Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

Dominic
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 26, 2017 11:25 am

fanaticZeljin je napisao/la:
sri jul 26, 2017 11:07 am
Ja sam cuo da gradnja juga krece veoma brzo. A nakon juga i zapada uz pomoc Uefe i Saveza...To mi je rekao covjek koji je na 10 dana prije nego je smijenjen Slavko rekao da ce dobit otkaz.. jel tacno vidjecemo.
Valjda si htio reci ''i Zapad uz pomoc Uefe i Saveza''. Da toga nema mozda bih i povjerovao u ovu tvoju pricu. Ko ce ti dati pare za tribinu ako sam ne nadjes novac? Pokazala ti je to valjda gradnja Istoka. Jug je bitan i teren i eventualno krov na Istoku a nama Zapad nema potrebe da se gradi novi ni za narednih 10-15 godina jer je fina tribinica, gotivna a s obzirom sta bi ispod nje islo, kako je skupo i kako bi morao na lavor ici sigurno pola sezone zbog toga, ozbiljni ljudi o ovome nemaju potrebe razglabati.
Jug se moze graditi i naredne godine, sto je neka moja pretpostavka.

salemprolic
Kontakt:

sri jul 26, 2017 11:28 am

Od nekih ljudi koje jako cijenim i znam da su Zeljovci od glave do pete, bez sto se kaze oraha u dzepu, sam cuo neke lijepe stvari Cenana i da radi, trudi se, da nije petljanac. Opet od ljudi sa istim karakteristikama kao i ovi prvi sam cuo i lose stvari o njemu. Tipa ne zna ni jedan strani jezik, nesposoban... Fakat nisam pametan sto se tice njega. Slavku sam mogao komentarisati jer se njegov rad vidi na terenu pa se dzaba neko moze truditi da ga brani kad sam ja svojim ocima vidio da je to smece sto gledam.
I sto se tice prozivki sa juga zadnju tekmu radi se o licnim razmiricama Cenana i nekih koji imaju dovoljan autoritet da mogu povesti to na tribini. Na stranu sto dosta ljudi ne voli Cenana ono nije bio nacin da se rjesavaju licni nesporazumi.
Ide prva kamila, ide druga kamila, ide treća kamila, četvrta i peta...

zubanovic89
Kontakt:

sri jul 26, 2017 11:30 am

Dominic je napisao/la:
sri jul 26, 2017 11:25 am
sri jul 26, 2017 11:07 am
Ja sam cuo da gradnja juga krece veoma brzo. A nakon juga i zapada uz pomoc Uefe i Saveza...To mi je rekao covjek koji je na 10 dana prije nego je smijenjen Slavko rekao da ce dobit otkaz.. jel tacno vidjecemo.
Valjda si htio reci ''i Zapad uz pomoc Uefe i Saveza''. Da toga nema mozda bih i povjerovao u ovu tvoju pricu. Ko ce ti dati pare za tribinu ako sam ne nadjes novac? Pokazala ti je to valjda gradnja Istoka. Jug je bitan i teren i eventualno krov na Istoku a nama Zapad nema potrebe da se gradi novi ni za narednih 10-15 godina jer je fina tribinica, gotivna a s obzirom sta bi ispod nje islo, kako je skupo i kako bi morao na lavor ici sigurno pola sezone zbog toga, ozbiljni ljudi o ovome nemaju potrebe razglabati.
Jug se moze graditi i naredne godine, sto je neka moja pretpostavka.
Ja imam plan kako da napravimo zapad :D
Svakom vlasniku desetogodisnje sa istoka ponuditi da se uz jos 1000 maraka doplate sa istoka mogu preseliti na zapad. Plus pustiti desetogodisnje od 2000 maraka u prodaju. Ja bih prvi presao. Ostatak love namaknuti od UEFE i saveza. Pola Bilinog polja je obnovio savez.

salle86
Kontakt:

sri jul 26, 2017 11:30 am

ChWilla je napisao/la:
uto jul 25, 2017 5:32 pm
ljudi mi imamo tri stopera u kadru i nijednog sa ugovorom iza 30.06.2018...
između ostalog, i to bi (valjda) trebao da je posao SD-a :D

slika
NEDIM SIJERČIĆ: "Mislim da naziv stadiona na kojem mi igramo, na kojem svi boravimo - hrpa betona, za mene je lično neprihvatljiv. Mi imamo nešto što smo sami izgradili, ono nije hrpa betona, to smo mi napravili, to mi i dalje pravimo..."

psihopata
Kontakt:

sri jul 26, 2017 11:32 am

za_zivot_cijeli je napisao/la:
sri jul 26, 2017 10:53 am
sudeci po anketi
41% pametnih na forumu :D
jes vala,ja bih glasao da se smijeni i misimovic ako ce doci bolji od njega...pitanje je fakat nonsens....
tajne misli violine: http://postimg.org/image/k6gp7mo01/

fanaticZeljin
Kontakt:

sri jul 26, 2017 11:34 am

Ja sam napisao sta sam cuo Dominic. Vec imamo obezbjedjen veliki dio para za jug. Za zapad nam pomaze UEFA i savez. Za uzvrat I reprezentacija ce igrati na Grbavici. Vidjecemo jel laz.
Srcu draga, boja PLAVA !

Elegant
Kontakt:

sri jul 26, 2017 11:36 am

Ja sam napisao sta sam cuo Dominic. Vec imamo obezbjedjen veliki dio para za jug. Za zapad nam pomaze UEFA i savez. Za uzvrat I reprezentacija ce igrati na Grbavici. Vidjecemo jel laz.
Najbolje da sve to sacekamo, svi se nadamo da je to istina. :palacgore:
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

sajo10
Kontakt:

sri jul 26, 2017 11:39 am

Nebi sada da trcim pred rudu, ali imali gdje plan naprimjer kakav bi zapad trebao da izgleda? Kao Istok ili?

AsharaK
Administrator
Kontakt:

sri jul 26, 2017 11:42 am

ne znamo još ni za jug, polako
Željezničar ante portas !

avlami97
Kontakt:
Status: Online

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri jul 26, 2017 11:51 am

bistrikboy je napisao/la:Gradsko vijece je upravo dalo saglasnost za izgradnju juzne tribine i otkocio proces legalizacije istocne tribine :baklja:

Koldzo na aparatima...
Cuj da se legalizuje Istok? Koliko znam Istok je sagradjen legalno uz svu potrebnu dokumentaciju.

Dijelovi zapadne tribine su nelegalni i za to bi se trebala ganjati legalizacija.

Krov na Istoku je neophodan, kako bi se tribina (poslovni prostori) zastitili od propadanja. Nadam se novom Jugu i krovu na novim tribinama. Ova Uprava je pokazala da zna.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk

Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.

heisenberg
Kontakt:

sri jul 26, 2017 11:59 am

https://fkzeljeznicar.ba/gradonacelnik- ... ica/27358/

FK Željezničar bez ispunjenja formalno-pravnih uslova ne može pristupiti nastavku realizacije projekta rekonstrukcije i iizgradnje Stadiona Grbavica, te su u tom smislu nadamo da je današnja odluka Gradskog vijeća bila posljednja formalna prepreka na putu prema evropskoj Grbavici, te da će nadležne službe Općine Novo Sarajevo, djelovati efikasno, te omogućiti realizaciju projekta rekonstrukcije i izgradnje Stadiona Grbavica.

Klub će kao i do sada nastaviti informisati javnost o svim bitnim aktivnostima za nastavak izgradnje stadiona Grbavica.

cipiripi
Prijatelj foruma
Kontakt:

sri jul 26, 2017 12:00 pm

Evo i zvacino za ove dozvole oko nastavka izgradnje stadiona
Od kad sam se rodio Želju sam zavolio, plava mi je boja mila Božija je volja bila.

Hurmasica
Kontakt:

sri jul 26, 2017 12:03 pm

:pljesak: :pljesak:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Hadzijalagic
Kontakt:

sri jul 26, 2017 12:09 pm

Al je ovaj Koldzo supcina hebo kosti svoje.. Ako nas je mogao gdje usporiti usporio je..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..

Kospicar
Kontakt:

sri jul 26, 2017 12:10 pm

Tacna info, i ja sam dobio tu informaciju prije mjesec dana
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim

KogaBrigaZaNick
Kontakt:

sri jul 26, 2017 12:11 pm

Bice jug sigurno...trenutna uprava na to gleda kao vec gotovu stvar i ide planiranje sljedecih koraka tipa teren ili zapad...mada mislim da smo blize nocom terenu nego novom zapadu...sto se tice juga izgledat ce prejebeno, a koliko ja znam prvo bi se jug trebao natkriti pa onda istok...ugl ljudi rade, **** titule kad nam Dolina zasja u punom sjaju nakon nekoliko godina uhhh

Brkoo
Kontakt:

sri jul 26, 2017 12:15 pm

heisenberg je napisao/la:
sri jul 26, 2017 11:59 am
https://fkzeljeznicar.ba/gradonacelnik- ... ica/27358/

FK Željezničar bez ispunjenja formalno-pravnih uslova ne može pristupiti nastavku realizacije projekta rekonstrukcije i iizgradnje Stadiona Grbavica, te su u tom smislu nadamo da je današnja odluka Gradskog vijeća bila posljednja formalna prepreka na putu prema evropskoj Grbavici, te da će nadležne službe Općine Novo Sarajevo, djelovati efikasno, te omogućiti realizaciju projekta rekonstrukcije i izgradnje Stadiona Grbavica.

Klub će kao i do sada nastaviti informisati javnost o svim bitnim aktivnostima za nastavak izgradnje stadiona Grbavica.
:klanjase2: :klanjase2: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

Plava Porodica
Kontakt:

sri jul 26, 2017 12:17 pm

"Svoje juniore sam učio da i kod 6:0 napadaju kao da je 0:0 i to ću tražiti i u prvom timu".
:)
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

psihopata
Kontakt:

sri jul 26, 2017 12:18 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
sri jul 26, 2017 12:09 pm
Al je ovaj Koldzo supcina hebo kosti svoje.. Ako nas je mogao gdje usporiti usporio je..
tako je to kad ides sve po pravilima i propisima kako idu nasi,onda se i koldzo tako postavi,u stilu "hocete sve po pravilima,eto vam sve po pravilima",a da mu se gurnulo nesto ispod stola u par dana bi sve bilo gotovo,kako se to kod nas inace radi i kako smo i sami mi navikli da se radi,otud jos veca ogorcenost kod navijaca jer ni sami nismo navikli da se ista u ovoj drzavi moze postici regularnim putem.
tajne misli violine: http://postimg.org/image/k6gp7mo01/

AsharaK
Administrator
Kontakt:

sri jul 26, 2017 12:22 pm

Idemo naprijed, samo jako!
Željezničar ante portas !

Prijava  •  Registracija