Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 26, 2017 11:21 pm

Minjore je napisao/la:
sub avg 26, 2017 11:17 pm
Veteran1965 je napisao/la:
sub avg 26, 2017 11:16 pm
Formcija 3-5-2 jedna od najzahtjevnijih u modernom nogometu. Ozbiljne europske ekipe ovu formaciju uigravaju godinama. I opet često ne funkcioniše. Ključ ove formacije su full bekovi, 3 izuzetna stopera, i centralni vezni koji mora biti zvjerka prava.
Pa hajmo skontati šta mi od ovoga imamo za ovu formaciju...
Imamo samo formaciju :lol:
Pa otprilike baš tako. Na žalost.
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 26, 2017 11:21 pm

Model1964 je napisao/la:
sub avg 26, 2017 9:42 pm
SirAlexFerguson je napisao/la:
sub avg 26, 2017 9:41 pm
"U igru ulazi Dzenan Zaimović iako nosi broj 27" :D haahahaha brat Igor " Ne znam kako se takav propust moze dogoditi u BHTelecom Premijer ligi" oca mu yebem
85' ŽeljezničarŠiroki Umjesto Zeca u igri je Mujagić.
84' ŽeljezničarŠiroki Umjesto Zeca u igri je Zajmović.
:placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
Zvanicni spiker na stadionu je prvo najavio Zajmovica. A za 5 minuta se ispravio. Igor je njega vjerovatno slusao.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 26, 2017 11:22 pm

Reha1921 je napisao/la:
sub avg 26, 2017 11:14 pm
Bravo Minjore Proja vcrs bukvalno sam igrao po lijevoj strani Zeba se uvlacio u sredinu Kajkut se jedino izvlacio i pomagao mu kolko je mogao a najebem se Bogicevicu svega zenskog u porodici stvorio je sam Sirokom bar 3 sanse svojim greskama Graovac po meni najbolji jbg glup faul napravio i dobio crveni ali opet bio je najbolji
A ko je igrao s Zakaricem desno?

Zasto cudjenje da je Projic sam bio na lijevoj strani? To je formacija, nismo igrali s krilima, igrali smo s 2 napadaca, 3 veznjaka, i 3 stopera.

@veteran, bek desno je bio Zakaric koji to nije, Projic je bek al nije za ove formacije. U sredini trebas imat Kantea, a mi takvog igraca i razaraca nemamo. Sinisa bio stoper a to nije.
Da sad ne ulazimo u uigranost, nego samo ovako po igracima. Znaci nemamo igrace za ove formacije i to je to, ugiranost je nesto drugo sto ne treba pominjati s cinjenicom da 4-5 dana uigrava se ova formacija.
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 26, 2017 11:24 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sub avg 26, 2017 11:22 pm
Reha1921 je napisao/la:
sub avg 26, 2017 11:14 pm
Bravo Minjore Proja vcrs bukvalno sam igrao po lijevoj strani Zeba se uvlacio u sredinu Kajkut se jedino izvlacio i pomagao mu kolko je mogao a najebem se Bogicevicu svega zenskog u porodici stvorio je sam Sirokom bar 3 sanse svojim greskama Graovac po meni najbolji jbg glup faul napravio i dobio crveni ali opet bio je najbolji
A ko je igrao s Zakaricem desno?

Zasto cudjenje da je Projic sam bio na lijevoj strani? To je formacija, nismo igrali s krilima, igrali smo s 2 napadaca, 3 veznjaka, i 3 stopera.

@veteran, bek desno je bio Zakaric koji to nije, Projic je bek al nije za ove formacije. U sredini trebas imat Kantea, a mi takvog igraca i razaraca nemamo. Sinisa bio stoper a to nije.
Da sad ne ulazimo u uigranost, nego samo ovako po igracima. Znaci nemamo igrace za ove formacije i to je to, ugiranost je nesto drugo sto ne treba pominjati s cinjenicom da 4-5 dana uigrava se ova formacija.
Pa Leone to ti i kažem. Ja i ti znamo da nemamo ni blizu igrače za ovu formaciju, pa kako uopšte možemo razmišljati u tom pravcu i o toj ideji...
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sub avg 26, 2017 11:25 pm

Minjore je napisao/la:
Veteran1965 je napisao/la:
sub avg 26, 2017 11:16 pm
Formcija 3-5-2 jedna od najzahtjevnijih u modernom nogometu. Ozbiljne europske ekipe ovu formaciju uigravaju godinama. I opet često ne funkcioniše. Ključ ove formacije su full bekovi, 3 izuzetna stopera, i centralni vezni koji mora biti zvjerka prava.
Pa hajmo skontati šta mi od ovoga imamo za ovu formaciju...
Imamo samo formaciju slika
Ado ocito misli da imamo igrace za tu formaciju cim je tako postavio. U sustini samo zavalio Zakarica i Projica. Da smo danas igrali u standardnoj formaciji bili bi dosta blize pobjedi. Ovako smo imali jedan sut u okvir gola i Siroki bio puno blizi pobjedi.

Al haj, kad skontas i kad smo najbolji bili Siroki nam je bio nezgodan i pravio nam velike probleme.

A sto se ovih izmjena tice tu je Ado u nezahvalnom polozaju jer nema igraca na klupi koji moze nesto promijeniti na bolje u nasoj igri. I ja bih Zebu na klupu i probao sa Ramovicem ali veceras nije imao koga staviti. Ulazak Zerica je bio nazadak u odnosu na Zebu i izlaskom Zebe mi vise nista nismo ni pokusali..
Zadnja izmjena: Hadzijalagic, dana/u sub avg 26, 2017 11:25 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 26, 2017 11:25 pm

Durgo je napisao/la:
sub avg 26, 2017 11:14 pm
Nisam upratio po komentarima da li iko primjetio al 90% tekme mi nismo imali lijevo krilo.
Projic nije kapacitet da pokrije i napad i odbranu...

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
Tu je Zeba trebao biti a jbg njega covjek ne treba vise racunati...ali ocito da on mora igrati.

Ja ovdje do sada ne vidim nikakav napredak ak sta vise. Adzeme prestani se furati na Amara i radi posao kako treba.

Mujagic :placeodsmijeha:
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5126
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 26, 2017 11:27 pm

sastrane je napisao/la:
sub avg 26, 2017 9:49 pm
Dosta bod nema veze, konsolidovati redove lagano ima sad pauza. Samo sad ocekivati ove idole Slavkane i anti Adzemovce, prije reci anti Zeljovce. Oni su rak rana. Kakav jug, kakvi bakraci, udri po sportskom segmentu..
mislio sam nešto napisati nabrzinu ali onda naletih na ovaj post
:palacgore: , to je to, da je fino kad prospeš bodove kući i nije, ali mora se i to nekad, nije da nismo navikli
kad se vidi da su nam pogodili i stativu i prećku, ono mora se fakat reći dosta i bod
složio bih se i ja sa pojedincima da je ovo opet adžemov kiks, neka 352 formacija šta li, koja je u većini djelovala kao 532 jer imaš na jednoj strani projića koji ne zna igrati krilo, a na drugoj zakarića koji nije tip igrača da šparta 70m, već nekako igrač poteza.
jebbaji ga, idemo dalje...
13 boba, 3 mjesto, sad malo neka Ado skonta ko je kako igrao u ovih 6 mečeva pa nek iskristališe tih 11 a ne da svaki meč vrti 3-4 (nelogične) rotacije...da se malo uigra nešto
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 26, 2017 11:29 pm

Veteran1965 je napisao/la:
sub avg 26, 2017 11:24 pm
Leon_Professional je napisao/la:
sub avg 26, 2017 11:22 pm
Reha1921 je napisao/la:
sub avg 26, 2017 11:14 pm
Bravo Minjore Proja vcrs bukvalno sam igrao po lijevoj strani Zeba se uvlacio u sredinu Kajkut se jedino izvlacio i pomagao mu kolko je mogao a najebem se Bogicevicu svega zenskog u porodici stvorio je sam Sirokom bar 3 sanse svojim greskama Graovac po meni najbolji jbg glup faul napravio i dobio crveni ali opet bio je najbolji
A ko je igrao s Zakaricem desno?

Zasto cudjenje da je Projic sam bio na lijevoj strani? To je formacija, nismo igrali s krilima, igrali smo s 2 napadaca, 3 veznjaka, i 3 stopera.

@veteran, bek desno je bio Zakaric koji to nije, Projic je bek al nije za ove formacije. U sredini trebas imat Kantea, a mi takvog igraca i razaraca nemamo. Sinisa bio stoper a to nije.
Da sad ne ulazimo u uigranost, nego samo ovako po igracima. Znaci nemamo igrace za ove formacije i to je to, ugiranost je nesto drugo sto ne treba pominjati s cinjenicom da 4-5 dana uigrava se ova formacija.
Pa Leone to ti i kažem. Ja i ti znamo da nemamo ni blizu igrače za ovu formaciju, pa kako uopšte možemo razmišljati u tom pravcu i o toj ideji...
:palacgore:
A znam da si to rekao :D , al eto ispade da ja tebi objasnjavam da nemamo igrace, vec sam samo po pozicijama htio da objasnim sta je ko igrao i sta si ti rekao.
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3550
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sub avg 26, 2017 11:30 pm


Leon_Professional je napisao/la:
Reha1921 je napisao/la:
sub avg 26, 2017 11:14 pm
Bravo Minjore Proja vcrs bukvalno sam igrao po lijevoj strani Zeba se uvlacio u sredinu Kajkut se jedino izvlacio i pomagao mu kolko je mogao a najebem se Bogicevicu svega zenskog u porodici stvorio je sam Sirokom bar 3 sanse svojim greskama Graovac po meni najbolji jbg glup faul napravio i dobio crveni ali opet bio je najbolji
A ko je igrao s Zakaricem desno?

Zasto cudjenje da je Projic sam bio na lijevoj strani? To je formacija, nismo igrali s krilima, igrali smo s 2 napadaca, 3 veznjaka, i 3 stopera.

@veteran, bek desno je bio Zakaric koji to nije, Projic je bek al nije za ove formacije. U sredini trebas imat Kantea, a mi takvog igraca i razaraca nemamo. Sinisa bio stoper a to nije.
Da sad ne ulazimo u uigranost, nego samo ovako po igracima. Znaci nemamo igrace za ove formacije i to je to, ugiranost je nesto drugo sto ne treba pominjati s cinjenicom da 4-5 dana uigrava se ova formacija.
Zakaric je bio desno sa Sinisom, realno Sinisa nije nikakvog stopera igrao.. Zec je vise bio takodjer desno. Sasa u sredini vecinu vremena... Zajko je par puta otisao lijevo i to je to... Projic je 80 minuta bio sam na lijevoj strani i naprijed ni nazad...

I mislim da je malo nerealno spominjati Kantea i slicne igrace, mi ne igramo protiv Liverpoola da nam treba Kante, igramo protiv odron ekipa..

Al eto, svako ima svoje vidjenje zato i postoji forum :)

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 26, 2017 11:30 pm

Citam sta pisete i pitam se jesmo li gledali istu utakmicu. Nisam nezadovoljan, ali nisam pretjerano ni zadovoljan. Siroki nam ne lezi, prosle sezone na Grbavici su nas unistili doslovno i kada gledam tu utakmicu i ovu, onda moram biti zadovoljan. Ako znam da su oni bili blize golu, a jesu - pogodili su stativu i precku, onda moram biti zadovoljan bodom. Bilo je tu neke kombinatorike, ideje i smisla i bravo Ado za to. Takodjer, bravo i za muda, to se cijeni. Blagojevic je bio ubjedljivo najbolji igrac na terenu veceras, sam je drzao sredinu terena. Sabanadzovic onako, nije lose, vidi se da mu dali rutine, ali priliku zasluzuje. Zeric veoma los. Zeba, kakav god da je, kada je izasao ostala je rupa ulaskom malog Zerica. Nadam se da je samo los dan, a vjerovatno jeste. Sudija nas je zaista ostetio i nije dorastao ovoj utakmici.

Onaj topovski udar mi nikako nije jasan. Najavis prije 2 dana izgradnju novog Juga i dobijes zahvalu u vidu topovskog udara. I automatski izbije iz Zeljinog dzepa par hiljada km. Bravo majstore.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Roberto Baggio
Postovi: 382
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 26, 2017 11:34 pm

Široki sigurno igra 343 a ne 352. Oni su to ovih par mjeseci i uigrali, tako da se na terenu redovno može prepoznati 343 formacija, koja ima male transformacije u zavisnosti da li se brane ili napadaju. Šta smo mi pokušali večeras, to je teško sa sigurnošću tvrditi, je li 343 ili 352. Najčešće to nije ni na šta ličilo, a kada bi nešto malo počeli igrati, meni je češće izgledalo kao 343 nego 352, zato što je Zeba redovno bio puno bliže Zecu i Kajkutu nego Blagojeviću i Šabanadžoviću. Čak sam u drugom poluvremenu u neko doba primijetio da Kajkut, Zeba i Zec stoje bukvalno u liniji.
FK Željezničar 1921
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 26, 2017 11:35 pm

  • Kajkut Zec
  • Zeba
  • PRojić Balgojević Anel Zakarić
  • Bogi Graovac Siniša
  • Veca
Igrači se nišu snašli u formaciji . Vidjelo se da oni veze nemaju o formaciji , nisu akcije smišljene imali . SVI IGRAČI SU BITNI DA BI FUNKCIONISALO . Zeba ne može igrati ovo , star gotovo je sa egzibicijama. Zakarić nema snage za ovakvo nešto a nije taj igrač . Projić je bek koji ide do centra ništa ni od njega . Trebaju krila koji mogu trčati neprestano tipa Miroslava , ikoji nemaju izrazita ograničenja u odbrani ili napad u. Zec bi mogao ss igrati , Kajkut od prije 6 godina isto . Blagojević i Anel su fino izgledali jer su njihove pozicije . Siniša čak bi i mogao igrati ovo ali nije Azpilikueta jbg, s obzirom da igraju prvi put tri štopera nije ni loše .
Ne može ih niko naučiti da igraju , oni su gotovi igrači , Formacija je kriva zato što nisu znali kretnju , izgubljeno su djelovali .
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 26, 2017 11:35 pm

Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 26, 2017 11:36 pm

Ma može misliti ko šta hoće, ali meni ne može pod kožu naša loša igra. Pa recite da sam neprijatelj kluba, uprave, ekipe, pljuvač, ili šta već. Ljudi moji u ekipi zayebanog i tradicionalno nezgodnog Širokog u prvih 11 je naš bivši igrač Edi Baša. Molim momke koji se bave statistikom da izbace učinak ovog igrača u Želji. Mi smo ba loši u glavi. Sunce ti yebem mi se bojimo i respektujemo ekipu iz nake selendre. Igraj ba svoju igru, napadni ih pojedi ih ba, ne glumi nake taktike i strategije. Pusti momke da igraju. Evo ko zna bolje, ko je bliži klubu, ekipi treneru, neka mi da odgovor zašto Zajmovića nije bilo večeras? Jedan jedini realan razlog? igraš na pobjedu, ekipa ti stoji u drugom poluvremenu, gdje su izmjene? Tek u 75 minuti? Ne ide to, pa ja kao laik vidim yebem mu miša....
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 26, 2017 11:38 pm

Adi podrska, ali ovo veceras je njegova greska.
Osakatio nas je formacijom, a jos vise mi je zivc izvukla izjava nakon utakmice, prvo ne zelis priznat krivicu i uzasnu igru, vec se vracas na bivse trenere i prethodne utakmice i tu pronalazis alibi, a ni to nije bilo dovoljno nego ponovo pocinje pricu da igrai nisu spremni i opet se indirektno vrca na prethodnika i na njega prebacuje krivicu.
Igru ste manje vise opisali, full backovi Zakaric i Projic, totalni promasaj, prvo apsolutno dva razlicita igraca jedan izraziti ofanzivac drugi izraziri defanzivac, znaci ravnoteza je u startu izgubljena na kraljnjim bocnim igracima, onda dva spica obojica korektna, korisna, mozovisana ali totalno smetaju jedan drugome kada dodje iole ozbiljna lopta kroz sredinu, onda lutanje o rotiranje trojke u sredini, a kao slag na tortu uvodjenje igraca koji nije trenirao osam mjeseci i izostavljanje Steve Nikolica koji ti moze donijeti na iskustvo u ovim utakmicama bodove, slicno kao Kajkut protiv Borca.
Pauza dolazi u pravo vrijeme, posla ima preko glave, i nadam se da je to to s eksperimentima, kod nas prolazi samo 4-5-1 s ovako sporim rosterom..
Zadnja izmjena: cikazubo, dana/u sub avg 26, 2017 11:39 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2640
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 26, 2017 11:39 pm

Žerić zna s loptom sve, ali se izgubi u utakmici. Uvijek loše rješenje. Zašto je tako, ne znam, ali s njim se puno treba raditi. Ni u ludilu trenutno ne može igrati prije Zebe. Anel je s druge strane bio bio dobar. Ne solidan, nego dobar.

4-1-4-1 je formacija koju mi trebamo igrati. Blagojević tu ima prostora, a imaš i prema naprijed igrača koji pomaže Zebi. Jeste da nazad imaš onda malo veću rupu, ali s puno trke se lako to zatvori.

Da li neko zna da li je za nas prijelazni rok završen ili se pregovara s nekim eventualnim pojačanjima? Jer ovoj ekipi treba pojačanja.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 26, 2017 11:39 pm

Utakmicom ne pretjerano nezadovoljan. Medjutim, nesto sto ne mogu presutiti je atmosfera na stadionu. Gdje ste Zeljovci veceras? Sta treba uraditi da neki dodju na stadion? Praviti tribine svakih par mjeseci, pa da napunis stadion? Dobili tri utakmice u nizu, posljedna derbi, a na Grbavici četiri i po hiljade ljudi?! Ljudi najave novu tribinu, raja nezadovoljna! Ponekad pomislim da i ne zasluzujemo ovo sto nam se desava oko stadiona. Velika sramota. A i atmosfera na Jugu ocajna. Od utakmice sa Goskom pa na dalje. Veliki podbacaj. Time sam bas razocaran.
Idemo dalje, pauza ce nam bas prijati.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5126
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 26, 2017 11:42 pm

barbarez je napisao/la:
sub avg 26, 2017 10:26 pm
Bravo demamgog.Glumi ti Amara. Svoje si igrace budalama napravio veceras. Prestani se igrat FIFE, PES-a, menagera.... Ti si jedini lik na svijetu koji u 6 kola nije igrao ni jednom u istom sastavu, a sto je najsmijesnije 6 kola 5 puta razlicita formacija i postavka na terenu.
Nema se igracima sta reci, veceras je Ado izdominirao sam sebe na terenu.
haj odgovoriću tebi, mada ima sličnih koji "od drva ne vide šumu"
nama su večeras na klupi sjedili: Bobić, Hasanović, Zajmović, Žerić, Hajdarević, Nikolić, Mujagić
jeste Ado zajebbao sa 352 gdje je ugušio Zakarića, ali koga umjesto Zebe, koga umjesto Bogičevića, Zeca...nemaš jednostavno alternativu igračima koji igraju lošiju partiju ili nisu za 90 minuta
ovo što je ušlo sa klupe gore nego prvotimci, koji su bili baš tanki

i ne shvatam nikako toliko negativnog naboja oko Adžema, traži mu se bukvalno dlaka u jajetu...ko nikom do sad
zar se ne može čovjek da radi na miru, jer igra nije uopšte lošija nego kod njegovih prethodnika, plasman takođe nije lošiji, a pored svega toga sa njim imamo i onu "drugu stranu medalje" gdje se forsiraju igrači koji u budućnosti mogu više donijeti koristi klubu nego ovi kojima je željo vrh karijere
fakat...
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 26, 2017 11:43 pm

Eh da, debelo sam razocaran posjetom. Kome mi stadion pravimo???

I manite se te price da Adzem glumi Amara. Ko ga zna, zna da ovako prica oduvijek. Skinite mu se sa one stvari vise. Prvi na tabeli, pa najavimo Jug, cijelu sedmicu citamo pozitivne vijesit o Zelji i jedva 4500 ljudi. Sramota!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
SanMan
Postovi: 1222
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 26, 2017 11:44 pm

Zakarić do sada naš najbolji igrač, odjednom promjena taktike-haj ti na beka pa da te vidimo (isto ko namjerna zavala), Siniši bilo zabranjeno i aut da izvodi moro Zakarić a nije mogo sam sebi dati u iz auta. Projić 2 duluma pokrivo i neki još kažu slabo centriro.
Formacija i taktika možda dobra na kompjuteru i sa nekim drugim igračima.
Formaciju i taktiku praviš od onog što trenutno imaš

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 33 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija