Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 1:25 am

rodrigo87 je napisao/la:
ned jul 23, 2017 1:14 am
Plava Porodica je napisao/la:
ned jul 23, 2017 1:11 am
Baš čudno da to ne vidiš evo samo od mene svakodnevno taj izraz bar u dva posta.
Nego, da ne zamaramo raju.

rodrigo87 je napisao/la: Ajde znalci, ko je rjesenje, dva dana pred pocetak sezone?
Danas sam pisao. Hajde evo i sad ću u kratkim crtama, a lego sam već.
Ne znam ko je rješenje. Bavim se trgovinom. Upravni odbor nam je sačinjen od jako dobrih i pametnih pravnika, ekonomista etc. Šta nam je zajedničko? Ni oni, ni ja, nikakve veze sa fudbalom nemamo. Do sad je 90% odluka njihovih što se tiče zelenog polja bilo pogrešno. Vrtimo se u krug. Sve isto. Rješenje jednostavno. Pojačati upravni odbor sa neka tri čovjeka sa nekim solidnim stažom koji se vrti oko naše lige, i da ta trojka bude nadređena manjim licima, tj. stručnom štabu(koji je preslab), te još manjim, tj.igračima.
Uglavnom prelistaj post moj od danas, svega sam nadrobio, ali eto morao sam se nekako isprazniti.
Krenuo, kao i sad u dvije rečenice sve reći ali uvijek odem naširoko i opet mi se čini da ostanem nedorečen.
Procitao sam ja tvoj post danas. Mislis da je lahko to uraditi sto ti mislis? Jesu li svi svrsavali na Slavku kada je dosao na mjesto sefa strucnog staba? Jel moguce da je nama uvijek trener kriv, jel moguce to, ja tebe pitam?
Možemo mi podijeliti krivicu i na 50-50.
Ja sam i nakon kraja sezone pisao dao Bog pa da 90% prošlosezonskog igračkog kadra negledam ove sezone. Molio sam Boga za neko čudo u tom obliku.
Svi kukaju za Ivanom(primjer), meni je drago. Jer su takve osobe paraziti, samo šire svoje na mlađe. A najlakše je mladog preveslati i napunit mu glavu. Ja više nemam povjerenja ni u jednog što stoji na terenu.
Ali, ti meni reci šta je to Slavko unaprijedio u odnosu na Odu, Sablju, ili Kostića. Rezultat donekle,do perioda kad je najpotrebniji bio, ali pomaka nemamo. Ponovo nije ispunjen naknadni cilj, katastrofalna i bezidejna igra, slaba trka i još slabije linije kretanja, nestvaranje autoriteta, čak štaviše predmet izrugivanja, a on samo što nije zaplakao, umjesto da ih pošamara. Kada je pisao nedavno @FKZ1921 sa njim sam se složio u jednoj rečenici. Mi kao klub, kao skupina od tridesetak igrača na tržištu ne vrijedimo ništa. Jedini eksponat je ostao Vedran. Gurali su se iskusni, pa su nas iskusni popišali.
Imam još svašta napisati, ali oči mi se same sklapaju od umora. Volio bih da sutra nastavimo sa ovim druže.
Laku noć svima :)

P.S. @tryg neka je živo i zdravo. Obradovao sam se baš. Neka bude na babuku :)
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 1:26 am

Banda u zadnje vrijeme sve više i više navijača glorificira pod ''pitare''. Kojim povodom ne znam, da li su neki lični interesi, sujeta, nezadovoljstvo ili nešto drugo puno me i ne zanima. Ono što boli je da se dosta momaka koji 24h žive Željezničar nazivaju tako gadnim nadimcima i slično. Budite prije svega ljudi, pa tek onda forumaši ;)
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 1:29 am

salle86 je napisao/la:
ned jul 23, 2017 1:06 am
Lijepo je razmijeniti "koju pametnu" sa ljudima koji imaju istu ljubav, opsesiju kao i ti. Nekad samo i čitati.
Ovaj forum je "bijeg u stvarnost" od raznoraznih novinara i portala koji se trude izvještavati i biti "najbrži sa ekskluzivom". Nekako dođe kao dopuna na već postojeće informacije, znanje o klubu.
Lijepo je i kad ima različitih mišljenja. Pa svak na svoju stranu vuče. Ja tu bar kod obje strane vidim ljubav prema plavoj boji, prije nego kod onih koji olahko odustaju od "prepirke". A možda idu i samo onom "pametniji popušta".
Forum i oni koji su zaduženi za njega bi trebali da se "bore" da nas je što više ovde, da se što više piše o Želji. Ali nekako imam utisak da se i ovde dopuštaju neke stvari i to nekim ljudima, koji inače nebi trebale ili nebi svima prolazile.
Nije mi cilj da glumim moderaciju ali bar kod mene ovaj forum gubi ono što je imao. Čast je čitati postove pojedinih formaša, čak razmišljam da napravim listu ovih za ignore pa da čitam ono normalno, o klubu. Bolje i to nego skroz pobjeći sa foruma. Mada malo kome bi i falio. Ali bojim se da ima još koji tako razmišljaju.
Poslao sam ti poruku da mi, ako mozes, objasnis na sta tacno mislis. Vjeruj mi da nam iskren feedback treba i ja vas sve molim da mi javite u privatnim porukama kada god imate nesto konstruktivno da predlozite ili da se pozalite na nesto. Vjerujte da je sve bitno i da citamo.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 1:31 am

Ovaj forum je citan mnogo i sve se odrazi na ostale navijace.


Hajcaj za ponedjeljak, od kukanja nema nista.
Mozda smo tanki al cemo biti jos tanji ako ne budemo dosli na tekmu. Pogurat Zelju do kraja, to je nas posao, a cim je ovoliko nezadovoljnih ne moze na dobro izaci.
Ali mi moramo ublaziti to na nas nacin, a to je sto punija Grbavica i opet najposjecenija u ligi.

Hajde Zeljoooo zgazi Goskaaa
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 1:38 am

Vitez i 11 ratnika ce da pokaze u ponedjeljak ko je najjači u drzavi.
Cuva Bog Zelju svog!
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 1:45 am

phpBB [video]
1987
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 1:48 am

eno borac dresove dijeli a na kraju i auto. đe su nama dresovi a kamoli auto da se pokloni? dokle će to tako ići? ma ciao željo.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 1:51 am

salle86 je napisao/la:
ned jul 23, 2017 1:06 am
Lijepo je razmijeniti "koju pametnu" sa ljudima koji imaju istu ljubav, opsesiju kao i ti. Nekad samo i čitati.
Ovaj forum je "bijeg u stvarnost" od raznoraznih novinara i portala koji se trude izvještavati i biti "najbrži sa ekskluzivom". Nekako dođe kao dopuna na već postojeće informacije, znanje o klubu.
Lijepo je i kad ima različitih mišljenja. Pa svak na svoju stranu vuče. Ja tu bar kod obje strane vidim ljubav prema plavoj boji, prije nego kod onih koji olahko odustaju od "prepirke". A možda idu i samo onom "pametniji popušta".
Forum i oni koji su zaduženi za njega bi trebali da se "bore" da nas je što više ovde, da se što više piše o Želji. Ali nekako imam utisak da se i ovde dopuštaju neke stvari i to nekim ljudima, koji inače nebi trebale ili nebi svima prolazile.
Nije mi cilj da glumim moderaciju ali bar kod mene ovaj forum gubi ono što je imao. Čast je čitati postove pojedinih formaša, čak razmišljam da napravim listu ovih za ignore pa da čitam ono normalno, o klubu. Bolje i to nego skroz pobjeći sa foruma. Mada malo kome bi i falio. Ali bojim se da ima još koji tako razmišljaju.
Kad izgubis Helu, to je nesreca,
to ti je tuga od svih najveca.
Samo jedan tren, da sam unaprijed znao to,
da odlazis sa foruma, sve bih ti tada rekao.

Da falit ces mi znaj,
svaki minut, svaki dan,
u to budi siguran,
na forumu nisi bio sam,
putuj spokojan.

Da Zeljo bude svetinja,
da srcem ga slavimo
ne brini brate,
nama si, to u amanet ostavio.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 1:52 am

struja je napisao/la:
ned jul 23, 2017 1:49 am
[instagram][/instagram]
Jaozinho22 je napisao/la:
ned jul 23, 2017 1:26 am
Banda u zadnje vrijeme sve više i više navijača glorificira pod ''pitare''. Kojim povodom ne znam, da li su neki lični interesi, sujeta, nezadovoljstvo ili nešto drugo puno me i ne zanima. Ono što boli je da se dosta momaka koji 24h žive Željezničar nazivaju tako gadnim nadimcima i slično. Budite prije svega ljudi, pa tek onda forumaši ;)
Čuj banda e jadu jadni....cccccc
ajde malo kopati ugalj
イビチャ・オシム
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 1:59 am

Slavkova biljeznica sa 5000 imena :D
slika
slika

U ponedjeljak svi protiv GOSK u Dolinu. Ogadit cemo im fudbal,a bgm i nama. Ima da drhtimo do zadnje minute.
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 2:22 am

Vrlo brzo smo prešli preko poraza protiv AIK-a i nastavili po ustaljenoj priči. Nipošto nemojte razlike u mišljenju shvatati kao "protivnike" ili da se dijelimo na strane jer smo pro et contra.
AIK nas je prošao AIK-ovski, baš onako kako su nas upozoravali dijasporci koji prate švedsku ligu. Primili smo dva naivna gola, posebno ovaj prvi. Taj gol je za udžbenike i stavku "how not to do things", bukvalno greška do greške. Od tog gola, tj. od trenutka kad smo se oslobodili njihovog pritiska, mi smo bili ekipa koja je trebala napasti. Tu se vidjela razlika između njih i nas. Naša veza je bila neučinkovita. U prvom poluvremenu kada smo se branili to je izgledalo jako dobro, kad su se uloge promijenile i kad su se oni opet branili s 8 igrača to je bilo drugačije. Kad je utakmica završila, imao sam dojam da je i ova ekipa uz malo više sreće, a i muda mogla proći ovog AIK-a, ali kad bi nam se sve poklopilo, ali nije. Bože moj, ako ne budemo imali internih problema, smatram da bi ovu sezonu mogli nasmijani okončati.
BH mediji su opet krenuli u razapinjanje naših klubova, priča već ispričana, a to što nismo bili nositelji i imali teže protivnike, to se ne uzima u razmatranje. Slažem se da postoji problem, ali kako rekoh, priča već ispričana prošlih godina, sad je samo promijenjen datum objave.
Počinje PLBiH, taj famozni cirkus kolorado, kojeg samo određeni paćenici prate, ni sami ne znaju zašto :D
Što manje uprskamo na jesen, to će efektivnost plavog proljeća biti učinkovitija.
Željezničar za život cijeli! :zeljeznicar1:
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 2:39 am

Nikad nismo napravili uspjeh sa igracima koji su dovedeni a koji si imali prefiks kapitalac,naziv koji se ovdje koristi.Uspjehe smo pravili sa igracima koji ili su ponikli u Zelji ili su dovedeni iz nizerazrednih klubova.Neko je hodao po nizim ligama,gledao i prepoznavao talente i dovodio ih u Zelju koji su kasnije sa jednim dobrim radom sa njima postajali vrhunski igraci.Nisam siguran da danas kod nas ima neko u klubu koji bi znao prepoznati talenta,a to se potvrdjuje bezbrojnim dovodjenjem igraca koji veze nisu imali.Lijepo je biti u Zelji,dosta je tu i privilegija ali mora biti i odgovornosti za ono što se radi ili ne radi.Dovoditi sve i svašta u Zelju i na njih bacati necije pare vec godinama nije ok.Puna je više kapa nama svima slušati kako je neko skup i kako ga Zeljo ne moze platit a u stvari najskuplji su oni koji ni bod,onda raspadnutim pitarima,nisu mogli uzeti a i danas su tu.Pravite igrace pa nek ih neko nama placa.Ako ne znate pitajte one iz Krupe kako se to radi ako vam to vaš ego moze podnijeti.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
chile
Postovi: 1375
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 2:49 am

pile87 je napisao/la:
chile je napisao/la:
sub jul 22, 2017 9:50 pm
Kakav sastav u kome igra Blagojevic, ne kuzim kako neko ko voli Zelju i gleda svaku utakmicu i dalje gura tu ublehu u prvi tim. Da je vidjeti malog Sabana umjesto njega, nema sanse da bi imao vise greski od celavog a sigurno bi imao bolji ucinak uz to kroz godinu dvije bi imali igraca kakvog mozemo sanjati da dovedemo.
Oovo moze reci neko samo ko nema pojma ili zeli da unisti malog Sabana. Mali ce biti za godinu nas najbolji igrac ali on mora postepeno dobivati minute da se oslobodi pritiska i da osjeti igru. Desetak minuta za pocetak je odlicno i vremenom kako bude dobivao samopouzdanje povecavati minutazu. Nikako i nikad odmah uostalom to niko i ne radi. Pored njega mora i Zeric dobiti sansu i to treba stav kluba koji ce jasno reci treneru sta da ocekuje od njih.
Eh nisam bio tu da ti odmah odgovorim...
Jarane utusi ti s tim sagorijevanjem, upravo njega ce klupica unistiti kao ni mnogo drugih. Evo stoper nam je propao us Kerlu i Bogija momku vec 20. Zeri kao perspektivnom se dozira nije dobio 45 min kad saberes sve otkako Slavko dodje.
Momak ce postati igrac ako uleti u vatru i dobije priliku sve drugo je suplja. I babuka mu sa 18 uleti i posta igracina da su ga dozirali kao danasnje momke zavrsio bi u Pofalickom max Famosu.
Mani se gluposti sa doziranjem jer to su izgovori upravo ljudi koji pojma nemaju a dokaz su momci sirom ove planete koji su sa 19-20 godina nosioci igre, samo kod nas se dozira do 23 i onda kaze ma nlad je ima vremena.
I da qurac bi se mi kurcili Amirom i Bajom da silom prilika nisu gurnuti, vjerovatno bi i sad bili rezerve pored svog talenta ili bi zavrsili kao Gojak i svi im opet yebavali odreda kako mogu klubu okrenuti ledja.
Momci moraju dobivati priliku sto kod nas nije slucaj koliko god se mi hvalili nasim op i igracima koji su tu ponikli.
Zadnja izmjena: chile, dana/u ned jul 23, 2017 2:49 am, ukupno mijenjano 1 put.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !
 
Avatar
kikirikikospice
Postovi: 173
Pridružen/a: uto jun 13, 2017 12:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 2:52 am

Po logici forumasa sve fudbalske ekipe na svijetu koje su u donjem dijelu tabele bi trebale mijenjati trenera svako 5 kola dok ne bi konacno uboli sa trenerom i zasjeli na vrh tabele. BRAVO ZNALCI !
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 2:58 am

chile je napisao/la:
ned jul 23, 2017 2:49 am
pile87 je napisao/la:
chile je napisao/la:
sub jul 22, 2017 9:50 pm
Kakav sastav u kome igra Blagojevic, ne kuzim kako neko ko voli Zelju i gleda svaku utakmicu i dalje gura tu ublehu u prvi tim. Da je vidjeti malog Sabana umjesto njega, nema sanse da bi imao vise greski od celavog a sigurno bi imao bolji ucinak uz to kroz godinu dvije bi imali igraca kakvog mozemo sanjati da dovedemo.
Oovo moze reci neko samo ko nema pojma ili zeli da unisti malog Sabana. Mali ce biti za godinu nas najbolji igrac ali on mora postepeno dobivati minute da se oslobodi pritiska i da osjeti igru. Desetak minuta za pocetak je odlicno i vremenom kako bude dobivao samopouzdanje povecavati minutazu. Nikako i nikad odmah uostalom to niko i ne radi. Pored njega mora i Zeric dobiti sansu i to treba stav kluba koji ce jasno reci treneru sta da ocekuje od njih.
Eh nisam bio tu da ti odmah odgovorim...
Jarane utusi ti s tim sagorijevanjem, upravo njega ce klupica unistiti kao ni mnogo drugih. Evo stoper nam je propao us Kerlu i Bogija momku vec 20. Zeri kao perspektivnom se dozira nije dobio 45 min kad saberes sve otkako Slavko dodje.
Momak ce postati igrac ako uleti u vatru i dobije priliku sve drugo je suplja. I babuka mu sa 18 uleti i posta igracina da su ga dozirali kao danasnje momke zavrsio bi u Pofalickom max Famosu.
Mani se gluposti sa doziranjem jer to su izgovori upravo ljudi koji pojma nemaju a dokaz su momci sirom ove planete koji su sa 19-20 godina nosioci igre, samo kod nas se dozira do 23 i onda kaze ma nlad je ima vremena.
I da qurac bi se mi kurcili Amirom i Bajom da silom prilika nisu gurnuti, vjerovatno bi i sad bili rezerve pored svog talenta ili bi zavrsili kao Gojak i svi im opet yebavali odreda kako mogu klubu okrenuti ledja.
Momci moraju dobivati priliku sto kod nas nije slucaj koliko god se mi hvalili nasim op i igracima koji su tu ponikli.
pa i amir i baja su dozirani. nijedan nije odmah gurnut u vatru. baja se čak i načeko dok je zaigro. jel moguće da zaboravljate neke stvari ili namjerno mijenjate priču?
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
chile
Postovi: 1375
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 3:17 am

Grbavica je napisao/la:
chile je napisao/la:
ned jul 23, 2017 2:49 am
pile87 je napisao/la: Oovo moze reci neko samo ko nema pojma ili zeli da unisti malog Sabana. Mali ce biti za godinu nas najbolji igrac ali on mora postepeno dobivati minute da se oslobodi pritiska i da osjeti igru. Desetak minuta za pocetak je odlicno i vremenom kako bude dobivao samopouzdanje povecavati minutazu. Nikako i nikad odmah uostalom to niko i ne radi. Pored njega mora i Zeric dobiti sansu i to treba stav kluba koji ce jasno reci treneru sta da ocekuje od njih.
Eh nisam bio tu da ti odmah odgovorim...
Jarane utusi ti s tim sagorijevanjem, upravo njega ce klupica unistiti kao ni mnogo drugih. Evo stoper nam je propao us Kerlu i Bogija momku vec 20. Zeri kao perspektivnom se dozira nije dobio 45 min kad saberes sve otkako Slavko dodje.
Momak ce postati igrac ako uleti u vatru i dobije priliku sve drugo je suplja. I babuka mu sa 18 uleti i posta igracina da su ga dozirali kao danasnje momke zavrsio bi u Pofalickom max Famosu.
Mani se gluposti sa doziranjem jer to su izgovori upravo ljudi koji pojma nemaju a dokaz su momci sirom ove planete koji su sa 19-20 godina nosioci igre, samo kod nas se dozira do 23 i onda kaze ma nlad je ima vremena.
I da qurac bi se mi kurcili Amirom i Bajom da silom prilika nisu gurnuti, vjerovatno bi i sad bili rezerve pored svog talenta ili bi zavrsili kao Gojak i svi im opet yebavali odreda kako mogu klubu okrenuti ledja.
Momci moraju dobivati priliku sto kod nas nije slucaj koliko god se mi hvalili nasim op i igracima koji su tu ponikli.
pa i amir i baja su dozirani. nijedan nije odmah gurnut u vatru. baja se čak i načeko dok je zaigro. jel moguće da zaboravljate neke stvari ili namjerno mijenjate priču?
Sta zaboravljamo sezonu u kojoj smo se kleli u nas pogon kad feninga nije bilo. Od naredne vec se mjenja prica i pucaju bumovi i slicne gluposti.
Sad se prozivaju igraci Krupe i koga vec ne sve sa strane je bolje od naseg. Koliko godina je Vukotic stariji od Osmankovica recimo kao najprozivanije ime na ovom forumu i koliko koji seniorskih utakmica u nogama ima.
Bitno da se Osmankovic dozira. Zera kad je prikljucen prvom timu i koliko utakmica ima a uz cuveno doziranje je vec sad trebao da bude ako ne prva opcija onda sigurno druga u ofanzivnom djelu veznog reda i da ita sebe ima sezonu.
Sve su to mrtvi supljaci i izgovori, da zavlada kokuzluk opet bi se kleli u nasu djecu i gurali ih. I niko ne trazi 11 momaka na terenu ali 2-3 ispod 20god. ne da trebaju nego moraju biti u svakom trenutku.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !
 
staaarinavijac
Postovi: 609
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 3:27 am

Nema se dovoljno para ...
Ako je SP tražio neke igrače a uprava mu ih nije dovela ili neće dovesti , čovjek hladno može reći da ima alibi za slabe rezultate i onda se postavlja pitanje u čemu je smisao njegovog daljeg angažmana u Želji ? ...
Nema se dovoljno para ...
Da bi nalazili taletovane momke širom BiH treba nam bar jedan skaut koji je solidno fudbalski obrazovan ali i koji ima njuh da uoči dječaka koji obećava ...ima takvih skauta , makar u regiji , al' to košta ...
Nema se dovoljno para ...
Itd. , itd. ...
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 6:32 am

struja je napisao/la:
ned jul 23, 2017 1:49 am
[instagram][/instagram]
Jaozinho22 je napisao/la:
ned jul 23, 2017 1:26 am
Banda u zadnje vrijeme sve više i više navijača glorificira pod ''pitare''. Kojim povodom ne znam, da li su neki lični interesi, sujeta, nezadovoljstvo ili nešto drugo puno me i ne zanima. Ono što boli je da se dosta momaka koji 24h žive Željezničar nazivaju tako gadnim nadimcima i slično. Budite prije svega ljudi, pa tek onda forumaši ;)
Čuj banda e jadu jadni....cccccc
Ako imaš nešto lično protiv mene a očigledno imaš jer se kačiš na svaki moj post nek ti neko od raje s foruma da moj identitet pa se javi da rasčistimo nedoumice a nemoj ovako stalno nešto prozivat. Nije fino ;)
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 7:21 am

Hahhahahaahahahahahahahahah oplakah
 
Avatar
pintol_TM87
Postovi: 440
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 10:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 7:31 am

Sve je spremno za Amara, samo se ceka kiks.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Diverzant, Majestic-12 [Bot], South i 108 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija