Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
boju dao si nebu...
Postovi: 927
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 3:23 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 4:00 pm

dell21 je napisao/la:
uto jul 25, 2017 3:56 pm
boju dao si nebu... je napisao/la:
uto jul 25, 2017 3:53 pm
Hadzijalagic je napisao/la:
uto jul 25, 2017 3:16 pm

Jasno je da je po zadatku ali pitanje je po cijem zadatku? Nije u redu da nam svako malo na ovakav nacin puls opipavaju.. Nije u redu da ultimativno reaguju na svaku mogucu kritiku koja dodje od malo veceg broja ljudi.. Prva su uprava posle rata kojoj su navijaci dali konkretnu podrsku, podrsku koja se ne zasniva samo na lijepim rijecima vec i najkonkretnijim djelima. Milion maraka nije malo a navijaci su u zadnje dvije godine u otprilike tom iznosu, ne racunajuci na zaradu od jedne od najvecih posjeta u regiji, direktno pomogli da se sve sto je uradjeno uradi.. Kostalo je to sve puno vise ali bez tog miliona i te podrske navijaca koju nikad niko nije imao u nasem sportu ne bi bilo nista od "Evropske Grbavice".. Ako oni kritiku od tih navijaca vide kao zlonamjernu onda ne vide na pravi nacin.. Pravi navijac kritikuje da bi pomogao a ne odmogao.. Klimaci glavama ne mogu nigdje nista dobro donijeti..
Dao sam i ja pare, podrsku, nazovi kako hoces...nisam klimac, al nisam ni supljator, ne trazim nista zauzvrat. Sto se tice kritike, naravno da ce je vidjeti kao zlonamjernu ako ta kritika nije na mjestu. Mislis li da oni nisu svjesni da su zglajzali u sportskom segmentu? Napisite konkretno koga smatrate krivim i za sta, ne mislim na tebe samo, mislim na sve navijace.
Uprava je kriva za lutanje u sportskom segmentu, kratko i jasno. Krivi su jer ocigledno nisu znali kako, ali su imali najbolju namjeru, vjerujem da jesu.
Da li je to dovoljno za manjak podrske? Ocigledno nije, bar se meni cini, a evo i ti spominjes da imaju veliku podrsku.
Konkretno i argumentovano samo, a onda mozemo dalje.
Tribina je zavrsena, a nema ni jedne kante za smece na cijeloj tribini ili je ja nisam nasao. Nemam pojma ciji je propust, al ***** mu misa pa da li je tesko postaviti 4-5 kanti od 15-ak maraka.
Konkretno, ne zelim da ostavljam smece na tribini, zelim ko sav normalan svijet da tetrapak od soka bacim u kantu.

Uprava napolje!
Cuj ovog nema kate za smece na tribi hahhhha.

Vjerovatno imas tlinest godina cim si se zakacio za zadnju recenicu u cijelom postu.
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 4:01 pm

Amidza je napisao/la:
uto jul 25, 2017 3:23 pm
tm8782 je napisao/la:
uto jul 25, 2017 3:10 pm
Amidza i pp to vam krivo sto nema istine ha?

Sent from my thl T6S using Tapatalk
Solidan, ali neuspjesan pokusaj spina. Ocito si zbog toga ovdje. Ova uprava ima moju apsolutnu i bezrezervnu podrsku. Kome se da, moze slobodno proci kroz moje ranije postove ovdje, ako to ista znaci.

Jedino sto nema moju podrsku su sateliti uprave koji bacaju spinove po forumima i prijete ostavkama, sa dobro poznatim frazama "eto, nek vam se vrati Zujo, Kozaric i kompanija" i slicno. To nije nacin na koji se bori protiv zlonamjerne kritike, konstruktivne kritike, opozicije, ubacenih elemenata, pritisaka sa strane itd. Vjeruj mi da znam o cemu pricam. Nema potrebe za tim.

Stotinjak ljudi psovalo Cenanu, s kojim namjerama i zbog cega, to ne znam. Nisam u kopu. Ono sto znam je da ovo sto si ti probao (i neko na Faktoru ili Faktor samo prenosi odavde) ne funkcionise, cak stavise vrijedja inteligenciju ljudi koji prate i vole ovaj klub. Izdas saopstenje vis a vi te grupe nezadovoljnih u stilu: "Aldin Cenan je odradio sve zadatke koji su pred njega postavljeni, u okviru budzeta koji mu je bio na raspolaganju, stoga njegova pozicija ne dolazi u pitanje" i kraj price. Tako se staje iza svog covjeka, iza nekoga u koga imas puno povjerenje, ako ga imas, jel. Efektnije, profesionalnije i pametnije nego forumsko spinovanje. Barem po mom misljenju.
@tm8782

Molim te odgovori na post kad stignes.
Zadnja izmjena: Amidza, dana/u uto jul 25, 2017 4:03 pm, ukupno mijenjano 1 put.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
NoKe
Postovi: 144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:07 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 4:02 pm

Kakve crne ostavke trazite zamjenu za Lendrica I bagere na Jug .. to vam je najpametnije :zeljeznicar1:
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 4:02 pm

boju dao si nebu... je napisao/la:
uto jul 25, 2017 4:00 pm
dell21 je napisao/la:
uto jul 25, 2017 3:56 pm
boju dao si nebu... je napisao/la:
uto jul 25, 2017 3:53 pm


Dao sam i ja pare, podrsku, nazovi kako hoces...nisam klimac, al nisam ni supljator, ne trazim nista zauzvrat. Sto se tice kritike, naravno da ce je vidjeti kao zlonamjernu ako ta kritika nije na mjestu. Mislis li da oni nisu svjesni da su zglajzali u sportskom segmentu? Napisite konkretno koga smatrate krivim i za sta, ne mislim na tebe samo, mislim na sve navijace.
Uprava je kriva za lutanje u sportskom segmentu, kratko i jasno. Krivi su jer ocigledno nisu znali kako, ali su imali najbolju namjeru, vjerujem da jesu.
Da li je to dovoljno za manjak podrske? Ocigledno nije, bar se meni cini, a evo i ti spominjes da imaju veliku podrsku.
Konkretno i argumentovano samo, a onda mozemo dalje.
Tribina je zavrsena, a nema ni jedne kante za smece na cijeloj tribini ili je ja nisam nasao. Nemam pojma ciji je propust, al ***** mu misa pa da li je tesko postaviti 4-5 kanti od 15-ak maraka.
Konkretno, ne zelim da ostavljam smece na tribini, zelim ko sav normalan svijet da tetrapak od soka bacim u kantu.

Uprava napolje!
Cuj ovog nema kate za smece na tribi hahhhha.

Vjerovatno imas tlinest godina cim si se zakacio za zadnju recenicu u cijelom postu.
A cekaj ti si ozbiljan? Ja kontam prcas, ako si ozbiljan, ne znam sta ocekujes da je dobra uprava ako ti je ova losa o.O
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 4:04 pm

Iako postujem onog momka, znam da je 100% Zeljovac, da ima dobre info iz kluba, ovaj supljak mu nikako nije trebao i ako ostanete dosljedni pravilima on zasluzuje ban.

Ipak, mnogima je post digao pritisak i sjebao jutro upravo iz razloga jer se on smatra relevantnim a to je veliko breme na forumu.
1987
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 4:06 pm

arelinho je napisao/la:
uto jul 25, 2017 4:00 pm
Gdje su kante na tribini?
Ciao Zeljo
HAHAHAHAHAHAHHAHHHAHAHAHHAHHAHAHAHAHAHHA
Najjaci post danas! :rofl: :rofl:
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 4:09 pm

shzna je napisao/la:
uto jul 25, 2017 4:04 pm
Iako postujem onog momka, znam da je 100% Zeljovac, da ima dobre info iz kluba, ovaj supljak mu nikako nije trebao i ako ostanete dosljedni pravilima on zasluzuje ban.

Ipak, mnogima je post digao pritisak i sjebao jutro upravo iz razloga jer se on smatra relevantnim a to je veliko breme na forumu.
Ustanete u 3 ko sav normalan svijet i nemate sikiiracije
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 4:10 pm

Senad Bankina Misimović
Željezničar ante portas !
 
Avatar
salle86
Postovi: 5132
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 4:10 pm

tm8782 je napisao/la:
uto jul 25, 2017 3:09 pm
Plava Porodica je napisao/la:
tm8782 je napisao/la:
uto jul 25, 2017 12:34 pm
Nisam pisao nakon smjene Petrovica, u jednu ruku nisam htio da doljevam 'ulje' na vatru. Ima sam mnogo toga za reci. Pogresan je trenutak bio za smjenu. Definitivno. Ko je kome radio iza ledja i sta je radio fkt ne znam. Da se radilo iza ledja vidjivo je bilo sinoc. Da svako ima gresaka, ima. Imaju ih i ovi ljudi iz uprave. Bar sto se tice sportskog dijela. Imam ih i ja. Mislim da cemo svi upamtiti, nadam se da necemo, danasnji datum 25.07. Danas bi trebala biti vanredna sjednica, na kojoj ce se ljudi iz uprave zahvaliti nama navijacima i prepustiti klub ljudima koji ce bolje da rade posao od njih, ako ih ima. Nadam se da ce novi ljudi izgraditi zapoceto i da na kraju nece biti klub u dugovima u kakvim je bio. Trazili smo dobili smo, meni je iskreno zao ali tako se izgleda mora desiti...

Sent from my thl T6S using Tapatalk
Insajderu, napusti sam..
Sta da napustim, to ti neki relevantan ovdje. Da vidis dalje od nosa bilo bi ti ok. Ne znas stvari tako da... Ustvari znas serviraju ti se...

Sent from my thl T6S using Tapatalk
ne znam ko si, ne znam ti ni namjere, čak mogu reći da ne znam ni ko "kako" piše po forumu, a čitam redovono, pišem...
ovo što si ti uradio je ružno, bacio si kosku, OK
malo se o tome pisalo i to je to
Mene recimo više nervira to da sve više mislim da pojedinci ovde brane određene ljude (koji su sve manje odbranivi) a da postoji ta mogućnost da ustvari brane sebe u RL
To ne bih volio
Čak šta više, bilo bi mi drago kad bi ovde ljudi iz uprave pisali...ali da se zna ko je ko
A iza paravana, e to je baš dno
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3032
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 4:12 pm

Dajte ljudi ne zajebajite perevise neki bi da znaju sta je ciji posao. Znas li sta radi Direktor Vodovoda, znas li sta radi NO Vodovoda sta radi UO Vodovoda, znate malo sutra a hocete da znate sta ko radi u Zelji.
Ako zelis da imas te informacije lijepo odes i kazes hocu da sponzorisem klub i automatski si clan Skupstine i imat ces sve potrebne ingormacije. S druge strane imas statut Kluba u kojem su sve funkcije objasnjene.
Koliko mi drago bilo zbog sinosnje igre i rezultata danas ste oprali sa ovom pricom . Ja sam navijac kupio sam kartu, dres artikle kluba, dolazim i bodrim svoj klub a ne razmisljam o tome ko sta radk u klubu. Samo sam jednom prelomio preko usta "Upfava odlazi" a to je bilo na odgodjenoj utakmici protiv Borca cini mi se kada nisu ocistili snijeg,ali se i dan danas kajem zbog tih izgovorenih rijeci.
Ako si navijac onda gledaj svoj klub i pokusaj ga zastiti od raznih hostaplera i dusebriznika a ovk ljudi kod mene imaju bonusa za jos 5 mandata jer sam se uvjerio kako rade i iza njih stoje djela a ne samo rijeci kao kod njihovih prethodnika
Alea iacta est!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 4:12 pm

Šta ste napali čovjeka, popustite ga. Čovjek je napisao šta je čuo, ne bi ni on to volio, nije došlo do toga, dobio je 24h ban ko svi ostali i vozdra.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 4:13 pm

Minjore je napisao/la:
uto jul 25, 2017 4:09 pm
shzna je napisao/la:
uto jul 25, 2017 4:04 pm
Iako postujem onog momka, znam da je 100% Zeljovac, da ima dobre info iz kluba, ovaj supljak mu nikako nije trebao i ako ostanete dosljedni pravilima on zasluzuje ban.

Ipak, mnogima je post digao pritisak i sjebao jutro upravo iz razloga jer se on smatra relevantnim a to je veliko breme na forumu.
Ustanete u 3 ko sav normalan svijet i nemate sikiiracije
Lahko je tebi, valja ustati i hanumu ispratiti na posao. :kafa
1987
 
boju dao si nebu...
Postovi: 927
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 3:23 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 4:13 pm

azbaha je napisao/la:
uto jul 25, 2017 4:02 pm


A cekaj ti si ozbiljan? Ja kontam prcas, ako si ozbiljan, ne znam sta ocekujes da je dobra uprava ako ti je ova losa o.O

Naravno da prcam i kontriram ovim sto "ubise s argumentima". Vrati par stranica nazad ;)
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 4:13 pm

Ovo oko Cenana je meni smijesno i grupa se bezveze blamira. Ako je problem noga Slavku onda je razlog jos gori. Ako ce se vec pokazati neko negodovanje i prozivanje onda brate mili udari protiv uprave, a ne biti taoc juga. Ako vec idemo iz krajnosti u krajnost
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 4:13 pm

tm8782 će odmoriti jedan dan od foruma.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 4:14 pm

Prop'o Petrović nakon otkaza.. :ganja:
Spoiler:
slika
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 4:15 pm

MU'MIN T.M. je napisao/la:
uto jul 25, 2017 3:19 pm
ellaxaz je napisao/la:
uto jul 25, 2017 3:17 pm
slika
Ovako bi bilo i protiv pitara,da je nije onaj ribar Tiago dirao :lol:
Pa jeste brate, od tada nije ni opucao po golu, do sinoc. Ali otom potom sinocnja tekma je pokazala, koliko su Blagojevic i Ugljesa defanzivni i kako nam igra ni na sta ne lici, a kad se gurnuo Sinan koji ide non stop naprijed sa Zebom, a Jovan onda ima prostora za svoju igru.
 
NoKe
Postovi: 144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:07 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 4:15 pm

cipiripi je napisao/la:
uto jul 25, 2017 4:12 pm
Dajte ljudi ne zajebajite perevise neki bi da znaju sta je ciji posao. Znas li sta radi Direktor Vodovoda, znas li sta radi NO Vodovoda sta radi UO Vodovoda, znate malo sutra a hocete da znate sta ko radi u Zelji.
Ako zelis da imas te informacije lijepo odes i kazes hocu da sponzorisem klub i automatski si clan Skupstine i imat ces sve potrebne ingormacije. S druge strane imas statut Kluba u kojem su sve funkcije objasnjene.
Koliko mi drago bilo zbog sinosnje igre i rezultata danas ste oprali sa ovom pricom . Ja sam navijac kupio sam kartu, dres artikle kluba, dolazim i bodrim svoj klub a ne razmisljam o tome ko sta radk u klubu. Samo sam jednom prelomio preko usta "Upfava odlazi" a to je bilo na odgodjenoj utakmici protiv Borca cini mi se kada nisu ocistili snijeg,ali se i dan danas kajem zbog tih izgovorenih rijeci.
Ako si navijac onda gledaj svoj klub i pokusaj ga zastiti od raznih hostaplera i dusebriznika a ovk ljudi kod mene imaju bonusa za jos 5 mandata jer sam se uvjerio kako rade i iza njih stoje djela a ne samo rijeci kao kod njihovih prethodnika
Direktor vodovoda uzima lopatom i karindja najbole trebe ..to budala zna :roll:
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 4:20 pm

Ja nisam ustao u 3. ima 5 godina.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 4:21 pm

Tryg je napisao/la:
uto jul 25, 2017 4:20 pm
Ja nisam ustao u 3. ima 5 godina.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Kako mali, nek se zove Goran ;)
Željezničar ante portas !

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 113 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija