Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 24, 2017 10:43 pm

Zakaric prodisao tamo.
Moram se primjetiti da je strasno jak na nogama i odbijaju se od njega. Dok mu je sad dosta lakse driblati.
Bravo Zaki..

Podrzavam jug u vezi gosp. SD ..

Laku noc!
 
Haklapuc
Postovi: 1172
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 24, 2017 10:43 pm

Željezničar može voditi samo Željezničar.
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 24, 2017 10:45 pm

mirzza je napisao/la:
pon jul 24, 2017 10:35 pm
SirAlexFerguson je napisao/la:
pon jul 24, 2017 10:25 pm
mirzza je napisao/la:
pon jul 24, 2017 10:24 pm
Stevo oprosti se.
Ima li išta lijepo za ovu utakmicu da se napise, ikakav komentar ili samo imas da kazes "Stevo oprosti se" . Uz duzno postovanje prema svakom kolegi sa foruma, ali mislim da nije uredu.
Idem kući presretan. Vidio sam više fudbala nego u zadnju cijelu godinu.
Teško tipkat dok hodaš. Adzeme hvala ti. Proigrali su napokon.
E tako :D
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1846
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 24, 2017 10:45 pm

Adzem odlicno odradio neke stvari,koje su se mogle uraditi u ova 2 dana...Promijenio formaciju,uradio jednu rokadu i izbacio iz postave igrace koji nisu previse opasni prema naprijed i vitalni za nasu igru. :palacgore:
Tim potezima,mi smo i proigrali i igrali ljepse nego sto smo to u zadnjih 10 utakmica.Medjutim,treba vidjeti kako ce sve to izgledati u narednim kolima,jer ovaj GOSK nije mjerilo.
2 stvari mi se nisu dopale: 1.Prozivanje Cenana je vrlo,vrlo jadno i smijesno uz jeb.avanje majke. :oops1: :oops1:
2.Nema Bogicevica,ne kiksa Graovac,ali sad se nasao neko treci u liku Stevanovica da pokloni go i dobrano pokvari sveukupan dojam.

Do kada vise sa "pametovanjem" nasih defanzivaca u blizini sopstvenog sesnaesterca?? :psujem: :psujem:
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 24, 2017 10:46 pm

Leon_Professional je napisao/la:
pon jul 24, 2017 10:36 pm
Osvrt na mec.
Ocito mogu, ali nisu htjeli.
Adzema mogu pohvaliti zbog formacije koju smo igrali 4-1-4-1. Takodjer i prebacivanje Zakarica desno a Zeca lijevo. Upravo ono sto sam postavljao nki dan i Model citirao. Forumski strucnjaci na aparatima :kafa:
na kraju Sinisa. Dosta njih ce zaboraviti 4vrhunske tekme u Evropi i kontinuitet pa srati malo i gurat "inteligentnog Alvesa".
Kemo odigrao dobar mec. Doduse ovi su losi naprijed, nije ni bilo nekg posla, a i ispao je jednom kao pionir a Graovac stigao.

Projic odlican vcrs.
Blagi najbolji. Ocito mu ovakva postavka odgovara. Sinan fin, treba mu jos malo.
Zeba uz Stanica najgori. Ne znam zasto je moras onoliko drzati Zajko?! Onda jos i prekidi ocajni.
Ti neki dan postavio, a dobar dio foruma o tome napisao već mali milion postova
Očito ti je Siniša miljenik i to je ok...ali vrhunske partije je hiperbola nad hiperbolama, on ima kontinuitet jedino u konstantnom disanju tokom utakmice
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 24, 2017 10:46 pm

Evo pokazalo se dvije stvari kljuc za napadackog Zelju. Sinan u vezi sa Zebom i Jovanom. Kako je lijepo Sinane vidjeti te kako si non stop gore na njihovoj polovini, kako nam vezni red prodisa. Jovan ima nazad prostora koliko hoce. Nema Ugljese da stoji pola metra od Jovana i da se guse i nekrecu. Cim je Sinan izasao, Saban je istu igru igrao kao Ugljesa povucenije, i odmah smo stali. A druga bitna stvar, Zakric trrba igrat desno. Kraj price. Na lijevoj strani on nije taj. Konacno nakon 3 godine lijepa igra. Bravo momci.
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 24, 2017 10:49 pm

Ne bih ništa pisao, ali mi je baš zasmetalo ono skandiranje Ćenanu. Totalno glupo i bezveze. Zašto čovjeku psovati majku? Hajde ok nezadovoljstvo i skandiranje "odlazi", ali ovo psovanje je bilo nepotrebno. Ovako ne rade navijači najvećeg kluba u BiH. Mi smo jedna velika porodica i ovo se ne smije ponavljati. Ogroman minus jugu za ovo.
Šta misle kako se on osjećao kada je to slušao? Mene je stid, iako nisam otišao na utakmicu nakon dugo vremena i nisam to skandirao. Igra ok, ipak je to Gošk. Ne treba se dizati visoko, jer ovo je igra koju smo igrali sa Petrovićem, samo što je večeras jako slab i bezopasan protivnik pa to izgleda bolje i ljepše. Napokon smo počeli šutirati izvan 16 što me jako raduje. I pored one greške Stevanovića, Stanić nikako ne može igrati prije Siniše. Vidjet ćemo na čemu smo protiv Mladosti. Igrač utakmice Zakarić.
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 24, 2017 10:49 pm

Leon_Professional je napisao/la:
pon jul 24, 2017 10:36 pm
Osvrt na mec.
Ocito mogu, ali nisu htjeli.
Adzema mogu pohvaliti zbog formacije koju smo igrali 4-1-4-1. Takodjer i prebacivanje Zakarica desno a Zeca lijevo. Upravo ono sto sam postavljao nki dan i Model citirao. Forumski strucnjaci na aparatima :kafa:

Treba ovdje jos kombinatorike, uigranosti, pogotovo u veznoj liniji.
Zabili smo dobre golove i to nam je olaksalo, ali eto bilo je i pored toga nekih sansi.
Nismo trebali ovoliko stati al hajd, razumijem da se ne umaramo previse ali eto moglo je pet komada past. Gol nepotreban, a sve je mirisalo na to. Prvo greska Grqovca pa Keme i na kraju Sinisa. Dosta njih ce zaboraviti 4vrhunske tekme u Evropi i kontinuitet pa srati malo i gurat "inteligentnog Alvesa".

Kemo odigrao dobar mec. Doduse ovi su losi naprijed, nije ni bilo nekg posla, a i ispao je jednom kao pionir a Graovac stigao.

Projic odlican vcrs.
Blagi najbolji. Ocito mu ovakva postavka odgovara. Sinan fin, treba mu jos malo.

Zeba uz Stanica najgori. Ne znam zasto je moras onoliko drzati Zajko?! Onda jos i prekidi ocajni.

Promasaji Steve i Stane dovoljno o njima govore. Nisu za startne postave.

Sve u svemu napadac treba podhitno. Ovako u sredini necemo vjerovatno igrati protiv jacih i u gostima pa bi valjao jedan vezni. Stoper tu i tamo, moze se na Kemu racunat samo ako ugovor potpise al Bogi ide na zimu i ako iskrsne stoper treba dovesti. Na krilu smo najgore popunjeni i nemam zamjnu za startne.

Cestitke na pobjedi. Idemo dalje!
Bravo Leone. To je ta formacina 4-1-4-1. Odlicno je izgledalo, Sinan i Zeba naprijed, nema rupe u sredine. Jovan nazad sam izgledao ko atomska bomba. Ne mogu vjerovat da ovo za njega pisem. Zakara poludio. Vezni red nije bolje izgledao, od vremena. Agic- Zeba - Vuksanovic.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 24, 2017 10:51 pm

Simply Blue je napisao/la:
pon jul 24, 2017 10:46 pm
Leon_Professional je napisao/la:
pon jul 24, 2017 10:36 pm
Osvrt na mec.
Ocito mogu, ali nisu htjeli.
Adzema mogu pohvaliti zbog formacije koju smo igrali 4-1-4-1. Takodjer i prebacivanje Zakarica desno a Zeca lijevo. Upravo ono sto sam postavljao nki dan i Model citirao. Forumski strucnjaci na aparatima :kafa:
na kraju Sinisa. Dosta njih ce zaboraviti 4vrhunske tekme u Evropi i kontinuitet pa srati malo i gurat "inteligentnog Alvesa".
Kemo odigrao dobar mec. Doduse ovi su losi naprijed, nije ni bilo nekg posla, a i ispao je jednom kao pionir a Graovac stigao.

Projic odlican vcrs.
Blagi najbolji. Ocito mu ovakva postavka odgovara. Sinan fin, treba mu jos malo.
Zeba uz Stanica najgori. Ne znam zasto je moras onoliko drzati Zajko?! Onda jos i prekidi ocajni.
Ti neki dan postavio, a dobar dio foruma o tome napisao već mali milion postova
Očito ti je Siniša miljenik i to je ok...ali vrhunske partije je hiperbola nad hiperbolama, on ima kontinuitet jedino u konstantnom disanju tokom utakmice
Lave ova druga recenica se ne odnosi na prvu.
Nisam bas upratio da jesu, al et. Ti znas bolje. Postujem.

Jebe mi se za njeg, al je najbolji desni bek u ekipi.
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 24, 2017 10:52 pm

Bogme fina utakmica. Dosta šansi, mogli smo i još koji gol uvaliti ali sve u svemu zadovoljan s obzirom na sve. VTŽ! :zeljeznicar1:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
sastrane
Postovi: 824
Pridružen/a: sri jun 28, 2017 7:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 24, 2017 10:54 pm

Ocigledno je da Slavko nije znao, ma koliko to cudno zvucalo. Reci za jednog trnera koji je sa Radnikom osvojio Kup da ne zna rekao bi neko da je lud, al fakat frajer u nekom svom svjetu bio :S
 
arnel.zahidic
Postovi: 6
Pridružen/a: pet jul 14, 2017 1:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 24, 2017 10:54 pm

nekom' je igrac utakmice Jovan , nekom' Zeba ,nekom' Zakaric ali meni definitivno Sinan , od kako je izasao, izgubili smo posjed lopte i povukli se nazad
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 24, 2017 10:56 pm

Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 24, 2017 10:57 pm

Leon_Professional je napisao/la:
pon jul 24, 2017 10:51 pm

Lave ova druga recenica se ne odnosi na prvu.
Nisam bas upratio da jesu, al et. Ti znas bolje. Postujem.

Jebe mi se za njeg, al je najbolji desni bek u ekipi.
Ok...obojica su realno ishlapili odavno, s tim da je Siniša u zadnje vrijeme strašno potonuo...večeras za ono malo što je igrao je pokazao svoj trenutni repertoar..pogrešni pasovi i izvlačenja na svoju borbenost s tim da su mu i klizeći nepravovremeni...Ja od dva zla ipak biram po meni ono manje..Ali eto neka Stana odigra par utakmica u kontinuitetu na DB, pa ćemo donositi sud
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
KogaBrigaZaNick
Postovi: 122
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 8:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 24, 2017 10:59 pm

Utakmica fina za gledati...steta zbog primljenog gola zbog flupe greske sinise al hajd...mislim da se ovim zacementirao na klupu dugo vremena...kao sto sam i pretpostavio Ramovic je poceo mec i fino je to izgledalo u vezi...isto tako fino se tok utakmice odigrao te smo imali priliku da vidimo i malog Sabana koji je, iako nije nesto puno igrao, pokazao da ima odredjeni tqlenat i nije bezze najmladji koji je blizu prvog tima...volio bih samo da je Ado umjesto Radinovica ubacio mozda Hrvanovica u zamjenu za Stanu al i ovako je OK...

Komentar na navijanje juga: vrlo jadno..znaci pokazite mj klub dje tribina i to navijacka tjera SDa ja cu se samobanovati...kazem ja da puno seremo...poserem se ja na nas sve
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 24, 2017 11:00 pm

Evo snimak na Bht
 
Avatar
voltron30
Postovi: 674
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 24, 2017 11:01 pm

arnel.zahidic je napisao/la:
pon jul 24, 2017 10:54 pm
nekom' je igrac utakmice Jovan , nekom' Zeba ,nekom' Zakaric ali meni definitivno Sinan , od kako je izasao, izgubili smo posjed lopte i povukli se nazad
Slažem se. U početku malo nesiguran, kasnije odličan.
 
Avatar
Zeljo1921*
Postovi: 39
Pridružen/a: sub jul 22, 2017 9:23 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 24, 2017 11:04 pm

Joj sramote i juga, kako montirano hahahahah, samo glupan nece provaliti ono skandiranje, nek mi sad objasne oni sto su rekli da Petrovic zna, kako to da mi za 90 minuta napravimo vise sansi nego za ciatvu proslu sezonu ?
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 24, 2017 11:06 pm

Simply Blue je napisao/la:
pon jul 24, 2017 10:57 pm
Leon_Professional je napisao/la:
pon jul 24, 2017 10:51 pm

Lave ova druga recenica se ne odnosi na prvu.
Nisam bas upratio da jesu, al et. Ti znas bolje. Postujem.

Jebe mi se za njeg, al je najbolji desni bek u ekipi.
Ok...obojica su realno ishlapili odavno, s tim da je Siniša u zadnje vrijeme strašno potonuo...večeras za ono malo što je igrao je pokazao svoj trenutni repertoar..pogrešni pasovi i izvlačenja na svoju borbenost s tim da su mu i klizeći nepravovremeni...Ja od dva zla ipak biram po meni ono manje..Ali eto neka Stana odigra par utakmica u kontinuitetu na DB, pa ćemo donositi sud
Ne bi se bas slozio da je toliko potonuo jer je Evropu odigrao dobro. Imaju i komentari nakon tih utakmica, u Svedskoj je nakon njegovog prodora ispala ona jedina sansa.
Al helem nejse, ljetos se spominjalo da je htio ici i da je zasicen, zeli nazad u Beograd.
Mada ja vcrs nista bolje od Stane nisam vidio, pogotovo ono sto se Sinisi toliko zamjera a to je ofanziva.
Da ne bude zabune, Sinisa mi jest drag igrac al nikad ne bi isao do te mjere da zbog toga idem na stetu igre. Rado bih ja potpisao sad odmah da on ide, a Stana ostane i bude zamjena nekom top beku.

Mada brate dosadila mi je ova vise rasprava oko njih dvojice. Imamo i drugih tema. :D
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 24, 2017 11:10 pm

Ako je brat sa sjevera što se sjebo nis stolice ko gavran na zapadu živ neka se javi :D

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Google [Bot], PlavaDobrinja1921, salle86 i 42 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija