Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 29, 2017 5:23 am

Sta je ovo, pola 6 a nigdje nikog na stadionu :(
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 29, 2017 5:37 am

Ponavljam se opet, meni je sve jasno bilo kad sam vidio Uglješu na terenu, a do sada je bio neprimjetan. U redu, istina, možda ovim pristupom gubimo u defanzivi, ali samo sa onakvom igrom možemo proći prvi kroz cilj, i samo sa tom igrom možemo napraviti nešto u Europi gdje se igra taj "moderan" fudbal. Primjer mi je Odina ekipa koja je igrala najljepši fudbal koji sam gledao na Grbavici, i poražavajuće je to da nam je prolazak Ferencvaroša vjerovatno i najveći uspjeh u Europi u zadnjih desetak godina, a upravo smo ga stekli lijepom igrom, mladim i neiskvarenim momcima.
I još mi je jasnije, koliko smo mi tješili sebe, da će prošle sezone uzeti titulu najlošija ekipa jer smo bili svjesni kako i koliko dobijamo ostale protivnike, a da je situacija drugačija bila svi bi se mi kur.čili imamo najbolju tranziciju, najbolji posjed, najveću trku, zasluženo smo prvi itd.. I eto opet na kraju sreća ti okrene leđa (možda čak i neki igrači), i titulu osvoji najlošija ekipa. Kako su je osvojili,to je drugi par čarapa,ali tokom sezone su igrali najljepši fudbal i rutinski rješavali manje ekipe.
A mi protiv metalehehehe strepimo do 90.minute jer ništa do tad nismo napravili.
Slavko je sam sebi kriv, mogao je puno puno više sa ovom ekipom, osim rezultata imalo je dosta prostora za napredak. A napretka nije bilo skoro pa nikako. I kao takvi smo ispušili titulu na najnevjerovatniji način. To mi govori da ovde ne moraš biti Barselona da osvojiš titulu, nego da napraviš balans u ekipi uz ofanzivnu igru koliko je to u tom trenutku moguće.

Vidimo se u Kaknju, odoh radit :)

NAPRIJED ŽELJO LJUBAVI MOJA!
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 29, 2017 8:24 am

Ajmoooooi Zeljooooooo, tri bobe!
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 29, 2017 8:36 am

:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 29, 2017 8:57 am

Plavi orkestar je napisao/la:
sub jul 29, 2017 1:12 am
Ne pametujte.Zna se zbog cega se fudbal voli i zbog cega raja dolazi na utakmice.Popišam se ja i na titulu ako ja u osvajanju te titule nisam vidjeo dribling,go kao što su ova dva bila protiv Goška,lijepu akciju,igrace kojima je stalo da pobjede i igrace koji su ponosni što nose Zeljin dres.
'Ne pametujte' nije nacin na koji mozemo pricati. Sto se tice ostalog, svako ima svoje licne ukuse i preferense. Meni ne smeta ako cemo osvojiti igru, sve i da je autogolovima osvojimo.

@exdomorocki, neka te prijatelju. :)
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 29, 2017 8:59 am

Hocemo praljep i atraktivan fudbal inace odlazi
AslikaE
 
Avatar
salemprolic
Postovi: 586
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:12 pm
Lokacija: Zdrava voda
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 29, 2017 9:00 am

storm_raider je napisao/la:Daleko od toga da je Slavko neki odlican strucnjak, ali kada vec pricamo o cinjenicama, one kazu da je ostvario 21 pobjedu i 5 poraza, a ja ne znam da je ikada ijedan trener dobio otkaz nakon takvog skora. Cak ni u nasoj ligi.
Samo godinu dana ranije, Edis Mulalic: 15 pobjeda, 4 remija, 3 poraza.
I fakat ne znam odakle vise tolika snaga raspravljati vise o Slavki. Bio, otisao. Hvala mu za Evropu. Ostalo lose cemo zaboraviti. Okrenuti se Adzemu, ekipi i gledati u buducnost.
Ide prva kamila, ide druga kamila, ide treća kamila, četvrta i peta...
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 29, 2017 9:05 am

Ima i za Edisa prica uporiste, ali Edis nije Europu ostvario. Ono sto meni smeta kod ove smjene, nije to sto je smijenjen S.P., nego nisam uvjeren da je sistematski smijenjen. Iskreno se nadam da je iza toga stajala odluka tima, potkrijepljena analizama, argumentima i mucnim diskusijama. Da to nije bila odluka "na osjecaj" ili nesto slicno.. Naravno, Upravi bezuslovna podrska, ali mi moramo otvoreno pricati o ovim stvarima bez ikakvog povlacenja.

Danas Zeljo igra i to je jedino bitno! Sretno ljubavi moja!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 29, 2017 9:08 am

Ona tribina im je na suncu, poginut
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
salemprolic
Postovi: 586
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:12 pm
Lokacija: Zdrava voda
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 29, 2017 9:17 am

storm_raider je napisao/la:
sub jul 29, 2017 9:05 am
Ima i za Edisa prica uporiste, ali Edis nije Europu ostvario. Ono sto meni smeta kod ove smjene, nije to sto je smijenjen S.P., nego nisam uvjeren da je sistematski smijenjen. Iskreno se nadam da je iza toga stajala odluka tima, potkrijepljena analizama, argumentima i mucnim diskusijama. Da to nije bila odluka "na osjecaj" ili nesto slicno.. Naravno, Upravi bezuslovna podrska, ali mi moramo otvoreno pricati o ovim stvarima bez ikakvog povlacenja.

Danas Zeljo igra i to je jedino bitno! Sretno ljubavi moja!
Napisao je momak koji je ukljucen u rad u klubu, fin detaljan tekst na drugom forumu o slucaju Slavko. Da ga sad ovdje ne kopiram mogu ti poslati u pp. Osim ako ga nisi vec i sam procitao.
Ide prva kamila, ide druga kamila, ide treća kamila, četvrta i peta...
 
MileZeljovac
Postovi: 56
Pridružen/a: ned jul 23, 2017 10:15 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 29, 2017 9:21 am

Ako ce se tjerat mak na konac skoro nijedan trener nije trebao biti otjeran ako se gleda statistika. Svaki je imao solidnu statistiku a igra nam je bila malo je reci losa.
 
exdomorocki
Postovi: 585
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 29, 2017 9:38 am

salemprolic je napisao/la:
sub jul 29, 2017 9:17 am
storm_raider je napisao/la:
sub jul 29, 2017 9:05 am
Ima i za Edisa prica uporiste, ali Edis nije Europu ostvario. Ono sto meni smeta kod ove smjene, nije to sto je smijenjen S.P., nego nisam uvjeren da je sistematski smijenjen. Iskreno se nadam da je iza toga stajala odluka tima, potkrijepljena analizama, argumentima i mucnim diskusijama. Da to nije bila odluka "na osjecaj" ili nesto slicno.. Naravno, Upravi bezuslovna podrska, ali mi moramo otvoreno pricati o ovim stvarima bez ikakvog povlacenja.

Danas Zeljo igra i to je jedino bitno! Sretno ljubavi moja!
Napisao je momak koji je ukljucen u rad u klubu, fin detaljan tekst na drugom forumu o slucaju Slavko. Da ga sad ovdje ne kopiram mogu ti poslati u pp. Osim ako ga nisi vec i sam procitao.

Znači radi pri klubu,a osnovno mu je zanimanje?
Sta je po struci taj momak?
Frajer radi svoj posao perfektno,al mi pricamo o fudbalu,koliko izgledao jednostavan,jako je kompleksan.
Tako da i tu analizu ne bih bas uzeo kao relevantnu,ako kontas sta hoću da kazem.
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 29, 2017 9:43 am

Igra je generalno losa u citavoj ligi.. Jednim dijelom su treneri odgovorni a puno vecim dijelom odgovornost pada na cinjenicu da fali igrackog kvaliteta.. Pa depilirani kao jedan od ponajboljih igraca lige ne moze da nadje angazman kao slobodan igrac, Miroslav kao najbolji igrac lige ode preko mrtve stele u drugu svicarsku.. O cemu mi onda da pricamo.. Igraci igraju a ne treneri.. Ne moze trener biti kriv ako je igrac spor, ako ne zna odigrati pas iz prve ni kada je u potpunosti slobodan, kada ne zna ispratiti igraca, kada je fizicki ogranicen, kada ne zna jedan od deset kornera izvesti kako treba a ne centrirati iz trka, kada ne moze jedan na jedan predriblati ni amatera iz kantonalne lige, kada su vecinom psihicki rastrojeni i neprofesionalni.. Od takvih igraca ni Gvardiola ne moze izvuci lijepu igru.. Jedino sto ostaje da se igra na rezultat jer rezultat donosi lovu od evrope..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 29, 2017 10:15 am

InvictuS je napisao/la:
sub jul 29, 2017 12:24 am
Jesmo "otresli" GOSK, bio je pozitivan sok na ekipu dolaskom Adzema, Ramovic je donio jednu novu dimenziju, Projic je tu vec drugu tekmu za redom...ali GOSK je prvi kandidat za ispadanje iz lige (to se znalo i prije pocetka sezone), mnogi igraci njihovi su bili impresionirani stadionom i atmosferom...Petrovic nije stigao iskoristiti Ramovica (potpuno oporavljenog), Projic je (najvjerovatnije) dosao na njegovu preporuku itd....nemojmo odmah Adzema okivati u zvijezde, niti ocekivati sprektakularnu tekmu protiv Mladosti kao protiv GOSK-a...vazno je uci hladne glave, najvaznije skupljati bodove na pocetku dok Adzem, do kraja, ne uspostavi svoj sistem i ostvari takticke zamisli...
Goske nece ispasti. Vitez i Celik ce biti glavni kandidati.
Jedino da Celik opet se ne izvuce, ali ono je "sreca" :D Doduse i ekipa u ovim trenucima im je slabija nego prosle godine.

@Saleme kopiraj ovdje post ili i meni posalji.
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 29, 2017 10:29 am

Na gostovanje Željo kreće,zaustavit nas niko neće...Daj zaigraj zapleši na terenu i zabij tom kretenu da bude ludnica 1921.. :baklja: :zeljeznicar1:
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 29, 2017 10:52 am

Sanjao sam sva tri boda paa paaa paraaanojaaaaa
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 29, 2017 11:03 am

A ja cuu i dalje zivjet po svooom
Niko ne konta da sve mi je ooon
1987
 
reks1
Postovi: 823
Pridružen/a: ned mar 20, 2016 12:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 29, 2017 11:31 am

Sto se tice igre u nasoj ligi sve je rekao Zlatan Bajramovic u izjavi za drugi portal,da ga ne postavljam ovdje,Ni taktike ,ni igre bez lopte a o timskom kretanju na cijelom terenu da i ne govorimo,Uporedio je kvalitetu igre sa onom iz 3 njemacke lige.Vjerujem da je pored infrastrukture kurcobolja i umisljanje da je talenat dovoljan osnovni razlog generalno loseg stanja.Kad spominjem ovu kurcoboolju opetse ispostavi nepostojanje sistema u svim sferama pa i u fudbalu
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1947
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 29, 2017 11:40 am

Koliko je karta vozom
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 29, 2017 11:41 am

Plava Porodica je napisao/la:
sub jul 29, 2017 9:08 am
Ona tribina im je na suncu, poginut
Ma odmah se skinuti do pasa i to je to ko prosli put malo boje nafatati

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Sky1 i 291 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija