Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 18, 2017 11:19 am

ChWilla je napisao/la:
pet avg 18, 2017 11:12 am
napraviti šetalicu amidže u kladionici :kafa:
Šta ti imaš protiv amidže :ne:
https://www.youtube.com/watch?v=7e-4rq7cT4M
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 18, 2017 11:23 am

Vrag je napisao/la:
pet avg 18, 2017 10:58 am
black64 je napisao/la:
pet avg 18, 2017 10:55 am
sanjao sam derbi
mi napunili jug i pola zapada, grmimo a jufke se ne cuju
Gdje si ti bio zadnjih nekoliko derbija
Baš :rofl:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
black64
Postovi: 820
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 18, 2017 11:26 am

Plava Porodica je napisao/la:
pet avg 18, 2017 11:23 am
Vrag je napisao/la:
pet avg 18, 2017 10:58 am
black64 je napisao/la:
pet avg 18, 2017 10:55 am
sanjao sam derbi
mi napunili jug i pola zapada, grmimo a jufke se ne cuju
Gdje si ti bio zadnjih nekoliko derbija
Baš :rofl:
zakino nas sudija za penal u snu, mamu mu
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 18, 2017 11:26 am

Znao je doktor i tricu uvalit uhljupima, obratite pažnju na njegov drugi go :kafa:
https://www.youtube.com/watch?v=By25EvLCh7k
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 18, 2017 11:31 am

Ma ovo je dao dok je još mogao i nije bio star... :kafa:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 18, 2017 11:34 am

Ovaj grad vise nije isto Sarejevo kao prije. Ovaj grad je u 70% Seljajevo. Odisemo seljaklukom i papanlukom. Posliie rata ljudi su bili bliski, sav taj osjecaj medju ljudimima prenosio se i na derbi. Bilo je rivalstvo, stadioni puni. Nije bilo tampon zona, nije bilo nepostovanja, nisu se psovali Dzilda, Osim, Hase..... Bili smo jedni do drugih. Doveo nam Aljo podobne kadrove, u ministaratva pocese dolaziti kojekakve seoske lole, ruralne poluhadzije, a za njima familija, zemljaci. Lagano Sarajlije pocese selamet napolju trazit, ali zato papak okupira grad. Da je Radovan znao ono sto seljak zna, osvojio bi on Sarajevo bez ispaljenog metka.
Eh kad seljak dodje, on sa sobom nosi svoje tabijate, svoje neodgoj, svoje metode. Da ne bude zabude, u Sarajevo je dosao vecinom sljam, oni kvalitetniji, kulturniji i pametniji, oni su izbjegli vani. Tako da nema sta da se cudimo sto nas sad dijele tamopon zone, sto se pljuju legende, pa cak i one svoje. Jer neda seljak nikom ispred sebe. Evo da se okanimo derbija. Uzmimo samo primjer saobracaja u Sarajevu. Kunem vam se svim na svijetu, vece stoke i papaka od ljudi u Sarajevu nema na planeti. Putujem puno, pa gdje god sam bio od manji mjesta u BiH, do vecih gradova van BiH, samo ce ti kod nas, svirati, psovati. Stajati na sred ceste, i izaci da kupi nesto. Najlakse pricati oni tamo su stoka. Jesi sigurno velika vecina papaka. Ali kad je bila tekma sa Standardom, sacekam ja na Skenderiji nas korteo, ljudi dragi, ja ne znam jel mene bilo strah, jesam bio sokiran, osjecao sam se kao da nosim dres Sarajeva, gluho bilo. Nije meni bilo strah od mangupa, nego od kolicine papaka medju nama. Gledam i nevjerujem. Ljudi dragi odakle ono doslo. Kakve su ono face, kakvi su ono likovi. Kad vidio nekog koga znam, ko da mi je u pustinji vode donio.
Sam Bog dragi zna koliko ja volim Zelju, i kako gledam na Sarajevo. Kao rivala, kojeg postujem. Ja sam imao priliku upoznati i Paju i Husrefa i Calu... Paja i Cala dva gospodina, ustat kad ih pomenes. Nesto ala Oda. Zao mi je sto se derbi unistava. Ja imam dva najbolja druga oni su pitari, i ne zivimo ove tampon zone. Ali me dusa boli citajuci kojrkave gnjide, gledajuci kako razvaljuju stadion. Gledajuci derbi na kojem ce 2000 mijesta biti prazno, da stoka ne bi nekog povrijedila. Gledajte malo you tube, bar ste toliko naucili, pogledajte samo unazad 15 godina sta je bio derbi. Ako jedan Svabo koji je vodjem svojom sujetom, mogao da pljuje Haseta, jer su vazili za najbolje igrace u BiH tada, a on radio uvijek suprotno. Ako je Safeta Susica vodio u repku kad su ga svi se odrekli i napdali ga zbog toga. Ako je rekao igracima Zelje pred derbi 79 ili 80 godine, nakon sto je Pape vratio se poslije povrede, ko ga faulira ostro, nece vise zaigrat u Zelji. Pa reakcija na onaj mec sa Hajdukom. I onda ti dodju danas pljuju ga, nazivaju slagiranim, i prevarantom. Ne cudi. To ga je naucio babo, ili mozda drug, jer oni ni ne znaju za ono od prije 96 god. Kod njih je Svabo, ime za kravu doniranu iz Svabije u okviru donacije svako svoju kravu da ima, 10 litara meni, tri litre njima,Pape dedo koji prodaje priglavke, a Paja vjerovatno glavni patak oplodjac u selu.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 18, 2017 11:38 am

barbarez je napisao/la:
pet avg 18, 2017 11:34 am
Ovaj grad vise nije isto Sarejevo kao prije. Ovaj grad je u 70% Seljajevo. Odisemo seljaklukom i papanlukom. Posliie rata ljudi su bili bliski, sav taj osjecaj medju ljudimima prenosio se i na derbi. Bilo je rivalstvo, stadioni puni. Nije bilo tampon zona, nije bilo nepostovanja, nisu se psovali Dzilda, Osim, Hase..... Bili smo jedni do drugih. Doveo nam Aljo podobne kadrove, u ministaratva pocese dolaziti kojekakve seoske lole, ruralne poluhadzije, a za njima familija, zemljaci. Lagano Sarajlije pocese selamet napolju trazit, ali zato papak okupira grad. Da je Radovan znao ono sto seljak zna, osvojio bi on Sarajevo bez ispaljenog metka.
Eh kad seljak dodje, on sa sobom nosi svoje tabijate, svoje neodgoj, svoje metode. Da ne bude zabude, u Sarajevo je dosao vecinom sljam, oni kvalitetniji, kulturniji i pametniji, oni su izbjegli vani. Tako da nema sta da se cudimo sto nas sad dijele tamopon zone, sto se pljuju legende, pa cak i one svoje. Jer neda seljak nikom ispred sebe. Evo da se okanimo derbija. Uzmimo samo primjer saobracaja u Sarajevu. Kunem vam se svim na svijetu, vece stoke i papaka od ljudi u Sarajevu nema na planeti. Putujem puno, pa gdje god sam bio od manji mjesta u BiH, do vecih gradova van BiH, samo ce ti kod nas, svirati, psovati. Stajati na sred ceste, i izaci da kupi nesto. Najlakse pricati oni tamo su stoka. Jesi sigurno velika vecina papaka. Ali kad je bila tekma sa Standardom, sacekam ja na Skenderiji nas korteo, ljudi dragi, ja ne znam jel mene bilo strah, jesam bio sokiran, osjecao sam se kao da nosim dres Sarajeva, gluho bilo. Nije meni bilo strah od mangupa, nego od kolicine papaka medju nama. Gledam i nevjerujem. Ljudi dragi odakle ono doslo. Kakve su ono face, kakvi su ono likovi. Kad vidio nekog koga znam, ko da mi je u pustinji vode donio.
Sam Bog dragi zna koliko ja volim Zelju, i kako gledam na Sarajevo. Kao rivala, kojeg postujem. Ja sam imao priliku upoznati i Paju i Husrefa i Calu... Paja i Cala dva gospodina, ustat kad ih pomenes. Nesto ala Oda. Zao mi je sto se derbi unistava. Ja imam dva najbolja druga oni su pitari, i ne zivimo ove tampon zone. Ali me dusa boli citajuci kojrkave gnjide, gledajuci kako razvaljuju stadion. Gledajuci derbi na kojem ce 2000 mijesta biti prazno, da stoka ne bi nekog povrijedila. Gledajte malo you tube, bar ste toliko naucili, pogledajte samo unazad 15 godina sta je bio derbi. Ako jedan Svabo koji je vodjem svojom sujetom, mogao da pljuje Haseta, jer su vazili za najbolje igrace u BiH tada, a on radio uvijek suprotno. Ako je Safeta Susica vodio u repku kad su ga svi se odrekli i napdali ga zbog toga. Ako je rekao igracima Zelje pred derbi 79 ili 80 godine, nakon sto je Pape vratio se poslije povrede, ko ga faulira ostro, nece vise zaigrat u Zelji. Pa reakcija na onaj mec sa Hajdukom. I onda ti dodju danas pljuju ga, nazivaju slagiranim, i prevarantom. Ne cudi. To ga je naucio babo, ili mozda drug, jer oni ni ne znaju za ono od prije 96 god. Kod njih je Svabo, ime za kravu doniranu iz Svabije u okviru donacije svako svoju kravu da ima, 10 litara meni, tri litre njima,Pape dedo koji prodaje priglavke, a Paja vjerovatno glavni patak oplodjac u selu.
:palacgore: :palacgore:

Mene ne cudi od omladine, uzasan im je vakat u kojem zive, ali me od ovih starijih cudi. Svabo je volio Haseta i postovao ga.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 18, 2017 11:42 am

Prijovicka - Kajkut - Sinan Sakic.
Idu 24 sata iz snova :D
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 18, 2017 11:49 am

:kafa: :rofl:
gradi željo boli te *****
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 18, 2017 11:51 am

Do kad se prodaju karte danas u fan shopu ?
 
kb80
Postovi: 301
Pridružen/a: pet maj 13, 2016 2:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 18, 2017 11:53 am

@barbarez
:palacgore: :palacgore:
 
kontranogama
Postovi: 1000
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 18, 2017 12:08 pm

ChWilla je napisao/la:
pet avg 18, 2017 9:41 am
i telecom ima srce :D

samo nema obraza...
i ima dobar kvalitet slike
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 18, 2017 12:08 pm

Kjosevski- Stevanović, Graovac, Bogičević, Projić- Blagojević- Zakarić, Zeba, Ramović, Zec- Zajmović.

Ja bih Zajmoviću dao prednost u odnosu na Kajkuta i stavio bih ga od prve minute. Odigrao je solidno protiv Borca na krilu, sutra ga gurnuti u napad, što da ne...
Kajkuta uvesti oko 58 minute da im presudi :D
Uvesti poslije još Stanu i Žerića (umjesto Zebe). Zebu izvesti čim se primjeti da je umoran.
Što se tiče rezultata, očekujem x, ali ne mogu lagati, ipak postoji nada da ćemo ga zabiti i slaviti. Remijem bih bio zadovoljan, ali eto ako će već biti neriješeno nek bar bude 1:1, da vidimo koji gol. Dosta nam je vala uspavanki i onog "ne moramo pobjediti, samo nek ne izgubimo". Hoćemo pravi derbi! Ako pobjeđujemo, volio bih da Ramović odluči derbi svojim golom. To bi baš bio predivan osjećaj za njega, jer kao što znamo od malih nogu je navijač našeg Želje. I ja bih bio sretan ko da sam ga ja zabio :)
Samo hrabro! :zeljeznicar1:
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
omladina1921zeljina
Postovi: 595
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:26 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 18, 2017 12:12 pm

Joj, ne mogu vam opisat, ali ja sam toliko siguran da ćemo jufkama sutra ogadit fudbal sa 0-1... Ide kladara uredno...
avanti ragazzi di buda, avanti ragazzi di pest, studenti, braccianti, operai il sole non sorge piad est!

CN 1969

LOBOTOMCI 2016
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 18, 2017 12:19 pm

Yebem te Sarajvooooooooooo
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 18, 2017 12:27 pm

Komšijski X da se ne razočarate previše :kafa:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 18, 2017 12:32 pm

phpBB [video]
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 18, 2017 12:41 pm

Ma zeznuta je ova utakmica. Oni su katastrofa i derbi im je spas. Lomit ce nas kada god stignu. U ekipi imamo malo fajtera, a previse tetkica. Pametno ovo treba, nadam se da su novajlije sa mudima. Da to nije samo protiv nas
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 18, 2017 12:53 pm

storm_raider je napisao/la:
pet avg 18, 2017 11:38 am
barbarez je napisao/la:
pet avg 18, 2017 11:34 am
Ovaj grad vise nije isto Sarejevo kao prije. Ovaj grad je u 70% Seljajevo. Odisemo seljaklukom i papanlukom. Posliie rata ljudi su bili bliski, sav taj osjecaj medju ljudimima prenosio se i na derbi. Bilo je rivalstvo, stadioni puni. Nije bilo tampon zona, nije bilo nepostovanja, nisu se psovali Dzilda, Osim, Hase..... Bili smo jedni do drugih. Doveo nam Aljo podobne kadrove, u ministaratva pocese dolaziti kojekakve seoske lole, ruralne poluhadzije, a za njima familija, zemljaci. Lagano Sarajlije pocese selamet napolju trazit, ali zato papak okupira grad. Da je Radovan znao ono sto seljak zna, osvojio bi on Sarajevo bez ispaljenog metka.
Eh kad seljak dodje, on sa sobom nosi svoje tabijate, svoje neodgoj, svoje metode. Da ne bude zabude, u Sarajevo je dosao vecinom sljam, oni kvalitetniji, kulturniji i pametniji, oni su izbjegli vani. Tako da nema sta da se cudimo sto nas sad dijele tamopon zone, sto se pljuju legende, pa cak i one svoje. Jer neda seljak nikom ispred sebe. Evo da se okanimo derbija. Uzmimo samo primjer saobracaja u Sarajevu. Kunem vam se svim na svijetu, vece stoke i papaka od ljudi u Sarajevu nema na planeti. Putujem puno, pa gdje god sam bio od manji mjesta u BiH, do vecih gradova van BiH, samo ce ti kod nas, svirati, psovati. Stajati na sred ceste, i izaci da kupi nesto. Najlakse pricati oni tamo su stoka. Jesi sigurno velika vecina papaka. Ali kad je bila tekma sa Standardom, sacekam ja na Skenderiji nas korteo, ljudi dragi, ja ne znam jel mene bilo strah, jesam bio sokiran, osjecao sam se kao da nosim dres Sarajeva, gluho bilo. Nije meni bilo strah od mangupa, nego od kolicine papaka medju nama. Gledam i nevjerujem. Ljudi dragi odakle ono doslo. Kakve su ono face, kakvi su ono likovi. Kad vidio nekog koga znam, ko da mi je u pustinji vode donio.
Sam Bog dragi zna koliko ja volim Zelju, i kako gledam na Sarajevo. Kao rivala, kojeg postujem. Ja sam imao priliku upoznati i Paju i Husrefa i Calu... Paja i Cala dva gospodina, ustat kad ih pomenes. Nesto ala Oda. Zao mi je sto se derbi unistava. Ja imam dva najbolja druga oni su pitari, i ne zivimo ove tampon zone. Ali me dusa boli citajuci kojrkave gnjide, gledajuci kako razvaljuju stadion. Gledajuci derbi na kojem ce 2000 mijesta biti prazno, da stoka ne bi nekog povrijedila. Gledajte malo you tube, bar ste toliko naucili, pogledajte samo unazad 15 godina sta je bio derbi. Ako jedan Svabo koji je vodjem svojom sujetom, mogao da pljuje Haseta, jer su vazili za najbolje igrace u BiH tada, a on radio uvijek suprotno. Ako je Safeta Susica vodio u repku kad su ga svi se odrekli i napdali ga zbog toga. Ako je rekao igracima Zelje pred derbi 79 ili 80 godine, nakon sto je Pape vratio se poslije povrede, ko ga faulira ostro, nece vise zaigrat u Zelji. Pa reakcija na onaj mec sa Hajdukom. I onda ti dodju danas pljuju ga, nazivaju slagiranim, i prevarantom. Ne cudi. To ga je naucio babo, ili mozda drug, jer oni ni ne znaju za ono od prije 96 god. Kod njih je Svabo, ime za kravu doniranu iz Svabije u okviru donacije svako svoju kravu da ima, 10 litara meni, tri litre njima,Pape dedo koji prodaje priglavke, a Paja vjerovatno glavni patak oplodjac u selu.
:palacgore: :palacgore:

Mene ne cudi od omladine, uzasan im je vakat u kojem zive, ali me od ovih starijih cudi. Svabo je volio Haseta i postovao ga.
Odavno bolji post nisam procitao. Svaka cast.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
mirzoni1921
Postovi: 539
Pridružen/a: uto dec 06, 2016 3:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 18, 2017 1:25 pm

"Kako smo loš narod, do juče smo se kleli u Borjana, a onda posle neke polugreške odmah drvlje i kamenje po njemu. Svi smo mi ljudi, a ne mašine… A onda i velika pljuvačina po Ristiću, samo zato što je odradio svoj posao profesionalno… Zato bih zamolio ove internet navijače da napuste nekada svoje kuće i da dođu u četvrtak na Marakanu da bodre i pomognu našoj ZVEZDI da se plasira u Evropu posle dužeg vremena", poručio je Predrag Rajković putem svog Fejsbuka.

ovo se može primjeniti i kod nas :P

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], Miso Ensar i 240 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija