2017 3:36 pm

Leon_Professional je napisao/la:
Hajcaj :baklja: :baklja: :baklja:

Eh koji ce nam sad razlozi biti da ne dodjemo. Em nedjelja, em nocni termin, em rodjendan.

@TM a zasto su prekinuli ako se smije znat da im i mi skinemo :D
Pa nadam se da se da zaključiti, koliko je tvoje,a koliko moje od transfera (u privatni dzep)...

Sent from my thl T6S using Tapatalk

Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom
 
Avatar
tm8782
Postovi: 1920
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:13 pm
Lokacija: Dolina Cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

uto sep 12, 2017 3:37 pm

avlami97 je napisao/la:
Budi Željo je napisao/la:
LARS1921 je napisao/la:
uto sep 12, 2017 2:33 pm

2000/01 - 16 bodova nakon 7 kola
2001/02 - 16 bodova nakon 7 kola
2002/03 - 14 bodova nakon 7 kola
2003/04 - 8 bodova nakon 7 kola
2004/05 - 18 bodova nakon 7 kola
2005/06 - 10 bodova nakon 7 kola
2006/07 - 8 bodova nakon 7 kola
2007/08 - 10 bodova nakon 7 kola
2008/09 - 8 bodova nakon 7 kola
2009/10 - 10 bodova nakon 7 kola
2010/11 - 12 bodova nakon 7 kola
2011/12 - 11 bodova nakon 7 kola
2012/13 - 14 bodova nakon 7 kola
2013/14 - 11 bodova nakon 7 kola
2014/15 - 14 bodova nakon 7 kola
2015/16 - 8 bodova nakon 7 kola
2016/17 - 8 bodova nakon 7 kola
2017/18 - 16 bodova nakon 7 kola

Ovo nam je jedan od najboljih startova :D

U zadnje tri sezone kada smo bili šampioni, nakon sedmog kola smo zaostajali:


2009/10 - 9 bodova zaostatka nakon 7 kola
2011/12 - 5 bodova zaostatka nakon 7 kola
2012/13 - 5 bodova zaostatka nakon 7 kola
Al opet ce neko reci na srecu na guzove i td. Kad želiš sve da gledaš u negativnom kontekstu možeš uvijek naci zamjerku pa makar i nakon ubjedljive pobjede protiv Goška gdje su svi rekli da ce Gošk biti zadnji a bgm ljudi pomrsili račune mnogim klubovima....

Adzemu svaka čast, preuzeo ekipu odjednom sa dosta slabijiom ekipom a uspio da odradi jedan od najboljih startova ikad. To bas ne možeš bas konstantnom srećom mora tu biti itekako i nekog znanja. Adzem će da donese titulu u dolinu...
Mi smo čudna sorta. Najbolji start u istoriji Kluba smo imali sa Jirzi Plisekom, kojeg smo otjerali dok smo bili lideri na tabeli. Sa njegovim tjeranjem smo otjerali i tadasnju Upravu na čelu sa Farukom Telibecirevicem, a postavili Narcisa Dzumhura (čini mi se), a nakon sto smo ga otjerali zavrsili smo na drugom mjestu. Nismo otišli u Evropu, jer nismo dobili licencu. Sezona 2004/05. Interesantno.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk
Sve dobro rečeno...

Sent from my thl T6S using Tapatalk

Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 12, 2017 3:42 pm

Mali Sabanadzovic vec razvaljuje. Ima nevjerovatno kretanje, dobar je u defanzivi, pravovremeno prekida protivnicke napade bez zestokih prekrsaja, otkriva se, brzo reaguje, igra na prvu. Drago mi je i za Hajdarevica i njegove prve minute, iako nismo mogli puno vidjeti jer smo cuvali rezultat sa igracem manje.
Velic je po meni korektan. Sto kaze Adzem, fali malo misica i kila, a sigurno je tu bila nevjerovatna doza treme. Momak je odusevljen debijem u prvom timu, jer sigurno to nije mogao ocekivati ni u najludjim snovima.

Respekt Adzemu za ove poteze. Ovo je onaj pravi spoj mladosti i iskustva, gdje su i jedan Bogicevic, Zeba u godinama puno bolji jer nisu u okruzenju polovnjaka. Bilo bi idealno da su nam iskusnji igraci bolji, jer bi nevjerovatno napredovala mladina uz njih. Bekovi su nam rak rana, ali u ovoj utakmci je to bilo korektno jer su se drzali svoje polovine. Problem ce nam i dalje biti razbijanje bunkera na Grbavici, ali nadam se da ce se i to rijesiti. Ova ekipa zasluzuje podrsku. Bit ce oscilacija u igri, to je sigurno.

Lijep start sezone, cudan je osjecaj da ne zaostajemo vec debelo za vrhom tabele :D
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto sep 12, 2017 3:48 pm

tm8782 je napisao/la:
uto sep 12, 2017 3:36 pm
Pa nadam se da se da zaključiti, koliko je tvoje,a koliko moje od transfera (u privatni dzep)...

Sent from my thl T6S using Tapatalk
:palacgore:

A dobro, kad vec nemamo da platimo sve, procenti su jedino rjesenje a gdje ce oni ici poslije to nas ne treba zanimati.
Imali bi finog igraca, al hajd tako je trebalo biti.

Mali Hajdar vise lici na igraca od Sabana, ali Saban vec sad sve zna o lopti i to je ono sto je genetski dobio.
Treba i njemu kao i Velicu malo da ocvrsnu i nabiju se.

Lijepo si rekao @Omare, ovo su nase tekme, al treba vidjet kako cemo igrati na Grbavici kad se neko brani. Sigurno se moze popraviti to, ali treba i za to imati igrace. Nama fali malo kvaliteta i u sredini i na stranama da se probije odbrana.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 12, 2017 3:51 pm

@tm8782, još ako dodam da je Faruk Telibecirevic, organizovao akciju i po prvi put u istoriji smo imali stolice na jugu i sjeveru, te Evropu, sa Koševa vratili u dolinu. Plisek je radio za 3 milje KM. Bili prvi, a nakon najboljeg starta u istoriji Kluba, sredjivanja stadiona...mi to sve rastjeramo i postavimo Narcisa Dz direktora ZFBIH i tešku lopinu. Budemo drugi i nedobijemo licencu. Nakon toga kreće raspad sistema, a posljedice još placamo

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk

Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto sep 12, 2017 3:51 pm

Leon_Professional je napisao/la:
uto sep 12, 2017 3:48 pm
tm8782 je napisao/la:
uto sep 12, 2017 3:36 pm
Pa nadam se da se da zaključiti, koliko je tvoje,a koliko moje od transfera (u privatni dzep)...

Sent from my thl T6S using Tapatalk
:palacgore:

A dobro, kad vec nemamo da platimo sve, procenti su jedino rjesenje a gdje ce oni ici poslije to nas ne treba zanimati.
Imali bi finog igraca, al hajd tako je trebalo biti.

Mali Hajdar vise lici na igraca od Sabana, ali Saban vec sad sve zna o lopti i to je ono sto je genetski dobio.
Treba i njemu kao i Velicu malo da ocvrsnu i nabiju se.

Lijepo si rekao @Omare, ovo su nase tekme, al treba vidjet kako cemo igrati na Grbavici kad se neko brani. Sigurno se moze popraviti to, ali treba i za to imati igrace. Nama fali malo kvaliteta i u sredini i na stranama da se probije odbrana.
Sad je Krupa test, protiv granitne odbrane kako cemo se snaci. Goska smo razbili dalekometnim sutevima.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 12, 2017 3:52 pm

Ako Kajkut bude igrao lako ćemo ;)
Željezničar ante portas !
 
Avatar
tm8782
Postovi: 1920
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:13 pm
Lokacija: Dolina Cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

uto sep 12, 2017 4:00 pm

Leon_Professional je napisao/la:
tm8782 je napisao/la:
uto sep 12, 2017 3:36 pm
Pa nadam se da se da zaključiti, koliko je tvoje,a koliko moje od transfera (u privatni dzep)...

Sent from my thl T6S using Tapatalk
:palacgore:

A dobro, kad vec nemamo da platimo sve, procenti su jedino rjesenje a gdje ce oni ici poslije to nas ne treba zanimati.
Imali bi finog igraca, al hajd tako je trebalo biti.

Mali Hajdar vise lici na igraca od Sabana, ali Saban vec sad sve zna o lopti i to je ono sto je genetski dobio.
Treba i njemu kao i Velicu malo da ocvrsnu i nabiju se.

Lijepo si rekao @Omare, ovo su nase tekme, al treba vidjet kako cemo igrati na Grbavici kad se neko brani. Sigurno se moze popraviti to, ali treba i za to imati igrace. Nama fali malo kvaliteta i u sredini i na stranama da se probije odbrana.
Znači tebi je ok da neko iz kluba uzima pare za igrača? Privatno.

Sent from my thl T6S using Tapatalk

Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom
 
Avatar
tm8782
Postovi: 1920
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:13 pm
Lokacija: Dolina Cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto sep 12, 2017 4:03 pm

avlami97 je napisao/la:@tm8782, još ako dodam da je Faruk Telibecirevic, organizovao akciju i po prvi put u istoriji smo imali stolice na jugu i sjeveru, te Evropu, sa Koševa vratili u dolinu. Plisek je radio za 3 milje KM. Bili prvi, a nakon najboljeg starta u istoriji Kluba, sredjivanja stadiona...mi to sve rastjeramo i postavimo Narcisa Dz direktora ZFBIH i tešku lopinu. Budemo drugi i nedobijemo licencu. Nakon toga kreće raspad sistema, a posljedice još placamo

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk
Apsolutno se slažem s tobom. Pokušalo se i sa ovim ljudima koji su trenutno u upravi. Pokušava se i dalje. Jako dobro se sjećam tog vremena ... Nekima Plišek nije odgovarao jer su ginuli da treningu, žestoki treninzi i sl. Kasnije isti ti kopaju klub sve dublje. Da se ne varačam na taj period. Ne ponovilo se...

Sent from my thl T6S using Tapatalk

Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 12, 2017 4:13 pm

ova Krupa nam ujebala slavlje prosle godine, valjda nece i ove
ajde Sinane proradi i ti
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 12, 2017 4:17 pm

Ma bez brige, ako nista Vukota ce ga sam sebi zabit, pod uslovom da opet nije fasovo suzpenziju pred tekmu s nama. 8-)
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
arnel.zahidic
Postovi: 6
Pridružen/a: pet jul 14, 2017 1:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 12, 2017 4:18 pm

gledam poljud radio modernu drenazu 2014, poslije UMFa, red je i mi da je uradimo , 3 godine poslije, kasnimo ko doplatak
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 12, 2017 4:18 pm

Ja procitah "dzenazu", reko sta je ovo...
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 12, 2017 5:02 pm

I onda neko ima "obraza" reći nešto na ovu upravu , u smislu finansija i pitanja " đe su pare " .
Ljudi od A do Ž objave izještaj o radovima i svim dešavanjima u klubu .
Ni milimetra !
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 12, 2017 5:10 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
uto sep 12, 2017 5:02 pm
I onda neko ima "obraza" reći nešto na ovu upravu , u smislu finansija i pitanja " đe su pare " .
Ljudi od A do Ž objave izještaj o radovima i svim dešavanjima u klubu .
Ni milimetra !
Sa ba ni milimetra :roll:
U JURIS!!!!

Ovi sto pitaju " Desu pare" ce dobiti odgovor u zavrsnom djelu ANA LIZE :rofl:
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], PlavaDobrinja1921, Ujko i 56 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija