Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

ponosannavas
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 28, 2017 2:51 pm

mula je napisao/la:
pet jul 28, 2017 2:37 pm
Kjosevski
Kemo
Graovac
Stanic
Projic
Blagojevic
Zeba
Ramović
Zec
Zakarić
Zaimović
To je to. Samo bi meni Siniša desno zbog stabilnije odbrane, a Stanu da imamo za izmjenu gdje god može :) Još ulaze Žera umjesto Zebe ili Ramovića i Uglješa opet umjesto neoeg od ove dvojice jer obocija teško mogu izdržati do kraja :) Ako ranije završimo tekmu ubaciti Hrvanovića i Šabana i to je to :)

Plava Porodica
Kontakt:

pet jul 28, 2017 2:52 pm

Iskreno, ako iko ima provjerene informacije, bar u zadnjih par prelaznih rokova, posebno otkad su "nogu" dobili imaju oni.. Odnekud curi :)
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

mirzoni1921
Kontakt:

pet jul 28, 2017 2:54 pm

Plava Porodica je napisao/la:
Iskreno, ako iko ima provjerene informacije, bar u zadnjih par prelaznih rokova, posebno otkad su "nogu" dobili imaju oni.. Odnekud curi :)
iz svačionice ;)

ponosannavas
Kontakt:

pet jul 28, 2017 2:56 pm

boju dao si nebu... je napisao/la:
pet jul 28, 2017 11:25 am
ponosannavas je napisao/la:
pet jul 28, 2017 10:57 am
PO meni mali Šaban ovu ne može od starta. To bi mogao protiv VIteza. Ovo je jedna od onih slejački tekmi u našoj ligi gdje je rat i udaranje u sredini terena, a mali nema kila za toga. TO je ono postepeno uvođenje mladog igrača u sistem. Ovo su one tekme gdje može zbog jedne greške potonuti.
Ne moze mali sigurno ovu utakmicu. Slazem se za Stevanovica, :palacgore: a cak bih vratio i Bogicevica koji je dobro odigrao dvije tekme protiv AIK-a. Oni ce vjerovatno "ici u kost" poznavajuci Mulalica i njegovu "filozofiju". Ocekujem prljavu utakmicu sa dosta sitnih prekrsaja na sredini terena. Nasa sansa je jak vezni red iz prosle utakmice.
Sto se tice izbora napadaca, naravno u slucaju da Stevo nije spreman, izabrao bih napadaca u odnosu na karakteristike stopera MKD, s tim da bih isao u kontru...npr. tromi stoperi-Zec u spicu.
Pa može i Bogi zbog sigurnosti jer dobro bi nam leglo da osvojimo tri boda, a ipak je on igrao sa Graovcem 4 tekme. Onda opet imaš dvije tekme gdje može Kemo hladno početi, pa čak možemo sebi dopustiti i kiks recimo protiv BOrca tj nerješeno ako ovdje dobijemo Mladost. Isto tako ADžem dobija 20 dana vrmena da se posveti radu sa ekipom be stresa. Mnogo bitno. Dobro je što su oni upisali pobjedu prvu tekmu inače bi Mulalić na glavu se bacao da opet ne bude poražen.

Amidza
Kontakt:

mirzoni1921 je napisao/la:
iz svačionice ;)
Istina. Oni su na izvoru. Kako i zasto - ne znam. Prvi su javili i da je Petrovic nogu dobio, koliko se sjecam.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj

ponosannavas
Kontakt:

pet jul 28, 2017 2:58 pm

Ko se god nekako poveže sa nama oni ga kontaktiraju. Igraču dobro da malo digne sebi cijenu, a dobro i njima. Nama najviše curi preko mahale a jedan dio te mahale je i ovdje na forumu. O tome bi posebno naši trebali voditi računa. Nekad je dobro, svjesno pustiti info, ali nekad i nije.

pile87
Kontakt:

pet jul 28, 2017 2:59 pm

Imali su oni uvijek informacije ali nisu nekad htjeli na Zeljinu stetu, onda su se stvari promjenile i njima sada smeta uprava a oni su takvi da bi klub zgazili do temelja da nastete upravi. A razloga je mnogo od placanja tekstova do menadzerskih zajebancija oni i vecinu stvari saznaju od menadzera jer su u tim vodama.
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.

salemprolic
Kontakt:

pet jul 28, 2017 3:07 pm

Amidza je napisao/la:
iz svačionice ;)
Istina. Oni su na izvoru. Kako i zasto - ne znam. Prvi su javili i da je Petrovic nogu dobio, koliko se sjecam.
**** je prvi izbacio tu informaciju, misamosjedimouredakciji i ssba su odatle samo kopirali.
Ide prva kamila, ide druga kamila, ide treća kamila, četvrta i peta...

KeepTheBlueFlag
Pobjednik 1. sezone S1 Lige
Kontakt:

pet jul 28, 2017 3:15 pm

Nazalost sutra ne ocekujem ni zajmovica, ni kemu ni sinana u prvih 11 :kafa:

Plava Porodica
Kontakt:

pet jul 28, 2017 3:18 pm

pile87 je napisao/la:
pet jul 28, 2017 2:59 pm
Imali su oni uvijek informacije ali nisu nekad htjeli na Zeljinu stetu, onda su se stvari promjenile i njima sada smeta uprava a oni su takvi da bi klub zgazili do temelja da nastete upravi. A razloga je mnogo od placanja tekstova do menadzerskih zajebancija oni i vecinu stvari saznaju od menadzera jer su u tim vodama.
Znam ja to sve i slažem se, ali realno preko svih tih izvora dolaze prvi do informacija s kim pregovaramo itd.
Dok Av.az i kl.ix prvi ranom zorom objave ako taj dan potpisujemo sa nekim od igrača.
Ovi ostali samo kopiraju.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

Amidza
Kontakt:

pet jul 28, 2017 3:23 pm

salemprolic je napisao/la:
pet jul 28, 2017 3:07 pm
Amidza je napisao/la:

iz svačionice ;)
**** je prvi izbacio tu informaciju, misamosjedimouredakciji i ssba su odatle samo kopirali.
Aha, nisam znao. Ja prvo na govnagovna forumu vidio.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj

Leon_Professional
Kontakt:

pet jul 28, 2017 3:37 pm

Evo na govnogovno pise da Leko ne ostaje.
Navodno, nisu se dog. s upravom.
Da li je on uopce prosao probu pa sad laprda da se nisu dog. :D
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

Reha1921
Kontakt:

pet jul 28, 2017 3:38 pm

Leon_Professional je napisao/la:
Evo na govnogovno pise da Leko ne ostaje.
Ili je prosao pa se nije uspio dogovoriti sa nasim Sportskim direktorom oko plate :kafa:
SULJO KILER VELICANSTVENI KRPIC

Amidza
Kontakt:

pet jul 28, 2017 3:39 pm

Ma vjerovatno nije ni proso probu tj. nije zadovoljio. Mislim, tesko da se ne mozemo dogovorit (a "dogovorit" implicira finansije kad to nasi novinari spomenu) sa nekim ko je zadnji angarzman imao u NK Vinogradar.

dell21
Kontakt:

pet jul 28, 2017 3:40 pm

Treba se pripremiti za tvrdu musku igru.Nalozit ce njih Mulalic i bez njega svi se naloze na nas. Isakovic uvijek igra na granici kartona .
Nezz kako ce Sinan igrati protiv bivse ekipe.

Leon_Professional
Kontakt:

pet jul 28, 2017 3:44 pm

Reha1921 je napisao/la:
pet jul 28, 2017 3:38 pm
Leon_Professional je napisao/la:
Evo na ss pise da Leko ne ostaje.
Ili je prosao pa se nije uspio dogovoriti sa nasim Sportskim direktorom oko plate :kafa:
To su i napisali hajmo reci.
Mada to moze biti i laz, ne bi me cudilo :kafa:
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

Elegant
Kontakt:

pet jul 28, 2017 3:45 pm

Znaci sutra Zec u vrhu napada.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

chile
Kontakt:

pet jul 28, 2017 3:51 pm

I ovog mi je Kajkuta na vrh qurca svaki yebeni prelazni rok on se povezuje sa Zeljom. Niti je igrac za nas niti ima taj kvalitet koji mi trebamo. Prije 4-5 god. je bio pozeljan sad on i slicni jedino kao gledaoci ili u protivnickoj ekipi trebaju da dolaze na Grbavicu.
Nadam se da ce uskoro nasi nafatati tih par igraca koji nam dobrano fale. Sezona je krenula i vec ti igraci koji dodju kaskaju te se od njih tek moze sta ocekivati krajem polusezone ili cak tek na proljece.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !

Leon_Professional
Kontakt:

pet jul 28, 2017 3:56 pm

Sinan saznaje :

Kada jednog dana ostvari inostrani angažman napadač Željezničara napunit će kasu Mladosti!

Sinan Ramović, ovosezonsko pojačanje Želje, imao je “čiste” papire, mogao je bez ikakvih prepreka potpisati za Želju, ali je pristao da, prilikom inostranog ugovora, dio obeštećenja osim Želji, pripadne i Mladosti.

:D
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Grbavica
Kontakt:

pet jul 28, 2017 4:03 pm

Sinan je genije
Ja dolazim i odlazim, a vrijeme ko da tu ne prolazi, i ti si ista I sad dobra si ali kakvi su ti nalazi

Trenutno korisnika/ca: AdmirA, bianco blu, Faca Sa Ulica, Google [Bot], shzna, SIMA_SIMAU, zuka i 65 gostiju.

Prijava  •  Registracija