Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 06, 2017 2:24 pm

i što je još važnije i manje zastupljeno kod nas - pameti i razumijevanja igre.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 06, 2017 2:27 pm

Pošto smo analizirali anamo one, red je pogledamo malo u ogledalo.

Prosjecan Manijak ima više od 2 godine a manje od 93 godine. Ako nije nizak onda je vjerovatno visok. Ako nije celav sigurno ima kosu Iako ima oci, ko da nema. Želi titule svake godine. Ako more dupla to je bonus. Zahtjeva evropske iskorake i skromno se zadovolji karanjem komšinice.Voli cerati igrace i trenere kad god mu treba ili naže neda. Zna sve o lopti i zato izmišlja formacije, razrađuje strategije i taktike po vas cjeli dan. Zato trpi državni BP. Ako mu se neđasvi nova garnitura dreseva oma diže frku i traži da su dresevi na cize. Uživa kad se Dolina gradi i uljepšava i za to je spreman dati za kartu 3 KM. Sve preko toga je poskuuu. Na stadijonu zahtjeva potpuni ugođaj, zabavu za djecu i odrasle, ljepo vrijeme i dobru travu. Njie mu pravo ako je tekma u nedelju a još manje ako je u subotu. Više voli da je nocna ali da se dobro vidi i da nije vruce i prehladno. Zbog svog doprinosa klubu sebi daje za pravo da odišcili sve što mu je merak. Petarde topovski udari su mu užitak broj jedan. Svoju visoku kulturu i obrazovanje pokazuje pisanjem najdužih parola od postanka nogometa. Kad mu puknu živci hoce sovati i kleti. Neparnim mjesecima priziva extra pojacanja jer zna da klub ima love. Parnim mjesecima je svjestan da klub vraca dugove i gradi stadjion pa insistira na našoj djeci. Da bi ta djeca ošla pravim pute suje na najmanju grešku. Zna pravilno procjeniti svakog igraca. Posebno došle. Cim iskoraci pred stadijonom on je vec svrstan u jednu od tri kategorije. 1 Nejma pojma , krampa. 2 Nekaga, more zatrebati, 3 Tito ove igre, napadamo grupnu fazu. Upravu obožava i stvara kult licnosti jer rade i grade ko niko do sada. Ali ako.... nek se tjeraju i oni i stadijon.
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri sep 06, 2017 2:30 pm

azbaha je napisao/la:
sri sep 06, 2017 2:06 pm
avlami97 je napisao/la:
sri sep 06, 2017 2:02 pm
Leon_Professional je napisao/la:Svaka cast Zeljo.

A ovim bolesnim komentatorima se najebem svega sto imaju. Dokle moze ic ljudska glupost.
Procitah tvoju jučerašnju analizu oko formacija i mogu ti reci da je dosta dobra.

Zamisli da neka naša ekipa igra sa tri defanzivna vezna u formaciji 4-3-1-2, kao sto to čini Real. Defanzivni vezni Kazemiro, Modric, Kros, a ofanzivni vezni Isco/Asensao i u napadu Ronaldo i Benzemaslika . Mislim da su oni jedina ekipa na svijetu koja može igrati u tom sistemuslika

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk
mislim da ta formacija 3 5 2 zahtjeva nenormalnu kolicinu kondicije i trke, a mislim i samim tim mlade krvi u ekipi da mi to trenutno nema sanse da igramo, al za koju godinu sta znas
Sa ovom trenutnom garniturom igraca mi možemo samo 4 3 3

Modric nije defanzivni . Samo pozicija na trenu mu je takva da djeluje od 16 do 16.
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
teatrale36
Postovi: 1144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 06, 2017 2:45 pm

azbaha je napisao/la:
sri sep 06, 2017 1:57 pm
teatrale36 je napisao/la:
sri sep 06, 2017 11:43 am
nookey je napisao/la:
sri sep 06, 2017 10:19 am


ma ja msm da će to vratiti
Ma dosta je vise, koji to stadion ima mreze iza gola,pogotovo ona na jugu,kao da nekoga lopta moze pogoditi u glavu na onoj daljini.
Hocemo normalan stadion u nenormalnoj zemlji :)
Nije do toga, al sjeti se petarde na mecu protiv sirokog, jos uvijek nama treba tor...
Ma petarda prolazi kroz onu mrezu vazda :)
Nekom stvarno treba ne mreza nego zid, a normalnim treba omoguciti da normalno gledaju kao i svuda po svijetu ali....
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri sep 06, 2017 2:46 pm

avlami97 je napisao/la:
sri sep 06, 2017 2:02 pm
Leon_Professional je napisao/la:Svaka cast Zeljo.

A ovim bolesnim komentatorima se najebem svega sto imaju. Dokle moze ic ljudska glupost.
Procitah tvoju jučerašnju analizu oko formacija i mogu ti reci da je dosta dobra.

Zamisli da neka naša ekipa igra sa tri defanzivna vezna u formaciji 4-3-1-2, kao sto to čini Real. Defanzivni vezni Kazemiro, Modric, Kros, a ofanzivni vezni Isco/Asensao i u napadu Ronaldo i Benzemaslika . Mislim da su oni jedina ekipa na svijetu koja može igrati u tom sistemuslika

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk
Bas su zato najbolji. Cudna postavka, ali strasno igraci i tim.
Realno mislim da niko nije mogao vjerovati da ce ovako Zidan biti uspjesan.
Prvi ja sam kontao, sta li on njima moze rec posebno osim evo vam lopta i igrajte. Ko zna, mozda im samo to i kaze :ganja:
 
Avatar
KrajPrice
Postovi: 544
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 06, 2017 3:01 pm

moze li stream za radove?
Godine zivota svoga tebi dao sam! :zeljeznicar1:
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

sri sep 06, 2017 3:40 pm

Model1964 je napisao/la:
azbaha je napisao/la:
sri sep 06, 2017 2:06 pm
avlami97 je napisao/la:
sri sep 06, 2017 2:02 pm
Procitah tvoju jučerašnju analizu oko formacija i mogu ti reci da je dosta dobra.

Zamisli da neka naša ekipa igra sa tri defanzivna vezna u formaciji 4-3-1-2, kao sto to čini Real. Defanzivni vezni Kazemiro, Modric, Kros, a ofanzivni vezni Isco/Asensao i u napadu Ronaldo i Benzemaslika . Mislim da su oni jedina ekipa na svijetu koja može igrati u tom sistemuslika

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk
mislim da ta formacija 3 5 2 zahtjeva nenormalnu kolicinu kondicije i trke, a mislim i samim tim mlade krvi u ekipi da mi to trenutno nema sanse da igramo, al za koju godinu sta znas
Sa ovom trenutnom garniturom igraca mi možemo samo 4 3 3

Modric nije defanzivni . Samo pozicija na trenu mu je takva da djeluje od 16 do 16.
Ma i u fazi odbrane i u fazi napada su "postrojeni" kako sam naveo. Linije im se pomjeraju u zavisnosti posjeda lopte. Organizaciju napada kreiraju od golmana, a odbranu zapocinje Benzema. Tri defanzivna vezna su im na 35-40 m od protivnickog gola u liniji kada su u napadu, a kada se brane onda su na svojoj polovini, na pomenutoj udaljenosti. Karvahal i Marcelo "odglume" krila, jer im to omogucava ova trojka + Isco/Asensao, a stoperi se malo rasire i zatvore eventualne rupe po bokovima, kojih ima malo zbog zgusnute sredine. Izuzetno su uigrani i disciplinovani. Ovaj Realov sistem naši ne bi naucili do sudnjeg danaslika

Davno sam napisao da bi nam rasplozivi kadar najvise donio formacijom 4-3-3.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk

Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5126
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri sep 06, 2017 3:41 pm

avlami97 je napisao/la:
sri sep 06, 2017 1:36 pm
chile je napisao/la:Te mreze iza gola dobro dodju, narocito u nasoj ligi gdje igraju krkani koji 99% liptu udaraju nekontrolisano i spicokom. Treba zastititi ono malo klinaca koje roditelji dovedu na utakmici. Dok ono na istoku je smijurija.
Upravo tako. Takodjer, dobro dodju i zbog divljaka, koji su u stanju ubacivati zapaljene baklje, topovske udare, petarde, upljace, mobitele, jabuke, tetrapak sokove, kovanice i ine tvrde predmete, prema igracima, sudijama, djeci koja dodaju lopte i ostalo osoblje oko terena.

Sve dok pojedini navijaci (na svim nasim stadionima) ne poprime osobine homo sapiensa, zastitne mreze oko terena su neophodne. Meni je još u glavi slika, kada je neki pitar sa Istoka pogodio ciglom (ili komadom betona) Biscevica u glavu. Covjek jedva živ ostao. Ili kada je neki "naš" kreten pogodio jednog igrača Sarajeva jabukom u ledja, dok se pripremao da izvede korner na sjeverozapadu.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk
kad se sjetim derbija na kojem smo noukena gađali grudvama
to su bila vremena :D
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 06, 2017 4:00 pm

FK Željezničar i USAID obradovali učenike Zavoda Mjedenica -

https://fkzeljeznicar.ba/foto-fk-zeljez ... ica/28003/

slika
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 06, 2017 5:02 pm

Evo sad čitam ovdje na portalu ovaj neki mali Devedžić. Ovakve treba Ćenan ganjati. Znači već sada svaku tekmu Zvijezde da prati. Da ostvari kontakt. Da platimo Zvijezdi nešto ako treba i da dobiju i procenat od prodaje nardne. Naravno sad ako je moguće nešto sitno u skladu sa mogućnostima a od prodaje dosta više. NIsam gledao ovog malog ali govorim o načinu rada. Da ne bude novi Šerbečić. Možda on nije taj ali treba ih pratiti. Inače pratim malo ovu našu Prvu ligu Federacije i ovi naši bivši, a još uvijek mladi igrači, igraju standardno svaku tekmu. HOta, Handžić, Alešević, Osmanović, Omerdić, Đono, Kašić, te trojac koji je po meni najbliži povratku Ćubara, Alihodžić i Ćeman. Ima tu još mladih igrača. NIšta nema od ovih koji su sa 26 godina u GOŠK-u ili VItezu. MOžda ni od jednog ovog našeg ništa ne bude ali treba pratiti. ADžem ih zna najbolje, ali hoću da kažem da su djeca tu bez obzira što možda nisu bili top talenti, radilo se dobro, a mlade ih treba dovoditi. Zajmovića smo sa 23 vratili i evo hvalimo ga svi. Ovi svi su mlađi od Zajma a ove godine je jača liga. U premijer ligi Hiroš, Ćutahija, pa možda i Palić npr već pokazuju da se može računati na njih za godinu ili dvije. Ja spomenuh i onog MUjagića iz MLadosti pa me neki napadoše, a eno prošlu tekmu bio igrač utakmice. Možda opet ne bude ništa ali moramo gurati momke željne dokazivanja i napretka, a ne neke bezveznjake.

EDIT: i da napomenem meni ovaj Šabić ide na dobrog trenera. Mislim da je on pored Rahimića isto puno doprinosio onoj ekipi Mladosti, a evo sad fino vodi Zvijezdu.
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 06, 2017 5:09 pm

Ponosni
Edit ti nije tŕebao😆
Dovoljno je da ga cujem kako komentira na TV pa da sam siguran da od njega nikada dobar trener.
Federalka ili LZO su mu plafon.

Edit :D ispadoše od Azota
Zadnja izmjena: Model1964, dana/u sri sep 06, 2017 6:59 pm, ukupno mijenjano 1 put.
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 06, 2017 5:28 pm

teatrale36 je napisao/la:
sri sep 06, 2017 2:45 pm
azbaha je napisao/la:
sri sep 06, 2017 1:57 pm
teatrale36 je napisao/la:
sri sep 06, 2017 11:43 am


Ma dosta je vise, koji to stadion ima mreze iza gola,pogotovo ona na jugu,kao da nekoga lopta moze pogoditi u glavu na onoj daljini.
Hocemo normalan stadion u nenormalnoj zemlji :)
Nije do toga, al sjeti se petarde na mecu protiv sirokog, jos uvijek nama treba tor...
Ma petarda prolazi kroz onu mrezu vazda :)
Nekom stvarno treba ne mreza nego zid, a normalnim treba omoguciti da normalno gledaju kao i svuda po svijetu ali....
Jasta, samo su Manijaci i samo je kod nas problem. Ja sam prvi protiv baklji na svim utakmicama pa i na derbiju jer izbijamo sebi pare iz dzepa, a nemamo ih, ali ne treba predstavljati sav ostali svijeti divnim i bajnim, a na nas gledati ko na gofna. Jesmo, ali i ostali su :D
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 06, 2017 5:46 pm

Ostali bar imaju vode da se okupaju :kafa:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 06, 2017 6:34 pm

Musemic upravo dodje u Macijato. :D
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 06, 2017 6:38 pm

Jusufi ga dade za Olimpic u kupu
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 06, 2017 6:45 pm

Izgleda da su na Grbavici odmotali onu travu. Ide ovo izgleda brzo.
Eh da nam je nabaviti kosilicu pa da imamo i one fine pruge. :D
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 06, 2017 6:46 pm

kad je hadžija zadnji put bio trener, njih dvojica su sjedili svaki dan u makijatu.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 06, 2017 7:06 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sri sep 06, 2017 6:45 pm
Izgleda da su na Grbavici odmotali onu travu. Ide ovo izgleda brzo.
Eh da nam je nabaviti kosilicu pa da imamo i one fine pruge. :D
Može i širi valjak za one pruge.
Zna li neko šta se sad tačno radi na terenu ?
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 06, 2017 7:13 pm

Željezničar B danas je slavio protiv Sloge iz Jakeša rezultatom 5:0.

Pobjedu Plavom timu donio je Anes Demirović sa svoja četiri gola, dok je jedan dodao Mujarić.
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1946
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 06, 2017 7:16 pm

Bekrija 4 asistencije
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 56 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija