Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2624
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 30, 2017 1:49 pm

sergejevic je napisao/la:
ned jul 30, 2017 1:13 pm
Da je Petrovic ostao sigurno bi osvojili titulu ove godine. Imao je i prosle godine najvise bodova od trenutka kada je sjeo na nasu klupu.
Trazili ste Adzema i kadete, i napadacki fudbal, golove na utakmicama sada uzivajte.
A zašto to tvrdiš? Ja, evo, mislim da ne bismo osvojili. S onim antinogometom ne bismo ništa osvojili. Brzo mi zaboravljamo neke stvari. Istina, Slavko je ove "manje" tekme uzimao, a (skoro) svaku jaču je podbacio. Široki nam je priredio blamažu, nikad gore Sarajevo nas uzme, ne možemo uzeti Krupu na strani. A imao je Stevanovića i Lendrića. Sad bez njih, realno naša dva najbolja igrača, da osvoji? Nemoguće. Tvrdim. Uz to niti jednog mladog igrača nije promovirao, a vidim da nije ni sad bolje planirao.

Puna podrška Adžemu.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 30, 2017 1:50 pm

chile je napisao/la:
ned jul 30, 2017 1:48 pm
Adzema na lomacu, tjeraj ga izgubili smo utakmicu. Kako vas nije vise stid serem se na strahovitog njegovu taktiku i igrace.
Kako ste dvilicni likovi po forumu nevjerovatno...
Adzem je kriv sto je primoran igrati bez napadaca, sto u veznom redu mora trpiti spodobe u vidu Blagojevica i Radinovica. Da on je kriv sto Kemo iza sebe nema bar jednu sezonu i pravi pocetnicke greske. Ali ni to nije bitno kao sto je i cinjenica da Zera od svih veznih najbolje odigra daj djuturume ili sarkasticno davaj kadete da zaginemo.
Nije bitno sto celavi ima vise upotrebljivih dodavanja protivniku nego suigracima. A tek o trcanju doticnog i ofarbanog mu suigraca. I da umalo zaboravih hvaljeni Zekonja eh ta igracina treba mu Adzem loptu nakon svake tekme proslijediti nek je maticaru nosi i guzi umjesto zene, kad je dohvati ni za suho zlato neda nikome dok ne izgubi. Naravno i za to je Adzem kriv, kao i za cinjenicu da mu minimum u ekipi fale napadac i dva vezna igraca, ostalo bi se dalo i zakepiti.
Adzem je kriv sto igraci ne znaju izvesti aut niti primiti loptu da se ne odbije od njih kao od mantinele...za sve je Adzem kriv dajte nam permanentnog kod njega je sve bilo suprotno. Pravda za Slavka.
Bravo :palacgore:
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 30, 2017 1:50 pm

A oderao je "sampione" u dvije od tri tekme sa njima.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 30, 2017 1:53 pm

chile je napisao/la:
ned jul 30, 2017 1:48 pm
Adzema na lomacu, tjeraj ga izgubili smo utakmicu. Kako vas nije vise stid serem se na strahovitog njegovu taktiku i igrace.
Kako ste dvilicni likovi po forumu nevjerovatno...
Adzem je kriv sto je primoran igrati bez napadaca, sto u veznom redu mora trpiti spodobe u vidu Blagojevica i Radinovica. Da on je kriv sto Kemo iza sebe nema bar jednu sezonu i pravi pocetnicke greske. Ali ni to nije bitno kao sto je i cinjenica da Zera od svih veznih najbolje odigra daj djuturume ili sarkasticno davaj kadete da zaginemo.
Nije bitno sto celavi ima vise upotrebljivih dodavanja protivniku nego suigracima. A tek o trcanju doticnog i ofarbanog mu suigraca. I da umalo zaboravih hvaljeni Zekonja eh ta igracina treba mu Adzem loptu nakon svake tekme proslijediti nek je maticaru nosi i guzi umjesto zene, kad je dohvati ni za suho zlato neda nikome dok ne izgubi. Naravno i za to je Adzem kriv, kao i za cinjenicu da mu minimum u ekipi fale napadac i dva vezna igraca, ostalo bi se dalo i zakepiti.
Adzem je kriv sto igraci ne znaju izvesti aut niti primiti loptu da se ne odbije od njih kao od mantinele...za sve je Adzem kriv dajte nam permanentnog kod njega je sve bilo suprotno. Pravda za Slavka.
Mozes zamjeniti Adzema i Slavku u ovom postu i opet bi imao smisla jednako kao i ovaj prvobitni. I na kraju zavrsiti sa 'Pravda za Adzema'. Obojica su zrtve tih istih stvari, ali na kraju dana jedino je Zeljo tu taj koji pati i muci se. Obojica su bitna samo ako mogu pomoci klubu.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 30, 2017 1:53 pm

Ona slika sa istoka NO OSIM NO PARTY, mi se svidja :D


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 30, 2017 1:55 pm

Prvo poluvrijeme je bilo specifično, nesvakidašnja greška i možda najbrži gol u PL u 13 sekundi, poslije toga i drugi i teško se tu brzo konsolidovati i početi igrati kao da se ništa nije desilo..

Drugo poluvrijeme je bila bolja igra (i ako smo i dalje morali juriti po gol) nego na svim utakmicama koje smo gledali kod Slavke. Čak i prelazak na drugačiji sistem igre je opet bolje funkcionisao nego u Tuzli kada je Zeba bio lijevi bek a Miro desni s'tim da je Bekrić morao trčati na tu poziciju dva puta da spriječi čistu kontru. Tada nam se posrećilo da Stevo zabije gol i da ni sami ne znamo kako dođemo do tog jednog boda, jučer nismo uspjeli ali to je fudbal.
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 30, 2017 1:57 pm

storm_raider je napisao/la:
ned jul 30, 2017 1:53 pm
chile je napisao/la:
ned jul 30, 2017 1:48 pm
Adzema na lomacu, tjeraj ga izgubili smo utakmicu. Kako vas nije vise stid serem se na strahovitog njegovu taktiku i igrace.
Kako ste dvilicni likovi po forumu nevjerovatno...
Adzem je kriv sto je primoran igrati bez napadaca, sto u veznom redu mora trpiti spodobe u vidu Blagojevica i Radinovica. Da on je kriv sto Kemo iza sebe nema bar jednu sezonu i pravi pocetnicke greske. Ali ni to nije bitno kao sto je i cinjenica da Zera od svih veznih najbolje odigra daj djuturume ili sarkasticno davaj kadete da zaginemo.
Nije bitno sto celavi ima vise upotrebljivih dodavanja protivniku nego suigracima. A tek o trcanju doticnog i ofarbanog mu suigraca. I da umalo zaboravih hvaljeni Zekonja eh ta igracina treba mu Adzem loptu nakon svake tekme proslijediti nek je maticaru nosi i guzi umjesto zene, kad je dohvati ni za suho zlato neda nikome dok ne izgubi. Naravno i za to je Adzem kriv, kao i za cinjenicu da mu minimum u ekipi fale napadac i dva vezna igraca, ostalo bi se dalo i zakepiti.
Adzem je kriv sto igraci ne znaju izvesti aut niti primiti loptu da se ne odbije od njih kao od mantinele...za sve je Adzem kriv dajte nam permanentnog kod njega je sve bilo suprotno. Pravda za Slavka.
Mozes zamjeniti Adzema i Slavku u ovom postu i opet bi imao smisla jednako kao i ovaj prvobitni. I na kraju zavrsiti sa 'Pravda za Adzema'. Obojica su zrtve tih istih stvari, ali na kraju dana jedino je Zeljo tu taj koji pati i muci se. Obojica su bitna samo ako mogu pomoci klubu.
možeš i odu i edisa staviti, opet je sve isto...
gradi željo boli te *****
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 30, 2017 1:58 pm

Niti je Slavko derao nekog niti gubio. Derali i gubili su igraci. Bekric otvoreno kaze da su se dogovarali kako da odigraju odredjenu tekmu. Meni dovoljno, a vi zmirite i tjerajte trenere. Adzem ce brzo biti na redu sa ovakvom logikom..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 30, 2017 1:59 pm

hardwell je napisao/la:
ned jul 30, 2017 1:39 pm
pile87 je napisao/la:
ned jul 30, 2017 1:22 pm
sergejevic je napisao/la:
ned jul 30, 2017 1:13 pm
Da je Petrovic ostao sigurno bi osvojili titulu ove godine. Imao je i prosle godine najvise bodova od trenutka kada je sjeo na nasu klupu.
Trazili ste Adzema i kadete, i napadacki fudbal, golove na utakmicama sada uzivajte.
Vrijedi procitati vise puta. Ko hoce da shvati shvatice evo ovi koji su bili za otkaz Slavki sta sad ? Koga sad treba otjerati a koga dovesti ?
Dovoljno je pročitati jednom i vidjeti kakvi ste stručnjaci :rofl1: :rofl1:
Nismo mi strucnjaci da jesmo sjedili bi na klupi nekog tima. Ali pogledas rezutate Petrovica i samo ti se kaze jel trebao letjeti ili nije. Medjuljudski odnosi se mogu ispeglati ali rezultat ne moze i rezultat nikada ne laze. Adzema jako postujem i volim ali mu dajem fore do polovine prvenstva ako ovako nastavi, ne da ga ja tjeram nego ce ga tjerati oni koji su pordrzavali Slavku pa ga tjerali tako ce slicno biti i sa Adzemom. Slobodno me citiraj na polusezoni a ja cu se do tada nadati da necu biti u pravu.
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 30, 2017 2:00 pm

ChWilla je napisao/la:
ned jul 30, 2017 1:57 pm
storm_raider je napisao/la:
ned jul 30, 2017 1:53 pm
chile je napisao/la:
ned jul 30, 2017 1:48 pm
Adzema na lomacu, tjeraj ga izgubili smo utakmicu. Kako vas nije vise stid serem se na strahovitog njegovu taktiku i igrace.
Kako ste dvilicni likovi po forumu nevjerovatno...
Adzem je kriv sto je primoran igrati bez napadaca, sto u veznom redu mora trpiti spodobe u vidu Blagojevica i Radinovica. Da on je kriv sto Kemo iza sebe nema bar jednu sezonu i pravi pocetnicke greske. Ali ni to nije bitno kao sto je i cinjenica da Zera od svih veznih najbolje odigra daj djuturume ili sarkasticno davaj kadete da zaginemo.
Nije bitno sto celavi ima vise upotrebljivih dodavanja protivniku nego suigracima. A tek o trcanju doticnog i ofarbanog mu suigraca. I da umalo zaboravih hvaljeni Zekonja eh ta igracina treba mu Adzem loptu nakon svake tekme proslijediti nek je maticaru nosi i guzi umjesto zene, kad je dohvati ni za suho zlato neda nikome dok ne izgubi. Naravno i za to je Adzem kriv, kao i za cinjenicu da mu minimum u ekipi fale napadac i dva vezna igraca, ostalo bi se dalo i zakepiti.
Adzem je kriv sto igraci ne znaju izvesti aut niti primiti loptu da se ne odbije od njih kao od mantinele...za sve je Adzem kriv dajte nam permanentnog kod njega je sve bilo suprotno. Pravda za Slavka.
Mozes zamjeniti Adzema i Slavku u ovom postu i opet bi imao smisla jednako kao i ovaj prvobitni. I na kraju zavrsiti sa 'Pravda za Adzema'. Obojica su zrtve tih istih stvari, ali na kraju dana jedino je Zeljo tu taj koji pati i muci se. Obojica su bitna samo ako mogu pomoci klubu.
možeš i odu i edisa staviti, opet je sve isto...
Cak i Kostica. Za Capljica je direktno kriva Uprava.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
SarajlijaTM
Postovi: 277
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 12:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 30, 2017 2:00 pm

Nemamo mi potrebe traziti trenera,svaku tekmu ima minimalno 5000 strucnjaka. svako ima nekog svog "favorita" iz ovih ili onih razloga.
Ali nepobitne cinjenice su da je Slavko zijanio titulu prosle godine,dok u istom slucaju Amar je definitivno ne bi ispustio. Jos je i prosle godine nasa liga imala jednu od najslabijih godina od kad se igra,bez sirokog i borca,pitari desetkovani citavu godinu,zrinski kojem su stimali sve i svasta i sloboda koja nije bila ni 30% od proslogodisnje. Slavki smo mi najveci i najjaci klub koji je ikad vodio i po tome se u opste ne razlikuje od Sablje,Adzema,Dine i ostalih,covjek ima pricu na koju je vecina nas pala. Njemu svaka cast za karakterne osobine i mnoge pozitivne stvari,ali to nisu reference za trenera. Evo i ja volim Želju,neki me ovdje znaju i znaju kakav sam ja ko "covjek" ,pa opet ne mogu voditi klub jer ne znam. Slavko,bio,prosao i iskreno ne ponovio se niko sa onom kukavickom igrom. Ne znam sta je neko vidio,ali koliko se sjecam 7 igra odbranu,stevo udaljen od veznog igraca 50m najmanje,sredine nigdje,pa fasujemo 2 gola,a igramo odbranu,a sta da smo napadali,bila bi petarda?
Adzem se juce zajebao samo sto je mjenjao formaciju,ali buduci da su oba gola krivica malog Keme i kad se pogleda drugo poluvrijeme mi i nismo losi bili.
Izgubis,pobjedis,idemo dalje podrzati ove momke i da nam Ado promovise jos vise mladih igraca!
Ja se iskreno nadam povratku Amara,ali me istovremeno nervira cinjenica da bez njega ne mozemo nista,a onda se sjetim da je brko po citav dan gledao utakmice nase lige,a po noci igrace ganjao po kafanama i udarao ih po dzepu i vidim da niko poslje njega nije toliko volio klub!!! Svaka cast Dini Adzemu i Sablji,ali svi oni su imali svoj zivot,a brko Želju.

A sto se tice "tajminga" Slavkinog otkaza,slazem se da je moglo ranije,ali je isto tako bolje sad nego poslje sestog kola...
Za Želju se ne navija,Željo se VOLI !!!
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2213
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 30, 2017 2:03 pm

Ne razumijem kako nekom nije jasno da nije do trenera i da smo jednostavno bare bare sa ovom mladosti,to govorim i sad a govorio sam i prosle godine.Samo je tuzno sto vjerrovatno nase zvijezde imaju dosta vece plate,cijela liga je u pet deka.
I ovu sezonu treba smanjiti ocekivanja,nas pobjedi selo od 5 kuca ne treba se zanositi ali ici iz utakmice u utakmicu,imamo prostora za napredak u drugom poluvremenu je bilo dosta dobre igre sa nase strane ali fali realizacija definitvno.
I sto se Slavke tice,zajebo se sto je puno pricao a nista nije dao od tog na terenu,sam sebi je kriv sto je dopustio da mu igraci kroje sudbinu a pricati o titulama sigurnim sa njim je krajnje neozbiljno.
 
Avatar
1950
Postovi: 168
Pridružen/a: pet dec 02, 2016 6:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 30, 2017 2:03 pm

kvalitet je napisao/la:
ned jul 30, 2017 1:49 pm
sergejevic je napisao/la:
ned jul 30, 2017 1:13 pm
Da je Petrovic ostao sigurno bi osvojili titulu ove godine. Imao je i prosle godine najvise bodova od trenutka kada je sjeo na nasu klupu.
Trazili ste Adzema i kadete, i napadacki fudbal, golove na utakmicama sada uzivajte.
A zašto to tvrdiš? Ja, evo, mislim da ne bismo osvojili. S onim antinogometom ne bismo ništa osvojili. Brzo mi zaboravljamo neke stvari. Istina, Slavko je ove "manje" tekme uzimao, a (skoro) svaku jaču je podbacio. Široki nam je priredio blamažu, nikad gore Sarajevo nas uzme, ne možemo uzeti Krupu na strani. A imao je Stevanovića i Lendrića. Sad bez njih, realno naša dva najbolja igrača, da osvoji? Nemoguće. Tvrdim. Uz to niti jednog mladog igrača nije promovirao, a vidim da nije ni sad bolje planirao.

Puna podrška Adžemu.
'Titule se osvajaju na malim utakmicama'
 
Avatar
salle86
Postovi: 5092
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 30, 2017 2:04 pm

storm_raider je napisao/la:
ned jul 30, 2017 1:48 pm
pile87 je napisao/la:
ned jul 30, 2017 1:22 pm
sergejevic je napisao/la:
ned jul 30, 2017 1:13 pm
Da je Petrovic ostao sigurno bi osvojili titulu ove godine. Imao je i prosle godine najvise bodova od trenutka kada je sjeo na nasu klupu.
Trazili ste Adzema i kadete, i napadacki fudbal, golove na utakmicama sada uzivajte.
Vrijedi procitati vise puta. Ko hoce da shvati shvatice evo ovi koji su bili za otkaz Slavki sta sad ? Koga sad treba otjerati a koga dovesti ?
+1.

Definitivno ovo sto je @sergejevic napisao.
A šta bgt definitivno? Ko to smije sa ovim kadrom garantovati titulu, da murinja dovedemo ja ne bih.
Nisam bio za odlazak SP ali sam mišljenja da je Ado bara bara sa znanjem. Uostalom nije neka mudrost više vidjeti gdje škripi, samo da li se smije napraviti rez.
Slavko nije smio. Pored toga ostavio nam je ekipu koja ne vrijedi "po marke", ne on direktno ali njegovo maslo je ponajviše.
Ova ekipa možda neće uzeti titulu, možda se neće ni boriti za istu, ali vjerujem da će ako ništa bar financijski donijeti više nego Slavkova. A nama je to u ovoj fazi "izgradnje" kluba najbitnije. Financijski i konsolidovati, dugove otkvitati i stvoriti preduslov za profit i jači budžet iz godine u godinu. Sa ovim trenutnim mi smo u rangu sa 8 od 11 premijerligaša. Gore-dole bobu.
Namaći pare i pametno ih trošiti, pa tek onda očekivati iskorak. Jer sa ovim igračima ne možeš mnogo bolje od trenutnog, a bolje od njih trenutno ne možeš dovesti.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 30, 2017 2:06 pm

utakmica od sinoc desava se jednom ili niti jednom u cijeloj sezoni.
na samom otvaranju gresku pravi najneiskusniji i najmladji na terenu. hladan tus. nismo se ni dozvali slijedi druga greska i u 6 minuti gubis 2:0.
i daleko jace i kompaktnije ekipe se tesko ili nikako ne vracaju u igru tek tako.

znao sam da nam nece biti lako. mozda je i bolje da nam se nesto ovako dogodilo odmah na pocetku.
sad i Uprava a i Adzem vide da Radinovic nije taj, da je Blagojevic mozda zasicen nakon dvije i kusur godina KONSTANTNOG igranja i da treba kraci odmor, da Stanic moze biti samo drag ali nikako dobra fudbaler, da je Zeba na kredit dobio kapitensku.....
ono sto je takodjer dobro jeste cinjenica da smo vidjeli da Zeric zna, moze i hoce da igra, da je Osmankovic za 90 minuta sazrio u ozbiljnog seniora, od onakve greske u 10oj sekundi do onog zakucavanja glavom gola a kasnije i golmana... BRAVO MAJSTORE!!!

treba nam dobar napadac, lijevo krilo i desni bek.
vec za vikend na sredini bi mi igrali Ramovic, Zeric i Saban.

sezona je duga i jedan poraz na gostovanju ne znaci propast. bice bolje.

a ove supandere sto likuju i sto se nasladjuju nabijem na cundaru.

SAMO LJOZE!!!

:zeljeznicar1:
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2624
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 30, 2017 2:07 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
ned jul 30, 2017 1:58 pm
Niti je Slavko derao nekog niti gubio. Derali i gubili su igraci. Bekric otvoreno kaze da su se dogovarali kako da odigraju odredjenu tekmu. Meni dovoljno, a vi zmirite i tjerajte trenere. Adzem ce brzo biti na redu sa ovakvom logikom..
Eto još jednog razloga zašto je Slavko trebao ići. Igrači su ga pljuvali po medijima. Od Križmana, do Lendrića i Bekrića. Znači da je "izgubio" svlačionicu. A tog Križmana još nisam prebolio, igrač koji je hladno kod nas, u svakom trenutku, mogao biti među 3 najbolja igrača.

Je*ote sad svi pametni, svi nekakvi advokati Slavke Petrovića. On je otišao, bivši je. Mi se moramo okrenuti naprijed i dati punu podršku Adžemu. Dobar trener, samo mu treba dati vremena. A on zaslužuje to vrijeme. Ispade poraz od poprilično dobre Mladosti katastrofa. Još 30 kola, 90 bodova u igri. Prvenstvo nije sprint, već maraton. Ne dramite bezveze.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 30, 2017 2:07 pm

ma nijedan mogući razlog (razlog - a ne povod) za otkaz se nije mogao ispraviti kroz ljetne pripreme i evropske tekme u našoj situaciji. to bi se zvalo čarobni štapić, i toga nema. moglo se desiti da mi prođemo AIK, dali su nam dovoljno. ali ne tako da ga nadigramo, to ne.

e ako se mislilo da on ne može i da sa njim idemo nigdje, ako hoćemo ofanzivno, hoćemo mlade, što ne dati novom čovjeku potrebno vrijeme i pripreme da uđe u posao...
gradi željo boli te *****
 
mali plavisa
Postovi: 347
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 30, 2017 2:10 pm

GoodisonPark je napisao/la:
ned jul 30, 2017 1:17 pm
mali plavisa je napisao/la:
ned jul 30, 2017 12:56 pm
GoodisonPark je napisao/la:
ned jul 30, 2017 11:35 am
Hoće li klub uputiti prigovor domaćinu zbog toga što su naši navijači ulazili Boga pitaj do koje minute? Ja sam ušao u možda 13-14 minuti a iza mene je ostalo raje koliko hoćeš.. Fol neke rigorozne kontrole i pretresi ko usporeni snimak a raja obučena ko za bazena, pa nije novembar jbt.

Da li će neko od novinara postaviti pitanje Edisu da li je on dao upute igračima Mladosti da simuliraju na svaki duel i da se izležavaju što je moguće više?

Teško se u tim uslovima kada sudija ne sankcioniše simuliranja i krađu vremena vratiti iz rezultatskog deficita..

Igračima jasna poruka na kraju, "zar je to"...

Kakav više crni Ramić, mora se konačno naučiti da Sinan nije ni Sakić ni Ramić već Ramović.
O čemu ti pišeš golovi pali do 7-me min, imao si 83 min da se vratiš u igru ali nisi i kriv sudija što ne svira simuliranja, uvijek se simuliralo I simulirat će se, a u ovoj situaciji ljudi bolji bili i trebali još koji go dati i jedini krivci smo mi nikakav sudija niti simuliranja! Edisu čestitam I vjerujem da će on odvesti Kakanj u Evropu!
Po ovoj replici bi zaključio da jučer nisi bio na tribini da jesi shvatio bi da su i 83 minute premalo da se vratiš kada ti protivnik konstantnim zadržavanjem i izležavanjem razbija ritam i krade vrijeme. Ako je to juče bila Edisova zamisao onda neka se napuši ki*e i on i Šećerović i Čomor zajedno sa Zahirovićem i onim seljačićem Isakovićem.

Odvešće ih da ne kažem na šta...

Ubuduće ako nemaš nešto pametno da napišeš u replici zaobiđi moje postove ili me stavi na foe listu jer mi se neda pisati i objašnjavati nešto nekome ko ne bi shvatio ni da mu nacrtaš i obojiš.
Hahaha eto shvatismo da si ti genije, pa **** te život 45 min je jedno poluvrijeme a u tom poluvremenu šanse ne stvoriš da smanjiš rezultat o čemu ti pričaš majstore, kriv ti neko drugi, razbili nas ljudi, ma idi jbt bitno je ubijediti masu da svojim očima ne vidi dobro! Et izvini što ti replicirah, neće se ponoviti jer nisam tvoj nivo čim nisam bio na tribini u Kaknju! Uglavnom porazi su sastavni dio sporta, al kod nas ne smiješ gubit odmah slijedi razapinjanje! Krivi su nam svi, a kad nas realnost opali kasno će biti, u stvari vec je kasno!
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2624
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 30, 2017 2:11 pm

1950 je napisao/la:
ned jul 30, 2017 2:03 pm
kvalitet je napisao/la:
ned jul 30, 2017 1:49 pm
sergejevic je napisao/la:
ned jul 30, 2017 1:13 pm
Da je Petrovic ostao sigurno bi osvojili titulu ove godine. Imao je i prosle godine najvise bodova od trenutka kada je sjeo na nasu klupu.
Trazili ste Adzema i kadete, i napadacki fudbal, golove na utakmicama sada uzivajte.
A zašto to tvrdiš? Ja, evo, mislim da ne bismo osvojili. S onim antinogometom ne bismo ništa osvojili. Brzo mi zaboravljamo neke stvari. Istina, Slavko je ove "manje" tekme uzimao, a (skoro) svaku jaču je podbacio. Široki nam je priredio blamažu, nikad gore Sarajevo nas uzme, ne možemo uzeti Krupu na strani. A imao je Stevanovića i Lendrića. Sad bez njih, realno naša dva najbolja igrača, da osvoji? Nemoguće. Tvrdim. Uz to niti jednog mladog igrača nije promovirao, a vidim da nije ni sad bolje planirao.

Puna podrška Adžemu.
'Titule se osvajaju na malim utakmicama'
I to u ovakvom formatu takmičenja ne važi. Jer imaš tu ligu za prvaka. A i malo je klubova da bi to bilo. To važi npr. u Španiji, Njemačkoj, Francuskoj i Portugalu. Važilo je i kod nas kad je bilo 16 klubova. Čak ni u Engleskoj ne važi, jer i gore imaš više jakih timova. Doći će ti liga za prvaka i morat ćeš se opet potući sa svima. S najboljim. I biti najbolji da bi osvojio.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 30, 2017 2:14 pm

kvalitet je napisao/la:
ned jul 30, 2017 1:49 pm
sergejevic je napisao/la:
ned jul 30, 2017 1:13 pm
Da je Petrovic ostao sigurno bi osvojili titulu ove godine. Imao je i prosle godine najvise bodova od trenutka kada je sjeo na nasu klupu.
Trazili ste Adzema i kadete, i napadacki fudbal, golove na utakmicama sada uzivajte.
A zašto to tvrdiš? Ja, evo, mislim da ne bismo osvojili. S onim antinogometom ne bismo ništa osvojili. Brzo mi zaboravljamo neke stvari. Istina, Slavko je ove "manje" tekme uzimao, a (skoro) svaku jaču je podbacio. Široki nam je priredio blamažu, nikad gore Sarajevo nas uzme, ne možemo uzeti Krupu na strani. A imao je Stevanovića i Lendrića. Sad bez njih, realno naša dva najbolja igrača, da osvoji? Nemoguće. Tvrdim. Uz to niti jednog mladog igrača nije promovirao, a vidim da nije ni sad bolje planirao.

Puna podrška Adžemu.
Vidim da je dosta raje citiralo ovaj post a meni djeluje kao da je @Sergejević bio ironičan.

Možda i griješim..

Adžem sada mora istrpiti sve greške koje Slavko nije smio ili nije htio da istrpi a koje su se morale istrpiti da li juče, danas ili sutra. Bolje bi bilo juče ali kad već nismo onda bolje i danas nego sutra. Zato i od mene puna podrška Adžemu.
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], Loris1971 i 67 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija