Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 9:33 pm

KogaBrigaZaNick je napisao/la:
ned jul 23, 2017 9:05 pm
Samo sere'te...do jucer svi ismijavali SP-a i njegovu igru a sad vam kao zao sto je otisao...prezivio je Zeljo i odlaske puno vecih trenera a vala ce i da prezivi odlazak Slavka...konacno trener koji ima muda ubaxiti u igru par juniora sa kojima se kur'cimo da su najbolji u drzavi...ima tu puno skrivenih namjera u vasim potstovima...bolje da je sada otisao nego u pola sezone...poz pravim Manijacima
Izvini, ali nemoj pricati za sve na forumu. Ismijavali su ga pojedinci koje na dvije ruke mozes izbrojati, ti isti pojedinci danas podjebavaju i raduju se sto njega nema, a sto se vraca pacijent desetka, te drug mu kojeg necu imenovati itd. Tako da nemoj stavljati sve u isti kos. Lijepo se zna, koji forumasi su prozivali Slavka vec od nekoliko kola prije kraja prvenstva. A oni znaju ko su.

I jos nesto. Boli mene qurac za Petrovica, isto kao i za Kostica itd. Bilo mi je vrlo krivo i za Ivana, kao i danas. Ali zivot ide dalje. Ne svidja mi se nacin na koji se Slavko otpustio i VRIJEME. Absolutno amaterski i non salantno! E to ne mogu da trpim, kao i vecina ovdje. Ne place niko za Petrovica, nego sto se nastavlja cirkus vec godinama i sto se stavljamo u situaciju sada da absolutno nista vise ne vjerujem sto dodje sa zvanicne. Barem je to moje misljenje, dok ne vrate povjerenje kolko tolko.
 
sastrane
Postovi: 824
Pridružen/a: sri jun 28, 2017 7:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 9:36 pm

Elegant je napisao/la:
ned jul 23, 2017 9:32 pm
sastrane je napisao/la:
ned jul 23, 2017 9:27 pm
Ma ovo ti je pripremanje terena za Amara. Pravi se trio zeljinog DNKa. Amar - Adzem - Oda. Jedan od zadnje dvojice ce biti pomocnik, a drugi trener B tima il neka kombinacija sa juniorima. Okosnicu tima treba da nam cine nasa djeca, pa tako i Strucni stab.
To ce Amar naci zajednicki jezik sa ovom upravom ? Nema problema ako DA u suprotnom da se on pita za sve, da ode kad mu je cejf to kod kuce moze, doviđenja i prijatno.
Sto nebi nasao zajednicki jezik? Jednostavno postave se neke stvari na pocetku. Svjesni smo da nece biti kao prije neke stvari, ali za to sam da se Amaru da vise slobode u sportskom segmentu. Sjednu, dogovore se. Papak koji nece da trci ide na tribine i vozdra. Amar i ova uprava bi bio pun pogodak. :palacgore:
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 9:37 pm

bianco blu je napisao/la:
ned jul 23, 2017 9:16 pm
kakva je situacija sa Mujagićem, ima li klub?
Možda bi Adžem mogao napraviti novog Bajića.
Šta vi mislite?
Hahahahaha svasta mi prodje kroz glavu.
 
Avatar
Ch.Willa1986
Postovi: 524
Pridružen/a: uto jan 17, 2017 9:00 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 9:38 pm

Ja sam bas razocaran ovim sistemom zamjene trenera kao na traci. Neozbiljno, neprofesionalno...
Adzema gotivim i zelim mu puno srece. Ali je problem sto ce se Adzem ponovo potrositi uzalud.
Kao sto su vec neki spomenuli, ako sutra ponovo vidimo Bogija, Zebu, Markovica, Blagoju kao startere, nisu trebali slavku ni dirati, ne vidim onda poentu.
A ovo za Bekrica, nemam komentara. Fol ga saljes na posudbu pa invalida vracas nazad, koji je on faktor? Ako njega ponovo vidim u prvih 11 poslije svega, nek se nose svi u pm koji su u tome ucestvovali. Jahic i rumeni ne smiju biti nikad vise poveznica sa Zeljom.
Kad vec uprava prica o transparentnosti, neka nam onda iznesu sve vezano za ove spomenute idiote i ostala desavanja u posljesnjih par mjeseci.

Sutra uzimamo 4:1 :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 9:39 pm

Zeljo1921* je napisao/la:
ned jul 23, 2017 9:32 pm
storm_raider je napisao/la:
ned jul 23, 2017 9:31 pm
Sponzorisacu jednu godisnju kartu za Jug.

Ako nekome treba godisnja karta za Jug, molim Vas neka mi se javi u PP. Anonimnost je apsolutno zagarantovana.

Vidio sam takodjer dda je i forumas @Gola isto napisao.
Svaka cast, bravo majstore. :palacgore: :pljesak:
Ja se nadam da ce se jos neko ponuditi...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 9:41 pm

Sto prije shvatite da se sa ziceraškom ublehom ne može i nije mogao ganjati kontinuitet na klupi biće vam lakše..

Ado samo hrabro, neka igraju najbolji i da nam doneseš mnogo radosti i uspjeha!

Apsolutna podrška novom šefu struke i upravljačkim strukturama FK Željezničar!

Idemo Željo jako sutra po prva 3 boda..
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 9:42 pm

Hajde Slavko kod pitara u inat


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
Zeljo1921*
Postovi: 39
Pridružen/a: sub jul 22, 2017 9:23 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 9:43 pm

storm_raider je napisao/la:
ned jul 23, 2017 9:39 pm
Zeljo1921* je napisao/la:
ned jul 23, 2017 9:32 pm
storm_raider je napisao/la:
ned jul 23, 2017 9:31 pm
Sponzorisacu jednu godisnju kartu za Jug.

Ako nekome treba godisnja karta za Jug, molim Vas neka mi se javi u PP. Anonimnost je apsolutno zagarantovana.

Vidio sam takodjer dda je i forumas @Gola isto napisao.
Svaka cast, bravo majstore. :palacgore: :pljesak:
Ja se nadam da ce se jos neko ponuditi...
Jarane teska su vremena zato ti i kazem svaka ti cast, u danasnje vrijeme nije malo izdvojiti ni 10 maraka a kamoli vise.
 
Avatar
Dolina
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 9:49 pm

Zeljo1921* je napisao/la:
ned jul 23, 2017 9:43 pm
storm_raider je napisao/la:
ned jul 23, 2017 9:39 pm
Zeljo1921* je napisao/la:
ned jul 23, 2017 9:32 pm


Svaka cast, bravo majstore. :palacgore: :pljesak:
Ja se nadam da ce se jos neko ponuditi...
Jarane teska su vremena zato ti i kazem svaka ti cast, u danasnje vrijeme nije malo izdvojiti ni 10 maraka a kamoli vise.
Treba li tebi godišnja? Možemo je za tebe organizovati.
Ivica Osim: "Ko ne može da trči, taj ne može da igra".
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 9:49 pm

Šta mislite sutra ko bi mogao zaigrati u prvih 11 ili će biti isti sastav osim kartoniranog Bogićevića...mene baš zanima ko li je to od igrača koji neće sutra biti ni medju 18 igrača....
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 9:49 pm

Eto ga nema više Slavke . Apsolutni krivac za sve ! Nije znao čovjek neke stvari , navikli smo na Grbavici da napadamo , nikad rezultat nismo čuvali , po 9 juniora je uvijek bilo u ekipi . Ništa vala čovjek nije uradio ubleha ćelava kako ga zovu , standardno je da smo trpali Zrinskog 0:4 al to mu je Tuce postavio taktiku šta on zna . Jebeno je biti trener sa strane , moraš biti upoznat sa nekim stvarima , Slavko to tvoje drugo pretkolo bi neki obični forumaš uspio jer kroz historiju mi igramo treće pretkolo minimalno . Sutra očekujem minimalno 10000 dokurčila raji igra na rezultat , jer je ta defanziva kriva za mizernu posjetu prošle sezone i izgubljeni trofej .

Nadao sam se Osimu i nadam se još , valjda je Aždem privremeno riješenje . Adžeme sretno ! Drag mi je što je Manijak , kao glavni trener u onoj sezoni i ne baš ostao po lijepom sjećanju . Sjećam se uglavnom patnje protiv Lovćena( Turković u napadu BAjić na klupi ) ,Metalurga od kojeg je ispao ( jači od AIk-a ) , Veleža , poraza na derbiju , ofanzivi na kiši protiv Zrinskog itd itd , uglavnom po mahali kriv je Osim jer iz tunela odmagao svojim savjetima mladom Adžemu . Nadam se da si mnogo toga naučio , i da nije istina priča sa onog foruma da nisu znali kako da te sklone , ako je istina ovo je idealna prilika jer jebeno će ti jebeno biti svakog da zadovoljiš od navijača. Moraš igrati ofanzivno a u isto vrijeme da ne primamo golove , da ti igraju mladi igrači koji će imati iskusna riješenja u najvažnijim utakmicama . Povedi nas do trofeja Adžeme !
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 9:49 pm

Raja gleda problem sa visoke tacke gledista. Nama su potrebni ogromni rezovi. Previse smo bili merhametli. Krenemo prvo od trenera golmana. Karic je dobar covjek i pozitivna licnost i kao takvom mora mu se naci mjesto u omladinskom pogonu. On nije trener golmana za prvi tim. Drugo, Adzem mora imati jos jednog pomocnika uz Cicu. Dodamo na to i kondicionog trenera i dodjemo na to da u sezonu ulazimo sa -10 a ne sa 0.
Za Cenana ne zelim davati nikakav komentar jer ne znam kakav je budzet dobio, da li je do njega ili do nekog drugog.
Ocekivanja - Velika , mogucnosti - solidne.
Slavku su izdali mnogi na brutalan nacin. Uprava ga je ostavila bez dva najbolja igraca, za jednog dovedena pristojna zamjena, za drugog nije. Ne mozes ocekivati od radnika da sa starim kamionom napravi posla kao sa novim. Igraci su ga prodali X puta. Ustvari oni nisu Slavku prodali, prodali su navijace i Klub. Kolika nesloga vlada u ekipi dovoljan je pokaz zadnje kolo prosle sezone i skidanje dresova i davanje Vedranu. Oni da su skvadra i Vedran bi svoj skinuo i sve ih predao navijacima. Ono je bilo nesto najodvratnije od kako ja pratim Zeljeznicar. Isto tako sam cuo Lendrica na dodjeli priznanja kako se zahvaljuje saigracima i da bez njih ne bi nista moguce bilo, sto govori da ima i izuzetaka.

Ne znam ni sam kako dalje, nek nam je Bog na pomoci. Upravo, ovo vam je zadnja sansa.
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 9:53 pm

Zeljo1921* je napisao/la:
ned jul 23, 2017 9:31 pm
GoodisonPark je napisao/la:
ned jul 23, 2017 9:03 pm
Najglasniji su ovi forumaši koji jednom ili ni jednom godišnje idu na tekme.. Oni bi vedrili i oblačili u Želji.

Neće da može i šta ima veze što je dobio podršku, dobio je podršku i od mene ali nakon euroepizoda se vidjelo da napretka nema ni sekunde.

Adio debeli, carl zeiss jena plače za ovakvim stručnjakom :D
Bas oni koji idu na utakmice su protiv Petrovica jer dosta je meni da izgubim citav dan i potrosim duplu dnevnicu da gledam kako me Krupa napada a onaj permanenti igra na bod, vozdra nek ide i vodi Mettalege i Vitez pa nek kalkulise i igra bunker.
Naravno da je raja sita od gledanja u semafor ali ovo se odnosilo više na one koji na forumu kroje sastave i određuju koga treba otjerati a koga dovesti..

Nikad ali nikad neću stati na stranu nekog trenera koji je juče došao u Želju i pljuvati po igračima koji su mi donijeli pregršt pobjeda, radosti i pehara! U suštini nisu ni bitni pojedinci ni igrači ni trener bitan i važan je samo Željo i njegov uspjeh ali se mora znati postaviti ljestvica zasluga svakog pojedinačno.
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 9:53 pm

Minjore je napisao/la:Raja gleda problem sa visoke tacke gledista. Nama su potrebni ogromni rezovi. Previse smo bili merhametli. Krenemo prvo od trenera golmana. Karic je dobar covjek i pozitivna licnost i kao takvom mora mu se naci mjesto u omladinskom pogonu. On nije trener golmana za prvi tim. Drugo, Adzem mora imati jos jednog pomocnika uz Cicu. Dodamo na to i kondicionog trenera i dodjemo na to da u sezonu ulazimo sa -10 a ne sa 0.
Za Cenana ne zelim davati nikakav komentar jer ne znam kakav je budzet dobio, da li je do njega ili do nekog drugog.
Ocekivanja - Velika , mogucnosti - solidne.
Slavku su izdali mnogi na brutalan nacin. Uprava ga je ostavila bez dva najbolja igraca, za jednog dovedena pristojna zamjena, za drugog nije. Ne mozes ocekivati od radnika da sa starim kamionom napravi posla kao sa novim. Igraci su ga prodali X puta. Ustvari oni nisu Slavku prodali, prodali su navijace i Klub. Kolika nesloga vlada u ekipi dovoljan je pokaz zadnje kolo prosle sezone i skidanje dresova i davanje Vedranu. Oni da su skvadra i Vedran bi svoj skinuo i sve ih predao navijacima. Ono je bilo nesto najodvratnije od kako ja pratim Zeljeznicar. Isto tako sam cuo Lendrica na dodjeli priznanja kako se zahvaljuje saigracima i da bez njih ne bi nista moguce bilo, sto govori da ima i izuzetaka.

Ne znam ni sam kako dalje, nek nam je Bog na pomoci. Upravo, ovo vam je zadnja sansa.
Uprava napolje.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk

Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
Zeljo1921*
Postovi: 39
Pridružen/a: sub jul 22, 2017 9:23 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 9:55 pm

Dolina je napisao/la:
ned jul 23, 2017 9:49 pm
Zeljo1921* je napisao/la:
ned jul 23, 2017 9:43 pm
storm_raider je napisao/la:
ned jul 23, 2017 9:39 pm


Ja se nadam da ce se jos neko ponuditi...
Jarane teska su vremena zato ti i kazem svaka ti cast, u danasnje vrijeme nije malo izdvojiti ni 10 maraka a kamoli vise.
Treba li tebi godišnja? Možemo je za tebe organizovati.
Hvala ali meni ne treba i mislim da ovdje ima ljudi koji mozda sebi ne mogu priustiti da kupe kartu a vole Zelju svim srcem.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 9:56 pm

Sutra nakon velicanstvene pobjede od 1:0, strasti ce se smiriti. :D
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 9:59 pm

Bices mi sutra bivsi
bivsi cu tebi biti
sve ce se bivsim zvati
i ja, i ljubav, i ti
slika
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 10:01 pm

barbarez je napisao/la:
ned jul 23, 2017 9:37 pm
bianco blu je napisao/la:
ned jul 23, 2017 9:16 pm
kakva je situacija sa Mujagićem, ima li klub?
Možda bi Adžem mogao napraviti novog Bajića.
Šta vi mislite?
Hahahahaha svasta mi prodje kroz glavu.
šta mu fali? Bio je dobar u juniorima i onihpar mečea kao prvotimac.
Možda je lijen i voli kafane?
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 10:01 pm

Minjore je napisao/la:Bices mi sutra bivsi
bivsi cu tebi biti
sve ce se bivsim zvati
i ja, i ljubav, i ti
slika
Znaš kakva je razlika trenutno izmedju nas i pitara. Nikakva. To me najviše smeta. Uprava napolje.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk


Zadnja izmjena: pile87, dana/u ned jul 23, 2017 10:01 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
George Orwell
Postovi: 79
Pridružen/a: ned mar 12, 2017 5:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 10:02 pm

Da li mogu sutra prije utakmice uzeti godišnju? Nisam stigao ranije. Da li neko zna? Hvala unaprijed

I pričajte vi šta hoćete, ja jedva čekam sutra utakmicu. Grbavica, standardna raja oko mene, komentarisanje, vjerovatno nekoliko omladinaca u našem timu, JEDVA ČEKAM.

VOLIM TE ŽELJOOOO
Zadnja izmjena: George Orwell, dana/u ned jul 23, 2017 10:05 pm, ukupno mijenjano 1 put.

Online

Trenutno korisnika/ca: ANamelessGhoul, Bing [Bot], Google [Bot] i 215 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija