YUGOKRAFT spaja trżišta rada. Za Vas. Za sve kvalifikacije. Pomażemo Vam da nadjete posao u Njemackoj. Besplatno i bez rizika.
www.yugokraft.de

NIKOM TE NE DAMO!

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

cipiripi
Prijatelj foruma
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 01, 2017 1:28 pm

Ziva istina, a sto je najveca tuga masa raje kod tih prodavaca i kupuje rekvizite a fan shop udaljen 10 metara. Nema ti moj druze u Bosni logike
Od kad sam se rodio Želju sam zavolio, plava mi je boja mila Božija je volja bila.

cikazubo
Kontakt:

Minjore je napisao/la:
uto avg 01, 2017 1:00 pm
cikazubo je napisao/la:
uto avg 01, 2017 9:30 am
Edis Mulalic 1921 je napisao/la:
uto avg 01, 2017 1:57 am
Ali kakva prica Riada Bajica. Momak clan generacije 1994(supertalentovana Zeljina generacija iz koje su Veca, Hajradinovic, Hodzic, Bajic, Verimagic itd....), on tu vrlo vazna karika, ali u kadetima vec polahko prelazio na klupu, govorili mu da je spor, igrao za B juniore, nekako se ubaci i odigra dobru zadnju sezonu u juniorima. Prica dobija na znacaju kad se uzme u obzir da je kokuz( starci na minimalcu) i nikakvu podrsku nije imao s te strane. Potpisuje bukvalno zadnji dan jer Amar nije uspio da se dogovori sa nekim igracem i on ostaje kao 35830358 igrac i zamjena Bucanu, Selimovicu, Stani itdd...prva sezona on kao 16 igrac, ali se vidjelo da ima nesto i kad je po strani igrao. Pocinje druga njegova seniorska sezona, Zeljo podmladio ekipu(nestalo para nikad je mi ne bi i podmladili :D), bukvalno nemas za pojacanje inace bi dosao neki Lazar iz Ivanjice ili iz Krusevca koji je nekad igrao u Srbija u21. Nedo Turkovic taraba jedini izbor Baja i prelazi na napadaca, ostalo sve je historija s platom 800 KM i vozanjem u trolejbusu postaje prvi strijelac lige i pravi skoro milionski transfer. I taj stransfer popracen strucnim komentarima gdje se ubrajam i ja kako je spor i nejak i kako ce se vratiti do zime :D sad momak ode u Udineze za deset miliona i donese Zelji pola miliona, a prije toga skoro milion. Filmska prica meni cak bolja od one Dzekine :D Grbavica skola fudbala i tacka.
Bio sam dio te generacije 2-3 godine u mlađim kadetima i kadetima, mogu samo potvrditi ovo za Baju, bio je dobar igrač, ali nikad ga nije bilo u nekim pričama, npr Ari su se već tad svi divili, Hoti i Hajradinoviću kasnije takođe, bio je i onaj mali Senči na golu vrhunski talenat ali fizičke predispozicije mu nisu dozvolile karijeru, ma bilo je tih godina u Želji talenta to je nestvarno, a Baja je yebeni fakin da prostite na izrazu, mangup pravi, i jako mi je drago zbog njegovog uspjeha i uspjeha svih tih igrača s kojim sam imao prilike odrastati i biti sretan u lopti.
Branio nam Veca, Senci ili onaj Kustura cini mi se.
Prejaka generacija sa Hajradinovicem, Hotom, Bajom, Arom, Gljivom, Mahmutovicem, Edom, Dzevlanom i ostalim. Vala ko je naucio igrati na sljaci taj zasluzuje platu 10 miliona godisnje :D
Šljaka, Mojmilo i betonski teren, da vidim ko bi napravio u takvim uslovima igrače od nekoiko miliona eura 8-) :D

Niko
Kontakt:

uto avg 01, 2017 1:36 pm

Tu prodaju rekvizita na ulici trebaju riješiti ljudi iz kluba, tj. trebali su davno riješiti.
Ako već sve fercera kako treba, ako uredno plačaš poreze, doprinose i ostale dadžbine prema Kantonu i Federaciji, onda zahtjevaj od njih da riješe tu nelegalnu prodaju. Zaštitio si grb i traži da to riješe. Prije svake utakmice neka pošalju inspekciju sa policijom, i samo kazne lupati.
A fan šop je smiješan sam od sebe. Više nema nego što ima ... svega. I to trebaju rješiti iz kluba. Ako Mirso nije zainteresovan da radi to i da unapređuje fan šop, onda ga daj nekome ko će raditi bolje.

Model1964

uto avg 01, 2017 1:37 pm

Lavor ne ispunjava uvjete😀
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎

Babuka

uto avg 01, 2017 1:42 pm

Bajic je za Lendrica izmislio svijet u fudbalu znaci Lendric mu ne moze kopacke cistiti al koliko se za Lendrica pricalo i koliko se dizao u zvijezde i kako je nekima bilo zao sto ga raja napada a on se okrece i prema istoku i prema sjeveru i prijeti i psuje a nase dijete se spomene i to samo kad trebaju da se dobiju pare od njegovog transfera... ccc

Babuka

uto avg 01, 2017 1:44 pm

cipiripi je napisao/la:
Ziva istina, a sto je najveca tuga masa raje kod tih prodavaca i kupuje rekvizite a fan shop udaljen 10 metara. Nema ti moj druze u Bosni logike
Ima logike nego nema Muje da postavi cijevi, haj sad... svoj ti poso... :rofl1: :rofl1:

LARSSON
Kontakt:

uto avg 01, 2017 1:46 pm

Babuka je napisao/la:
Bajic je za Lendrica izmislio svijet u fudbalu znaci Lendric mu ne moze kopacke cistiti al koliko se za Lendrica pricalo i koliko se dizao u zvijezde i kako je nekima bilo zao sto ga raja napada a on se okrece i prema istoku i prema sjeveru i prijeti i psuje a nase dijete se spomene i to samo kad trebaju da se dobiju pare od njegovog transfera... ccc
slika
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

Model1964

uto avg 01, 2017 1:46 pm

Babuka je napisao/la:
Bjažiiii ba😀
Kaka ti je to capri ?
Ko ne spominje Baju?
Vjesamo prenose tekmi golove..
Bjažiii ...

Amidza
Kontakt:

uto avg 01, 2017 1:48 pm

Niko je napisao/la:
uto avg 01, 2017 1:36 pm
Tu prodaju rekvizita na ulici trebaju riješiti ljudi iz kluba, tj. trebali su davno riješiti.
Ako već sve fercera kako treba, ako uredno plačaš poreze, doprinose i ostale dadžbine prema Kantonu i Federaciji, onda zahtjevaj od njih da riješe tu nelegalnu prodaju. Zaštitio si grb i traži da to riješe. Prije svake utakmice neka pošalju inspekciju sa policijom, i samo kazne lupati.
A fan šop je smiješan sam od sebe. Više nema nego što ima ... svega. I to trebaju rješiti iz kluba. Ako Mirso nije zainteresovan da radi to i da unapređuje fan šop, onda ga daj nekome ko će raditi bolje.
1. Fan shop je za qrac, u svakom smislu.
2. Muriju boli neka stvar i za tapkarose koji najnormalnije prodaju karte 10 metara od stadiona i za (ilegalne) standove, jer su vjerovatno u talu s njima. Milion puta vidio drotove da prolaze tuda, pa nikom nista.

Ne kazem da nam je ovo trenutno prioritet, ali je definitivno ruglo i i ciganluk i jedino klub tome moze stati u kraj. Sto je najgore, ne iziskuje to neke pretjerane napore niti angarzman. Hoces Europu, UEFA-u, pretkola, utakmice, milione, svjetski klub, a kad je tekma kao da se korida organizuje. Ne ide vala nikako.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj

LARSSON
Kontakt:

uto avg 01, 2017 1:50 pm

Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

Model1964

uto avg 01, 2017 1:51 pm

Model1964 je napisao/la:
uto avg 01, 2017 1:37 pm
Lavor ne ispunjava uvjete😀
Moram sam sebe citirati da uzmem mustuluk.
Jeste coravi a meni o godinama svirate😀

Niko
Kontakt:

uto avg 01, 2017 1:51 pm

Pa normalno da muriju ne interesuje kad je njihovo da obezbjede utakmicu, a ne da ganjaju švercere. Kad im se bude dao nalog za ovo drugo reagovat će, zajedno sa inspekcijom. Do tada ...

Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Kontakt:

uto avg 01, 2017 1:54 pm

@cikazubo i dvorana na vracama.. Krv smo pisali trceci uz stepenice po Jugu.
@niko a u interesuju im je da mene ganjaju po parkingu radi pive :D

Niko
Kontakt:

uto avg 01, 2017 1:57 pm

Minjore je napisao/la:
To im je naloženo, u okviru održavanja reda i mira na utakmici ... :D

Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Kontakt:

uto avg 01, 2017 1:58 pm

Niko je napisao/la:
Minjore je napisao/la:
Onda cemo se iduci put pobiti sa onima sto prodaju salove i karte :D

Niko
Kontakt:

Da i njih pohapse ... :D

Uradiš ko što je uradila Torcida sa tapkarošima, i nemaju više problema ...

Amar927
Kontakt:

uto avg 01, 2017 1:59 pm

Kad je meni jedan nas stari navijač koji je svaki trening na Grbavici rekao da ce Bajić napraviti bolji transfer od Hodžića..kad je igrao na mediteranskim igrama kad je Amar odbio ponudu Turaka...Sretno Baja majstore i fino nas pogura dečko..

Model1964

uto avg 01, 2017 2:00 pm

Minjore je napisao/la:
Niko je napisao/la:
Minjore je napisao/la:
Onda cemo se iduci put pobiti sa onima sto prodaju salove i karte :D
Samo ako si jaci😀
Pazi da te ne izdevetaju i dileri i drotovi😆

Okolele
Kontakt:

uto avg 01, 2017 2:01 pm

Sretno Baja i aBd da uskoro i do Juventusa doguras..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.

rodrigo87
Kontakt:

uto avg 01, 2017 2:01 pm

Amar927 je napisao/la:
uto avg 01, 2017 1:59 pm
Kad je meni jedan nas stari navijač koji je svaki trening na Grbavici rekao da ce Bajić napraviti bolji transfer od Hodžića..kad je igrao na mediteranskim igrama kad je Amar odbio ponudu Turaka...Sretno Baja majstore i fino nas pogura dečko..
Pred Plzen razbio na mediteranskim igrama, a onda udje u Plzenu pa prebaci onu loptu Vernesu za 3:2..Baja majstor
Manijaci, Željo, Bog i čaršija ! :zeljeznicar1:

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 5 gostiju.

Prijava  •  Registracija