Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Zeljo1921*
Postovi: 39
Pridružen/a: sub jul 22, 2017 9:23 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 3:30 pm

Hajde kupujte sezonske, sta ste se ucrnjacili treba sutra da nas bude 8000, nemojte mi pesimizma....
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 3:31 pm

Blueworld21 je napisao/la:
ned jul 23, 2017 3:27 pm
Adzeme neka ti je sretno pogotovo sa nama ovakvim jer ni počeo nisi vec imaš samar na ledjima. Napraviše heroja od Slavka aka Mourinha... Ovi sto ga sad brane i pjene neka pročitaju svoje postove nakon derbija, ja sam tad stao u odbranu Slavka ali mislim da taj divni slatkorjecivi čovjek je odličan samo da svojim unucima priča bajke jer ono sto je on najavljivao je bila bajka nikad java. Sretno Željo i jedva čekam sutra tekmu!!!

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
ne pravi od slavka heroja manje više niko. ali on je morao odgovoriti samo na pitanje zašto loše igramo. sad pitanja ima više - a i to prvo je ostalo...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 3:31 pm

AsharaK je napisao/la:
ned jul 23, 2017 3:29 pm
kad smo već otjerali SP-a, nadam se da Zebu, Blagojevića i Bogičevića neću više gledati, za početak.
To bi vec bio pravi potez.

Admir je dobar trener, igrat ce sigurno vise napadacki od Slavka. Imat ce se sta vidjet.
Ali samo ako i njeg ne budu opstruirali, a manja je sansa ako ovi doticni odu. Mada cisto sumnjam.
 
Almir
Postovi: 87
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 10:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 3:32 pm

Glasao sam za ne znam..realno glupo je ponuditi anketu pred vecinu kad vecina ne zna sta se zapravo zbilo..ja prvi necu da sudim jer smatram da ne znam situaciju dovoljno i koji su motivi smjene i sta se planira dalje..
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 3:32 pm

Leon_Professional je napisao/la:
ned jul 23, 2017 3:31 pm
AsharaK je napisao/la:
ned jul 23, 2017 3:29 pm
kad smo već otjerali SP-a, nadam se da Zebu, Blagojevića i Bogičevića neću više gledati, za početak.
To bi vec bio pravi potez.

Admir je dobar trener, igrat ce sigurno vise napadacki od Slavka. Imat ce se sta vidjet.
Ali samo ako i njeg ne budu opstruirali, a manja je sansa ako ovi doticni odu. Mada cisto sumnjam.
Ovaj potez će samo tako imati moju podršku, ako se prekine taj klan ima nade
Željezničar ante portas !
 
theOriginals 1921
Postovi: 50
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 9:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 3:33 pm

navijam za zelju zivotom,simpatisem inter,oba mi kluba u istom stanju zadnji par godina.mjenjaju se treneri mjenjaju se igraci napretka nema....boze pomozi
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 3:33 pm

Sto ste Zebu uzeli na zub. Sve na stranu al Zeba je jedini u ovoj ekipi koji gine.
Cuva Bog Zelju svog!
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 3:33 pm

Članske...sezonske...ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
 
Avatar
Reha1921
Postovi: 777
Pridružen/a: sri dec 07, 2016 4:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 3:33 pm

Fudbalski klub Željezničar danas je smijenio trenera Slavku Petrovića i na njegovo mjesto postavio dosadašnjeg trenera juniorske ekipe Admira Adžema. Petrović je nakon otkaza govorio za portal gg.ba te je poručio da se ni u snu nije nadao ovakvom scenariju. "Nemam komentar na otkaz, zatečen sam. Saznao sam tu informaciju pije neka dva sata. Gledajte, ja sam u FK Željezničar došao kao gospodin i kao gospodin želim da odem, a drugi žele preko mene prati prljav veš i ne bih u to ulazio", rekao je Petrović pa nastavio: "Nisam mogao ni sanjati da će se ovo desiti. Ispunio sam sve što su tražili. Izlazak na evropsku scenu, prolazak u drugo pretkolo i sigurno je da sam iznenađen ovom odlukom", rekao je bivši trener Plavih. Podsjetimo da je Petrović postao trener Želje u augustu prošle godine te da je Plave vodio do drugog pretkola Evropa lige gdje je njegov tim izbačen od švedskog AIK-a.
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 3:34 pm

Ne znam ljudi šta da vam kažem. Dok se mi ne promijenimo nema nam napretka. Previše emocionalno sve prihvatamo. Iz propasti u visine i sve tako. Druga stvar niko ne čita i ne uzima u obzir argumente drugih nego drvi svoje. Uprava je objasnila razlog. Data je podrška Slavki ako se pormijene neke stvari i nisu se promijenile. Koje su to sve stvari mi ne znamo ali znam da je i onda rečeno da je data podrška ako se promijene neke stvari. Pouzdano znam da kad neko nema muda otjerati igrača nema nikad muda. Može to samo neki mlad trener da promijeni jer je shvatio u međuvremenu. Ja bih volio da nam uprava kaže koje su to stvari. Mada sad pitanje je šta u pitanju, pa nekad nije ni dobro objaviti ako nešto nije za javnosti.

Evo podtavio je @storm anketu ali vruće su glave. Po meni 50-50 bi bilo da je sutra stavio anketu ili bar nakon intervjua nekog sa Adžemom. TAko je od kraja sezone. Pola priča protiv SLavke pola za Slavku.
Međutim mene brine druga stvar, a to je zašto Ado ADžem (nije mi ništa u rodu niti mi je jaran, a od milja ga zovem Ado jer mi najdraži Željovac koji je trenutno u klubu) nema podršku pojedinaca ovdje. Kod nas čimje neki trener dobio otkaz on više nikad nije za Želju. Ado je bio tener u specifičnim uslovima i sa tri puta gorim igračkim kadrom bio u vrhu tabele sa statistikom sličnoj Slavkinoj, tj malo lošijom, ali i sa dosta lošijim igračkim kadrom od konkurenata. Mi tek sad možemo vidjeti kakav je Ado trener. GOvorio sam neki dan da mi nismo još vijdeli kakv je Slavko u ofanzivi. I to je tačno, ali nadam se da su ljudi koji prate treninge mogli to reći i sada. Zbog toga bih volio da mi neko obrazloži razloge zbog kojih je SLavko dobio otkaz. Tad bi mogao glasati za da ili za ne. I sad sam glasao ali štura je anketa pa mi je za nekih 5% prevagnulo na jednu stranu.

Isto tako Ado Adžem je nekako voljen i od ovih što su uz upravu i od ovih što su uz ove protivnike uprave tj Amarovce mada ne mislim da Amar ikog opstruira. TO bi moglo značiti da ima podršku svih, a onda ovdje navijači prejudiciraju i kažu nema Ado pojma. Po čemu majke vam vaše? Slušao sam ga sto puta i momak zna znanje. Da bi postao dobar seniorski trener terba imati ona popularno nazvana muda. Hoće li to imati vidjet ćemo. Molim te Ado nogom nabijaj sve redom. KO god pokaže mrvu neprimjerenog ponašanja tjeraj. Nemoj gledati jel to Zeba ili neko drugi s kojim si možda u dobrim odnosima jer taj koji se ne pnaša u skladu sa profesionalnim odnosom taj ti nije prijatelj. Mi još nismo vidjeli ni ko će Adžemu biti u stručnom štabu, ni prve poteze, ali definitivno je loš potez uraditi to dan pred tekmu, a ne pred prvenstvo jer Adžem nije uspio odraditi ni tening sa njima.

Ovoj upravi puna podrška. Mi smo nezadovoljni sa ovim jer mislim da će biti lošije nego jeste, ali po čemu mi to znamo da će biti lošije? Dinamo mijenja trenere ko čarape a najboji je klub u regionu. Zato mi i volimo da igramo kladionicu, jer volimo da pokažemo da znamo prije vremena kako će nešto biti. Adžeu puna podrška. Možemo li nekog našeg istrpiti majka mu stara. da se razumijemo imao bi i Slavko moju podršku. Obajsnio sam jučer zašto i do kada bi je imao. Hvala SLavkec. Sretno i tebi i Adi.

EdiT: i da još jedna stvar. DOk ne budemo jedinstveni ne budemo se dijelili i kad budemo dali punu podršku svima svi tj i upravi i treneru nema nam napretka. Molim vas hajmo jednom svi stati iza jedne stvari. Hajmo jednom svi dati bezrezervnu podršku pa pustiti godinu ili dvije to tako. Ali i za to treba daneko iznese plan. Nadam se da će Adžem reći šta planira.
Zadnja izmjena: ponosannavas, dana/u ned jul 23, 2017 3:39 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 3:35 pm

Nista, sretno Slavko u nastavku karijere.

Naravno, podrska Upravi, ali mora ovo bolje i pametnije..
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
psihopata
Postovi: 958
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 3:36 pm

TheTacTica je napisao/la:
ned jul 23, 2017 2:29 pm
Ja se samo nadam da cemo konacno gledati bolji fudbal, odnosno da cemo konacno gledati fudbal na Grbavici koji definitivno nismo gledali za vrijeme S.P. Uopste ne mislim da smo pogriješili, jer nikad u mojoj mahali ili mojoj raji se nije pricalo o ovoliko losoj igri na oko, odnosno o silovanju igre, kao sto se pricalo za vrijeme navedenog. Nikad nismo afirmirali i davali manje sansu mladim igracima kao za vrijeme S.P. Nikad nismo imali vise penzionera kao za vrijeme S.P. Bilo mi je pravo drago kada je dolazio, mislio sam da covjek ima znanje, viziju, pamet i Mud., a ispade nesto sasvim suprotno. Njegova ziheraska igra bi mogla odgovarati malim ekipama, FKŽ definitivno ne. Zao mi je sto nije uspjelo, ali mislim da je potez uprave pravi i na vrijeme, da smo jos rizikovali sa njim, mislim da bi usli u jos vecu dubiozu.
ja kad sam pricao da raja poslije svake pobjede na grbavici izlazi razocarana ko da smo zijanili,ovdje su me napadali,ali bukvalno svi komentari su se svodili na to 3 boda su super ali je igra katastrofa.dugo pratim zelju i mogu sa sigurnoscu tvrditi da ni jedan trener nije imao ovoliku podrsku na tribinama a katastrofalniju igru.
tajne misli violine: http://postimg.org/image/k6gp7mo01/
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 3:36 pm

Molim vas, sta je ovo koji qrac? Ko se i zasto sprda s nasim klubom? Prvo, malo sam zapostavio i forum i portale i sve radi obaveza, vidim jutros govno od onog portala objavio klasicnu izjavnu recenicu s upitnikom: "Slavko Petrovic odlazi?" ili nesto tako. Rekoh OK, imaju obicno insajderske informacije (zasto?!), da li je to to? Kasnije vidim da jeste.

Ja ovu cijelu situaciju mogu opisat jednom rjecju: sizofrenija.

Evidentno je da mi apsolutno nemamo pojma sta hocemo, a ne kako zelimo do toga da dodjemo. **** Petrovica, on je najmanje bitan u cijeloj prici. Nije Mourinho, daleko od toga. Ono sto je meni bitno je da se tom istom Petrovicu dala jednoglasna podrska prije manje od mjesec dana, danas je, opet jednoglasno, nema. Kako? Kako je to moguce? Sta se to toliko promijenilo u medjuvremenu? Sam sam kritikovao Petrovica dosta puta, ali sam ga i hvalio kad sam mislio da je bilo potrebno. Mnogi su slicno pisali i razmisljali. Ako se vec htjelo smijenit Petrovica, to je trebalo biti uradjeno puno ranije.

Jesmo li dobro igrali - rijetko, jesmo li prokockali titulu - jesmo, jesu li igraci bojkotovali i opstruirali Petrovica - jesu. Sami su to potvrdili javno, barem neki od njih. Bekric i Jahic redovno primaju astronomske plate (a svaka im je astronomska, jer su poluinvalidi), kenjaju po novinama i blate nas klub. O njima ni rijeci, ocigledno ni sankcija nikakvih. OK, nema problema. Da li je Petrovic dobar trener ako ne moze da nametne autoritet? Naravno da nije, to je prvo i osnovno u svakom sportu, ali sad se pitam da li je uopste mogao nametnuti autoritet u ovakvom ambijentu i kad se, izgleda, cuvaju ledja svima osim trenerima?

Slavko Petrovic dobio odrjesene ruke (navodno, a qrac je on dobio ocigledno) da sastavi tim, prosao pripreme, odigrao Europu, selektirao (a ocigledno nije, nego karinu da izbije oci) novi tim, nove igrace. Sta smo sad uradili? Gurnuli naseg Adzema, koji je briljirao sa juniorima (a kad je vodio prvi tim nije to bilo ni blizu toga, ne treba imati kratko pamcenje, koliko god nam Ado svima bio drag) sa rizikom da apsolutno unistimo i potrosimo tog covjeka i, naravno, razjebemo sezonu. Ako izostane rezultat, hoce li se pricati o Adzemu kojeg opstruiraju igraci ili Adzemu koji nije imao kad da sastavlja tim, vec ga je naslijedio? Ili mozda o Adzemu "prelaznom rjesenju" a la Memic, Capljic?

Ja i Adzemu i nama svima zelim sve najbolje. Volim i njega i Zelju i daj Boze da duplu osvojimo i udjemo u grupe LP, ali i ako se to desi ostaje cinjenica da kod nas apsolutno ne postoje ni obrisi sistema, a kamo li kakav-takav sistem. Sve je ovo stihijski i na slijepo. Tako se ne gradi klub. Mozemo mi nesto kratkorocno i napraviti, ako se poklopi, ali veliki klub nikad necemo postati jer nemamo nikakvog plana i vizije.

Ja sam prvi naivan bio sto sam pomislio da ima. Sad je na redu da se napravimo glupi i zaboravimo se zapitat koji se qrac desava i kakvih sve mutnih radnji ovdje ima...
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
fanaticZeljin
Postovi: 3087
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 3:36 pm

Smijurija. Nek odu i ovi koji nisu u stanju dovesti igraca da valja..pu pu pu
Srcu draga, boja PLAVA !
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 3:36 pm

a šta se može promijeniti - ili vidjeti da se nije promijenilo za četiri evropske utakmice, koje smo mi odigrali u skladu sa našim mogućnostima? ni loše, ni briljantno.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2640
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 3:37 pm

Bravo!!! Još od utakmice sa Sarajevom sam govorio da sam za odlazak Slavke i to se napokon i desilo. Razlog je jednostavan - užasna igra. Ako tome dodamo način na koji je titula izgubljena...

Bravo i za Adžema!!! Čovjek koji će sigurno više forsirati mlađe. Uz to je sada zreliji nego što je bio u prvom mandatu. Znači, bolji je trener sad. Trener koji želi da mu ekipa kroz igru i posjed stvara prilike, postiže golove. Koji želi ofanzivne bekove. Kako bi to danas rekli, ima moderniji pogled na nogomet.

Ako ih poredimo - Adžem je lakše prošao Lovćen, nego Slavko Zetu. Adžem na nesretan način ispadne od Metalurga (iako je to loš rezultat, naravno), Slavko "onako" protiv AIK-a. A Slavko je imao bolju ekipu. Bar ja to tako vidim.

Da li je pravo vrijeme za promjenu? Isto prije nekoliko dana uradi i Dinamo. Jesu li i oni neozbiljni? Vrijeme će pokazati...

Što se tiče nadolazeće sezone, Evropa je sigurna. Prvenstveno jer je konkurencija loša. Samo je pitanje hoćemo li se boriti za titulu ili ne...
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 3:38 pm

Sa tri odlična igrača bi opet osvojili titulu, bio tu Petrović, Adžem, Osim ili neko drugi.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Reha1921
Postovi: 777
Pridružen/a: sri dec 07, 2016 4:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 3:38 pm

Nista bez Osima kad bi se babuka vratio tad bi citava liga drhtala od babuke sa ovim papcima od igraca nece ni Adzem se zadrzati dugo
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 3:39 pm

Reha1921 je napisao/la:
ned jul 23, 2017 3:33 pm
Fudbalski klub Željezničar danas je smijenio trenera Slavku Petrovića i na njegovo mjesto postavio dosadašnjeg trenera juniorske ekipe Admira Adžema. Petrović je nakon otkaza govorio za portal ****.ba te je poručio da se ni u snu nije nadao ovakvom scenariju. "Nemam komentar na otkaz, zatečen sam. Saznao sam tu informaciju pije neka dva sata. Gledajte, ja sam u FK Željezničar došao kao gospodin i kao gospodin želim da odem, a drugi žele preko mene prati prljav veš i ne bih u to ulazio", rekao je Petrović pa nastavio: "Nisam mogao ni sanjati da će se ovo desiti. Ispunio sam sve što su tražili. Izlazak na evropsku scenu, prolazak u drugo pretkolo i sigurno je da sam iznenađen ovom odlukom", rekao je bivši trener Plavih. Podsjetimo da je Petrović postao trener Želje u augustu prošle godine te da je Plave vodio do drugog pretkola Evropa lige gdje je njegov tim izbačen od švedskog AIK-a.
Ovo je vrlo bitno.
Bravo Slavko.

Sretno bilo. Mozda jesi ostvario ciljeve, al nisi nesto pretjerano pokazao a i igraci su te smjenili.
 
Avatar
Roberto Baggio
Postovi: 382
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 3:39 pm

Svako malo srljamo iz greške u grešku ili iz riskantnog u još riskantniji potez, sve zbog žurbe koju smo sami sebi nametnuli. Kao, titula se mora osvojiti, po svaku cijenu. Ovo je evo već treća sezona da se titula mora osvojiti, i sve tri sezone imamo razloge zašto se titula baš sad mora osvojiti, pošto prethodne nismo uspjeli.

S jedne strane, vidimo kako se stadion radi haman genijalno, uz prave ideje i odlične dugoročne planove, postepeno i ozbiljno, dio po dio, sa jasnim ciljem da postane sve u neko doba samoodrživo. S druge strane, za otprilike dvije godine 5 trenera dobilo je otkaze, i evo sad 6. trener počinje novu sezonu, dan prije prve utakmice. Zašto se nije odustalo od gradnje istočne tribine kad su se pojavili neplanirani problemi, koji su projekat poskupili, kad se naletilo na klizište, kao što neko nekidan reče? Zašto tad u upravi nisu svi otkaze dali? Jednostavno, zato što prepreke nisu tu da bi se zbog njih odmah odustajalo, nego da se pokušaju savladati. A zašto se onda sa trenerima tako lako odustaje? Ljudi iz ove perspektive ispadaju smiješni sa svojim dugoročnim planovima koje su nekad usput iznijeli: Mulalić kao dugoročno rješenje, evropski Kostić, Petrović sa prijelaznim rokovima do grupne faze... Svakome od smijenjenih trenera se moglo i trebalo dati da još radi i svom snagom im pomoći da savladaju svoja "klizišta" na koja su nailazili u vođenju ekipe.

Ako se već Petroviću odlučila dati podrška nakon olako izgubljene titule, poslije ovakve Evrope trebalo ga je pustiti da dalje radi, jer je izvukao maksimum iz ove bukvalno nedovršene ekipe, koja je osjetno slabija u odnosu na onu prošlosezonsku, koja se izblamirala za sva vremena. Ako je ustvari razlog to što očito više nema nikakav autoritet, onda se tako trebalo i napisati. Ali onda u vezi s tim pitanje: na osnovu čega se vjeruje da će Adžem postrojiti raspuštenu bandu u svlačionici?

Da se razumijemo, meni je Adžem baš drag bio i u prvom mandatu, nadam se da je u međuvremenu uspio i neke stvari unaprijediti na sebi kroz iskustvo koje je stekao, on je sigurno dobro rješenje i za mlade igrače, tako da mi je s jedne strane drago što je opet tu - ali šta se od njega sad očekuje? Je li i on trener koji mora vratiti titulu na Grbavicu, u još jednoj sezoni u kojoj se titula mora po svaku cijenu osvojiti? Ako titula ipak nije najvažnija, kako se čini iz ovih poteza, onda je moje pitanje: zašto nije titula najvažnija u ovoj sezoni, koja je realno još važnija u odnosu na prethodne dvije, kad nam je bila najvažnija. :cigara:

A taman sam htio danas pisati o tome kako smo prethodne dvije sezone usrali odmah na startu, pa bismo sad trebali sve kapacitete trenutno usmjeriti na to da bar normalno otvorimo prvenstvo, da ne bismo došli opet u situaciju da nam u neko doba, sa novim trenerom, treba 10 pobjeda u nizu da se borimo za nešto. Ovo se može ispostaviti kao dobar potez, ja se naravno i nadam da će tako biti, ali je ovo riskantnije nego ostavljanje Petrovića, zato što sad imamo još više stvari za izgubiti, sve više će biti ljudi, bez ikakvih skrivenih interesa, kojima smjena trenera više neće biti dovoljna.
FK Željezničar 1921

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 36 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija