Analize protivnika za sezonu 2019/2020: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f= ... 2&p=434009

* * *

Ukoliko nekome treba pomoc, pogotovo ukoliko ima dijete kuci, neka se javi nekome od moderacije. Anonimnost zagarantovana.

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

rodrigo87
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 06, 2017 12:21 am

Plava Porodica je napisao/la:
ned avg 06, 2017 12:20 am
Kad će izvještaj? Hehehe
Izvjestaj samo nek puste onaj uvod kad snimaju markere i lopte i istocnu tribinu.
Manijaci, Željo, Bog i čaršija ! :zeljeznicar1:

Okolele
Kontakt:

ned avg 06, 2017 12:23 am

Zasto Adzem vec drugu utakmicu guši Sinana na neprirodnoj poziciji..Sta covjece izmisljas toplu vodu kog vraga..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.

salle86
Kontakt:

ned avg 06, 2017 12:26 am

Oooooooj
Svašta bih napisao ali gledaću što kraće.
Uđem na forum i prvo što vidim da likovi koji su "najglasniji" traže link. Ok desi se nekad, ali već mnoge pamtim sa takvim zahtjevima. Ali zato sve znaju. Doduše neki žive van BiH, Sarajeva...a neki i tu u Zvorničkoj. Mene stid, ma za sve vas koji propustite i jednu utakmicu a životom branite svoje stavove na forumu. Zato nam je i posjeta ovakva. Nije da ovi manekeni zaslužuju i ovoliko, ali ja idem zbog Želje...ne zbog igrača, struke, uprave.

O tekmi...komentar jednog humorističnog sa istoka: pritisak nam je ko u vodovoda. Da nije smiješno bilo bi žalosno.
Najveći krivac za ovo večeras je Adžem. Mada je ovo sve logično što je pokušao, ali nek to više ne radi. Jednom probao i vidio da ne ide i to je to.
Kemo treba igrati štopera umjesto Bogičevića. On jadan više ne zna da hoda a ne da igra. Shvatam da se Blagojević pokušao kazniti za loše igre ali ovo večeras nije rješenje. Kemo nije taj, ako već neko mora pokušati malog Anela. Ali opet kakav god da je Jovan je jednostavno jedini naš igrač koji zna i ometati protivničke napade ali i uzeti loptu 30m od našeg gola i povući je naprijed. A da ne ide Graovcu a on Bogičeviću i obratno. To je premučno gledati.
Onda imaš Stanića i Sinišu, isto ko u onoj igri Hugo kojeg god odabereš pogriješi ćeš.
Zec je isto "kažnjen" za sebičnost što je opet Ok pokušaj ali nek ostane na tome.
Žerić bi vjerujem dosta bolje izgledao da je igrao u paru sa Sinanom a iza njih Jovan. Ovako sa igračem manje prema naprijed nije išlo, mada sam mišljenja da je Adžem možda trebao mijenjati Bogičevića Blagojevićem a Kemu vratiti na njegovo mjesto, Zec umjesto Zebe...bar moje želje.
Večeras jedino Zakarić donekle ličio na ozbiljnog nogometaša, odavno ovako nismo imali situaciju da baš svi odigraju loše.
Kako rekoh Adžem je pokušao "kazniti" neke za lošije igre od prije, ako idemo tom logikom na redu je Stevo...treba pružiti i Đenisu šansu 2-3 od starta da vidimo može li gore od Steve.
Bilo, ne ponovilo se.
NEDIM SIJERČIĆ: "Mislim da naziv stadiona na kojem mi igramo, na kojem svi boravimo - hrpa betona, za mene je lično neprihvatljiv. Mi imamo nešto što smo sami izgradili, ono nije hrpa betona, to smo mi napravili, to mi i dalje pravimo..."

Simply Blue
Kontakt:

ned avg 06, 2017 12:27 am

Razbićemo Borac :zeljeznicar1:
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY

Mirek11
Kontakt:

ned avg 06, 2017 12:27 am

igla je napisao/la:
ned avg 06, 2017 12:10 am
1. Adžem i postavka večeras = debela crnačka
2. Kemo je štoper, pogriješio je i Bogi i Graovac, svi će, pa ostadoše štoperi.
3. Kakav god da je, Blagojević mora igrati.
4. Sinan nije krilo, odličan je na polušpicu.
5. Treba nam napadač.
6. Žera se neće od lopte hljeba najesti ako nastavi ovim tempom.
7. Zeba je za zadnjih 20 minuta.
8. I Vitezu je bilo vruće.
9. Otišao Slavko, i dalje 1-0.
Svaka cast, kratko i jasno!
Nigdje te ofanzivne igra, izmisljanje tople vode od Adzema mi se ne svida a realno vitez imao bolje sanse od nas i pritiskao nas vise.
A i prica se promjenila, ipak je pobjeda i 3 boda najvaznija ( moze i autogol).
I jos kao necemo da srljamo sa pojacanjima, pa svi zivi vide da ti trebaju na 3-4 pozicije pojacanja i valjda ima neko u nasem klubu ko bi trebao znati reci "taj i taj" su igraci koji nam trebaju i koji ce nas pojacati.

Ovo ce izgleda bas biti teska sezona i opasna po zdravlje.
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

Omar500
Moderator
Kontakt:

ned avg 06, 2017 12:31 am

AtoZ Group igrač utakmice FK Željezničar - NK Vitez, prema izboru novinara, je Goran Zakarić. Čestitke, Gorane!
slika
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

Mirek11
Kontakt:

ned avg 06, 2017 12:33 am

Okolele je napisao/la:
ned avg 06, 2017 12:23 am
Zasto Adzem vec drugu utakmicu guši Sinana na neprirodnoj poziciji..Sta covjece izmisljas toplu vodu kog vraga..
Sinan tri utakmice na tri razlicite pozicije, decko ce se pogubiti a ne moze ni pokazat sta i koliko moze.
Mozda ce protiv borca na desnom beku zaigrati
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

Okolele
Kontakt:

Joj vidi Zakare nije mu ni do zivota a kamoli do ove bizuterije..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.

SirAlexFerguson
Kontakt:

......................VECA (C)..........................
..............Graovac.........Osmanković.......
..Stanić........................................Projić...
.......................Blagojević........................
..............Žerić..................Ramović.........
..Zakarić.........................................Zec..
.....................Ne znam ni ja...................

Ovo je sto imamo, uigravaj ovo. Ne tumbaj previse. Kakva god ekipa bila ako im se zna svima sta ko radi i kad se uigra to onda ne moze biti ovako grozno.
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."

ChWilla
Kontakt:

ned avg 06, 2017 12:34 am

ništa meni nije jasno. pa ne mogu ni komentarisati. ja i drug 15 minuta pokušavali skontati koju mi formaciju igramo i odustali. ado zna fudbal, ali ovo večeras k'o da je u talu sa nekima ovamo...
gradi željo boli te *****

arnel.zahidic
Kontakt:

ned avg 06, 2017 12:35 am

da igras 3-5-2 ili 3-4-3 moras imati pokretne polubekove i veznu liniju , kod nas isto mrtvaci neki , kroz sredinu lopta ne ide nikako ili se niko ne otvara, neki je problem , samo protivnik zatvori prilaze prema bokovima onda kemo glumi zadnjeg veznog i iznosi loptu da te Bog mili sacuva , opet isti problem nema napadaca , sredina troma,spora , ova formacija ne ide nikako pogotovo sa nasim igrackim kadrom , ovo sto valja je sinan , osmankovic bi mogao biti dobar stoper sa jos malo iskustva , od zerica ne ocekujem da bude neki ubojiti vezni , nema tehniku zavidnu ,brzina mu je solidna a u duelu je katastrofa uglavnom buducnost premijer lige mu je zagarantovana ,imati cemo novog stanica

LARSSON
Kontakt:

ned avg 06, 2017 12:35 am

Omar500 je napisao/la:
ned avg 06, 2017 12:31 am
AtoZ Group igrač utakmice FK Željezničar - NK Vitez, prema izboru novinara, je Goran Zakarić. Čestitke, Gorane!
slika
B A B U K A
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

Gola
Kontakt:

ned avg 06, 2017 12:36 am

arelinho je napisao/la:
ned avg 06, 2017 12:28 am
Ovaj večerašnji vezni red ne bi mogao organizovati tehvid, a ne napad na utakmici. Kakva katastrofa od utakmice.
Hahahaha odavno bolje poredjenje nisam vidio, koliko je smijesno toliko je i tuzno.
Boze pomozi.
U BiH je fudbal igra u kojoj je uvijek Željo šampion.

sajo10
Kontakt:

ned avg 06, 2017 12:36 am

arelinho je napisao/la:
ned avg 06, 2017 12:28 am
Ovaj večerašnji vezni red ne bi mogao organizovati tehvid, a ne napad na utakmici. Kakva katastrofa od utakmice.
Mislim da je i tehvid veliki zalogaj. Ali sto je najgore, pogledas klupu i uhvatis se za glavu. Nemamo absolutno nikakva rijesenja... Tuzno, tuzno..

Adzem se mora debelo zapitati sta je on uopste htio veceras izvesti i kakvi su to njegovi planovi bili. Da je izasao na pressici i rekao nestot tipa "imao sam zelju probati nesto novo..." mislim da bi vecina bili okej s tim, medjutim ovako ispada tvrdoglav i duhovit sa onim komentatarom ako neko zna bolje ili sta, da sidje na teren. Kako god, danas sam platio za mec, i mescini nikada prezaliti necu te pare :D Ali potrajati ce kada cu se opet usuditi da aktivaram balkansport da pogledam Zelju... Na sta licis Zeljeznicare...

Plava Porodica
Kontakt:

ned avg 06, 2017 12:37 am

Jedini je Zakarić nešto i pokušavao u napadu. Neslavno, ali je pokušavao. Samo burazeru imaš li ti ikakve druge zamisli osim bicikla i u prostor do gol auta i odatle centrirati slabijom desnom nogom. Puno je opasniji kada je na 30 metara jer tad otvori sebi prostor za šut, ovako samo nazor pokušava.
I kao takav, prosječan, ponese epitet igrača utakmice. I kao takav, prosječan, milju ispred ostalih.
Laku noć :)
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

Okolele
Kontakt:

ned avg 06, 2017 12:38 am

Adzeme kad ce Zeba biti kaznjen za svoje vucaranje i skrivanje po terenu..?

gavran
Kontakt:

ned avg 06, 2017 12:42 am

Ooooooooooooooo Željezničar šampion
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69

Edis Mulalic 1921

ned avg 06, 2017 12:44 am

Zakaric pravo dobar ove sezone i veceras najbolji,spremio se mangupski i samo grabi,bravo Gorane.O negativnim stvarim kad kiksamo jer smo danas osvojili sest bodova I poravnali se sa rivalom.Evidentno.je Adzem izmisljao toplu vodu.Sad ide velikan iz Platonove.Za nju bori se I pobjedjuje.Aj Borac.Svi protiv Borca na Grbavicu !
Modus vivendi !

ChWilla
Kontakt:

ned avg 06, 2017 12:48 am

eto šta ti znači tabela nakon tri utakmice, mi i zrinjski isto bodova :ganja:
gradi željo boli te *****

igla
Kontakt:

ned avg 06, 2017 12:50 am

.
Zadnja izmjena: igla, dana/u pon sep 18, 2017 12:40 am, ukupno mijenjano 1 put.

Trenutno korisnika/ca: SamoJAKO i 18 gostiju.

Prijava  •  Registracija