Analize protivnika za sezonu 2019/2020: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f= ... 2&p=434009

* * *

Ukoliko nekome treba pomoc, pogotovo ukoliko ima dijete kuci, neka se javi nekome od moderacije. Anonimnost zagarantovana.

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

Okolele
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 18, 2017 7:17 pm

Osjecam dakle predosjecam.. :kafa:
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.

MrkiMedo
Kontakt:

pet avg 18, 2017 7:19 pm

Bosanski lonac je napisao/la:
pet avg 18, 2017 7:11 pm
Groznica predderbijska me trese. Osjećam da ćemo sutra dominirati u svakom pogledu.
Nek nas ubiju sansama i posjedom. Nek imaju deset 1 na 1 situacija, nek fulaju penal. Nek ga Kemo u 96. metne za 0:1 i da rahat odem u hitnu, al da znam zasto idem :D

Omar500
Moderator
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet avg 18, 2017 7:50 pm

pile87 je napisao/la:
pet avg 18, 2017 4:59 pm
Grbavica je napisao/la:garant su 'vako govorili i nakon odlaska turaka, pa nakon odlaska austrougara, pa nakon drugog svjetskog rata, pa evo i nakon ovog sad. "nema više onog starog sarajeva i one stare raje..." :D
Vjerojatno tako i bilo nana rahmetli mi je pričala da nakon drugog svjetskog rata bilo ljudi koji su bježali od tramvaja.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
A neki su se i izuvali prije nego bi usli u tramvaj :D

Valjalo bi dobit pitare, ali nemam nikakvih ocekivanja. Obavezno treba ubaciti sto vise fajtera u ekipu i omladine zeljne dokazivanja. Zajmovica bi, kao i vecina ovdje, bacio u vrh napada, a Kajkut da uleti u sezdesetoj. Mislim da ce biti mnogo efikasniji s klupe. Obavezno na krilima Zakarica i Zeca od prve minute.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

Leon_Professional
Kontakt:

pet avg 18, 2017 7:52 pm

Ma 4-2 za nas sutra.
Igrat cemo derbi kao Boca i River :kafa:
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

mirzoni1921
Kontakt:

pet avg 18, 2017 8:00 pm

Al kako oni dole nisu bitni, mi smo Željo...... 😅😅😅😅😅😅😅😅

Plava Porodica
Kontakt:

pet avg 18, 2017 8:00 pm

Ž!
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

Bosnia

pet avg 18, 2017 8:23 pm

bistrikboy je napisao/la:
pet avg 18, 2017 6:44 pm
Kao i svaki derbi zelim da im jebemo nanu nanulicu uzduz i poprijeko!!!

Zabija Zeko.
u skladu sa godinama, ja bih nesto mladje :)

djoxxx1921
Kontakt:

pet avg 18, 2017 8:23 pm

Hocemo im je*at i dalje od majke? :D

BHDragons
Kontakt:

pet avg 18, 2017 8:31 pm

Ugasi ih Željezničare!
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!

bogi
Moderator
Kontakt:

pet avg 18, 2017 8:34 pm

Zabija Kjosevski "z'gola na gol" :ganja:
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.

arctg
Forumaš godine 2017
Kontakt:

pet avg 18, 2017 9:00 pm

Na našim ulaznicama za jug su naznačeni ulazi "B2, B3 i B4". Znači ponavlja se situacija od pretprošle utakmice na najružnijem stadionu u zemlji, odnosno tampon zona na jugu, prema istočnoj tribini. Daju ti tribinu i skrate ti je tampon zonom. Plus su opet postavili samo jedan predulaz na kojeg moraju ući i ovi sa ulaznicama za jug i ovi sa ulaznicama za zapad, pa tek pred samim tribinama se razdvajati. 5.000 ljudi na jedan ulaz, širine jednog metra. Da ne napominjem neuslovne ulaze na samu tribinu, stepenice, kapije i toalete koje nisu u funkciji. Ako na to još dodamo četničko paljenje našeg stadiona od strane krmadi koja se predstavlja kao navijači tzv. FK Sarajevo, neka svi iz Kluba odmah podnesu neopozive ostavke ukoliko su im zauzvrat obećali i promil više od 5% na narednoj utakmici i striktne mjere osiguranja na našoj ljepotici, Grbavici. Odmah! Također, ako imaju imalo obraza, sa krmadima više nikada neće napraviti zajedničku press konferenciju niti potpisati bilo kakav "memorandum". Obratite pažnju, gospodo iz Kluba koja ovo čita. Igranjem sa ovim stvarima igrate se direktno sa ljubavlju i odanošću onih koji vas podržavaju na vašem teškom putu da od Željezničara napravite giganta!

chile
Kontakt:

Strasna euforija pred derbi, zivot ti ne yebem ne tako davno prije 10-15 god derbi se sedmicama iscekivao danima zastave i dekor spremali a sad dan pred derbi kao da se i ne igra. Na sta nam svedose najvecu utakmicu svedose je na obicnu tekmu kao da igramo protiv djerzelez zenice...
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !

zeljeznicar1
Kontakt:

pet avg 18, 2017 9:08 pm

Do kad ce se sutra moci uzeti karte u fan shopu?

rodrigo87
Kontakt:

pet avg 18, 2017 9:08 pm

arctg je napisao/la:
Na našim ulaznicama za jug su naznačeni ulazi "B2, B3 i B4". Znači ponavlja se situacija od pretprošle utakmice na najružnijem stadionu u zemlji, odnosno tampon zona na jugu, prema istočnoj tribini. Daju ti tribinu i skrate ti je tampon zonom. Plus su opet postavili samo jedan predulaz na kojeg moraju ući i ovi sa ulaznicama za jug i ovi sa ulaznicama za zapad, pa tek pred samim tribinama se razdvajati. 5.000 ljudi na jedan ulaz, širine jednog metra. Da ne napominjem neuslovne ulaze na samu tribinu, stepenice, kapije i toalete koje nisu u funkciji. Ako na to još dodamo četničko paljenje našeg stadiona od strane krmadi koja se predstavlja kao navijači tzv. FK Sarajevo, neka svi iz Kluba odmah podnesu neopozive ostavke ukoliko su im zauzvrat obećali i promil više od 5% na narednoj utakmici i striktne mjere osiguranja na našoj ljepotici, Grbavici. Odmah! Također, ako imaju imalo obraza, sa krmadima više nikada neće napraviti zajedničku press konferenciju niti potpisati bilo kakav "memorandum". Obratite pažnju, gospodo iz Kluba koja ovo čita. Igranjem sa ovim stvarima igrate se direktno sa ljubavlju i odanošću onih koji vas podržavaju na vašem teškom putu da od Željezničara napravite giganta!
+1
Manijaci, Željo, Bog i čaršija ! :zeljeznicar1:

BlueSide
Kontakt:

pet avg 18, 2017 9:10 pm

Njima su noge svezane jer u glavi im je šta ako izgube..Odmah napasti i uvaliti go i tu im je i kraj
Imamo motiv a i snage je.bo vise price ovo je derbi pa nama je svaka utakmice derbi svi se naloze protiv nas i igraju sa 200%
Ako u napadu odigramo kao protiv borca drugo poluvrijeme sigurno cemo im zabiti 2-3 gola + Zakaric koji je sigurno pojacanje u napadu u odnosu na tu utakmicu + 5 000 raspolozenih Manijaka - TRPAJ. Primiti mozemo max 1 to znaci konacnih 1:3

Je.beš bod samo tri dolaze u obzir jer....mi smo ŽELJEZNIČAR...
" Ako u Želji neces teziti ka izvrsnosti onda ne trebas biti u Želji "
S.M

Hurmasica
Kontakt:

pet avg 18, 2017 9:14 pm

Juuuuriiiiiiiiš :zeljeznicar1:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

pile87
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet avg 18, 2017 9:24 pm

chile je napisao/la:Strasna euforija pred derbi, zivot ti ne yebem ne tako davno prije 10-15 god derbi se sedmicama iscekivao danima zastave i dekor spremali a sad dan pred derbi kao da se i ne igra. Na sta nam svedose najvecu utakmicu svedose je na obicnu tekmu kao da igramo protiv djerzelez zenice...
Ne mali broj puta pročitam ovo na šta nam svedose derbi. Ko nam je to uradio, ko je uništio taj derbi?

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk

Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.

pestabudimpesta
Kontakt:

pet avg 18, 2017 9:25 pm

Ima li jos karti ???
Mi smo uz Želju u radosti i tugi,u dobru i zlu,oni zbog kojih,konacno,on i postoji

godrina
Kontakt:

pet avg 18, 2017 9:26 pm

Necu moci doc :(
Sretno nam braco, mozemo valjda zabit gol i sakrit ono njihovo makedonsko govno. Borbeno i napadacki napokon.
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost

Plava Porodica
Kontakt:

pet avg 18, 2017 9:28 pm

Sve preko tri šanse na utakmici smatrat ću iznadprosječnim derbijem :pivo:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], Haklapuc i 12 gostiju.

Prijava  •  Registracija