Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 20, 2017 3:12 am

Kurva malezijska je jebana, nista drugo vcrs ne treba da nas opterecuje
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Edis Mulalic 1921
Postovi: 550
Pridružen/a: sub jun 24, 2017 12:40 am
Lokacija: South Side
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 20, 2017 3:44 am

Brkoo je napisao/la:
ned avg 20, 2017 2:18 am
Nisu mi neki ljudi jasni, prica se o nekim taktikama, izjavama Adzema na poluvremenu, ovom, onom, umjesto da uzivaju u pobjedi.

Slavko Petrovic je karina mrtva od trenera, to sam i ranije pisao za njega je Adzem, Murinjo. Slavko je teska ubleha, demagog veliki, na njegove lazi je svrsavala masa, jer je pricao onako kako ljudi zele da cuju. Ljudi koji misle da Adzem za mjesec dana moze toliko unaprijediti igru da igramo ko Real, za mene nisu normalni. Zbog Slavke Petrovica i njegovih priprema nasi igraci jedva disu nakon 60-te minute, jedva disu ljudi dragi i onda se neki cude sto ne mozemo trcati kontre, sto tako nismo zabili jos par golova itd. U 5 kola nasa talentovana djeca imaju minimalno deset puta vecu minutazu nego sto su imali dok je Slavko bio trener.

Adzem je pokazao da ima znanje a i muda. Ubacivanje Sabanadzovica u igru je mangupski potez. Da je rijec o nekom treneru iz regiona, nakon ovakvog starta (nakon 5 kola 12 bodova, a i iz Kaknja bi se vratili neporazeni da nismo onako rano primili prvo prvi a zatim i drugi gol) dizali bi ga u nebesa, ali Adzem je nas Zeljovac, njemu moramo traziti mane, ma dlaku u jajetu cemo traziti ako treba, fuj.
Svaka cast na postu. Sustina svega. Adzemu i momcima treba dati veliku podrsku, sve ispod deset hiljada protiv Sirokog je smijesno jer smo stadione punili prethodno ovim dvjema celavim neznalicama, pa tako treba i onome koji zna sta je Zeljo. Ne kazem da je Adzem mega trener i slicno ,ali definitvno je dovoljno pametan i strucan da moze procjenit da nasa djeca nisu slabija od igraca Zete koji je tamo igrao za 4oo eura, a nama klepi dvije milje mjesecno ili od nakurcenog Novosadjanina koji se sprda sa klubom. Dovoljno je hrabar da moze otjerati visak igraca, da moze nekad promjeniti formaciju, da gurne igraca od 18 godina u derbiju, da stopera prilagodi Osmankovicu, a ne Bogicevicu i mnogo toga . Celo je levat, i jedina pozitivna stvar sto titulu nismo osvojili jeste njegov odlazak, ali u nevakat. Uprava je lutala dvije godine dok nisu shvatili nesto sto mi ovdje ponavljamo kad je u pitanju sportkski segment i nasa liga. I dalje mislim da nemamo ozbiljnog konkurenta(Zrinjski i Siroki dosta slabiji nego prosle sezone, pitari no koment) i da je titula realnost i doci ce akoBogda. Volim te Zeljo.
ps. odgledao snimak, Blagojevic i Zakaric ubjedljivo najbolji na terenu, Stanic i Stevanovic da te Bog dragi sacuva, deset bukvalno cistih lopti u aut sutnuli, dodali, nabili, toliko nervoze, losih primanja, prodora u igraca, ispadaanja... kad s ovakva dva beka dobijes derbi onda ne znam stvarno :D ali halal im bilo, nek smo barem malo ublazili proslogodisnju tragediju...Zajko majstorski penaltik :D
Modus vivendi !
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1196
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 20, 2017 5:06 am

Veceras se slavi...Nije vrijeme za bilo kakve realne analize, za bilo kakve kritike...Dobiti pitare
a narocito na njihovom lavoru je nesto neprocjenjivo, nesto sto se ne zaboravlja... Meni je ovo
draze, nego da smo dobili Reala. Steta je sto ih nismo izgazili momacki u prvih pola sata ,ali,
eto...Sjecam se, nekada je standardni clan svakog strucnog staba bio i psiholog , nisam siguran
kako je sada, ali, vrijedi razmisliti ...
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
Avatar
salle86
Postovi: 5134
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 20, 2017 5:30 am

Svašta bih napisao, hiljadu misli mi tutnji kroz glavu a teško je to sve nekako uvezati. Pa ću u najkraćim crtama.

Karma je kurrva, nema toga ko je slavio tuđi pad više nego svoje uspjehe a da mu to nije došlo na naplatu. Takvo stanje je karakteristično za pitare, od postanka pa do dana današnjeg oni više vole "da nama crkne krava" nego išta na dunjaluku. Ko ih jebbe, treba proslaviti ovaj trijumf protiv njih ali ne voditi se tom politikom jer oni nama nisu bitni, imamo svoj put na kojem su oni samo malo veća prepreka nego ostali.
Koliko su samo slavili dolazak utrpanog, najavljivali sve i svašta, haman se mislilo da će i nas ugasiti, a sad bi da ga se ikako mogu riješiti. Ismijavali nas i naš put kako to ničemu ne vodi, a eto dan danas se vidi ko je gdje. Možda nema nekih velikih pomaka ni kod jednih ali mi smo opet svoji što se kaže dok oni to više nikad neće biti.

Što se tiče same utakmice, rezultat je jedino bitan. Ali više i od samog rezultata mene lično raduje ovaj "rukopis" koji se nazire kod Adžema. To je nešto što smo svi davno vidjeli da bi trebalo pokušati samo niko nije imao mudda za to, svima je bila preča vlastita guzzica nego prosperitet kluba. A može oboje, jedno ne isključuje drugo.
Adžem se fino riješio nekih igrača od kojih mi nismo ni imali neke koristi, ovi što su ostali (gotovo) niko nema sigurno mjesto u 11, može se reći da vlada ta nekakva borba i to je odlično. Vjerujem da bi sa Lendrom i Mirom i sa Adžemom na klupi mi uzeli titulu prošle godine (glat). Nekako sve to ovako izgleda jednostavno kad se ne komplikuje puno, nismo mi na tribinama stručnjaci ali nismo ni totalni laici da se nije vidjelo gdje škripi, samo je trebao neko ko ima mudda da povuče neke konce, neko ko se ipak malo više razumi u sve to i neko ko ima viziju i plan na malo duže staze nego onako kako to navijač vidi u datom trenutku.

Sad mislim da ne treba pozivnica ovim rezultat-navijačima da protiv Širokog dođu u što većem broju i pokažemo da smo to što stalno trubimo = FAMILIJA
VOLIM TE ŽELJO
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 20, 2017 6:30 am

Ajzea je napisao/la:
pet avg 18, 2017 1:47 pm
Minjore je napisao/la:
pet avg 18, 2017 11:42 am
Prijovicka - Kajkut - Sinan Sakic.
Idu 24 sata iz snova :D
Yebes Ibizu.
Zeba odlazi sjebo si nas sve :lol:
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 20, 2017 6:48 am

Aleeealealeeeaoooo ja te yebem sarajvoooooooo
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 20, 2017 6:51 am

Nema ljepseg osjecaja nego iz kafane na posao, a na poslu te ceka meza (pita).
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 20, 2017 7:32 am

Jel te dosta više Ćelo

slika
 
Avatar
Funk
Postovi: 82
Pridružen/a: pon apr 18, 2016 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 20, 2017 7:45 am

Konacno dolazi na vidjelo da su nasa djeca bolja od svih polovnjaka koje dovodimo godinama.

Adzemu svaka cast, hrabre poteze povlaci. Malo sam tuzan jer sam ocekivao da cemo ih napasti kod 0:1 a mi smo njima pustili da igraju.

Sve u svemu vidi se napredak u igri u odnosu na onu patnju iz prosle sezone sa Slavkom.

Veca se opet poceo zezati a nadao sam se da se malo smirio.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk


Zadnja izmjena: Funk, dana/u ned avg 20, 2017 7:45 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 20, 2017 7:48 am

dvjesta dajem,
spustite ih
trista dajem,
otkrijte ih...

:violina: :pivo:
gradi željo boli te *****
 
Avatar
black64
Postovi: 820
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 20, 2017 7:51 am

ChWilla je napisao/la:
ned avg 20, 2017 7:48 am
dvjesta dajem,
spustite ih
trista dajem,
otkrijte ih...

:violina: :pivo:
HAHAHAHAHH sto me nasmija na sabahu znaci suze.
 
Avatar
gavran
Postovi: 7555
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 20, 2017 8:18 am

Leon_Professional je napisao/la:
ned avg 20, 2017 1:55 am
slika

Ovako se Gavran smandrljo kad ga je Zeba dao. :D
:placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
gavran
Postovi: 7555
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 20, 2017 8:18 am

ChWilla je napisao/la:
ned avg 20, 2017 7:48 am
dvjesta dajem,
spustite ih
trista dajem,
otkrijte ih...

:violina: :pivo:
:klanjase:
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 20, 2017 8:24 am

Haklapuc je napisao/la:
ned avg 20, 2017 3:01 am
Onako dosta hladne glave da i ja dam svoje viđenje utakmice. Čestitke igračima, stručnom štabu i navijačima na veoma važnoj pobjedi. Koliko god to bila floskula, ići utakmicu po utakmicu, skupljati bodove i usput ispravljati nedostatke kojih ima mali milion. Adžem je postao trener u najgorem mogućem trenutku i morat će u hodu ispravljati stvari. A ne sumnjam da hoće, mnogo je napredovao za ove tri godine, djeluje mi mnogo zrelije kao trener. Nevjerovatno sam sretan i ponosan zbog pobjede, ali isto tako ne mogu a da ne ukažem na neke stvari.

- Siniša je najlošiji igrač Želje ove sezone, manjak motiva ili pad forme nebitno, ali definitivno se na zimu mora tražiti novi desni bek, a dotad je definitivno Stana ozbiljnija opcija na toj poziciji
- Stana je također neprepoznatljiv, mnogo bolji je bio prošle sezone, što je začuđujuće obzirom na sve što mu se dešavalo u tom periodu. Jednostavno se ne zna postavljati na terenu, također kod prekida očajno drži liniju ofsajda, odnosno ne prati je nikako. Možemo se mi smijati Bekićevim centaršutevima, ali je za naše bekove u igri u polju Marcelo
- Ponovno imamo problem, odnosno nismo ga nikad ni riješili, a na koji sam već ukazivao, nedostatak bilo kakve kombinatorike kroz sredinu, o nekoj kreaciji ili lucidnosti veznjaka da i ne pričamo. Najveći razlog tome je kretanje bez lopte, statičnost naših veznih igrača. Zebu su stigle godine, tu već nema nikakve dileme i konstantno držanje Zebe u prvih 11 bi moglo puno koštati Adžema. Zajko je svojom sporošću i donošenjem pogrešnih odluka unistio tri kontre koje su mogle riješiti utakmicu. Blagojević je danas igrao sam u veznom redu, ne mogu mu ništa zamjeriti i za mene je upravo on igrač utakmice. Ramović nikad nije igrao ovakvu utakmicu i njemu su se noge oduzele već u prvoj minuti. Protiv Goška i Viteza njemu je crveni karton visio o koncu i za mene crveni karton večeras nije nikakvo iznenađenje. Igra na pogrešnoj poziciji i loše defanzivno postavljanje pokušava nadoknaditi pretjeranom agresivnošću.
- Zaimović mi se mnogo sviđa, mislim da je jako inteligentan igrač i vrlo pokretljiv za svoju visinu, ali krilo definitivno ne može igrati. Večeras je Stana bio na vjetrometini upravo zbog njega i nepokrivanja svog igrača koji mu je prolazio iza leđa kako je htio. Probati s njim u vrhu napada dok Kajkut ne bude dovoljno spreman. Dženan je tip igrača kakvi su bili ključni za Amariva prekucavanja lige.
- Zakarić polako, ali sigurno ističe kandidaturu za najboljeg igrača lige i mislim da je velika šteta što onaj šut nije završio u golu, jer bi mu to dodatno podiglo samopouzdanje, a on je igrač kojem je vjera u sebe neophodna i koji kada potone ne pruža ni 20% onoga što može. Bili smo svjedoci tome prošle sezone. Večeras sigurno nije mogao izdržati 90 minuta, a imao je i žuti karton, pa je vjerovatno zbog toga i zamijenjen.
- Kajkut dobio nedovoljno dobrih lopti da bih procijenio koliko može u ovom trenutku. Hrvao se s njihovim štoperima 90 minuta i mislim da je upravo to razlog što je ostao bez daha u devetesetoj minuti u onoj kontri.
- štoperski par konačno bolji dio odbrane, bez idiotskih grešaka koje su nam postale zaštitni znak.
- dobitak ove utakmice je Anel Šabanadžović, kojeg bih protiv Širokog nagradio mjestom u startnih 11. Mislim da bi kombinacija Blagojević-Šabanadžović funkcionisala izvrsno.
- Kjosevski bi se morao prestati zajebavati pred svojim golom i glumiti Neuera jer bi nas to moglo skupo koštati. Večeras je moglo, ali je na sreću ispravio svoju grešku.

I za kraj, najebem se malom seljačiću kompletne familije, a nakon toga i Čuiću koji nije imao muda da mu pokaže crveni karton za onaj divljački start. Nikad gore suđenje na derbiju, sve se svodilo na jebene kompenzacije koje mrzim u fudbalu.
Bravo majstore. Sve si rekao. Mogu se ti neki nedostaci ispraviti. Npr za Zajma. Bio je godinama u ekipi u kojoj nije imao ko to da mu kaze, a bolji je igrac od 90% ovih levata koji su prosli kroz klub za fo vrijeme dok je on tamo bio. Stvarno sta smo mi sebi bili dozvolili i navukli polovnjaka to je za nepovjerivati. Adzemu fali jos po jrdan igrac u svakoj liniji da moze mirno raditi. To je dijelom i zbog povreda Dzinde i Crnova, ali i sto treba da ova djeca malo stasaju. Bekovi nam pod hitno trebaju. Mi smo bili drugi sa Stanom i Sinisom i ispustili titulu u zadnjem kolu. Tek sad se vidi sta je Slavko imao. Stanu ja volim i neka ga na klupi ako zatreba i naredne godine jer ne mozes sad promijeniti odjednom deset igraca, ali na klupi kao kod Amara.

Naumpada mi Dado Sadikovic. Nema jos kluba a pod hitno nam treba veznjak da nebi gledao Zebu vise. Ovako Zeba nam je igrac manje a mora igrati jer nema ko. Ne mozes gurnuti sve djecu. Mora biti kombinacija, a Dado moze igrati sve u vezi. Visok je a takvih nam fali. Zbog toga je ostao Graovac na klupi da zatvorimo Ahmeta i zbog toga je izasao Zakaric a ne Zajm jer pitari imaju pet jablana, a Stana i Sinisa su napravili deset glupih faulova koji su se ubili za gol iz prekida
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 20, 2017 8:59 am

a možda je ovaj čeh, ovaj schick, zamjena a ne konkurencija za džeku...hajd' ga znaj.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 20, 2017 9:10 am

Bravo @ponosni. Slabo raja to konta u toku utakmice što Adžem povlači neka rješenja i što daje izjave kakve daje.
Pitari nam godinama probleme prave na skok igri i oni govore što mjenja Zakarića umjesto njega. Upravo smo juče dobro tukli i sačuvali prednost. Jaki smo fizički. To je krucijalno. Kondicija nam šteka, ali ne zamjerim im,ovo su utakmice gdje se igrači maksimalno istroše i fizički i psihički.
Čitam komentare od sinoć u toku utakmice..ja razumijem raja i nervozu, i sam sam na zapadu nekako od 37 stepenice silazio na 1 i vraćao se nesvjesno, ali ne mogu shvatiti da se i dalje Adžemu izvlači sve negativno, a bogami otkako je on tu, ja vidim dosta pomaka. Sačekajte kraj utakmice pa onda dajte sud. Razmislite malo zašto Zec nije igrao, zašto je Graovac na klupi, zašto Zajmović igra krilo, zašto Kajkut igra od prve minute, zašto se Zakarić vadi vani, zašto se mali Anel ubacuje u ovakvoj utakmici.
Adžem je juče imao 100% učinak kod svih igrača što su igrali u prvih 11., kao što sam i juče u toku dana pisao moglo bi ovo valjati, i pogodio je sa svakom zamjenom.
Nije Adžem kriv što mi imamo dva katastofalna beka, što imamo tri stopera u rosteru...
Uprava je ,i to sam pisao, pravi potez konačno napravila postavljanjem njega na mjesto trenera..vratila se hemija u ekipu, vratila se motivacija svih igrača kako na treningu tako i na utakmicama, nisu više "zaboravljeni" , rješili smo se dosta polovnjaka i ubleha od kojih nikakve koristi nismo imali, i što je najbitnije nikad više nismo imali naše djece u i oko prvog tima koji su opet pokazali da nisu nimalo lošiji od svih onih preplaćenih polovnjaka, nego su još i za klasu bolji, jer su učili igrati lopte u najboljem omladinskom pogonu, sa trenerima koji su stvorili neke Džeke Bajiće Hadžiahmetoviće Hodžiće.
Klub je krenuo pravim putem, i ja vjerujem da na isti način kako nas je Bog najbolnije kažnjavao , sad će nas na najljepši način i obradovati. Na silu se ništa ne može i to neka nam bude lekcija. Titula će akobogda doći, još malo se pojačati čisto radi konkurencije i ovo će da bude odlično.
Protiv lištice očekujem 7k ljudi.
VTŽ!
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
ellaxaz
Postovi: 1027
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 4:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 20, 2017 9:21 am

gavran je napisao/la:
ned avg 20, 2017 8:18 am
ChWilla je napisao/la:
ned avg 20, 2017 7:48 am
dvjesta dajem,
spustite ih
trista dajem,
otkrijte ih...

:violina: :pivo:
:klanjase:
:11: :11:
Zadnja izmjena: ellaxaz, dana/u ned avg 20, 2017 9:53 am, ukupno mijenjano 1 put.
"Ona raja na jugu, to je ono što ja nosim, nosim tu, duboko. Oni i ne znaju to."

F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.
 
Avatar
Schwarz
Postovi: 157
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 20, 2017 9:30 am

Kazu javio se Duljevic iz Njemacke i porucio igracima Sarajeva:"Kad mogu ja igrati u drugoj ligi , sto ne bi i vi mogli".
:rofl:
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge."
 
Avatar
bistrikboy
Postovi: 692
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 4:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 20, 2017 9:31 am

Dobro jutro :)
1921-1987-2007
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 20, 2017 9:44 am

bistrikboy je napisao/la:
ned avg 20, 2017 9:31 am
Dobro jutro :)
Bordo jutro ligo za opstanak

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 202 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija