Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 24, 2017 11:59 am

Hadzijalagic je napisao/la:
pon jul 24, 2017 11:56 am
ponosannavas je napisao/la:
pon jul 24, 2017 9:59 am
Znači ništa ovdje nije licemjerno. Fino je rečeno da ostaje ako se promijene neke stvari. Koje su to stvari ne znamo. Jedino znamo za igru. Igra se nije promijenila. Nevezano za AIK, protiv Zete je ista bila. pa možemo reći pa i protiv AIK-a, s tim što protiv Šveda ja opravdavam takvu igru sem u zadnjih 30 minuta tekme gore. Vas dosta takvu igru je kritikovalo i ovdje i gore, Govorili ste da nemamo muda i sl. Licemjerno je da neki ovdje sad brane SLavku a kuditli su ga. Momenat je stvarno loš. Nema mi stvarno šta biti žao Slavke. Podržao bi ga da je ostao, a ranije sam objasnio i zašto. Isto tako podržavam ADu ADžema. Maksimalno. Neki kažu Slavko je dobar čovjek. Nama ne treba dobar čovjek nego dobar trener. GOvorio sam i sad stojim pri tome da nismo mogli vidjeti kakav je trener u ofanzivi. U defanzivi je bio dobar. Žao mi je što nije pušten da radi ali isto tako ne znamo dodatne razloge što je dobio otkaz.

Zbog toga smatram da je bezveze priča cijela koja se ovjde vodi i gdje se polemiše. Tek mi je posebdno glupo što neki kažu da Ado neće imati njihovu podršku. To je dno dna. Ado je jedan od nas. Ako je iko Željin vojnik Ado je. AKo iiko ima DNK taj čuveni Ado ga ima. I Ado je dobar čovjek. Hljeb od čovjeka. Kakav je ko trener za seniore vidjet ćemo. Ono što je on pokazao i ono šro je Slavko pokazao u našem prvom timu meni je bare bare. Znači nikakva razlika.

Sad zbog svega gore navedenoga smtram da uprava duguje objašnjenje, a ne da je izgubla kompas. Kako može izgubiti kompas kad ne znamo razloge smjene, sem ukratko. Isto tako kako može izgubiti kompas kad ne znamo plan Adžemov i šta je cilj njegovog izbora na klupu. Sva priča je bezveze sem ovoga da očekujemo press. To je jedino što sad mi trebamo tražiti. NIšta drugo. TO je realno. zaslužili smo objašnjenja. Ovo sve ostalo što ovdje pišete zadnja 24 sata je uglavnom prepucavanje na bazi rekla kazala i na bazi pretpostavki.

Jedino što znam sto posto jeste da ću Bekriću jebati od do. Prvi put u životu ću prozivati nekoga imeno sa tribine. Možda i opsujem koju. Nije isto Bekrić i Jadranoko. Jadranko je tražio svoje. Možda na ružan način ali tražio je prava svoja. Bekrić nam je rekao da je bojkotovao Želju. TO je ogromna razlika. Bar meni. Nekima nije jer vole te stare igrače ko da su im rod rođeni. POvuci kralju kad vidiš da ne možeš. Budi korektan. A ne raditi sve da samo ti budeš tu, a **** Želju. Majku im majčinu.
Nije slavko prvi trener koji je smijenjen vec sesti u dosta kratkom periodu.. To je brate itekako gubljenje kompasa bar u ovom sportskom segmentu.. Skidam im kapu za sve uradjeno do sada osim u ovom dijelu.. 100 puta sam rekao da meni titule ne znace puno ako ne donose dugorocniju korist i i ja sam jedan od onih koji bi halalio i vise od tri sezone ali da u tom periodu izgradimo stadion i sistem koji ce omoguciti punu samoodrzivost kluba.. Adi zelim srecu u svakom slucaju, vjerujem da je dobar covjek i zeljin vojnik ali ne vjerujem da on moze ono sto petorica prije njega nisu mogla..
Zapamti da cemo isto pisati ovo o Adzemu na nekih pola godine, ako rapidno ne sasjece neke stvari i ne dovede sebi barem dva igraca kako treba. Mi veceras nemamo na klupi stopera, a napadac nam je igrac koji je dvije godine rezerva.
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 24, 2017 11:59 am

mirzza je napisao/la:
pon jul 24, 2017 11:51 am
likusa je napisao/la:
pon jul 24, 2017 11:44 am
Raja do kolko godina malcu ne treba karta za ulaz?
Mislim da je 12 godina. Tako bar meni rekose kada sam uzimao godisnju.
Mogućnost kupovine sezonskih ulaznica imaju samo aktivni članovi FK Željezničar. Jedan član može kupiti jednu sezonsku ulaznicu na koju sa sobom na stadion može uvesti jedno dijete starosti do devet godina
 
KogaBrigaZaNick
Postovi: 122
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 8:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 24, 2017 11:59 am

Ja veceras ocekujem neki pozitivan sok za ekipu i konacno pobjedu od vise golova razlike...ocekujem isto tako da Ramovic, Kemo i eventualno Zera krenu od prve...a sto Ado ne bi kasnije, ako budemo imali pozitivan rezultat naravno, ubacio i Sabana i Hrvanovica i mozda Hajdarevica ako su oni ono najbolje mlado sto imamo...helem, ne mislim da cemo imati drasricno bolju igru ali taj pozitivam sok odlaska Slavka bi mogao biti presudan veceras...

Jos jedno pitanje, posto nisam u BiH trenutno, hocel biti nekog stream-a veceras? :)
 
1987
Postovi: 84
Pridružen/a: ned jun 26, 2016 11:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 24, 2017 12:03 pm

Danas igra Zeljo :)
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 24, 2017 12:07 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
pon jul 24, 2017 11:56 am
ponosannavas je napisao/la:
pon jul 24, 2017 9:59 am
Znači ništa ovdje nije licemjerno. Fino je rečeno da ostaje ako se promijene neke stvari. Koje su to stvari ne znamo. Jedino znamo za igru. Igra se nije promijenila. Nevezano za AIK, protiv Zete je ista bila. pa možemo reći pa i protiv AIK-a, s tim što protiv Šveda ja opravdavam takvu igru sem u zadnjih 30 minuta tekme gore. Vas dosta takvu igru je kritikovalo i ovdje i gore, Govorili ste da nemamo muda i sl. Licemjerno je da neki ovdje sad brane SLavku a kuditli su ga. Momenat je stvarno loš. Nema mi stvarno šta biti žao Slavke. Podržao bi ga da je ostao, a ranije sam objasnio i zašto. Isto tako podržavam ADu ADžema. Maksimalno. Neki kažu Slavko je dobar čovjek. Nama ne treba dobar čovjek nego dobar trener. GOvorio sam i sad stojim pri tome da nismo mogli vidjeti kakav je trener u ofanzivi. U defanzivi je bio dobar. Žao mi je što nije pušten da radi ali isto tako ne znamo dodatne razloge što je dobio otkaz.

Zbog toga smatram da je bezveze priča cijela koja se ovjde vodi i gdje se polemiše. Tek mi je posebdno glupo što neki kažu da Ado neće imati njihovu podršku. To je dno dna. Ado je jedan od nas. Ako je iko Željin vojnik Ado je. AKo iiko ima DNK taj čuveni Ado ga ima. I Ado je dobar čovjek. Hljeb od čovjeka. Kakav je ko trener za seniore vidjet ćemo. Ono što je on pokazao i ono šro je Slavko pokazao u našem prvom timu meni je bare bare. Znači nikakva razlika.

Sad zbog svega gore navedenoga smtram da uprava duguje objašnjenje, a ne da je izgubla kompas. Kako može izgubiti kompas kad ne znamo razloge smjene, sem ukratko. Isto tako kako može izgubiti kompas kad ne znamo plan Adžemov i šta je cilj njegovog izbora na klupu. Sva priča je bezveze sem ovoga da očekujemo press. To je jedino što sad mi trebamo tražiti. NIšta drugo. TO je realno. zaslužili smo objašnjenja. Ovo sve ostalo što ovdje pišete zadnja 24 sata je uglavnom prepucavanje na bazi rekla kazala i na bazi pretpostavki.

Jedino što znam sto posto jeste da ću Bekriću jebati od do. Prvi put u životu ću prozivati nekoga imeno sa tribine. Možda i opsujem koju. Nije isto Bekrić i Jadranoko. Jadranko je tražio svoje. Možda na ružan način ali tražio je prava svoja. Bekrić nam je rekao da je bojkotovao Želju. TO je ogromna razlika. Bar meni. Nekima nije jer vole te stare igrače ko da su im rod rođeni. POvuci kralju kad vidiš da ne možeš. Budi korektan. A ne raditi sve da samo ti budeš tu, a **** Želju. Majku im majčinu.
Nije slavko prvi trener koji je smijenjen vec sesti u dosta kratkom periodu.. To je brate itekako gubljenje kompasa bar u ovom sportskom segmentu.. Skidam im kapu za sve uradjeno do sada osim u ovom dijelu.. 100 puta sam rekao da meni titule ne znace puno ako ne donose dugorocniju korist i i ja sam jedan od onih koji bi halalio i vise od tri sezone ali da u tom periodu izgradimo stadion i sistem koji ce omoguciti punu samoodrzivost kluba.. Adi zelim srecu u svakom slucaju, vjerujem da je dobar covjek i zeljin vojnik ali ne vjerujem da on moze ono sto petorica prije njega nisu mogla..
U državi u kojoj nema trenera normalnog koji je dokazan stručnjak u Evropi meni ništa nije iznenađenje i ne djeluje mi ko gubljenje kompasa. Ako znamo šta hoćemo nije mi gubljenje kompasa. Zato i kažem da bi trebali dobiti neka objašnjenja jer ne znamo. Nadam se da razumeiješ šta sam htio reći.

POzz
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 24, 2017 12:11 pm

Jest Veca mlad :rofl: :rofl:

phpBB [video]


http://misamosjedimouredakciji.ba/zeljeznicar-veceras-n ... a-u-ekipi/

Adzeme u pamet.
 
Avatar
Niko
Postovi: 68
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 24, 2017 12:12 pm

pile87 je napisao/la:
pon jul 24, 2017 11:59 am
Zapamti da cemo isto pisati ovo o Adzemu na nekih pola godine, ako rapidno ne sasjece neke stvari i ne dovede sebi barem dva igraca kako treba. Mi veceras nemamo na klupi stopera, a napadac nam je igrac koji je dvije godine rezerva.
Jebote, samo nešto kritikuješ, ima li imalo pozitive u tebi?
Nemamo stopera jer nam je treći pod kartonima. Napadača može igrati i Zec, a može i Sinan. Kad je Baka juče gurnuo onog Jovića u špic, može i Ado jednog od ove dvojice.

Ne kukaj više ... 8-)
 
logme
Postovi: 89
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 12:03 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 24, 2017 12:14 pm

KogaBrigaZaNick je napisao/la:
pon jul 24, 2017 11:59 am
Ja veceras ocekujem neki pozitivan sok za ekipu i konacno pobjedu od vise golova razlike...ocekujem isto tako da Ramovic, Kemo i eventualno Zera krenu od prve...a sto Ado ne bi kasnije, ako budemo imali pozitivan rezultat naravno, ubacio i Sabana i Hrvanovica i mozda Hajdarevica ako su oni ono najbolje mlado sto imamo...helem, ne mislim da cemo imati drasricno bolju igru ali taj pozitivam sok odlaska Slavka bi mogao biti presudan veceras...

Jos jedno pitanje, posto nisam u BiH trenutno, hocel biti nekog stream-a veceras? :)
Jel neko zaista misli da sa 5-6 juniora u ekipi možemo nekoga pobjediti. Nije ni GOŠK kanta za nabijanje.
Večeras pobjeda, kakva god, za podizanje atmosfere.
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 24, 2017 12:15 pm

boju dao si nebu... je napisao/la:
pon jul 24, 2017 11:13 am
ponosannavas je napisao/la:
pon jul 24, 2017 9:59 am
Znači ništa ovdje nije licemjerno. Fino je rečeno da ostaje ako se promijene neke stvari. Koje su to stvari ne znamo. Jedino znamo za igru. Igra se nije promijenila. Nevezano za AIK, protiv Zete je ista bila. pa možemo reći pa i protiv AIK-a, s tim što protiv Šveda ja opravdavam takvu igru sem u zadnjih 30 minuta tekme gore. Vas dosta takvu igru je kritikovalo i ovdje i gore, Govorili ste da nemamo muda i sl. Licemjerno je da neki ovdje sad brane SLavku a kuditli su ga. Momenat je stvarno loš. Nema mi stvarno šta biti žao Slavke. Podržao bi ga da je ostao, a ranije sam objasnio i zašto. Isto tako podržavam ADu ADžema. Maksimalno. Neki kažu Slavko je dobar čovjek. Nama ne treba dobar čovjek nego dobar trener. GOvorio sam i sad stojim pri tome da nismo mogli vidjeti kakav je trener u ofanzivi. U defanzivi je bio dobar. Žao mi je što nije pušten da radi ali isto tako ne znamo dodatne razloge što je dobio otkaz.

Zbog toga smatram da je bezveze priča cijela koja se ovjde vodi i gdje se polemiše. Tek mi je posebdno glupo što neki kažu da Ado neće imati njihovu podršku. To je dno dna. Ado je jedan od nas. Ako je iko Željin vojnik Ado je. AKo iiko ima DNK taj čuveni Ado ga ima. I Ado je dobar čovjek. Hljeb od čovjeka. Kakav je ko trener za seniore vidjet ćemo. Ono što je on pokazao i ono šro je Slavko pokazao u našem prvom timu meni je bare bare. Znači nikakva razlika.

Sad zbog svega gore navedenoga smtram da uprava duguje objašnjenje, a ne da je izgubla kompas. Kako može izgubiti kompas kad ne znamo razloge smjene, sem ukratko. Isto tako kako može izgubiti kompas kad ne znamo plan Adžemov i šta je cilj njegovog izbora na klupu. Sva priča je bezveze sem ovoga da očekujemo press. To je jedino što sad mi trebamo tražiti. NIšta drugo. TO je realno. zaslužili smo objašnjenja. Ovo sve ostalo što ovdje pišete zadnja 24 sata je uglavnom prepucavanje na bazi rekla kazala i na bazi pretpostavki.

Jedino što znam sto posto jeste da ću Bekriću jebati od do. Prvi put u životu ću prozivati nekoga imeno sa tribine. Možda i opsujem koju. Nije isto Bekrić i Jadranoko. Jadranko je tražio svoje. Možda na ružan način ali tražio je prava svoja. Bekrić nam je rekao da je bojkotovao Želju. TO je ogromna razlika. Bar meni. Nekima nije jer vole te stare igrače ko da su im rod rođeni. POvuci kralju kad vidiš da ne možeš. Budi korektan. A ne raditi sve da samo ti budeš tu, a **** Želju. Majku im majčinu.

Nije uprava izgubila kompas, znaju oni od prosle sezone kakve mane ima Petrovic. Nekoliko puta na pocetku prilikom izlaska sa stadiona se "cula tisina". Kasnije je tisina prerasla u otvoreno negodovanje, al se nije glasno talasalo zbog kraja sezone i borbe za titulu.

Btw, ne slazem se sa ovim oko defanzive i ofanzive. Proglasen je defanzivnim magom zbog uspjeha sa Radnikom, a meni se cini da taj segment u nasem timu nije bio na nivou, pogotovo ako se uzme u obzir da mu je min. pet igraca uvijek bilo na svojoj polovini. Sto se tice napadackog fudbala, vjerujem da je imao puno prilika da pokaze svoju ofanzivnu stranu, ako je uopste ima.
Igrali smo protiv slabijih protivnika, bilo je prilike na pocetku. Ganjao se rezultat tada, borili smo se za prikljucak vrhu tabele, sigurno ce ga mnogi pravdati na ovaj nacin.
Slicno sam razmisljao u toku sezone...bod po bod, samo da je Evropu osigurati.
Sve i da je opravdana defanzivna filozofija dok smo ganjali Evropu, opravdanja nema za utakmice koje smo igrali nakon sto smo dosli u priliku da osvojimo prvenstvo. Petrovic je bas u tim utakmicama pokazao svoje (ne)znanje. Tada je protivnike trebalo napasti, uzeti tri boda kako god, u derbiju je cak i bod bio dovoljan. Totalni promasaj...
Znam da ce krenuti prica o bojkotu igraca, klanovima u svlacionici i sl., i neki ce na taj nacin pravdati Petrovica. Slavko Petrovic je bio odgovoran za rezultat i za svlacionicu.
Koliko se sjecam nas dvojica smo imali diskusiju ko je odgovoran za sta...bilo je price oko kaznjavanja igraca i sl.

Kako god, Petrovic od jucer nije trener. Zelim mu puno srece u daljem radu, cini mi se da je dobar covjek.


Veceras idem na utakmicu bez velikih ocekivanja...nadam se samo da necu gledati patnju na terenu kao u vecini utakmica prosle sezone.
Ma eto ujedno si i odgovorio što ovako i ja mislim kako mislim. MOže se i tvoja teza uzeti ispravnom. I ja mislim da veliki treneri više rizikuju. Ali onda tražimo svi ODu nazad koji isto nije rizikovao itd itd. Ne kažem da ga ti prozivaš nego onako genrealno. Eno negdje su na fesj stavili da raja govore koga bi stavili za trenera svi kažu Oda, ako nije Amar. Ma eto kompleksan je to posao taj trenerski. PUno može biti teorija. Evo ja sam na kraju zaključio ovo što sam napisao, a iz svega što znam. Možda bi mi jedna dodatna informacija promijenila mišljenje. Jbg. MOćda su mu ljudi rekli tjeraj imaš punu podršku a on nije tjerao opet, a mašu mu rukama igrači. Poenta je da ljudi u klubu imaju više info nego svi mi. Zbog toga i hoću objašnjenje. I hoću plan. I hoću da Ado otjera Bekrića. Sve ostalo mogu halaliti. Treneri gube posao stalno. Ne znam što bi to bio neki sad loš predznak i sl. Jedino smo se po meni ogriješili o Čapljića. Pa čovjek nije ni serbez počeo raditi. Ali otjera Greda Memića nije ovaj ni počeo, ali bilo je opravdano jer Oda dolazi. Tad nam je bilo korektno prema Memiću. Željinom vojniku. Licemjeri smo i mi. Da je Amar umjesto Slavke došao svi bi svršavali ovdje. Nebi im bilo žao ni Slavke ni što je dobar čoek ni ovo ni ono. Jel tako?
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 24, 2017 12:17 pm

Djes na Bekrica istinsku zeljinu legendu :D

@pile87 Imamo Sanela kao rezervu ili kao prvog stopera :D Pod ugovorom je, mozda mu damo novu sansu.. Nista me nebi iznenadilo..
Zadnja izmjena: Hadzijalagic, dana/u pon jul 24, 2017 12:23 pm, ukupno mijenjano 2 puta.
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
KogaBrigaZaNick
Postovi: 122
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 8:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 24, 2017 12:20 pm

logme je napisao/la:
pon jul 24, 2017 12:14 pm
KogaBrigaZaNick je napisao/la:
pon jul 24, 2017 11:59 am
Ja veceras ocekujem neki pozitivan sok za ekipu i konacno pobjedu od vise golova razlike...ocekujem isto tako da Ramovic, Kemo i eventualno Zera krenu od prve...a sto Ado ne bi kasnije, ako budemo imali pozitivan rezultat naravno, ubacio i Sabana i Hrvanovica i mozda Hajdarevica ako su oni ono najbolje mlado sto imamo...helem, ne mislim da cemo imati drasricno bolju igru ali taj pozitivam sok odlaska Slavka bi mogao biti presudan veceras...

Jos jedno pitanje, posto nisam u BiH trenutno, hocel biti nekog stream-a veceras? :)
Jel neko zaista misli da sa 5-6 juniora u ekipi možemo nekoga pobjediti. Nije ni GOŠK kanta za nabijanje.
Večeras pobjeda, kakva god, za podizanje atmosfere.
Prvo Ramovic nije junior...drugo Kemo mora igrati jer je Bogicevic suspendovan....trece rekao sam ako i kada budemo imali siguran rezultat tipa 2:0 nek ubaci i ostale...i cetvrto ako necemo protiv GOSK-a, koji je realno najjadnija ekipa i tek usli nakon koliko godina u Premijer Ligu, ubaciti malo vise juniora onda nas jebi...poz
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 24, 2017 12:21 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
pon jul 24, 2017 12:17 pm
Djes na Bekrica istinsku zeljinu legendu :D
Da mi je da ga negdje sretnem da mu šamar opalim pa nek kući legenda bude ***** li mu frizuru onu seljačku. Ja drhtim gledajući derbi. Srce da me strefi, a on se zajebaje. NIkad mu halalit neću ni njemu ni svima koji su tako razmišljali.
EDIT: oni su se ogriješili o SLavki a ne uprava
Zadnja izmjena: ponosannavas, dana/u pon jul 24, 2017 12:23 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 24, 2017 12:22 pm

Niko je napisao/la:
pon jul 24, 2017 12:12 pm
pile87 je napisao/la:
pon jul 24, 2017 11:59 am
Zapamti da cemo isto pisati ovo o Adzemu na nekih pola godine, ako rapidno ne sasjece neke stvari i ne dovede sebi barem dva igraca kako treba. Mi veceras nemamo na klupi stopera, a napadac nam je igrac koji je dvije godine rezerva.
Jebote, samo nešto kritikuješ, ima li imalo pozitive u tebi?
Nemamo stopera jer nam je treći pod kartonima. Napadača može igrati i Zec, a može i Sinan. Kad je Baka juče gurnuo onog Jovića u špic, može i Ado jednog od ove dvojice.

Ne kukaj više ... 8-)
Evo necu vise :ganja:
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 24, 2017 12:22 pm

Fali vizija, gubimo kompas ili smo ga davno izgubili.. Imamo neki cilj, ali put do tog cilja mijenjamo na mjesecnoj bazi. I sve se to odnosi na sportski segment. Administracija, infrastruktura i ostali aspekti idu kako treba, marketing takodjer kaska..

Nije vise stvar Adzema, Petrovica, Ode, petog, desetog...potrosili smo previse dobrih ljudi, solidnih strucnjaka, Zeljovaca...za sta? Prakticno nista. Ljudi u upravi sad vec ozbiljno narusavaju svoje pozicije, prakticno sami rade u korist svoje stete. Meni koji se kune u ovu upravu doslovno, juce dodje misao pa dal su oni normalni? Zasluzili su puno pohvala, ali za najvazniji aspekt jednog fudbalskog kluba, sportski aspekt, nema se mnogo toga pozitivnog izdvojiti.

Sent from my LG-K430 using Tapatalk

 
KogaBrigaZaNick
Postovi: 122
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 8:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 24, 2017 12:23 pm

Nego raja hocel biti stream kakav veceras za nas koji nismo tu?
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 24, 2017 12:24 pm

Ko nije bio zajebo se
 
sergejevic
Postovi: 685
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 24, 2017 12:29 pm

Hvala Petrovicu za vrijeme provedeno u klubu, donio je neke lijepe stvari, ali nije to nista posebno da bi imao neku garanciju i pravo na klupu Zeljeznicara. Podbacio je u najvaznijim utakmicama sezone i time pokvario sve sto je gradio kroz sezonu. Nije uspio u zadnja tri kola osvojiti 5 bodova za titulu, a ko to prokocka jednostavno nije trener za velike stvari. Bojkotovali ga igraci? On je trener i on mora da se nosi s tim, da se nametne u svlacionici i da njegova bude zadnja. Najtuznije je sto je on u tim najvaznijim utakmicama obavezno stavljao u prvi tim te sto su ga kao bojkotovali. Ironicno je da je dobio podrsku uprave na kraju sezone, a opet su bojkotasi ostali i opet mu psovali kada ih ih je vadio iz igre. Sta treba neko iz uprave hodati za jadnim Slavkom i paziti da ga igraci postuju. Pregazen je u polufinalu kupa, bukvalno se obrukali protiv Sirokog. Nije nista mijenjao, samo je tjerao po svome kroz sezonu i igraci su odjednom prestali igrati kada se lomila sezona. Ne zelim da opet sve isto gledam. Imao je dva prelazna roka, a ekipa je iz jednog u drugi izgledala sve losije. Otjerao je Krizmana a covjek je bio jedina opasnost po gol protivnika uz Lendrica. Nakon dovodjenja Crnova i Zakarica, te odlaska Krizmana, nama je sve bilo u rukama Lendrica i nekog odbijanca. Ni to ne zelim da gledam opet. Isto tako ne zelim da gledam najstariju ekipu Zelje ikada, najsporiju, najtromiju, najgluplju i najdosadniju. Neka hvala.

Neko napisa za Projica da je bio opcija c i da Slavko nije dobio sta je zelio. On je zelio Subica i Jasarevica prije Projica. Obojica bila pod ugovorom, Subic vjerovatno i ne zeli u Zelju i kako da ih neko dovede. Imas na klupi vec cijelu sezonu sampionskog juniora, a ni sansu mu nisi dao da napavis jednog lijevog bocnog. Mogu i ja biti trener bez ikakvih problema. Dovedite mi Graovca, Vukotica ili Kataneca, Subica, Besirevica, Ordagica, Ramovica, Stevanovica, Obradovica...To svako moze. Samo sto mi nismo Real Madrid i nikad nismo bili pa da platimo 80 miliona eura da dovedemo koga zelimo. Svake godine ti izlazi sampionska generacija juniora, a ti umjesto Kjosevskog, koji se prije toga isprofilsao kao ponajbolji golman lige, nemas niti jednog u timu. Ne gledas ih uopste. Potencira se plasman u Evropu, a prosle sezone smo imali tri ozbiljna tima u ligi, a sve ostalo u nekim svojim problemima. Da je bio Siroki ozbiljan kao ranijih godina, te Sloboda iz prosle sezone, uz Sarajevo, Zrinjski i nas bas bih volio vidjeti koliko bi se napravilo. Evropa ne smije doci u pitanje ma ko igrao ili vodio klub, to je ono sto klub mora izboriti. Isto tako nikada ne smije doci u pitanje guranje nekog od juniora jer je to ono od cega klub zivi i zivotari.

Postojalo je jedno uslovno DA za ostanak Petrovica. Mi i dalje igramo uzasno, nema vise Stevanovica i Lendrica da nesto sami naprave, i dalje gledamo uzasno staru i sporu ekipu. Jedina promjena je Ugljesa-Markovic, Zeric opet ponekad dobije 10 minuta i to ako je Zebi ok da izadje iz igre. Povrh svega imamo i Ramovica na toj poziciji, ponajboljeg u ligi. Kako misli Petrovic da placa svoje silne zelje iz kartoteke kada nema vise koga prodati iz tima?

Neka on ide svojim putem i skuplja bodove, zapisuje sanse i ganja neke rezultate sve dok ga igra ne zanima ni 0%. Nama to ne treba. Nama treba mlad trener, dobra vizija, ulaganje u vlastite snage, pametno dovodjenje sa strane i malo fudbala na terenu. Mislim da je izbor Adzema prava stvar, on dobro poznaje klub i mlade igrace, pojacati mu strucni stab, dati pravu podrsku i krenuti u nove pobjede.

Ovi sto kao tjeraju upravu radi Petrovica vode neke dublje igre i igrice sve po dobro uhodanim procedurama spinovanja. Njih ne treba uzimati za ozbiljno jer ne misle svojom glavom.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 24, 2017 12:34 pm

Taj sampionski junior se nece hljeba najesti od fudbala.
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 24, 2017 12:36 pm

Leon_Professional je napisao/la:
pon jul 24, 2017 12:11 pm
Jest Veca mlad :rofl: :rofl:

phpBB [video]


http://misamosjedimouredakciji.ba/zeljeznicar-veceras-n ... a-u-ekipi/

Adzeme u pamet.
Propali mrtvi Dado gol i asistencija, a ona neznalica Memija dvije asistencije.
Sto su ti djeca.
 
Avatar
Niko
Postovi: 68
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 24, 2017 12:37 pm

pile87 je napisao/la:
pon jul 24, 2017 12:22 pm
Niko je napisao/la:
pon jul 24, 2017 12:12 pm
pile87 je napisao/la:
pon jul 24, 2017 11:59 am
Zapamti da cemo isto pisati ovo o Adzemu na nekih pola godine, ako rapidno ne sasjece neke stvari i ne dovede sebi barem dva igraca kako treba. Mi veceras nemamo na klupi stopera, a napadac nam je igrac koji je dvije godine rezerva.
Jebote, samo nešto kritikuješ, ima li imalo pozitive u tebi?
Nemamo stopera jer nam je treći pod kartonima. Napadača može igrati i Zec, a može i Sinan. Kad je Baka juče gurnuo onog Jovića u špic, može i Ado jednog od ove dvojice.

Ne kukaj više ... 8-)
Evo necu vise :ganja:
Pazi šta si rekao, nemoj da opet kreneš sa istom pričom ... :D

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 29 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija