Analize protivnika za sezonu 2019/2020: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f= ... 2&p=434009

* * *

Ukoliko nekome treba pomoc, pogotovo ukoliko ima dijete kuci, neka se javi nekome od moderacije. Anonimnost zagarantovana.

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

Amidza
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 25, 2017 1:35 pm

Prvo, debilno je predbacivati nesto navijacima (mislim na sve, ne samo jug i kop) i praviti od nas ovakve i onakve. Opet tvrdim, nema boljih, lojalnijih i strpljivijih navijaca u drzavi. Nije to samo teorija i u praksi su to navijaci FK Zeljeznicara pokazali vise puta. Hvatali se za novcanike kad je god trebalo i opet cemo, koliko ko moze. Nikakav problem.

Jucer Cenanu skandira i psuje 100-200 ljudi i sta sad? Jesu tjerali citavu upravu, naravno da nisu. Kako, zasto i zbog cega skandiraju, to nek se uprava zapita i neka to rijesi. Ocigledno je to protest prema lutanju u onome sto pitarski nazivamo "sportski segment" i oni toga moraju biti svjesni. Da li je nesto vise od toga? Gospodo, saznajte i izborite se s tim. Nismo imali bolje uprave nikad, ali ovako preko svojih satelita bacat nama koske i sta sad, kao, mi treba da se tresemo svi kolektivno jer oni hoce ostavke da podnesu? Ne, ne pada mi na pamet. Odlicno radite, nastavite tako, Imate podrsku najveceg dijela navijaca, milion puta ste se mogli uvjeriti u to. Grijesite, ali greske vam halalimo sve dok se trudite da ih ispravite. To je sve sasvim normalno.

Jesu opstrukcije problem? To je smijesan, smijesan spin. Otvori stand s kokicama na Vilsonovom i imaces opstrukcije od konkurencije, drotova, drzave, porezne itd. To je normalno i, na kraju krajeva, znak da nesto dobro radis. Ljudi koji su u upravi su decenijama u visokom biznisu i sami dobro znaju da su opstrukcije sastavni dio toga i nesto s cime se uvijek treba boriti, nesto sasvim prirodno. Ne pravite nas budalama. Ako vam se ide, ljudski recite to i vozdra. Pamticemo vas po dobrom, ali i po nacinu na koji ste otisli. Ako vam se ne ide, a ispipavate puls navijaca (nakon psovki Cenanu) pustanjem ovakvih glasina u promet, zajebali ste se, ne moze ni to tako.

Ukratko, sujetu kod kuce ostavit.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj

desetka
Kontakt:

uto jul 25, 2017 1:36 pm

Kod nas ne moze nista bez problema. Umjesto da se smire strasti, na sto sam juce upozoravao, mi dodajemo ulje na vatru.
Da imam mogucnost da ukinem forum iste sekunde bi ga ukinuo. kako ne shvatate da ovdje postoje placenici (iz drugih klubova) koji huskaju raju na forumu a onda se ta atmosfera prenosi na tribine. Ne kazem da nema nepravilnosti u radu Upravnog Odbora te mislim da su i oni radi da se pronađe najbolje rijesenje da svi budemo zadovoljni ali sjetite se samo kako su se prije ovog Upravnog Odbora stvari odvijale, u kojem segmentu smo napredovali nakon rata.....

Ajzea
Kontakt:

uto jul 25, 2017 1:38 pm

Izvinite sto ste u vasem poslu navikli na utopiju, a ovdje naletili na opstrukcije koje su, inace, sasvim normalna stvar kada nesto radis kako treba !
Svejedno, izvinite i nemojte se ljutiti.

Rambo_Amadeus
Kontakt:

uto jul 25, 2017 1:40 pm

Ma neki lik se pojavi sa takvom nekom izjavom i odmah eto relevatan post da se sad o tome raspravlja. Taman je postala zdrava komunikacija, fina atmosfera. Ako se to ne ostvari, a poprilicno sam uvjeren da nece, dozivotni ban.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"

kvalitet
Kontakt:

uto jul 25, 2017 1:41 pm

Pošto, izgleda, čitaju forum, da samo kratko napišem. Od svih ljudi u Klubu, otkaz treba dobiti samo Čenan. Slavko je već otišao i to je dobro. Čenan ništa nije napravio i to mi svi vidimo. Nije bitno je li on pitar ili ne, već njegov rad. I da, Adisa poslati na kakav kurs engleskog i neko obučavanje za odnose s javnošću (profesionalniji pristup na presicama i profesionalniji nastup pred kamerama).

Nađite novog sportskog direktora. Nekoga ko će znati raditi svoj posao. Dajte mu budžet za plaće i transfere. Pa nek se on uklapa u to. Kao svugdje u svijetu. Ako mu treba veći motiv, dajte mu 10% od svakog izlaznog transfera. Ali da te transfere vi morate odobriti, naravno. Ni "projekti kluba" nisu isključeni, ako su izvan tog budžeta. Ovo je samo jedan primjer, a ima ih puno širom Evrope. Nađite najbolji za nas i primijenite ga.

Podršku većine imate, nemojte se s tim igrati.
Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.

Ajzea
Kontakt:

Rambo_Amadeus je napisao/la:
Ma neki lik se pojavi sa takvom nekom izjavom i odmah eto relevatan post da se sad o tome raspravlja. Taman je postala zdrava komunikacija, fina atmosfera. Ako se to ne ostvari, a poprilicno sam uvjeren da nece, dozivotni ban.
Taj isti forumas je vise nego odlicno upucen. Iz prve ruke, ako ti nesto znaci.

Leon_Professional
Kontakt:

uto jul 25, 2017 1:42 pm

Ne moras 1000 puta napisati nesto da bi nametnuo glup stav.

Opusteno.
Nema niko daMu uzeti se u kostac s ovim problemom, a iskreno **** vas Cenan ako radi njeg idete, nema logike.
Smjena Slavka je nelogicno dosla, ima tu nesto krupnije ako je doslo do smjena.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

Leon_Professional
Kontakt:

uto jul 25, 2017 1:43 pm

Rambo_Amadeus je napisao/la:
On ti je Vukotic. Ko ce znati ako nece on :D

Posto nista nije savrseno, tako i njemu dajem sansu da pogrijesi sada. :kafa:
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

Plava Porodica
Kontakt:

uto jul 25, 2017 1:43 pm

Ali hajde što to faktor objavi pa i sinan..
Nego kad nam medijski partner u naslovu napiše: "FAKTOR: Uprava Želje podnosi ostavku?".. Pa yebemu život jeste li medijski partner ili niste? Ne vjerujem šta čitam.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

shzna
Kontakt:

uto jul 25, 2017 1:44 pm

Yebo vas Cenan u supak, kakve ste picketine ne mogu da vjerujem, ako odete ovako zbog Cenana, porusit cete sve dobro sto ste napravili
1987

boju dao si nebu...
Kontakt:

uto jul 25, 2017 1:44 pm

kvalitet je napisao/la:
Pošto, izgleda, čitaju forum, da samo kratko napišem. Od svih ljudi u Klubu, otkaz treba dobiti samo Čenan. Slavko je već otišao i to je dobro. Čenan ništa nije napravio i to mi svi vidimo. Nije bitno je li on pitar ili ne, već njegov rad. I da, Adisa poslati na kakav kurs engleskog i neko obučavanje za odnose s javnošću (profesionalniji pristup na presicama i profesionalniji nastup pred kamerama).

Nađite novog sportskog direktora. Nekoga ko će znati raditi svoj posao. Dajte mu budžet za plaće i transfere. Pa nek se on uklapa u to. Kao svugdje u svijetu. Ako mu treba veći motiv, dajte mu 10% od svakog izlaznog transfera. Ali da te transfere vi morate odobriti, naravno. Ni "projekti kluba" nisu isključeni, ako su izvan tog budžeta. Ovo je samo jedan primjer, a ima ih puno širom Evrope. Nađite najbolji za nas i primijenite ga.

Podršku većine imate, nemojte se s tim igrati.
Hajde samo 1-2 stvari navedi zbog cega navedeni uposlenik kluba treba dobiti otkaz...cisto da razjasnimo neke stvari. Sta to nije napravio ili je pogresno napravio?
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!

LARSSON
Kontakt:

uto jul 25, 2017 1:45 pm

Bogami imamo i mi svoje Husiče u upravi :lol: svako 3 mjeseca idu
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

Amidza
Kontakt:

uto jul 25, 2017 1:46 pm

LARS1921 je napisao/la:
To mene i nervira. Znaci nesto se ovako desi oni ce sad ponudit mandate "na raspolaganje", pa ce skupstina to odbit. Jel to?
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj

Plava Porodica
Kontakt:

uto jul 25, 2017 1:47 pm

A i Vi ko da Želje neće biti poslije njih.
Polahko raja, nisu jednom patku bacili isti forumaši.
Lijepa doba bez foruma, nisam znao nikog osim fudbalera i trenera.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

Rambo_Amadeus
Kontakt:

uto jul 25, 2017 1:48 pm

I rezultate cekas na telekekstu ili na radiju.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"

ChWilla
Kontakt:

uto jul 25, 2017 1:48 pm

vi nećete sesara a čovjek za juventus treba da potpiše :kafa:
gradi željo boli te *****

AsharaK
Administrator
Kontakt:

uto jul 25, 2017 1:49 pm

PP brate, ja tebi mogu uvijek ban spucat :D
Željezničar ante portas !

Ajzea
Kontakt:

Amidza je napisao/la:
LARS1921 je napisao/la:
To mene i nervira. Znaci nesto se ovako desi oni ce sad ponudit mandate "na raspolaganje", pa ce skupstina to odbit. Jel to?
Neka se ne odbiju. Dosta je ispipavanja pulsa i treniranja zivaca. Ko zeli da ide, neka ide.
ZELJEZNICAR UBER ALLES !

damirfile
Kontakt:

Amidza je napisao/la:
LARS1921 je napisao/la:
Da imamo mozga kao sto nemamo "ovako nesto" se ne bi desilo

Rambo_Amadeus
Kontakt:

uto jul 25, 2017 1:51 pm

Podsjeti me na pokusaj puca u Turskoj kad je Sultan pozvao narod na ulice.
Hajde Miske pozovi nas na forum sve da te branimo. :3

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 4 gosta.

Prijava  •  Registracija