Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

vobznaazna
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 27, 2017 11:28 pm

Kajkut = Joco zivi bili pa vidjeli nista bolji nece bit od Steve volio bih da grijesim a lik koji je u zrinjskom igrao zadnjih 10 minuta da nama bude prvi napadač smjesno pricat...

zeka_tm87
Kontakt:

čet jul 27, 2017 11:29 pm

salemprolic je napisao/la:
čet jul 27, 2017 11:18 pm
Mislim da se dovodjenjem Kajkuta ne zavrsava prelazni rok sto se tice napadaca. Trazi se jos jedna opcija naprijed. Stevo, Dzenis i Zajmovic su za Adzema ocigledno bas slabe varijante. Kajkut...ne znam vala sta da kazem. Al ako u klubu misle da ce valjati eto im ga. Daj Boze da zabije golova i da opravda dovodjenje.
ako je vjerovati sport centru s Kajkutom se nismo sdogovorili :palacgore:
amar osim i uprava OUT

sajo10
Kontakt:

čet jul 27, 2017 11:32 pm

misamosjedimouredakciji saznaje: Kajkut nije dogovorio saradnju sa Plavima

Saša Kajkut se nakon neuspjelog angažmana u Iranu odlučio vratiti u BHT Premijer ligu, iako se jedna od izglednih opcija pominjao Željezničar, ali od ovog transfera za sada nema ništa

Naime,nakon odlaska Ivana Lendrića iz ekipe Plavih, te Kajkuta iz momčadi Plemića, postojalo je obostrana zainteresovanost za angažman iskusnog napadača u Željezničaru, ali ipak na kraju nije dogovorena saradnja ovog iskusnog napadača i ekipe iz Doline ćupova.

Iako su neki mediji već napisali da je Saša Kajkut skoro pa sigurno novi igrač Plavih, od toga za sada nema ništa, jer igrač i klub nisu pronašli zajednički jezik.

Za sada je nepoznato gdje će Saša Kajkut nastaviti karijeru, a kako saznaje naš portal ponuda za ovog igrača ne manjka, a najvjerovatnije je za očekivati neki inostrani angažman.

LARSSON
Kontakt:

čet jul 27, 2017 11:33 pm

and here we go :lol:
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

Brkoo
Kontakt:

čet jul 27, 2017 11:34 pm

Kako neko moze opravdavati dovodjenje igraca poput Kajkuta ili uopste nas interes za dovodjenjem takvih igraca? Lik ima 33 godine, niti moze napredovati, niti ima neki poseban motiv za igru, ako bi dosao to bi uradio da uzme jos novca prije kraja karijere i to je to. Jos kad skontas da skoro istog takvog igraca imas na klupi a koji trenutno igra u prvoj postavi. Jos od napadaca imas momka kojeg smo doveli iz Travnika i Dzenisa Beganovica koji ima kvalitet za osrednji klub u federalnoj ligi. Znaci u timu imamo 3 losa napadaca i ljudi u klubu zaduzeni za sportski segment razmisljaju o Kajkutu.. :zid: :doktor:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

Reha1921
Kontakt:

Ponudio mu Cenan milju i da radi posle utakmica kod njega u Restoranu :kafa:
SULJO KILER VELICANSTVENI KRPIC

Grbavica
Kontakt:

čet jul 27, 2017 11:35 pm

sa kajkutom smo se dogovorili da se nismo dogovorili
Ja dolazim i odlazim, a vrijeme ko da tu ne prolazi, i ti si ista I sad dobra si ali kakvi su ti nalazi

vobznaazna
Kontakt:

čet jul 27, 2017 11:36 pm

Brkoo je napisao/la:
Kako neko moze opravdavati dovodjenje igraca poput Kajkuta ili uopste nas interes za dovodjenjem takvih igraca? Lik ima 33 godine, niti moze napredovati, niti ima neki poseban motiv za igru, ako bi dosao to bi uradio da uzme jos novca prije kraja karijere i to je to. Jos kad skontas da skoro istog takvog igraca imas na klupi a koji trenutno igra u prvoj postavi. Jos od napadaca imas momka kojeg smo doveli iz Travnika i Dzenisa Beganovica koji ima kvalitet za osrednji klub u federalnoj ligi. Znaci u timu imamo 3 losa napadaca i ljudi u klubu zaduzeni za sportski segment razmisljaju o Kajkutu.. :zid: :doktor:
Opravdavaju Kajkuta a ti isti su srali po Krstanovicu kada je trebao doci .. a covjek je klasa za Kajkuta

Leon_Professional
Kontakt:

čet jul 27, 2017 11:40 pm

kvalitet je napisao/la:
čet jul 27, 2017 9:55 pm
MrkiMedo je napisao/la:
čet jul 27, 2017 9:16 pm
Nije PSV los vec je Osijek za nas svemirski brod. Nazalos tako je, kako je.
Evo Ara ga zabi za Dinamo
Ma nije, nije tolika razlika uopće... "Samo" je riječ o uigranoj ekipi koja zna šta želi. Inače, ove prosječne evropske ekipe skoro nikad nisu bile izjednačenije. Fakat sad vrijedi ona "svi igraju nogomet". A to se dešava jer su mnoge evropske lige mnogo napredovale, kako infrastrukturno, tako i kad je riječ o trenerima i inače osoblju u vezi s nogometom. Baš sam prije nekoliko mjeseci čitao negdje o tome. Bilo je riječi i tome kako je dijelom riječ i o kvaliteti nogometaša. Mnogi vjeruju da postoje oni vrhunski nogometaši koji igraju u top timovima, dok su hiljade ovih koji igraju u prosječnim "tu negdje" (a njih je nikad više i oni više ne igraju samo u lupam Belgiji i Holandiji (ili slabijim engleskim, francuskim, njemačkim... timovima), već i u Hrvatskoj, Češkoj, Bugarskoj, Poljskoj...).

A ono što ja mislim jeste da našoj ekipi nedostaju 3 vrhunska igrača (bolji prosječni evropski igrački), te uigranost, i mogli bismo se, uz normalan žrijeb, kroz nekoliko godina kvalifikovati u grupnu fazu Evropske lige...
Ma kako nisu svemirski brod.

Ljudi prije svega imaju SISTEM, a to u ovoj drzavi niko nema. Zrinjski je najblizi.
Tu sve prestaje. Kad budemo imali cilj, sistem i drzali se toga, mozda i uspijemo nesto uciniti. Treba i taj sistem trpiti. A ne ko mi, trpimo bez sistema evo vec 4. godina.

Osjek, Hajduk, Zvezda svi dobro prosli samo nas nigdje nema. Bar da dobacimo do 3. pretkola.

Forumasi portala Sport1 opet zakocili jedan od transfera u Zeljeznicar :kafa:
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

salemprolic
Kontakt:

zeka_tm87 je napisao/la:
čet jul 27, 2017 11:29 pm
salemprolic je napisao/la:
čet jul 27, 2017 11:18 pm
Mislim da se dovodjenjem Kajkuta ne zavrsava prelazni rok sto se tice napadaca. Trazi se jos jedna opcija naprijed. Stevo, Dzenis i Zajmovic su za Adzema ocigledno bas slabe varijante. Kajkut...ne znam vala sta da kazem. Al ako u klubu misle da ce valjati eto im ga. Daj Boze da zabije golova i da opravda dovodjenje.
ako je vjerovati sport centru s Kajkutom se nismo sdogovorili :palacgore:
E pa ekstra onda :)
Ide prva kamila, ide druga kamila, ide treća kamila, četvrta i peta...

Leon_Professional
Kontakt:

čet jul 27, 2017 11:47 pm

“Još je rano o tome govoriti. To tek trebam vidjeti narednih dana s ljudima iz NSBIH. Koliko sam čuo, FIFA nije postavila uvjet da se meč protiv Belgije igra 200 kilometara od Zenice. Ako se budem pitao, ja sam za Grbavicu, mislim da bismo u “Dolini ćupova” napravili jednako sjajnu atmosferu kao na Bilinom Polju. U obzir dolazi i stadion “Asim Ferhatović Hase”, ali ako otpadne Grbavica, što se mene tiče, možemo igrati i u Banjoj Luci i Podgorici, samo da pobijedimo Belgiju”, rekao je Baždarević za ****.ba.

http://misamosjedimouredakciji.ba/bazdarevic-porucio-ko ... -grbavici/

To Mesa.. Poceraj!! :bih: :bih: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

GoodisonPark
Kontakt:

čet jul 27, 2017 11:50 pm

phpBB [video]

Na 5:32 odlična akcija, 4 igrača (Kemo, Graovac, Stevo, Zeba) - ukupno 6 dodira sa loptom i Ramović (odlično utrčavanje) izlazi sam na golmana. Ovo nismo vidjeli na Grbavici odavno, sve prizemni pasovi, bez nabijanja. Malo više vremena na treninzima posvetiti završnici, da nam se ne bi prečesto dešavalo da fulamo velik broj zicera. Inače, najmanje 4 puta smo imali situaciju 1 na 1 sa golmanom a to su ranije bile jako rijetke situacije.

Lijeva strana par kikseva u prvom pol. Na 4:02 Projiću bježi igrač zbog lošeg postavljanja, na 6:16 Zec ne prati Čolića (bez veze trčkara u prostoru) i onda Projić zatvara. Naravno, taktika je bila da budemo mnogo ofanzivniji ali protiv ozbiljnijih protivnika ovakvi "banalni" propusti se ne bi smjeli dešavati.

E čuj Zrinjski najbliži sistemu, haj da i to čujem.. Njihov jedini sistem je da ih sudije guraju i kad treba i kad ne treba. Samo nije ni to dugog vijeka, ispucali su debeo kredit prošle sezone.
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!

Leon_Professional
Kontakt:

čet jul 27, 2017 11:52 pm

Da smo mi uzeli 3 titule u 4 godine, kurcili bi se kao da smo prvaci svemira. Ne treba bit licemjeran.
Ono sto je Marinovic bio radio, ono je vrhunski posao.
Al hajd, eto nek mi imamo sistem.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Southboy
Kontakt:

čet jul 27, 2017 11:57 pm

Sta je ovo nasi objavili na zvanicnoj 5km a ovi klosari iz kaknja na 7 km digli kartu...
I jel ono od vogosce do kaknja A1 jos 4 km u jednom pravcu,nisam odavno nesto isao autoputem?

Poslano sa mog GT-I9060 koristeći Tapatalk

Ivicahuljev
Kontakt:

čet jul 27, 2017 11:59 pm

Grbavica je napisao/la:
čet jul 27, 2017 11:35 pm
sa kajkutom smo se dogovorili da se nismo dogovorili
Kao I bezbroj puta do sada :11:

cipiripi
Prijatelj foruma
Kontakt:

pet jul 28, 2017 12:01 am

Jeste 4 KM je autoput
Od kad sam se rodio Želju sam zavolio, plava mi je boja mila Božija je volja bila.

Grbavica
Kontakt:

pet jul 28, 2017 12:03 am

novo pojačanje u napadu!
slika
Ja dolazim i odlazim, a vrijeme ko da tu ne prolazi, i ti si ista I sad dobra si ali kakvi su ti nalazi

GoodisonPark
Kontakt:

pet jul 28, 2017 12:14 am

Leon_Professional je napisao/la:
čet jul 27, 2017 11:52 pm
Da smo mi uzeli 3 titule u 4 godine, kurcili bi se kao da smo prvaci svemira. Ne treba bit licemjeran.
Ono sto je Marinovic bio radio, ono je vrhunski posao.
Al hajd, eto nek mi imamo sistem.
Na putu smo da napravimo sistem, nije to tako jednostavno kad nas još guše repovi i dugovi iz prošlosti. Doći će i to na svoje.

3 titule lijepo zvuči i ako su takva sila zašto golman Olimpika mora da "zabija autogolove" ili zašto Pirić dobija žuti u Krupi u situaciji kad mu treba staviti lisice i poslati ga pravo u prdekanu na 24h da malo ohladi, penal iz Bijeljine je za rubriku vjerovali ili ne.. Da je sve bilo pošteno mi bi u ovih 4 godine uzeli 3 titule, jel treba nabrajati situacije gdje smo zakidani i gdje su nam na silu otimani bodovi?

Nećemo se praviti budale kad smo i sami vidjeli šta se dešava iz godine u godinu, afere punac, Beusi, kupovina, malverzacije.. Eto to su u suštini te titule. Neka hvala, takve nam ne trebaju.
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!

Bosnia

pet jul 28, 2017 12:18 am

Leon_Professional je napisao/la:

Ma kako nisu svemirski brod.

Ljudi prije svega imaju SISTEM, a to u ovoj drzavi niko nema. Zrinjski je najblizi.
Tu sve prestaje. Kad budemo imali cilj, sistem i drzali se toga, mozda i uspijemo nesto uciniti. Treba i taj sistem trpiti. A ne ko mi, trpimo bez sistema evo vec 4. godina.

Osjek, Hajduk, Zvezda svi dobro prosli samo nas nigdje nema. Bar da dobacimo do 3. pretkola.

Forumasi portala Sport1 opet zakocili jedan od transfera u Zeljeznicar :kafa:
O cemu pricas? Zrinjski i sistem? Zrinjski je rezultat parazitskog politickog sistema koji cijedi novac svih nas gradjana zbog korupcije. Niti placaju poreze, niti placaju doprinose, a iz drzavnog budzeta se pune sa stotine hiljada maraka svake godine.

Niko normalan ne moze staviti ratno profiterske klubove zrinjski i siroki kao primjer poslovanja i moralnog poimanja u fudbalu.

Ti ili si dio tog politickog sistema ili imas mentalnih nedostataka, mozda i oboje

Vrag

pet jul 28, 2017 12:39 am

Pa.bolje vratiti Ramica nego Kajkuta potpisati. Nešto iz federalke dovesti ma kadeta ubaciti. Ovaj cupa rukama da ode negdje sta da zaradi. Nas bi pomuzo ko Bekric.

Trenutno korisnika/ca: MrkiMedo i 15 gostiju.

Prijava  •  Registracija