Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 10:05 pm

George Orwell je napisao/la:
ned jul 23, 2017 10:02 pm
Da li mogu sutra prije utakmice uzeti godišnju? Nisam stigao ranije. Da li neko zna? Hvala unaprijed
Mozes do 18h..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 10:05 pm

Nadam se da će nakon ovih promjena i hrabrih odluka uprava organizovati i neki press i predstaviti nam ciljeve za ovu sezonu. Predsjednik upravnog odbora je u nedavnom razgovoru za Klix rekao da je cilj titula. Od tada se mnogo promjenilo, naročito u ekipi, Spominjemo i nadamo se da će Ado forsirati mlade igrače, a sa druge strane da ćemo se dodatno pojačati Bekrićem. Nisam siguran niti da ćemo Europu izboriti, a o tituli i ne razmišljam....
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
reks1
Postovi: 823
Pridružen/a: ned mar 20, 2016 12:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 10:06 pm

Nakon dugo vremena ne znam sta da ocekujem sutra na tekmi.Ja sam glasao Ne samo zato sto mislim da ponovo nije bilo sistema i promisljanja koje ce nas nekad izvesti na zelenu granu.
O S.P je sve receno .Bar kad sam ja u pitanju sutra moja podrska Adjemu nije upitna.Covjek je Zeljovac,dokazan!Apsolutno trebamo stati iza njega.Problem bar kod mene moze nastupiti ako vidim da nije drugacije,bolje,mladje.O tom Bekricu necu ni da razmisljam.To bi vec bio presedan i to manje zbog njegovih izjava nego zbog njegovog paradiranja i kurchenja terenom terenom.Jahica vec smatram naucnom fantastikom.
Ja sutra navecer ne mislim pozdraviti najavu igraca jer mislim da je zbog prethodne sezone nisu zasluzili
Dacu sutra yebenog cenera i za njega ocekujem da vidim da se na Adjema racuna,a ne da vidim da je rjesenje za par kola.Gluho bilo da se ispostavi da je copy paste sa Uscuplicem
Iskreno se nadam da ce sutra Adjem slaviti,namjerno ne pisem Zeljo jer mu to sutra treba ko bir iladj.Zarad nas bolesnika koji vjerujemo u nekog Zelju
Zeba end co su nam ostali duzni .Ne S.P nego oni.Zrinjski dobi veceras,satro slabiji a mozda se i Baka rjesavao pametrologa.Siroki igra samo tako.Mi i kone ko da smo ograjisali.Da nije Grbavice na pocetku samo bi mi preostalo da se ranim
Elem nadam se da je Adjem vizija a ne potrosni materijal kao sto je dosad bilo!
A sto se tice ovih godisnjih imate jednostavan recept,isproban.Ako smo kao forum mogli skupiti one desetogodisnje mozemo i sad pogurat odane navijace za godisnje,Minjore,Pile i ini su to super organizovali svojevremeno pa ne vidim razloga da mi koji imamo redovniju platu ne odvojimo neku cvaju i skupimo za nekih desetak godisnjih za jug,Bitno je samo da one odu u poznate i provjerene ruke.Ne vidim razloga za neku tajnost.Elem tu sam!
 
Krkačina
Postovi: 15
Pridružen/a: ned dec 11, 2016 3:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 10:08 pm

Naravno da smo pogrijesili u tajmingu smjene trenera.Ubleha je trebala letjeti nakon Slobode u gostima (prva meč lopta za titulu)...I nije nas ubleha ništa izvukla ili digla ili dovela do europe.Ubleha je zatekla Želju sa -4 za Slobodom....Mrš ubleho defanzivna!!!
 
Bergeron
Postovi: 255
Pridružen/a: čet apr 13, 2017 12:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 10:08 pm

Minjore je napisao/la:
ned jul 23, 2017 9:49 pm
Raja gleda problem sa visoke tacke gledista. Nama su potrebni ogromni rezovi. Previse smo bili merhametli. Krenemo prvo od trenera golmana. Karic je dobar covjek i pozitivna licnost i kao takvom mora mu se naci mjesto u omladinskom pogonu. On nije trener golmana za prvi tim. Drugo, Adzem mora imati jos jednog pomocnika uz Cicu. Dodamo na to i kondicionog trenera i dodjemo na to da u sezonu ulazimo sa -10 a ne sa 0.
Za Cenana ne zelim davati nikakav komentar jer ne znam kakav je budzet dobio, da li je do njega ili do nekog drugog.
Ocekivanja - Velika , mogucnosti - solidne.
Slavku su izdali mnogi na brutalan nacin. Uprava ga je ostavila bez dva najbolja igraca, za jednog dovedena pristojna zamjena, za drugog nije. Ne mozes ocekivati od radnika da sa starim kamionom napravi posla kao sa novim. Igraci su ga prodali X puta. Ustvari oni nisu Slavku prodali, prodali su navijace i Klub. Kolika nesloga vlada u ekipi dovoljan je pokaz zadnje kolo prosle sezone i skidanje dresova i davanje Vedranu. Oni da su skvadra i Vedran bi svoj skinuo i sve ih predao navijacima. Ono je bilo nesto najodvratnije od kako ja pratim Zeljeznicar. Isto tako sam cuo Lendrica na dodjeli priznanja kako se zahvaljuje saigracima i da bez njih ne bi nista moguce bilo, sto govori da ima i izuzetaka.

Ne znam ni sam kako dalje, nek nam je Bog na pomoci. Upravo, ovo vam je zadnja sansa.

Cuj zadnja sansa... Nemoj se naljutiti, ali ja fkt ponekad ne kontam dobar dio vas. Ljudi odlicno odradjuju svoj posao, sta vi mislite da mi imamo love na bacanje? Pa krenimo od toga da smo duzni za Istok, da jos uvijek nismo otplatili prijasnje dugove, da polahko i omladinske skole zapadaju u dugove jer se igraci ne forsiraju i ne prodaju... Ljudi ulazu u poslovne prostore na istoku i pocinju graditi jug kako bi osigurali jos prostora i stabilan izvor finansiranja. Nas klub je u takvoj ligi da se igrac jednostavno ne moze prodati za vise od 400k, nema tog ko ce to platiti, jer nam je liga ocajna. Ti igraci vrijede dosta vise, ali jednostavno zasto bi neko davao nama, kada zna da nam je i to do 400k sasvim dovoljno.

Ova uprava je uradila za najmanje vremena najvise, pruzili su sto su mogli pruziti i traze od trenera i ekipe jedan moderniji fudbal, traze igru, traze da fudbal na Grbavici privuce ljude i donese nova sredstva za klub. Ja tu ne vidim nista pogresno. Sa Petrovicem fudbal je postao odbojan. Okej, mozda ces reci kako velike posjete, ali hajmo realno, vecinom su bile velike zbog novog formata lige, zbog evrope, zbog euforije oko Istoka.... To je sve proslo i sve manje i manje bi raje dolazilo gledati defanzivu i peljanje lopte od strane penzionera. Prvi koji je na udaru je uvijek trener, nakon njega ce polahko cistiti igrace i graditi jedan normalan tim. Popustaju im i izazivaju ih ovim da se pokazu prava lica i da se ocistimo od gamadi, samo sto raja previse panici i dize neku frku bespotrebno.

I sada dodje tako par pametnih koji nesto kao prijete najboljoj upravi koju je ovaj klub imao... Ne znam, predlozite se sami, niko vam ne brani, dodjite i pokusajte sa debelim minusom isposlovati nesto. Evo vam jedan osnovni podatak, jedan igrac iz omladinskog pogona, recimo od 14. do 19. godine zahtjeva ulaganja od oko minimalno 15.000 KM. Znaci 1 igrac tokom tog perioda od 5 godina 15.000 kosta klub. Uzmite da ih imamo 20-ak, to je 300.000 KM tokom tog perioda. Reci ces nije to previse, ali to je u kontinuitetu, tako da ti u prosjeku svake godine od prodaje omladinaca treba cca 300.000 KM da bi bio na nuli ili nekom minornom plusu posto to ide paralelno veci broj igraca. Kad smo mi zadnji put zaradili od transfera omladinaca 300.000. Nismo, niti cemo, jer im ne dajemo priliku. I doveden je covjek koji ce to pokusati promjeniti i osigurati stabilnost klubu. Mozda racunica nije 100% precizna, ali vjeruj da i omladinski pogon nama stvara gubitke sa ovakvim stavovima trenera i ne pruzanjem sansi.

I onda idemo mijenjati upravu... Najlakse je prijetiti, budi pametan i predlozi nesto, rado ce te saslusati i pruziti ti priliku. Nikome na Grbavici od strane ove uprave nisu bila zatvorena vrata, svi koji su iole pametno sta predlozili su i zaposleni i odrzavaju ovo sve.

Malo razmisljajte, pare ne padaju sa neba, niti ih imamo za razbacanje kako mnogi to zamisljaju. 2 stvari su nam potrebne da bi dobili stabilnost:
1. stabilno finansiranje kroz infrastrukturu (dal oni prostori, dal otvaranje necega od strane kluba, dal pojacanje posjecenosti, dal repku dovesti...)
2. jaka omladinska skola i prodaja takvih igraca.
I ova uprava na tome i radi, a prijetnjama samo mozemo sami sebe dovesti u stare vode. Previse burno reagujemo, smirimo se i pricekajmo koje kolo. Sezona nije ni pocela kako treba za nas.
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 10:09 pm

Sutra na Grbavici napokon gledamo fudbal a napadamo silovito i kad povedemo, :karanje:

Slavko da je ostao mi derbija ne bi dobili do sudnjeg dana, a kad pogledaš malo bolje vazda je bio pitarski nastrojen.
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Vipla1921
Postovi: 350
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 10:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 10:10 pm

**** ga vise i bekric I vracanje i jahic I zeba i sindikalista jebeni.. **** ga I markovic I ugljesa.. stevu gotivim, ali daleko je on od kvaliteta za naseg prvog napadaca.. pun mi je ***** cenana, nikolica(uprava), pick.astih trenera.. prva tekma trasu u ligi, ako budu tu pobrojani starohani nek ide sve u pm.

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

Na jugu stojimo, zastave vijemo, barjake dižemo i baklje palimo..
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1271
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 10:12 pm

Nije Slavko bio neki extra trener ali nije bio duduk. Meni je bilo više drago kada su ga ostavili nakon kraja sezone jer sam očekivao od njega malo agresivniji stav prema igračima, što se na njegovu žalost nije dogodilo.
Adzemu nek je Bog na pomoći, i mora dobro otvoriti oči jer očigledno je da nije bilo kohezije izmedju igrača i trenera. MORA im biti autoritrt, bez toga nema uspjeha.
Država Željo
 
Avatar
chile
Postovi: 1375
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 10:14 pm

Sutra ce biti svakako interesantno na Grbavici. Niko nema pojma sta nas ocekuje ni protivnici ni mi. Dobra stvar je sto se igra s Trojancima pa bi moglo biti i tamburanje istih i podizanje morala na visok nivo.
Uglavnom ne smije se ova tekma nikako preskociti.
Zadnja izmjena: chile, dana/u ned jul 23, 2017 10:14 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5110
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 10:15 pm

GoodisonPark je napisao/la:
ned jul 23, 2017 10:09 pm
Sutra na Grbavici napokon gledamo fudbal a napadamo silovito i kad povedemo, :karanje:

Slavko da je ostao mi derbija ne bi dobili do sudnjeg dana, a kad pogledaš malo bolje vazda je bio pitarski nastrojen.
e u ovo ne vjerujes ni sam...

prije da cemo se boriti za svaki bod kao izmedju 2005-2009 i da cemo moliti boga da uzmemo koji bod na gostovanjima...
100/94/37/34 - i to je to!
 
Vipla1921
Postovi: 350
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 10:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 10:16 pm

Ko mi brise jebene postove kad nazivam olose pravim imenom? Evo opet nije mi mrsko pisati nabijem na racku prvo sindikalca, pa sad vracanje rumenog.. nije mi zao sekunde permamentnog jer mi je svaka jebena tekma patnja.. Ali opet nije sam kriv, nabijem na racku I cenana kloca I nikolica i njegove najave titule! Celavi je morao dobiti otkaz nakon derbija! Momentalno nakon derbija!

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

Na jugu stojimo, zastave vijemo, barjake dižemo i baklje palimo..
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 10:19 pm

Vipla1921 je napisao/la:
ned jul 23, 2017 10:16 pm
Ko mi brise jebene postove kad nazivam olose pravim imenom? Evo opet nije mi mrsko pisati nabijem na racku prvo sindikalca, pa sad vracanje rumenog.. nije mi zao sekunde permamentnog jer mi je svaka jebena tekma patnja.. Ali opet nije sam kriv, nabijem na racku I cenana kloca I nikolica i njegove najave titule! Celavi je morao dobiti otkaz nakon derbija! Momentalno nakon derbija!

Sent from my SM-A520F using Tapatalk
Post ti i dalje stoji, niko nije obrisao. A psovati nije lijepo svakako.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Reha1921
Postovi: 777
Pridružen/a: sri dec 07, 2016 4:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 10:20 pm

Evo Osima na BHT pa ko hoce da gleda babuku
 
Bosanski lonac
Postovi: 525
Pridružen/a: ned avg 21, 2016 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 10:21 pm

GoodisonPark je napisao/la:
ned jul 23, 2017 9:41 pm
Sto prije shvatite da se sa ziceraškom ublehom ne može i nije mogao ganjati kontinuitet na klupi biće vam lakše..

Ado samo hrabro, neka igraju najbolji i da nam doneseš mnogo radosti i uspjeha!

Apsolutna podrška novom šefu struke i upravljačkim strukturama FK Željezničar!

Idemo Željo jako sutra po prva 3 boda..
Podrška
Podrška.
Podrška.
Idemo jako i svi zajedno po titulu i novi jug.
Sa Željom do groba, života mi moga!!
 
Bergeron
Postovi: 255
Pridružen/a: čet apr 13, 2017 12:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 10:22 pm

Bosanski lonac je napisao/la:
ned jul 23, 2017 10:21 pm
GoodisonPark je napisao/la:
ned jul 23, 2017 9:41 pm
Sto prije shvatite da se sa ziceraškom ublehom ne može i nije mogao ganjati kontinuitet na klupi biće vam lakše..

Ado samo hrabro, neka igraju najbolji i da nam doneseš mnogo radosti i uspjeha!

Apsolutna podrška novom šefu struke i upravljačkim strukturama FK Željezničar!

Idemo Željo jako sutra po prva 3 boda..
Podrška
Podrška.
Podrška.
Idemo jako i svi zajedno po titulu i novi jug.

:palacgore: :baklja:
 
Avatar
Dolina
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 10:25 pm

Pozivam se na peti amandman :lol: :lol:
Ivica Osim: "Ko ne može da trči, taj ne može da igra".
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 10:28 pm

slika
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 10:28 pm

George Orwell je napisao/la:
ned jul 23, 2017 10:02 pm
Da li mogu sutra prije utakmice uzeti godišnju? Nisam stigao ranije. Da li neko zna? Hvala unaprijed

I pričajte vi šta hoćete, ja jedva čekam sutra utakmicu. Grbavica, standardna raja oko mene, komentarisanje, vjerovatno nekoliko omladinaca u našem timu, JEDVA ČEKAM.

VOLIM TE ŽELJOOOO
Trebalo bi da može.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 10:31 pm

Po prvi put nakon dugo vremena sutra ne strahujem za rezultat, očekujem mnogo gledljiviju igru i ofanzivniju postavku!

Baš me briga ko će igrati, Jahić, Zeba, Siniša, Refikov mali, to mi apsolutno nije važno.. Važno je da vidim borbu trku i neku viziju u igri, smišljene akcije iz kojih ćemo stvarati šanse.

Mi sasvim sigurno imamo dobrih igrača i može se sastaviti dobra ekipa od njih, ono što je falilo jeste trenerska ruka koja će to fino posložiti. Vjerujem da Adžem to može i da će od Želje napraviti tim koji igra svih 90 minuta a ne da učimo dove i molimo se Bogu da pobjedimo.
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Vipla1921
Postovi: 350
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 10:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 10:33 pm

storm_raider je napisao/la:
ned jul 23, 2017 10:19 pm
Vipla1921 je napisao/la:
ned jul 23, 2017 10:16 pm
Ko mi brise jebene postove kad nazivam olose pravim imenom? Evo opet nije mi mrsko pisati nabijem na racku prvo sindikalca, pa sad vracanje rumenog.. nije mi zao sekunde permamentnog jer mi je svaka jebena tekma patnja.. Ali opet nije sam kriv, nabijem na racku I cenana kloca I nikolica i njegove najave titule! Celavi je morao dobiti otkaz nakon derbija! Momentalno nakon derbija!

Sent from my SM-A520F using Tapatalk
Post ti i dalje stoji, niko nije obrisao. A psovati nije lijepo svakako.
Nije mi ucitao post izvini do mene je.. Nije vise ovo normalno kako da ne psuje covjek? Nije lijepo da nam jebu zivce ovako.. Otjeraj stanu pa ga vrati.. Sindikalca ne mogu više smisliti, mrzim ga ko ne znam koga.. Sad bekric.. Pa nakon onog teksta gdje indirektno nam kaze da su se on i jarani dogovarali kad ce igrat, a kad neće.. Pa sta sad da očekujem? De molim te jesam sta slagao? Otprilike sto pises vidim da imamo slično viđenje stvari oko našeg kluba..
Na jugu stojimo, zastave vijemo, barjake dižemo i baklje palimo..

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih i 123 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija