Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 22, 2017 10:53 pm

Kad smo vec kod Adzema jel' on ikad zavrsio za profi licencu?
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
salemprolic
Postovi: 586
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:12 pm
Lokacija: Zdrava voda
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 22, 2017 10:58 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
sub jul 22, 2017 10:53 pm
Kad smo vec kod Adzema jel' on ikad zavrsio za profi licencu?
Ne bih reko fakat. Znam da nije dugo poslije one avanture na nasoj klupi. Jedino ako nije unazad pola godine to zavrsio.
Ide prva kamila, ide druga kamila, ide treća kamila, četvrta i peta...
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sub jul 22, 2017 11:00 pm

Hadzijalagic je napisao/la:Kad smo vec kod Adzema jel' on ikad zavrsio za profi licencu?
Jeste. Meni ga lično ne bi bilo mrsko vidjeti negdje oko prvog tima u budućnosti. Ne zato što neko kaže da mu je igra bila nešto bolja od ove nije sigurno tu je to negdje bilo. Nego zbog toga što pravi dobar posao sa ovim omladincima on ih sve poznaje i koga bi izgurati nekoga u prvi plan.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk

Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
vrbanjusa
Postovi: 1658
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sub jul 22, 2017 11:01 pm

salemprolic je napisao/la:
psihopata je napisao/la:
sub jul 22, 2017 10:33 pm
Morzhy je napisao/la:
sub jul 22, 2017 10:31 pm
Kakav ba Adžem? Šprdali se sa Željom na Grbavici redom Široki, Zrinjski i Sarajevo...niko nije dolazio da gleda njegovu odron igru, po 1500 ljudi u prosjeku...čuj neopravdano smijenjen.
za trenutnu slavkinu igru ono je bio real i melem za oci.
Vala porediti Adzema i Slavku je bas bezobrazno. Adzem uletio kad su svi digli ruke haman. Jedino pojacanje koje je dobio pred pocetak te sezone je Nedo Turkovic. Poslije jos dobio i Vareu. Gurnuo djecu, Bajica sa krila prebacio u spic. Cak je i sasvim solidno igrao s cim je raspolagao. Sarajevo koje ga je dobilo na Grbavici je vjerovatno najbolje iza rata sa Kodrom na klupi i svim onim galaktikosima koje su tad navukli. A i otkaz je dobio kao 2. ili 3. na polusezoni, bez velikog zaostatka. Pa opet bez rijeci vratio se u juniore i nastavio tamo sa trofejima i usavrsavanjem. A ovaj dosao i pticijeg mlijeka dobio. Svi oko njega titrali, udovoljavali mu, dobio na polusezoni sta je pozelio. Uslovi vrhunski. Samo daj igru i daj trofeje. I dobismo nista. A da ne govorim da niti jednog omladinca nismo vidjeli unazad godinu.
Adzem otkaz dobio nakon najgore igre ikad u istoriji Zelje.
A to o pticijem mlijeku je za crknuti od smjeha slika slika slika

Poslano sa mog U7 Plus koristeći Tapatalk

21 10 4

Petrović Slavko
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 22, 2017 11:03 pm

salemprolic je napisao/la:
sub jul 22, 2017 10:49 pm
psihopata je napisao/la:
sub jul 22, 2017 10:33 pm
Morzhy je napisao/la:
sub jul 22, 2017 10:31 pm


Kakav ba Adžem? Šprdali se sa Željom na Grbavici redom Široki, Zrinjski i Sarajevo...niko nije dolazio da gleda njegovu odron igru, po 1500 ljudi u prosjeku...čuj neopravdano smijenjen.
za trenutnu slavkinu igru ono je bio real i melem za oci.
Vala porediti Adzema i Slavku je bas bezobrazno. Adzem uletio kad su svi digli ruke haman. Jedino pojacanje koje je dobio pred pocetak te sezone je Nedo Turkovic. Poslije jos dobio i Vareu. Gurnuo djecu, Bajica sa krila prebacio u spic. Cak je i sasvim solidno igrao s cim je raspolagao. Sarajevo koje ga je dobilo na Grbavici je vjerovatno najbolje iza rata sa Kodrom na klupi i svim onim galaktikosima koje su tad navukli. A i otkaz je dobio kao 2. ili 3. na polusezoni, bez velikog zaostatka. Pa opet bez rijeci vratio se u juniore i nastavio tamo sa trofejima i usavrsavanjem. A ovaj dosao i pticijeg mlijeka dobio. Svi oko njega titrali, udovoljavali mu, dobio na polusezoni sta je pozelio. Uslovi vrhunski. Samo daj igru i daj trofeje. I dobismo nista. A da ne govorim da niti jednog omladinca nismo vidjeli unazad godinu.
Slavko dobio ptičijeg mlijeka? O čemu pričaš? Vidio bi omladinca da je imao novog Riada Bajića i Memiju kojeg je btw vratio u život i prodao, jer da nije ovaj bi postao konobar sigurno. Adžem je došao tu zbog sebe i svog usavršavanja, ne zanosi se da je zbog tebe
 
Avatar
salemprolic
Postovi: 586
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:12 pm
Lokacija: Zdrava voda
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 22, 2017 11:10 pm

Ok...vase misljenje. Nit ja vas mogu ubijediti nit vi mene u drugacije. Meni je uvijek Adzem ispred Slavke po svemu. Vama je obrnuto i tako je. Dalja rasprava bi samo pritisak podigla i vama i meni. Ionako smo svi dovoljno izludjeni.
Ide prva kamila, ide druga kamila, ide treća kamila, četvrta i peta...
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 22, 2017 11:12 pm

salemprolic je napisao/la:
sub jul 22, 2017 11:10 pm
Ok...vase misljenje. Nit ja vas mogu ubijediti nit vi mene u drugacije. Meni je uvijek Adzem ispred Slavke po svemu. Vama je obrnuto i tako je. Dalja rasprava bi samo pritisak podigla i vama i meni. Ionako smo svi dovoljno izludjeni.
Ma vjeruj mi da je i Sablja za njeg Murinjo..
Još neki vjeruju u demagogiju..
Više bi nafake imo da je piso kakve bajke
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Reha1921
Postovi: 777
Pridružen/a: sri dec 07, 2016 4:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 22, 2017 11:17 pm

Nama bi najbolje bilo dovesti Vinka Marinovica ali to je ne moguce jbg covjek vodi mladu repku a da zna zna sigurno pod njegovom palicom Zrinjski je igrao najbolje
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 22, 2017 11:19 pm

I jedan i drugi su se pokazali zaista. Onom Amar suflirao iz tunela te kao trener golmana...i na kraju ga nogirao i postavio Memića...sjajno. A hoonaj Sablja...e taj je znao okrenuti utakmicu hooonaj pravo...čim su ga napali nije više nikog hooonaj mogao hoonnnaaj dobiti. Da mi je samo znati otkad pratite Želju i zašto mislite da se razumijete u fudbal? Jedino što si Saleme upravu je da se bespotrebno diže pritisak, ostalo fula do fule.
 
Avatar
salemprolic
Postovi: 586
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:12 pm
Lokacija: Zdrava voda
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 22, 2017 11:25 pm

Morzhy je napisao/la:
sub jul 22, 2017 11:19 pm
I jedan i drugi su se pokazali zaista. Onom Amar suflirao iz tunela te kao trener golmana...i na kraju ga nogirao i postavio Memića...sjajno. A hoonaj Sablja...e taj je znao okrenuti utakmicu hooonaj pravo...čim su ga napali nije više nikog hooonaj mogao hoonnnaaj dobiti. Da mi je samo znati otkad pratite Želju i zašto mislite da se razumijete u fudbal? Jedino što si Saleme upravu je da se bespotrebno diže pritisak, ostalo fula do fule.
Ma ne kazem ja da su Adzem i Edis strucnjaci. Tanki su oni itekako. Pokazali su to. Edis pogotovo sta me puta znao iznervirati svojim glupostima. Al opet s druge strane nije ni Slavko neka sreca. To ja pokusavam da kazem. I zbog cega ovoliko govorim za njega je to sto od Adzema i Edisa nisam nista ocekivao a od Slavke jesam. Kad je preuzeo tim bio sam ubijedjen da je to to. Zbog svega sto nam je on sam govorio. I obecao. Zbog toga mi je valjda razocarenje vece.
Ide prva kamila, ide druga kamila, ide treća kamila, četvrta i peta...
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 22, 2017 11:30 pm

Eisenbahner1921 je napisao/la:
Tryg je napisao/la:
sub jul 22, 2017 10:20 pm
Da vi svi samo znate gdje sam ja trenutno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Porodilište ili kafana pored porodilišta? :pivo:
To prvo brate moj, nece vani pa nece.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 22, 2017 11:30 pm

salemprolic je napisao/la:
sub jul 22, 2017 11:25 pm
Morzhy je napisao/la:
sub jul 22, 2017 11:19 pm
I jedan i drugi su se pokazali zaista. Onom Amar suflirao iz tunela te kao trener golmana...i na kraju ga nogirao i postavio Memića...sjajno. A hoonaj Sablja...e taj je znao okrenuti utakmicu hooonaj pravo...čim su ga napali nije više nikog hooonaj mogao hoonnnaaj dobiti. Da mi je samo znati otkad pratite Želju i zašto mislite da se razumijete u fudbal? Jedino što si Saleme upravu je da se bespotrebno diže pritisak, ostalo fula do fule.
Ma ne kazem ja da su Adzem i Edis strucnjaci. Tanki su oni itekako. Pokazali su to. Edis pogotovo sta me puta znao iznervirati svojim glupostima. Al opet s druge strane nije ni Slavko neka sreca. To ja pokusavam da kazem. I zbog cega ovoliko govorim za njega je to sto od Adzema i Edisa nisam nista ocekivao a od Slavke jesam. Kad je preuzeo tim bio sam ubijedjen da je to to. Zbog svega sto nam je on sam govorio. I obecao. Zbog toga mi je valjda razocarenje vece.
Je*iga Slavko ima jedan permanentan problem koji se zove problemi u svlačionici. To oscilira i trebat će vrijeme da se to sredi (akoBogda i inshAllah). On ovdje nije došao to ispravljati, već trenirati, ali opet nije posao ŠSŠ samo davati upute na treningu i terenu, već i kontrolisati svlačionicu. Problem je što nije on taj problem napravio, već došao da gasi požar koji se, eto čini se, lokalizovao ali nikad da se ugasi, samo tinja.
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 22, 2017 11:31 pm

Tryg je napisao/la:
sub jul 22, 2017 11:30 pm
Eisenbahner1921 je napisao/la:
Tryg je napisao/la:
sub jul 22, 2017 10:20 pm
Da vi svi samo znate gdje sam ja trenutno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Porodilište ili kafana pored porodilišta? :pivo:
To prvo brate moj, nece vani pa nece.


Sent from my iPhone using Tapatalk
A jebiga, izgledao da je gledao Želju kako se opire AIK-ovim napadima, ali samo prvo poluvrijeme :D
Neka ti je sretno, javi kad ugleda svjetlo dana!
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
psihopata
Postovi: 958
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sub jul 22, 2017 11:36 pm

vrbanjusa je napisao/la:
sub jul 22, 2017 11:01 pm
salemprolic je napisao/la:
psihopata je napisao/la:
sub jul 22, 2017 10:33 pm


za trenutnu slavkinu igru ono je bio real i melem za oci.
Vala porediti Adzema i Slavku je bas bezobrazno. Adzem uletio kad su svi digli ruke haman. Jedino pojacanje koje je dobio pred pocetak te sezone je Nedo Turkovic. Poslije jos dobio i Vareu. Gurnuo djecu, Bajica sa krila prebacio u spic. Cak je i sasvim solidno igrao s cim je raspolagao. Sarajevo koje ga je dobilo na Grbavici je vjerovatno najbolje iza rata sa Kodrom na klupi i svim onim galaktikosima koje su tad navukli. A i otkaz je dobio kao 2. ili 3. na polusezoni, bez velikog zaostatka. Pa opet bez rijeci vratio se u juniore i nastavio tamo sa trofejima i usavrsavanjem. A ovaj dosao i pticijeg mlijeka dobio. Svi oko njega titrali, udovoljavali mu, dobio na polusezoni sta je pozelio. Uslovi vrhunski. Samo daj igru i daj trofeje. I dobismo nista. A da ne govorim da niti jednog omladinca nismo vidjeli unazad godinu.
Adzem otkaz dobio nakon najgore igre ikad u istoriji Zelje.
A to o pticijem mlijeku je za crknuti od smjeha slika slika slika

Poslano sa mog U7 Plus koristeći Tapatalk
taj s tvog avatara ipak preferira tu najgoru igru ikad,barem je preferirao prosle sezone....ono adzemovo je rapsodija koliko god ga hrakali a branili slavku.
tajne misli violine: http://postimg.org/image/k6gp7mo01/
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 22, 2017 11:40 pm

Da murinjo dodje, dobio bi otkaz sa pojedinim igracima :)
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 22, 2017 11:48 pm

salemprolic je napisao/la:
sub jul 22, 2017 11:25 pm
Morzhy je napisao/la:
sub jul 22, 2017 11:19 pm
I jedan i drugi su se pokazali zaista. Onom Amar suflirao iz tunela te kao trener golmana...i na kraju ga nogirao i postavio Memića...sjajno. A hoonaj Sablja...e taj je znao okrenuti utakmicu hooonaj pravo...čim su ga napali nije više nikog hooonaj mogao hoonnnaaj dobiti. Da mi je samo znati otkad pratite Želju i zašto mislite da se razumijete u fudbal? Jedino što si Saleme upravu je da se bespotrebno diže pritisak, ostalo fula do fule.
Ma ne kazem ja da su Adzem i Edis strucnjaci. Tanki su oni itekako. Pokazali su to. Edis pogotovo sta me puta znao iznervirati svojim glupostima. Al opet s druge strane nije ni Slavko neka sreca. To ja pokusavam da kazem. I zbog cega ovoliko govorim za njega je to sto od Adzema i Edisa nisam nista ocekivao a od Slavke jesam. Kad je preuzeo tim bio sam ubijedjen da je to to. Zbog svega sto nam je on sam govorio. I obecao. Zbog toga mi je valjda razocarenje vece.
Znalo se da je on defanzivac strogi, ne znam šta se previše imalo za očekivati. Radnik pod njim imao maksimalno binarne rezultate, sve same nule i jedinice. E sad, požar koji je nastao za vrijeme Kostića nije nikako mogao biti ugašen osim binarnim rezultatima u negledljivim utakmicama, zato je Uprava posegnula za njim i dala mu platu "kol'ko zine". Postavljeni cilj je bio Evropa i pretpostavljam prolaz prvog pretkola. E sad, da bi igra bila gledljiva trebalo je čovjeku dovesti igrače koji se uklapaju u čovjekov sistem za malo više napadačku igru...svi znamo šta se već desilo i ko je doveden, a znamo da je možda on nekad Projića spomenuo kao možda neku četvrtu opciju za LB, kakvi Sinani, Zečevi i ku.rci palci. Nema se para za igrače koji trebaju čovjeku, čak je i on sam postao skup u brutu sada kad su im guzice spašene. Čak ova svlačionica koju @Eis spominje može biti instruisana s vrha, uopšte nije nemoguće. Da dodam, ne poznajem uopšte Slavku niti imam išta od njega, osim što sam svojim očima s tribine iz sedmice u sedmicu pratio proces nastanka pite od govana. Protiv Adžema i sličnih također nemam ništa, ali znam da su na radaru Uprave za ŠSŠ samo zato što su jeftini i ništa drugo.
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 22, 2017 11:51 pm

:klanjase2: :klanjase2: :klanjase2: :klanjase2: :klanjase2:
Šta se ovdje sve piše :klanjase2: :klanjase2: :klanjase2:
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 12:24 am

Kren'o sam da pišem kako Adzem, Mulalic i slicni trebaju bit' samo pomocnici, a ne treneri prvog tima, ali onda se sjetim price oko Edisa i njegovog rada Odi iza leđa.
Ne znam hocu l' ikad prezalit njegovu smjenu.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Avatar
igla
Postovi: 3644
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 12:28 am

Ja bih volio vidjeti dobrog psihologa u klubu. Kod nas postoji veliki pritisak (isti se ne ogleda samo kroz kritiku, pritisak je veliki i kad vidiš koliko ljudi te podržava i šta očekuje od tebe). Zato mi i pitari imamo fula među igračima i više nego što bi trebali, jednostavno neki su bili vrh prije Želje ili poslije, ali u Želji se izgubili.

Dosta je nezgodno danas naći igrača koji ima i znanje i zna izdržati pritisak. Obično nešto nedostaje. Oni koji imaju sve što treba ili neće ovdje ili koštaju, većinski ih nije lako dovesti. O tom pritisku su pričali i Tomić i Jamak. Mene niko ne može ubijediti da je Zrinjski bio jači igrački, jednostavno im je opuštenije jer mnogo manji pritisak imaju od prijeratnih navijača Veleža nego naši od nas.
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 12:29 am

Ja čitavo vrijem očekujem da neko napiše nešto opširnije o utakmice juniora i B-ekipe....neki info o tim na probi, ima li među njima desnog beka, da može Lendra srediti Siniši mjesto u rezervama B-ekipe Lensa.....kad ono prc...zar nije rečeno da je Slavko dobio podršku i to bi trebalo biti to...bar za sad...
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 149 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija