Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 4:49 pm

Amidza je napisao/la:
uto jul 25, 2017 4:42 pm
A smije li se znat ko je taj desni bek na probi ili se mora imat stela za neki pp. :kafa:
Zna @TM8782 pa vidi s njim :ganja:
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 4:50 pm

Ja bolesna insana..
E moj Ugi
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 4:52 pm

Plava Porodica je napisao/la:
uto jul 25, 2017 4:50 pm
Ja bolesna insana..
E moj Ugi
Uvijek si mi bio sumnjiv.. :D
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 4:55 pm

Leon_Professional je napisao/la:
uto jul 25, 2017 4:49 pm
Amidza je napisao/la:
uto jul 25, 2017 4:42 pm
A smije li se znat ko je taj desni bek na probi ili se mora imat stela za neki pp. :kafa:
Zna @TM8782 pa vidi s njim :ganja:
On ce mi samo rec da me treba bit stid sto uopste pitam i da sigurno zelim Livaju nazad, cim uopste razmisljam o tome. :kafa:
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3919
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 4:58 pm

Nema ajzee otiso ga bacit odma na novi friz


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
salemprolic
Postovi: 586
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:12 pm
Lokacija: Zdrava voda
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 5:08 pm

Amidza je napisao/la:
uto jul 25, 2017 4:42 pm
A smije li se znat ko je taj desni bek na probi ili se mora imat stela za neki pp. :kafa:
Koliko znam Darko Mišić...a u onoj tekmi B tim protiv juniora bio je i neki vezni, Slovenac, ne znam ime.
Ide prva kamila, ide druga kamila, ide treća kamila, četvrta i peta...
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 5:09 pm

ne može biti lošiji od Siniše, a nije stranac :)
Željezničar ante portas !
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 5:11 pm

LARS1921 je napisao/la:
arelinho je napisao/la:
uto jul 25, 2017 4:44 pm
Uglješa se ofarbao hahahahahah
tuga

E jos da pocne igrati kao Pogba i ja sam zadovoljan slika
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 5:12 pm

Je li mi promaklo ili fakat Ivice O.nije bilo na euro utakmicama protiv Zete i AIK-a a i sinoc protiv GOSK-a. Da nije bolestan?
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 5:12 pm

PUni smo nekih teorija zavjere. Plaćeni navijači, pa ovaj @tm8782 bacio mušicu namjerno, pa Amar (mada njega niko ne spominje ali eto indirektno se misli i na njega) opstruira rad uprave kroz igrače itd itd. Nemojte molim vas u svemu tražiti teoriju zavjere. Miske da je htio da provjeri koliko ga cijene navijači napravio bi referendum kod članova :) Zezam se malo. Ali stvarno zar mislite da bi tako ozbiljan čovjek rekao nekome da napiše na forumu to da bi provjerio koliko ga cijene. Pa dajte molim vas. Ovdje jedino što je jasno je da igrači nisu igrali sto posto kod Slavke. Jasno je i to da ima jedna grupa naših bivših članova uprave i sl koja želi vidjeti leđa ovima sada. Za neke se zna tipa Žujo. Zna se i za neke igrače tipa Bekrić. Sve ostalo su nagađanja. I ne mora zančiti da je Bekrić igrao loše zbog Žuje. Mislim da je prije svega zbog sebe. Ima i ovih što se boje da će na sud pa sa glupostima opstriraju rad. Međutim, mislim da najmanje 95% navijača podržava ovu upravu taman i naredne dvije godine ne uzeli titulu. U ovih pet posto su ljudi koji pate od rezultata i ostatak su ovi što žele da vide leđa, a takve i ne smatram Željovcima pa ne znam trebam li ih uopšte računati.

Sve što ljudi pišu treba da shvataju kao dobronamjernu kritiku. Da pokušaju ispraviti ako se može. Isto tako raja mora shvatiti da ne može sve preko noći. Pisao sam to sto puta. I u marketingu i u finansijama i u sportskom segmentu. Ne znam što bi Miske davao ostavku ako raja Ćenana ne voli, a i raja su sinoć to bezveze pokrenula. Garantujem da se ovaj što vodi navijanje napravio pametan čitajući i pričajući sa rajom koja nije zadovoljna sa Ćenanom. POnavaljam, ovaj prelazni rok je dosta dobar. Očito je da se napravila stanka zbog odlaska Slavke, jer ADžem sigurno preferira drugu igru.
Amara molim da ne kenja nego da se prihvati posla i nek pomogne klubu. Vjerujem da i on i Miske da malo spuste ego da bi se našlo zajedničko rješenje da i AMar bude dio ekipe. Sanjam dan kad će svi Željovci puhati u istu frulu. ***** mu mater pa potrudite se bar. Samo zajedno možemo biti sila. Shvatite i to da ovdje pišu i raja koja nam žele zlo. Nemojte u sve vjerovati. Spomenuo se Krstanović odmah svi majku Ćenanu. I Sesar isto. A ne znamo ni jel uopšte to tako. VJeruejm da su i te stvari doprinjele ovom psovanju Ćenanove mame. A kad pogledaš valjao bi nam sad taj Krstanović, ali problem je sad oopet rekoh što se ne kaže šta je vizija ili cilj sa sportskim segmentom. Očekujem to na predstavljanju ADžema, da bar on iznese svoju viziju. Vjerujem da će ga raja podržati.

Ohanite malo. I čitajte malo šta neko piše. Opletoste @boju dao je nebu a on ironičan bio u momentima. Dajte malo pažnje i razmišljanja a ne odmah pljuvanje nakon prve rečenice.
 
Avatar
salemprolic
Postovi: 586
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:12 pm
Lokacija: Zdrava voda
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 5:13 pm

AsharaK je napisao/la:
uto jul 25, 2017 5:09 pm
ne može biti lošiji od Siniše, a nije stranac :)
Valjda su ga i Oda i Slavko preporučili. Prošlu sezonu vidim odigrao par utakmica samo na početku i to je to. Da li je povreda ili nešto drugo razlog što više nije igrao ne mogu da upratim.
Ide prva kamila, ide druga kamila, ide treća kamila, četvrta i peta...
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 5:14 pm

salemprolic je napisao/la:
uto jul 25, 2017 5:08 pm
Amidza je napisao/la:
uto jul 25, 2017 4:42 pm
A smije li se znat ko je taj desni bek na probi ili se mora imat stela za neki pp. :kafa:
Koliko znam Darko Mišić...a u onoj tekmi B tim protiv juniora bio je i neki vezni, Slovenac, ne znam ime.
Hvala Salemaga :palacgore:
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 5:16 pm

salemprolic je napisao/la:
uto jul 25, 2017 5:13 pm
AsharaK je napisao/la:
uto jul 25, 2017 5:09 pm
ne može biti lošiji od Siniše, a nije stranac :)
Valjda su ga i Oda i Slavko preporučili. Prošlu sezonu vidim odigrao par utakmica samo na početku i to je to. Da li je povreda ili nešto drugo razlog što više nije igrao ne mogu da upratim.
Slavko je tražio i Projića, a ako Bog da, pokazat će kakva je igračina. Nadam se da zna za nešto kod tog momka što mi nei, a i Oda također.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
salemprolic
Postovi: 586
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:12 pm
Lokacija: Zdrava voda
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 5:18 pm

AsharaK je napisao/la:
uto jul 25, 2017 5:16 pm
salemprolic je napisao/la:
uto jul 25, 2017 5:13 pm
AsharaK je napisao/la:
uto jul 25, 2017 5:09 pm
ne može biti lošiji od Siniše, a nije stranac :)
Valjda su ga i Oda i Slavko preporučili. Prošlu sezonu vidim odigrao par utakmica samo na početku i to je to. Da li je povreda ili nešto drugo razlog što više nije igrao ne mogu da upratim.
Slavko je tražio i Projića, a ako Bog da, pokazat će kakva je igračina. Nadam se da zna za nešto kod tog momka što mi nei, a i Oda također.
Ma proba je...vrijedi provjeriti. Najlakse mu se zahvaliti ako ne valja.
Ide prva kamila, ide druga kamila, ide treća kamila, četvrta i peta...
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 5:20 pm

Ma naravno, ne gubis nista
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 5:23 pm

160 utakmica u karijeri, 4 gola, 4 asistencije.
Štancaj dalje :kafa:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
boju dao si nebu...
Postovi: 927
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 3:23 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 5:24 pm

ponosannavas je napisao/la:
uto jul 25, 2017 5:12 pm
PUni smo nekih teorija zavjere. Plaćeni navijači, pa ovaj @tm8782 bacio mušicu namjerno, pa Amar (mada njega niko ne spominje ali eto indirektno se misli i na njega) opstruira rad uprave kroz igrače itd itd. Nemojte molim vas u svemu tražiti teoriju zavjere. Miske da je htio da provjeri koliko ga cijene navijači napravio bi referendum kod članova :) Zezam se malo. Ali stvarno zar mislite da bi tako ozbiljan čovjek rekao nekome da napiše na forumu to da bi provjerio koliko ga cijene. Pa dajte molim vas. Ovdje jedino što je jasno je da igrači nisu igrali sto posto kod Slavke. Jasno je i to da ima jedna grupa naših bivših članova uprave i sl koja želi vidjeti leđa ovima sada. Za neke se zna tipa Žujo. Zna se i za neke igrače tipa Bekrić. Sve ostalo su nagađanja. I ne mora zančiti da je Bekrić igrao loše zbog Žuje. Mislim da je prije svega zbog sebe. Ima i ovih što se boje da će na sud pa sa glupostima opstriraju rad. Međutim, mislim da najmanje 95% navijača podržava ovu upravu taman i naredne dvije godine ne uzeli titulu. U ovih pet posto su ljudi koji pate od rezultata i ostatak su ovi što žele da vide leđa, a takve i ne smatram Željovcima pa ne znam trebam li ih uopšte računati.

Sve što ljudi pišu treba da shvataju kao dobronamjernu kritiku. Da pokušaju ispraviti ako se može. Isto tako raja mora shvatiti da ne može sve preko noći. Pisao sam to sto puta. I u marketingu i u finansijama i u sportskom segmentu. Ne znam što bi Miske davao ostavku ako raja Ćenana ne voli, a i raja su sinoć to bezveze pokrenula. Garantujem da se ovaj što vodi navijanje napravio pametan čitajući i pričajući sa rajom koja nije zadovoljna sa Ćenanom. POnavaljam, ovaj prelazni rok je dosta dobar. Očito je da se napravila stanka zbog odlaska Slavke, jer ADžem sigurno preferira drugu igru.
Amara molim da ne kenja nego da se prihvati posla i nek pomogne klubu. Vjerujem da i on i Miske da malo spuste ego da bi se našlo zajedničko rješenje da i AMar bude dio ekipe. Sanjam dan kad će svi Željovci puhati u istu frulu. ***** mu mater pa potrudite se bar. Samo zajedno možemo biti sila. Shvatite i to da ovdje pišu i raja koja nam žele zlo. Nemojte u sve vjerovati. Spomenuo se Krstanović odmah svi majku Ćenanu. I Sesar isto. A ne znamo ni jel uopšte to tako. VJeruejm da su i te stvari doprinjele ovom psovanju Ćenanove mame. A kad pogledaš valjao bi nam sad taj Krstanović, ali problem je sad oopet rekoh što se ne kaže šta je vizija ili cilj sa sportskim segmentom. Očekujem to na predstavljanju ADžema, da bar on iznese svoju viziju. Vjerujem da će ga raja podržati.

Ohanite malo. I čitajte malo šta neko piše. Opletoste @boju dao je nebu a on ironičan bio u momentima. Dajte malo pažnje i razmišljanja a ne odmah pljuvanje nakon prve rečenice.

:palacgore:
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 5:28 pm

Tryg je napisao/la:
uto jul 25, 2017 4:20 pm
Ja nisam ustao u 3. ima 5 godina.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Sto znaci da 5 godina nisi izasao iz kafane u 6 :(
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 5:32 pm

ljudi mi imamo tri stopera u kadru i nijednog sa ugovorom iza 30.06.2018...
gradi željo boli te *****
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 5:47 pm

Imamo mi puno igraca u kadru kojima isticu ugovori 2018 godine. Ugovori se moraju produziti sa Kjosevskim, Osmankovicem, Zericem. To je prioritet. Posebno zabrinjava situacija oko stopera, Graovac je na posudbi, cim mu se zavrsi posudba, odmah mu treba ponuditi jak ugovor, Bogicevic ima 34 godine, sljedece godine 35, sa Osmankovicem jos nije produzen ugovor, plus se ovaj junior povrijedio..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 62 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija