Analize protivnika za sezonu 2019/2020: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f= ... 2&p=434009

* * *

Ukoliko nekome treba pomoc, pogotovo ukoliko ima dijete kuci, neka se javi nekome od moderacije. Anonimnost zagarantovana.

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

Okolele
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 19, 2017 12:45 am

Jedva cekam derbi al da sto prije prodje..Najgora utakmica u citavoj sezoni..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.

storm_raider
Kontakt:

sub avg 19, 2017 12:53 am

Plavi orkestar je napisao/la:
sub avg 19, 2017 12:19 am
Uvjek sam govorio da što više igraca u timu koji su izašli iz naše škole to blize pobjedi u Derbiju.Mislim da oni u timu jedini znaju koliko nama pobjeda nad onim prodanim dušama znaci.A znaci i njima puno.Isto je tako i sa klupom.To se najbolje vidjelo u zadnjem derbiju koliko je onim drugim stalo.Zato se nadam da ce Adzem poceti,koliko je moguce,sa svim onim kojima je Zeljo u srcu a mogu odgovoriti zadatku.
I onda nase dijete odluci derbi prosli put. Precijenjena prica. Puno bitnije od toga je da su oni profesionalci. Bila to nasa djeca ili neki 'placenici' sa Istoka.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Leon_Professional
Kontakt:

sub avg 19, 2017 12:56 am

Sto vise profesionalaca citaj stranaca, kojem je derbi kao i druga tekma i kome se noge nece zavezat kao Zebi i ostalim NASIM amaterima.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

Plavi orkestar
Kontakt:

sub avg 19, 2017 1:05 am

storm_raider je napisao/la:
sub avg 19, 2017 12:53 am
Plavi orkestar je napisao/la:
sub avg 19, 2017 12:19 am
Uvjek sam govorio da što više igraca u timu koji su izašli iz naše škole to blize pobjedi u Derbiju.Mislim da oni u timu jedini znaju koliko nama pobjeda nad onim prodanim dušama znaci.A znaci i njima puno.Isto je tako i sa klupom.To se najbolje vidjelo u zadnjem derbiju koliko je onim drugim stalo.Zato se nadam da ce Adzem poceti,koliko je moguce,sa svim onim kojima je Zeljo u srcu a mogu odgovoriti zadatku.
I onda nase dijete odluci derbi prosli put. Precijenjena prica. Puno bitnije od toga je da su oni profesionalci. Bila to nasa djeca ili neki 'placenici' sa Istoka.
To što je lopta pogodila Kerlu u ruku ne znaci da je on odlucio Derbi.Trebali smo zabiti dva i pobjedili bi.Ili bar jedan da uzmemo titulu.Ali nije im se htjelo.Profesionalci su za uzeti pare a na tom Derbiju niti su pokazali profesionalnost,ni zelju a o ljubavi prema klubu i navijacima da i ne govorim.Uvjek ce neko ko je navijac Zelje od malih nogu,kao npr Ramovic ili neko ko je ponikao u Zelji imati vecu zelju i motiv od onoga sa Istoka.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".

Plavi orkestar
Kontakt:

sub avg 19, 2017 1:12 am

Leon_Professional je napisao/la:
sub avg 19, 2017 12:56 am
Sto vise profesionalaca citaj stranaca, kojem je derbi kao i druga tekma i kome se noge nece zavezat kao Zebi i ostalim NASIM amaterima.
Al im se zato svezu protiv Mladosti i Viteza.Derbi ti odlucuje zelja i veci motiv.Mulalic je to u dva navrata pokazao.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".

bianco blu
Kontakt:

sub avg 19, 2017 1:23 am

ja ću bez karte. Ni sam se ne sjećam kad sam im je zadnji put kupio do ovog zadnjeg derbija
Navijač Željezničara, a ne Misimovića i Amara!

Željezničar nije na prodaju!

Rambo_Amadeus
Kontakt:

sub avg 19, 2017 1:26 am

Kad nam je mentalitet za kur**. Niko vise nece ni da gleda ove "derbije" a oni iz utakmice u utakmicu pokazuju isti antifudbal. Dajte nek bude 6 5 pa nek i izgubimo ako treba ali da izgubimo muški. To da se svezu noge igracima ne znam, ljudi igraju puno vece derbije, finala, pa se gleda fudbal. Ne moramo ici dalje ni od komsija i njihovih derbija.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"

1921Zeljo_FFM
Kontakt:

sub avg 19, 2017 2:31 am

Nebojte se sutra pojeda naseg zelje 2:0

Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Kontakt:

sub avg 19, 2017 3:34 am

Svi su se upisali samo Sinan nije,
metni im ga Sinane da do zore pijem !

Brkoo
Kontakt:

sub avg 19, 2017 4:54 am

:zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

Minjore
Kontakt:

sub avg 19, 2017 5:12 am

Karaaaaaaaaaaaaaaj bordo kurvuuuuu

fcz
Kontakt:

sub avg 19, 2017 5:29 am

Raspadni se jufkooooo
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.

salle86
Kontakt:

sub avg 19, 2017 5:49 am

shzna je napisao/la:
pet avg 18, 2017 6:37 pm
Sutra oko 4000 vojnika ovog kluba krece u 6 sa mosta Suade, ljudi koji zive za ovaj klub, ljudi koji ce sutra dati sve od sebe da sutra skroje jednu pravu ultra priredbu na onako neakusticnom i ruznom stadionu.
Svi u korteo, uz brata, pokazimo koja je grupa no1 u BiH po ko zna koji put, i koja grupa moze rame uz rame sa navijackim velikanima na Balkanu.
Oni dolje na terenu nisu bitni, oni su danas tu a sutra odose a ostajemo mi sa svojim Zeljom.

Sutra za Manijake i prvenstveno za nasu svetinju!
Yebiiii malo sarajvooo oooooi
Lijepo je to sve ali ima i druga, bitnija strana medalje.
Fudbal se igra radi titula, bodova. Bodovi se ne dobijaju na osnovu toga ko je bolje navijao. To je neka satisfakcija nama navijačima, ali prvenstveno trebamo i igrači ali i mi na tribinama da damo svoj doprinos.
Ovo "Oni dolje na terenu nisu bitni" je nešto najgluplje što sam čuo u zadnje vrijeme, jer koliko je ko bitan najbolje govori i ona floskula da je njih dole 11 a mi da smo 12-i igrač. Ali haman da neki misle da su oni i njihove furke ono najbitnije.
Samo skupa, samo ko jedno...
NEDIM SIJERČIĆ: "Mislim da naziv stadiona na kojem mi igramo, na kojem svi boravimo - hrpa betona, za mene je lično neprihvatljiv. Mi imamo nešto što smo sami izgradili, ono nije hrpa betona, to smo mi napravili, to mi i dalje pravimo..."

Plava Porodica
Kontakt:

sub avg 19, 2017 5:51 am

OVO ĆE BITI DOBRA NOĆ PREDOSJEĆAAAAAM
OPET ĆE ŽELJO JEBAAAT MALOG SARAJ'VA!
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

Minjore
Kontakt:

sub avg 19, 2017 6:33 am

GAZI GAZI GAZI PITARE

Plava Porodica
Kontakt:

sub avg 19, 2017 7:21 am

:zeljeznicar1: :karanje: :sarajevo1:

:baklja: :titula:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

Hurmasica
Kontakt:

sub avg 19, 2017 8:44 am

Željo će da dobije još jedan lokalni derbi! :zeljeznicar1:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Minjore
Kontakt:

sub avg 19, 2017 8:50 am

Godine prolaze i nista se ne mijenja, jos uvijek ista pjesma Zeljo jebe sarajeva !

cipiripi
Prijatelj foruma
Kontakt:

sub avg 19, 2017 8:54 am

Gdje se karte danas mogu kupiti i od koliko sati?
Od kad sam se rodio Želju sam zavolio, plava mi je boja mila Božija je volja bila.

Minjore
Kontakt:

sub avg 19, 2017 8:55 am

cipiripi je napisao/la:
sub avg 19, 2017 8:54 am
Gdje se karte danas mogu kupiti i od koliko sati?
fanshop do 5.. ne vjerujem da ce biti na kosevu, jedino ako sta ostane a ne bi trebalo

Trenutno korisnika/ca: AsharaK i 16 gostiju.

Prijava  •  Registracija