YUGOKRAFT spaja trżišta rada. Za Vas. Za sve kvalifikacije. Pomażemo Vam da nadjete posao u Njemackoj. Besplatno i bez rizika.
www.yugokraft.de

NIKOM TE NE DAMO!

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

Hurmasica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 03, 2017 3:35 pm

Forumašima se sigurno neće govoriti da su se "nakotili". Bez toga, molim vas.

Evo k'o da će kiša :kafa:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Leon_Professional
Kontakt:

čet avg 03, 2017 3:41 pm

Amidza je napisao/la:
čet avg 03, 2017 3:33 pm
Udarila izgleda vrucina u glave svima, ne smije se vani pa sjedi kuci i trollaj. :shisha:

Dje mi je onaj @Leon? Drug, dugujem ti odgovor na onaj dobar post sto si napisao u vezi OP-a, u frci sam ovih dana pa ne stizem. Treba se o tome pricat, to je najvazniji segment naseg kluba i garant dugorocnog napertka. Ukratko, stoji sve sto si napisao i slazem se. Nadam se da ce stvari krenut na bolje i da onaj Misketov govor sa skupstine nece ostati samo govor.

Poyy svima raja i opusteno, pliz. Rashladite se:

slika
Evo u debeloj hladovini, pokusava se nauciti sta :D

Steta sto niko nije odg.iako ima onih koji uvjek sve znaju a sad nista.
Bas i mene interesuje da li je ista ostvareno od onog sto se pricalo.
Mada po onim pricama i po "tisini" da se zakljucit da nije. Valjda necemo kiksati u tom vrlo vaznom segmentu kluba jer nasi omladinci su na oku i svi bi da ih ukradu.

@Hurmasica
Valjala bi kisa i nama i igracima.
Zec se nadao u subotu al ne bi :D
slika
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

azbaha
Kontakt:

čet avg 03, 2017 3:46 pm

Evo pada u gradu

Babuka

čet avg 03, 2017 3:48 pm

Nije poenta u igracu iz 4.Svedske amaterske lige vec u sistemu i nacinu razmisljanja evo drugi primjer mi pregovaramo sa Kajkutom a Mujagica tjeramo jer dijete se nije zalagalo u juniorima... ja otiso na utakmicu juniora on ko da se sa djecom igra kaze meni covjek on gdje god ode izdvaja se ko da dovedes Dzeku u premijer ligu a stvarno je tako, mada ovdje ne mozes izgleda vise ni ostavljati postove odmah skacu cim im nesto ne odgovara fol oni vole Zelju oni znaju sve kako treba a dok traje utakmica se dopisuju po forumu...

rodrigo87
Kontakt:

čet avg 03, 2017 3:51 pm

Ti nemas pojma.
Manijaci, Željo, Bog i čaršija ! :zeljeznicar1:

AsharaK
Administrator
Kontakt:

čet avg 03, 2017 3:54 pm

Treba ugasit forum malo
Željezničar ante portas !

Plava Porodica
Kontakt:

čet avg 03, 2017 4:16 pm

AsharaK je napisao/la:
Treba ugasit forum malo
Apsolutno :palacgore:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

nookey
Kontakt:

čet avg 03, 2017 4:19 pm

Ne treba gasiti forum nego pojedinci trebaju popustiti malo, ovo je presipanje iz šupljeg u prazno...

AsharaK
Administrator
Kontakt:

čet avg 03, 2017 4:23 pm

Plava Porodica je napisao/la:
AsharaK je napisao/la:
Treba ugasit forum malo
Tebe prvo banovat :D
Željezničar ante portas !

sajo10
Kontakt:

čet avg 03, 2017 4:29 pm

Treba malo izaci napolje. Nije do foruma. Vec do previse slobodnog vremena...

Kospicar
Kontakt:

čet avg 03, 2017 4:32 pm

Ma ako ne osvojimo duplu i ne odemo u grupnu fazu
Ciao Zeljo
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim

ponosannavas
Kontakt:

čet avg 03, 2017 4:33 pm

Babuka je napisao/la:
čet avg 03, 2017 3:20 pm
ponosannavas je napisao/la:
čet avg 03, 2017 3:08 pm
Izvinite me ali fakat sam pri dnu živaca danas. Ne mogu više gluposti i figurativnog. Sad ne valjaju ni probe jer figurativno bi taj mogao uzeti nekom mjesto. Zato je bolje ne dovoditi na probu.
E moj drug zamisli ti se nerviras iz kuce i po forumima a zamisli kako bi ti bilo da odes na gostovanje a ovi amateri prime 2 gola za 7 minuta a ti nisi jos ni uso pa onda gledas kako ti djeca sjede na klupi a igraju ti Radinovici, Stanici, Blagojevici... znaci nemoj da puno pametujes i ti i ovi sto te podrzavaju jer taj igrac i 4. Svedske lige je taraba odnosno sanse da bude bolji od Zerica su 1 naprema milion a tebi Zeric sjedi na klupi... tuga je vidjeti jos pojedine kako imaju isto misljenje kao ti odnosno vjerovatno i oni su varijanta navijaca koji sjedi kuci za tastaturom i nerviraju se...
Iste su šanse su onda i da igra prije Žerića jer pored toga što nije bolji ne igra ni njegovu poziciju. Zato ti sto posto znaš da ja ne idem na gostovanja. Svaka čast gigante.

ponosannavas
Kontakt:

čet avg 03, 2017 4:45 pm

ellaxaz je napisao/la:
čet avg 03, 2017 3:30 pm
ponosannavas je napisao/la:
čet avg 03, 2017 11:02 am
ellaxaz je napisao/la:
čet avg 03, 2017 10:18 am

Čovjek dobio posao preko konkursa.
Inače interesantno bi bilo vidjeti ko su bili njegovi protukandidati za poziciju trenera golmana, kao i kandidati za predsjednika skupštine te kandidati za nasljednika Sejfudina Tice.
Ovo ti je baš beveze. Ovo recimo govori da si zlonamjeran ili da nisi navijač Želje ili da ne pratiš uopšte klub. Prvo Sto puta je rečeno da nije bilo kandidata za prdsjednika skupštine. Ako si pratio ja sam čak bio protiv da je on uopšte u skupštini, ali ovo da nije bilo kandidata je rečeno javno i niko se nije pobunio niti rekao drugačije. Drugo, Hare je imenovan odmah jer nije bilo vremena da se traži novi šef s obzirom da je Tica iznenada otišao. Mora neko obavljati te zadatke dok se ne nadje neko ko je kompetentniji. Za Karića možda i stoji pitanje, ali mislim da je pitanje za struku. Da je recimo ADžem ili Petrović rekao hoću drugog trenera golmana ja mislim da bi bilo udovoljeno. Obično struku bira šef. Zato je i otišao kondicioni jer Slavki nije trebao. Ne možeš ti najterati trenere ako insistiraju na sovjim ljudima da uzmu druge. Većina trenera čak to postavljaju kao uslov. MOžeš i ti postaviti uslov da bude neko iz i tvog pogona, ali to ne mora biti golman. Nekad sam stvarno isfrustriran komentarima nekim. Pa morte li baš sve pljuvati bez valjanog razloga. Stvarno nekad čovjek da se zapita kakav smo mi narod. Li neko dobije prilku kažu đe on prije radio i sl. Pa mora dobiti priliku. Kako mislite da naprvimo naše trenere ih BiH ako ne dobijaju priliku u našim klubovima. Evo da Amar nije dobio priliku u Želji ko mlad insan ***** bi ga mi sad prozivail da se vrati. KOd nas jedino ako iz vana dođe trener kažemo da je dobar, a ne mora značiti. MOžda ima boljih ovdje. ja jedino nisam za ove koji se godinama povlače po našoj ligi sem za AMara. Svi novi koji su tu i z akoje procijenimo da su potencijal bujrum što s mene tiče. Evo ja još recimo iz naše lige vidim Rahimića i VInka kao neke kojima bi dao šansu. Ostalo nula bodova. Znači moramo malo odvadit majka mu stara. Nismo Real.
Bez veze ili ne, smiješno je to što kažeš zlonamjeran, i nisam navijač, (nije mangupski).
Da je hiljadu puta ponovljeno, nije manje zabrinjavajuće, da je/nije stvoren takav ambijent da bude samo jedan kandidat za predsjednika skupštine najuglednijeg i najboljboljeg sportskog kolektiva. Nemoguće da to niko nije želio.
Alihodžić gdje god da je postavljan bio je privremeno rješenje (privremena komplikacija), nikako da bude trajno rješenje, a konstanta je kad su u pitanju uposlenici kluba. Koliko vidim na trenutnoj funkciji nije v. d.
Što ne bi diskutovali o ovome kad već znamo npr. koliko je skenirano ulaznica itd...
Ili npr. koja je funkcija Remzije Šečića, osim što iznosi povjerljive informacije...
a veći je on pitar npr. od Čenana.
Nema veze mangupski ili nije govorim ti koje su opcije. Ako je ova da ne pratiš dovoljno onda opet nije lijpo da pričaš ako nisi dovoljno informisan. Ambijent je već drugo pa bi se dalo raspravljati, ali nisi tako rekao. Ja bih prije rekao da je bilo na brzinu, pa se čovjek jedini prijavio. Daj nek se neko prijavi, daj prijedlog ja sam prvi protiv ADisa. čak sam jedini ovdje pisao što je uopšte u skupštini. Isto tako ta funkcija nije toliko bitna. Može biti bilo ko ko zna voditi sjednicu. Ako je već u skupštini nije problem ni da on bude predsjednik. Jest ono kao trebao bi neko ugledniji, ali vjeruj mi meni nije to toliko bitno. Bitnije mi je ko je predsjednik kluba, direktor i najviše mi je bitno ko je nadzorni. Ne zbog toga što je to sad MIske nego što je jako bitno da to bude neko pošten ko prati da je sve ok i ko ima muda da prozove članove upravnog i članove skupštine i ukaže na nepravilnosti prije svega zakonske. Kod svega ostalog je najbitnije da radimo zajedno ko porodica neke stvari. Da svi žele da se uključe u rad vjerujem da ADis ne bi bio tu. Ali ne žele. Kakve veze ima što si druga struja (***** i struje i sve) ako želiš da pomogneš, možeš pomoći i tako što budeš u skupštini i predsjednik skupštin ei ukazuješ na greške, ali ne onako ko onaj stari predsjenik nego dođeš na sjednicu pa udri.

DA imamo pet nekih boljih od Alihodžića bio bi neki od njih. Ja bi iskreno npr postavio Hareta isto bez prefiksa v.d. LJudi kad zanju da si v.d. opuste se. Ovako i da misle da si privremeno nisu sigurni i ako imaš imalo autoriteta ne mogu raditi šta žele. Kad je neko v.d. upošteni su. TO ti govorim iz mog poslovnog iskustva. Takvi smo ko narod. Z apola godine ili godinu da postaviš pitanje što je Hare još tu zar nismo mogli naći boljeg možda bi i raspravljao ali sad nema svrhe majke mi.

ako znaš da Remzija iznosi informacije idi reci to nekome u klubu da ga liferujemo. Kratko jasno. Koja mu je kokretna funkcija ne znam tj ne znam šta su mu zadaci i što se vrti oko kluba. Ako ti znaš šta sve radi reci ljudima u klubu.

Model1964

čet avg 03, 2017 5:01 pm

AsharaK je napisao/la:
čet avg 03, 2017 4:23 pm
Plava Porodica je napisao/la:
AsharaK je napisao/la:
Treba ugasit forum malo
Tebe prvo banovat :D
Evo me :rofl:
Sta se ceka :ganja: ?
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎

Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Kontakt:

čet avg 03, 2017 5:06 pm

Vitez se mora dobiti. Uz celik i gosk prvi kandidat za ispaeanje su oni. Imaju par dobrih pojedinaca, prosle sezone se jedva spasise ispadanja.
2-0 za nas.

djoxxx1921
Kontakt:

čet avg 03, 2017 5:08 pm

Babuka je napisao/la:
Nije poenta u igracu iz 4.Svedske amaterske lige vec u sistemu i nacinu razmisljanja evo drugi primjer mi pregovaramo sa Kajkutom a Mujagica tjeramo jer dijete se nije zalagalo u juniorima... ja otiso na utakmicu juniora on ko da se sa djecom igra kaze meni covjek on gdje god ode izdvaja se ko da dovedes Dzeku u premijer ligu a stvarno je tako, mada ovdje ne mozes izgleda vise ni ostavljati postove odmah skacu cim im nesto ne odgovara fol oni vole Zelju oni znaju sve kako treba a dok traje utakmica se dopisuju po forumu...
Jel treniras ili je to od rodjenja? Ja smijesne price.. Pa mene stid kad citam

KLIS
Kontakt:

čet avg 03, 2017 5:10 pm

Ima u Vitezu jedan dobar igrač, Ivan Livaja, može igrati desnog beka i zadnjeg veznog. Čenane, reaguj!!!
...bodreni uvijek od vjernih navijača, za Želju časno borimo se mi...

SAVEZ NAPOLJE!

ChWilla
Kontakt:

čet avg 03, 2017 5:13 pm

u ti spiska jebote duži od mog... :kafa:
gradi željo boli te *****

Model1964

čet avg 03, 2017 5:15 pm

djoxxx1921 je napisao/la:
čet avg 03, 2017 5:08 pm
Babuka je napisao/la:
Jel treniras ili je to od rodjenja? Ja smijesne price.. Pa mene stid kad citam
Mojne kota
Reko njemu cojk :rofl:
Argumenat :placeodsmijeha:
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎

Plava Porodica
Kontakt:

čet avg 03, 2017 5:16 pm

Ja ću dvicu odigrati, lahke pare :cigara:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.

Prijava  •  Registracija