Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
dres_na_pruge
Postovi: 50
Pridružen/a: sub mar 05, 2016 2:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 31, 2017 9:47 am

a sto nam titula ove godine donosi vise nego prije?
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 31, 2017 9:49 am

dres_na_pruge je napisao/la:
pon jul 31, 2017 9:47 am
a sto nam titula ove godine donosi vise nego prije?
prema novim pravilima sampion BiH ide u LP a nakon ispadanja u EL. to garantuje minimum 4 evropske utakmice.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 31, 2017 9:50 am

dres_na_pruge je napisao/la:
pon jul 31, 2017 9:47 am
a sto nam titula ove godine donosi vise nego prije?
Ispadanjem iz drugog pretkola LŠ ides u 3. Pretkolo EL.
 
Avatar
dres_na_pruge
Postovi: 50
Pridružen/a: sub mar 05, 2016 2:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 31, 2017 9:53 am

wow nisam to znao,samo je nama drugo pretkolo LŠ ravno ulasku u grupnu fazu :D
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 31, 2017 9:54 am

Milan Ribar 1967. - 1976.
Ivica Osim 1978. - 1986.
Amar Osim 2009. - 2013.

pametnom je ovo dovoljno!
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon jul 31, 2017 10:00 am

za_zivot_cijeli je napisao/la:
KrajPrice je napisao/la:
pon jul 31, 2017 9:31 am
Ostaviti Adzema ovu godinu pa makar i 7 zavrsili, konstantne promjene trenera ne mogu ni Realu pomoci, a ne nama.
Mi smo na dobrom putu, ulazemo konstantno u infrastrukturu i za par godina niko nam nece moci parirati, paro od rentanja tribina cemo prebaciti na igracki kadar!
Samo strpljenja braco, doci ce i nasih 5 minuta ( ma kakavih pet minuta, pet godina :) )
Adzemu se moraju dati cetiri godine da unutar olimpijskog ciklusa pokusa stvoriti nesto!
kljuc uspjeha je u srednjorocnom planiranju i programiranju treninga.
takodjer, Uprava mora imati cetverogodisnji plan uskladjen sa sportskim segmentom. samo tako mozemo napraviti iskorak.

rezultate rada u kojima smo trenerima davali vrijeme dovoljno za mikro, mezo i makro cikluse smo vidjeli. to vrijeme nije dovoljno da se izdignemo na nacin kako zelimo.
To je to. Bio sam protiv smjene Edisa kolo prije kraja prvenstva. Bio sam protiv smjene Kostica, Petrovica... Bio sam protiv smjene Amara i Ode iz prvog mandata. Bio sam protiv smjene Pliseka. Adžem mora dobiti priliku na duže vrijeme.

Nadam se, da ce se proces protiv NN osoba, koje su Klub zavalili u crno što prije okoncati.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk

Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 31, 2017 10:05 am

SWRA_1921 je napisao/la:
pon jul 31, 2017 9:44 am
Ogroman minus ide upravi za ovogodisnje dovodjenje igraca... imamo prosjecnu ekipu bez napadaca a titula ove godine donosi vise nego ikad... ko nas jebe kad smo debili, a sa prodajom Bajica ubjedljivo smo najvise para zaradili ovog ljeta... skoro milion eura
Tacno tako !

Raditi kontra kluba je ostaviti ovaj kadar. Titula ce ove godine otvoriti sansu za iskorak a ne budemo li je osvojili, vi ste glavni i odgovorni. Nema vise ni strpljenja !

Totalno nezainteresovano i nepripremljeno ste usli u novu sezonu..
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 31, 2017 10:11 am

Ajzea je napisao/la:
pon jul 31, 2017 10:05 am
SWRA_1921 je napisao/la:
pon jul 31, 2017 9:44 am
Ogroman minus ide upravi za ovogodisnje dovodjenje igraca... imamo prosjecnu ekipu bez napadaca a titula ove godine donosi vise nego ikad... ko nas jebe kad smo debili, a sa prodajom Bajica ubjedljivo smo najvise para zaradili ovog ljeta... skoro milion eura
Tacno tako !

Raditi kontra kluba je ostaviti ovaj kadar. Titula ce ove godine otvoriti sansu za iskorak a ne budemo li je osvojili, vi ste glavni i odgovorni. Nema vise ni strpljenja !

Totalno nezainteresovano i nepripremljeno ste usli u novu sezonu..
Najveca tuga sto oni misle da je ovo dovoljno, nije mi dobro kada sam pogledao ovaj izvjestaj protiv Mladosti.
Neki likova boze sacuvaj sto se sa ekipom plus ovaj idiot pitarski.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 31, 2017 10:11 am

Fin tekst u oslobodjenju jutros, inace navijac zeljeznicara pisao :)
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 31, 2017 10:17 am

nikson je napisao/la:
pon jul 31, 2017 10:11 am
Fin tekst u oslobodjenju jutros, inace navijac zeljeznicara pisao :)
Haj postavi
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 31, 2017 10:28 am

slika

Baja doktore nek je sa srecom, pokazi se u najboljem svjetlu pa da i u Italiji se zapitaju "odakle li je ovaj momak, imal u tom klubu jos neki mladic" i otvoris nam.trziste..

A uprava ako ne iskoristi novac na PRAVE igrace s jacim ugovorima jer vise obestecenja placati ne mozemo onda pojma nemaju o zivotu.
Sigurno jos uvjek ima nekih kapitalaca, iako je to trebalo davno rjesavati.
 
boju dao si nebu...
Postovi: 927
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 3:23 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 31, 2017 10:28 am

Brkoo je napisao/la:
ned jul 30, 2017 11:43 pm
Ako ce ekipa 1921.ba raditi intervju sa nekim iz kluba, zelio bih da postavim nekoliko pitanja.
1. Zasto jos uvijek prvi trener ekipe nema licencu?
2. Zasto nemamo dovoljno pomocnih trenera u prvoj ekipi?
3.Zasto nemamo kondicionog trenera?
4. Zasto je Alihodzic direktor omladinske skole,?
5. Nakon prodaje Lendrica i odlaska Stevanovica, nasa dva najbitnija igraca iz prosle sezone,zasto klub nije doveo adekvatna pojacanja za ovu sezonu u kojoj smo usli bez ambicija, a sezona nikad bitnija jer onaj ko osvoji titulu ce jako puno profitirati?
6. Sta je zadatak sportskog direktora? Da li je Gotal jedini napadac na svijetu, kad se mjesecima unaprijed znalo da ce nas Lendric napustiti ovog ljeta?
7. Koliko novca jos treba da se otplati istok?
8. Da li je gotova dokumentacija za jug, i kad bi otprilike trebali krenuti sa gradnjom juga?
9. Hoce li uprava napokon stati iza trenera i obracunati se sa svakim igracem koji narusava atmosferu ili se ponasa nedolicno pa makar to bio i Zeba ako treba?
10. Da li postoji sansa da nam UEFA pomogne oko rekonstrukcije terena?
11. Da li mozemo ocekivati uskoro generalnog sponzora?
12. Da li mozemo ocekivati da se produze ugovori Kjosevskom, Zericu i Osmankovicu?
13. Da li ce B tim igrati samo prijateljske utakmice ili ce moci da se takmici u kantonalnoj ligi?

Imao bih jos mnogo pitanja da postavim ali zaustavit cu se na ovih 13..
1. Trener ima licencu
2. Imamo dva pomocna trenera
3. Trener ce odluciti da li mu je potreban kondicioni trener...prosli je insistirao na tome da mu ne treba kondicioni.
4. Odluka je donesena nakon analize i uprava stoji iza te odluke
5. Pojacanja su dovedena u skladu sa zeljama strucnog staba i fin. mogucnostima kluba
6. Sportski direktor upravlja sportskim dijelom poslova koji se odnose na organizaciju i rad prvog tima i omladinske skole
7. Taj podatak je poslovna tajna (cca 50-ak milja)
8. Dokumentacija je u pripremi, a gradnja ce poceti kada klub obezbijedi 50% sredstava za gradnju
9. Strucni stab ima punu podrsku uprave
10.Uspostavljeni su kontakti sa relevantnim ljudima iz saveza i UEFA
11. Navijaci su generalni sponzor kluba
12. Pitanje za strucni stab i SD, vjerujem da hoce
13. Pitanje za strucni stab i SD, vjerujem da hoce


:ganja:



Salu na stranu, mislim da bi odgovori bili u ovom stilu. Sto se tice tekme u subotu, komentarisao sam da bi Stevanovic trebao biti prva opcija na desnom beku, a Bogicevic na stoperu.
Ove utakmice na strani su dosta zeznute jer je vecina ekipa u 5 deka, a jedna greska moze odrediti tok utakmice. U odbrani nam je potrebna sigurnost, a pozicija stopera je specificna jer se svaka greska skupo placa.
Adzem je odlucio kako je odlucio i ja to postujem. Malog Osmankovica sada treba gurati jos vise, dati mu maksimalnu podrsku jer nema nazad.
Puna podrska Adzemu i ekipi!
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
 
Avatar
igla
Postovi: 3634
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 31, 2017 10:29 am

Ja te kriticke analize "novinarskih strucnjaka" i ne citam jer znam ko se sve bavi novinarstvom i tim analizama. Kvalitetnije analize piše bar 10 ljudi sa ovog foruma.
 
Avatar
heisenberg
Postovi: 592
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 2:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 31, 2017 10:33 am

Izgleda da je Bajic 99% u Udineseu. Nama 200+ hiljada eura. Nadam se da ce uprava sav novac uloziti u pojacanja u januaru (Ordagica mozemo dovesti bez obestecenja, Krupi ponuditi puno vise za Vukotica, napadaca dovesti vec sad, desni bek takodjer potreban).. potreban nam je iskorak u tom dijelu, jer ovo cime sada raspolazemo je vrlo tanko. Mislim da za agresivnu, napadacku igru, Adzem jednostavno nema kvalitetne igrace.. Slavko Petrovic je uspijevao, kao sto je vise puta dokazao u karijeri, sa vrlo prosjecnim timom postizati rezultate, ali na prvom mjestu odlicnom defanzivom, dok je ovaj sistem Adzema sa ovim igrackim kadrom veliki rizik.. Mislim da cemo biti ekipa na cijim utakmicama pada ubjedljivo najvise golova, ali pitanje je koliko u nasoj mrezi a koliko u mrezi protivnika... Upravo reaguj, dovedite 3-4 igraca koji prave razliku..
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 31, 2017 10:34 am

A benko slobodan igrac :D
 
Avatar
igla
Postovi: 3634
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 31, 2017 10:39 am

Treba dovest transvestita, ako već ganjamo napadače 32+ :D
 
Avatar
salle86
Postovi: 5126
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 31, 2017 10:44 am

A ja opet jedva čekam subotu i vjerujem u to da ćemo tamo iza 22h pisati kako smo opet najbolji :)

VOLIM TE ŽELJO
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
boju dao si nebu...
Postovi: 927
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 3:23 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 31, 2017 10:45 am

heisenberg je napisao/la:
pon jul 31, 2017 10:33 am
Izgleda da je Bajic 99% u Udineseu. Nama 200+ hiljada eura. Nadam se da ce uprava sav novac uloziti u pojacanja u januaru (Ordagica mozemo dovesti bez obestecenja, Krupi ponuditi puno vise za Vukotica, napadaca dovesti vec sad, desni bek takodjer potreban).. potreban nam je iskorak u tom dijelu, jer ovo cime sada raspolazemo je vrlo tanko. Mislim da za agresivnu, napadacku igru, Adzem jednostavno nema kvalitetne igrace.. Slavko Petrovic je uspijevao, kao sto je vise puta dokazao u karijeri, sa vrlo prosjecnim timom postizati rezultate, ali na prvom mjestu odlicnom defanzivom, dok je ovaj sistem Adzema sa ovim igrackim kadrom veliki rizik.. Mislim da cemo biti ekipa na cijim utakmicama pada ubjedljivo najvise golova, ali pitanje je koliko u nasoj mrezi a koliko u mrezi protivnika... Upravo reaguj, dovedite 3-4 igraca koji prave razliku..
Slazem se da bi Ordagic bio pojacanje, a za Vukotica se ne slazem jer imamo svoj projekat u vidu Osmankovica kojeg sada treba maximalno gurati.
Koji igraci prave razliku i koliko kostaju?
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 31, 2017 10:45 am

Minjore je napisao/la:
pon jul 31, 2017 10:34 am
A benko slobodan igrac :D
Za Kajkuta i sa pivskom stomačinom Ibrahimović
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
heisenberg
Postovi: 592
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 2:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 31, 2017 10:49 am

boju dao si nebu... je napisao/la:
pon jul 31, 2017 10:45 am
heisenberg je napisao/la:
pon jul 31, 2017 10:33 am
Izgleda da je Bajic 99% u Udineseu. Nama 200+ hiljada eura. Nadam se da ce uprava sav novac uloziti u pojacanja u januaru (Ordagica mozemo dovesti bez obestecenja, Krupi ponuditi puno vise za Vukotica, napadaca dovesti vec sad, desni bek takodjer potreban).. potreban nam je iskorak u tom dijelu, jer ovo cime sada raspolazemo je vrlo tanko. Mislim da za agresivnu, napadacku igru, Adzem jednostavno nema kvalitetne igrace.. Slavko Petrovic je uspijevao, kao sto je vise puta dokazao u karijeri, sa vrlo prosjecnim timom postizati rezultate, ali na prvom mjestu odlicnom defanzivom, dok je ovaj sistem Adzema sa ovim igrackim kadrom veliki rizik.. Mislim da cemo biti ekipa na cijim utakmicama pada ubjedljivo najvise golova, ali pitanje je koliko u nasoj mrezi a koliko u mrezi protivnika... Upravo reaguj, dovedite 3-4 igraca koji prave razliku..
Slazem se da bi Ordagic bio pojacanje, a za Vukotica se ne slazem jer imamo svoj projekat u vidu Osmankovica kojeg sada treba maximalno gurati.
Koji igraci prave razliku i koliko kostaju?
Ordagic besplatan u januaru, s tim da mu plata nije mala, ali valjda imamo oslobodjen dobar dio budzeta odlaskom Kerle, Jahica, Mire i Lendrica...
Menalo je sigurno preskup , Peco iz Radnika je odlican mlad igrac, a Radnik nije klub koji moze odbiti 50 hiljada KM, Redzic, Koljic iz Krupe (u paketu 150 hiljada KM + neki procenat od narednih transfera..) Cini se kako je najteze naci kvalitetnog desnog beka, niko mi ne pada na pamet..

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 58 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija