Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 22, 2017 3:47 pm

njega viđam na parkingu u gradu a mujagića gdje živim. sve pametnjakovići.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 22, 2017 3:49 pm

ChWilla je napisao/la:
sub jul 22, 2017 3:47 pm
njega viđam na parkingu u gradu a mujagića gdje živim. sve pametnjakovići.
Zatvori oci kad prolazis da ne oslijepis od sjaja zvijezda.
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Ivicahuljev
Postovi: 608
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 8:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 22, 2017 3:53 pm

ChWilla je napisao/la:
sub jul 22, 2017 3:47 pm
njega viđam na parkingu u gradu a mujagića gdje živim. sve pametnjakovići.
Nek hoda dok moze,kad sarne samo trening-kuca :placeodsmijeha: nije se igrati sa srnim vranama
 
Avatar
JUZNJAK
Postovi: 124
Pridružen/a: ned mar 26, 2017 5:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 22, 2017 4:01 pm

Odlican post napisan na orgu... Inace nikada ne kopiram nista sa orga I ovo je zaista prvi put jer se mora procitati...


Pljuvanje prelazi svaku granicu, mozete pisati da nije pljuvanje, ali kad se ne napise nista pozitivno, nego istice samo negativno, sta je ako nije pljuvanje ? Evo i ja cu istaci neke stvari koje mi ne odgovaraju, ali necu samo negativne nabrajati i kukat kako je sve odron. Ne moze bit da nista ne valja. Situacija je losa, ali ni priblizno koliko se kuka. Ne valjaju igraci, ne valja trener, ne valja uprava, pa valjali iko ?   Trazi pola foruma Vukotica, jel se otislo sa ponudom ? Daj Ordagica (za kojim se kuka u najmanju ruku ko da je Xavi), jel se i sa njim razgovaralo ? Sta su trebali otici kidnapovat ih, natjerat da potpisu za nas ? Opcenito se smijem zakleti da vise od pola pljuvaca nije ni gledalo Vukotica osim protiv nas i eventualno pitara, da su gledali vidjeli bi da Aleksic koji sa njim u paru igra nije nista losiji igrac, cak brzi. Da se razumijemo, u odnosu na mrtvog Bogicevica je napredak za 500%, i vidi se da ima zelju da dodje, ali dzaba sve kad nece da ga puste, mozda lose nasa uprava pregovara, trebali su ponudit 500 000 sigurno ne bi odbili. Kako god bolje da se gura Kemo, nego dovodi novi stoper. Nas najveci propust u ovom prelaznom je to sto nismo zaganjali desnog beka, u ovom slucaju to je Marin Galic iz Mladosti (sada vec Zrinjskog). Momak koji je dobar dio omladinske karijere proveo u nasem pogonu, odigirao pravo dobru proslu sezonu, a nama bi haos valjo umjesto Stevanovica, koji je po meni poluigrac. Ko je gledao Maribor - Zrinjski, mogao je vidjeti prodore kakve Stevanovic ne radi ni na treningu, kamo li na utakmici.

Sto se utakmice tice, mislim da nas je dobila ekipa slicna nasoj, sa daleko razvijenijim mentalitetom i razvijenijom disciplinom. I mi i oni imamo po jednog znalca (Zeba, Olson) i trenere koji igraju na sigurno, sa slicnom postavkom igre. Sto se tice postavke igre, po meni jedna od boljih Slavkinih utakmica. Ko je htio da vidi, mogao je vidjeti da smo pokusali zgusnuti sredinu i zatvoriti njihovu igru kroz nju, ako neko postavi snimak, vidi se da Zakaric i Zec ulaze u sredinu i pustaju krila uz aut liniju. Nadam se da je to Slavkina zamisao, ali ne mogu se oduzeti utisku da i Oda ima nesto sa tim. Drugi par rukava je to sto nam je u par navrata to jako lose islo, ali to vec nije do Slavke, nego do igraca koji jeftino ispadaju na svaki pokusaj duplog pasa. To sto smo primili oba gola iz prekida, valjda isto ima svoje. Prvi gol kombinovana greska glupog faula Zebe, loseg cuvanja Ugljese i ocajnog Vedranovog postavljanja. Kad sam vec kod Vedrana, davno smo zakljucili da je odlican linijski golman, ali strasno me nervira p.ickastost kod izlijetanja i jos vise uzasno izbijanje lopte. To su stvari koje se mogu nauciti i ne znam sta Elvis radi na treningu sa njim, ali brat nam je u 4 utakmice Evrope, u aut nabio bar 10 lopti, sto apsolutno nije malo. Vec sam jednom pisao da ne mislim da je tehnicki los u igri nogom, nego ima idiotski nacin izbijanja iz sve snage, gdje naravno nema toliku kontrolu nad izbijanjem. To se naravno da naucit na treningu, ali dzaba izgleda kad ga trener ne upucuje na to. Uz sve to izgleda da uvodi novu glupost od koje se osipam sa jednim igracem na stativi, sto nam se odbilo odma kod drugog gola. Brate 2 igraca na dvije stative ti cuvaju po metar gola, njemu ostaje odma manju povrsinu da brani, a taj dodatni igrac u polju nam nista ne znaci. Da je bio neko na drugoj vjerovatno bi izasao ranije na Goitoma, ali to normalno ne mozemo znati. Naravno drugi gol daleko vise ide na dusu opet Ugljesi jer opet njemu stoper bjezi, jos se on nesto izmice. Odbrana u igri, opcenito bez nekih vecih gresaka. Projic vrlo dobar za prvih 90 minuta, cak je dobio i neku njihovu nagradu za naseg najboljeg pojedinca. Neki su ga vec nakon 20 minuta iz prve utakmice proglasili promasajem, pa ako to nije pljuvanje, ne znam sta je. Mozda je vizionarstvo za kojim vape Milan i Inter gdje vizionari za 20 minuta prepoznaju da li neko zna igrati.  Ako konstantno igra ovako onda ima sve sto mu nema kolega na desnoj strani, a to je centarsut i skolovanost, odnosno kretnje. Merfi je odlicno napisao, dzaba sve kad nisu skolovani igraci. Sinisa mi je takav otkad je dosao, svaka cast na pozrtvovanosti, ali po meni ucinak nikakav, posebno ofanzivno. Ne pamtim kad je asistirao za gol (o zabijanju da ne pricam i to mu naravno nije zadaca) a Zeba mu je u prvoj utakmici u par navrata nacrtao lopte. Kvesa u sadasnjoj formi (invalid kako neki pisu  ) je televizor u boji za njega, tacno i na desnoj strani da igra. Vec sam pisao jednom o ovome, Kokotov gol protiv Ferenca na Kosevu je barem 30% Kvesin zbog sprinta i otvaranja prostora, gdje stoper konta da ce maestralni Amir njemu odigrat, sto je dovoljno da je maestro gurne Kokotu. To Sinisa nece znati za 500 godina, zato i nije neka pljacka ako ode dzaba za pola godine. Stoperi odlicni u obje tekme, iako smo imali srece sto su im tromi napadaci, jer ne vjerujem da je sindikalac naucio cudesno igrati za 2 mjeseca. Graovac, prestrasan, ne mogu da vjerujem da smo ovakvog igraca prevarili da dodje kod nas, osim greske protiv Zete, maestralno. Od postavljanja, skok igre, igre nogom, sve. Od Edisa i Harisa nismo imali ovakvog stopera. Posebno me impresioniralo u obje utakmice protiv AIK-a kad ponese loptu na njihovih 40 metara, to da sindikalac zna, ili barem isprati ga linijom kad krene gore, mi bi strasan pritisak mogli vrsiti na "bunker" ekipe. Zato mislim da je pravo rjesenje da Kemo nastavi igrati i nakon GOSKa, jer uz ovakvog stopera on samo moze napredovat, dok je za sindikalca vec kasno. O veznom redu nemam sta drugo reci osim da smo prespori. Lose se krecu sva trojica, a o trci da ne pricam. DENIS ZERIC MORA IGRATI, MORA!!! Za Sinana nemam moc kao gore spomenuti vizionari da zakljucim nakon 20 minuta igra, ali gledajuci ga u Mladosti prosle godine, dosta je brzi i vise trci od ovih nasih, pa sto ne probati odma sa njima dvojicom. Zec, nedorecen, puno trci ali ko da u vecini slucajeva ne zna sta ce sa loptom, ali prolazna ocjena. Zakaric, nakon dugo vremena krilo koje smije krenut 1 na 1, cak je i Miro znao nesto kruzit. Prestabilan na nogama, tesko ga oborit, a ni on ne pada bezveze, mogao bi biti nas glavni igrac ove sezone, mada Crnova ne mogu prezalit. Stevo, prolazna ocjena isto. Jezim se od price da je Lendric bio da bi prosli. Ako sam mogao pogadjati glavni komentar koji ce biti poslije ovog dvomeca, kvota 1.05 je bila na taj. Isti taj Lendric je znao nestajati u utakmicama gdje kontra ima ozbiljne stopere, pogledati utakmice u kojima smo izgubili titulu (Krupa, Sarajevo) pa se prisjetiti da li je dotakao loptu uopste u te dvije utakmice. Naravno nisam papak da kazem da je los napadac, nadavo se golova malim ekipama, a protiv takvih ekipa se uzimaju titule, ali degutantno mi je govorit da bi prosli sa njim, a pljuvat Stevu. Eto kao Lendric bi u raslje osutao onu kad je izbi brat sa linije, bi bi. Dobro je neko vec napisao, u toj situaciju niko od nasih se ne bi vratio na liniju i to dovoljno govorio o ekipama i disciplini u igri.

Sve u svemu, daleko nam je prece dovesti stopera (ako vec Kemo nece igrati, a volio bi da igra), desnog beka, i barem kreativca u vezni red, nego napadaca, a ovdje vecina vapi za napadacem. Odjednom i Krstanovic valja, isti tip napadaca ko Stevo, a nije valjao prije mjesec. Mi trebamo promijeniti totalno koncept igre u odnosu na igru sa Lendricem. Prvenstveno nam trebaju centarsutevi sa strane, a ne lopte u prostor, e sad ako ni Projic ne zna centrirati, onda imamo problem. Krpic je bio najbolji strijelac lige, jer su ga znali koristiti, imali su po bokovima Subica i Efendica koji su znali sve sto nasi bekovi ne znaju, a ne moze me niko ubjediti da je bolji igrac od Steve. Toliko od mene, neki osvrt uz pozitivne i negativne komentare, a pljuvacima ostaje nada da cemo kiksati u ponedjeljak, pa da se moze otvoreno pricati kako je sve najgore na svijetu.
Zadnja izmjena: JUZNJAK, dana/u sub jul 22, 2017 4:12 pm, ukupno mijenjano 2 puta.
Fb grupa Manijaci-USA/Canada
 
Avatar
Plavanacija
Postovi: 226
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 8:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 22, 2017 4:04 pm

Jako sam se dugo nervirao, i to je trajalo dok nisam dobio dijete. Istina je negdje izmedju crnog i bijelog. Kolektivno sport je kod nas na margini, nebitno da li je to fudbal, rukomet, kosarka ili sl.Za Zelju navijam od kad sam se rodio i realno mi smo uvijek bili radnicki klub, vjecita borba.... Vidim jako puno negativne energije koja je uslovljena stanjem u drustvu. Treba biti realan i objektivan. Kao prvo problem vidim u "Zakonu o sportu". Ja sam za privatizaciju klubova pod odredjenim uvjetima i garancijama. Ova sva prica sto neko ne ulozi novac i sl pada u vodu, jer postavlja se sljedece pitanje: "Sto bih ja davao novac da neko drugi se kiti mojim perjem?" Sad prelazim na drugu stranu, a to je jasna vizija kluba. 100% podrzavam izgradnju stadiona, i upravu u tom segmentu. Ali ona druga strana, sportska, je totalni promasaj. U zadnjoj sezoni ja nisam vidio kvalitetnu utakmicu koju smo odigrali izuzev protiv Zrinjskog u Mostaru i Slobode na Grbavici. Zeljina igra je kao rulet, gdje non stop ganjas crnu boju, a stalno izlazi crvena, a ti se nadas sad ce crna i tako to traje godinama. Vise mi toliko ide prica na zivce da smo najtrofejniji, najbolji, naj naj itd, jer mi ne mozemo nikoga nadigrati. Protiv AIK-a sam 99% bio siguran da cemo ispasti, jer oni su svemirski brod za nas. Ali utakmice protiv Slobode, Krupe, Sarajeva su me bas izbacile iz temelja, jos sebi nisam dosao. Zato bih volio da vidim sportski segment, ili da mi neko objasni u kojem pravcu cemo se dalje kretati? Dovodjenjem Adilovica, Kajkuta, i drugih +25 god je totalni promasaj. Sorry na duzem postu, morao sam iznjeti svoje misljenje.
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 22, 2017 4:05 pm

U Avazu piše zaradili mi dva miliona što nije tačno. Od onoga što znamo tačan iznos bi mogao biti 1.600.000. Ne znamo koliko smo zaradili od tv prava ali nije to više od 100.000. Sa druge strane imao si i troškove organizacije utakmica i putovanja od Evrope što bi sto tako moglo biti cca 100.000 ili više pa to opet dođe da je profit od Evrope i prodaje Lendrića 1.600.000 i to još nije na računima.
Prelazni rok:

Otišli Došli
Kerla<<<<<<<<<<<<<<<<<< Graovac
Stojanović<<<<<<<<<<<<<< Projić
Bekrić<<<<<<<<<<<<<<<<< Ramović
Lendrić >>>>>>>>>>>>>>>>Zec

Otišao je i Miro i tu smo slabiji. Zeca upoređujem sa Lendrom. Pisao sam već da su slični igrači. Male su razlike. Zec može igrati i na krilu i to milism da je bolji na lijevom krilu baš zato jer nema osjećaj za asist nego ima šut i prodoran je prema sredini. Ide na gol što je veoma različito od Mire. Možda nam to protiv bunkera bude više značilo. Kad igra napadača veoma je sličan Lendri. Da se nije Crnov povrijedio ja bi rekao da smo hladno jači nego na kraju sezone. Ovako smo tu negdje. Tu su još i Began i Zajmović. Od Zajmović očekujem da nam donese širinu u napadu zbog visine a nije ni spor. Očekujem da ga gurne Slavko. Began je tu zbog godišta. Kako to ne možete skontati. Više nije ni Veca ispod 21. POred ovih u drugom timu nama su mlađi samo Žera, Kemo i Began. Sa još dva ili tri ciljana pojačanja i kad se oporavi Crnov mi ćemo biti znatno jači. Protiv lošijih ekipa očekuje 4-1-4-1 fomaciju minimalno. Znači sad bi protiv GOŠK-a izveo bi standadnih pet nazad, Blagoje kao ovaj zadnji vezni, Zec lijevo, zakarić desno, Žera i Ramović ofanzivni vezni i Nikolić u napdau. Ako Ramović još nije spreman za 60-70 min onda Zeba od prve pa on ulazi. Znači nemojete baljezgati i pričati da smo slabiji. Isto takona fejsu vidim ovi seru ostali se pojačali. Niko se nije pojačao bolje nego što mu je otišlo sem nas. Čak je i Široki izgubio Pandžu I Zlomislića i ne mislim da su ovi novi bolji od njih. Sloboda i Krupa su jedini možda bare bare sa onima od kraja sezone. Pa i Radnik, ali sa ova nova tri pojačanja. Ali sve je to u par deka. To je sve malo lošiji nego na kaju sezone ili malo bolji. nama je prednost i što nema više toliko šupaka, a sve će zavisiti od forme trenutne, a ja sam pričao o individualnim kvalitetima igrača. Pojačao se jedino Borac, ali oni su došli iz druge lige, kao i GOŠK pa je logično da su jači.Mladost je tu negdje kao i prošle godine. Sad su iskusniji, ali sa manje potencijala. Vitez i Čelik su mnogo lošiji.

Očekujem da naši igrači igraju sa punomkoncentracijom i sa velikom željom kao što su igrali ove Evropske tekme. Na taj način i bez pojačanja smo u borbi za titulu ako svi ostanu na istom igračkom kadru kao sada. Ako se budu zajebavali, ne mogu nam ni pojačanja ta tri pomoći. Od sada kad vidim nekog da hoda po trenu jebet ću mu mater. Ne šutim više. Toliko sam iznerviran nakon one Bekrićeve priče da sam u stanju ući u teren i nokautirati nekog od igrača ako pokaže onako nepoštovanje i prema Slavki i prema bilo kome. Sretno nam. I molim vas malo realnije gledajte na tvari a ne sve zdravo za gotovo uzimati.
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 22, 2017 4:10 pm

Danas na poslu kad Refik Sabanadzovic...i sa kolegom u priču sa njim i govori da su mu naši nudili sve opcije u klubu al kaže nije još za to...i pitam ga za igrače i pohvalio je baš Zerica malog...kaže pravi igrač i baš dobar....
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 22, 2017 4:19 pm

Bojac iz Banja Luke dobio gen.sponzora - Nova banka. Pa dokle ce kamenjari iz javnih preduzeca dobijati bruku para a entitetlije generalnog sponzora i veliku lovu a mi jos uvijek biti na cekanju? Fuj!
 
11plavih'92
Prijatelj foruma
Postovi: 964
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 22, 2017 4:23 pm

Jaozinho22 je napisao/la:
sub jul 22, 2017 12:39 pm
Leon_Professional je napisao/la:
sub jul 22, 2017 12:17 pm
Neko vec napisa, ista stvar kao s Odom. Nista mu nije dovedeno, tj. jest 1 . Zanima me zasto je samo 4 kontaktirano, znaci 4 su odmah otpali, sta li je to trazio Slavkec iz svoje kartoteke?!
Treba ocekivati isti scenario kao i s Odom, samo Odi su dovedeni klocevi a Slavku nije dovoljno dovedeno.
Sad ko i dodje, valja ganjati formu, spremu i sta vec, jer ti slobodni igraci preko ljeta nisu nigdje trenirali. To je i najveci problem.

U svim klubovima ovim ozbiljnijim dovode se igraci i pored trenerovih zelja, oni igraci koji odgovaraju filozofiji.
Problem je sto kod nas taj ko dovodi pojma nema.
Nas je najveci problem sto nemamo sistema.
Primjer dovedes Ramovica a vec imas Zebu koji je standardan,Bekrica s velikom platom i Žeru koji mora dobit šansu.
Beka čekali do kraja prelaznog roka a napadača i veznjaka ni na mapi.
Ćelavi ako ima mu*a nek izađe u javnost i kaze to i to sam trazio i nisam dobio, inače je podjednako kriv za svaki eventualni neuspijeh kao i ovi što mu nisu doveli ono što je tražio.
Nije lijepo prepisivati sa pitarskog pdf-a na ss.ba
Mislim da su oni ovu boldiranu rečenicu zaštitili autorskim pravima. A ako je često koristis možeš postati pitar
5. - 7. Okt 1992.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 22, 2017 4:28 pm

:lol: :lol:
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 22, 2017 4:34 pm

Kakav crni kajkut radije dovesti vidovica iz metagheheheha
 
11plavih'92
Prijatelj foruma
Postovi: 964
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 22, 2017 4:35 pm

Amar927 je napisao/la:
sub jul 22, 2017 4:10 pm
Danas na poslu kad Refik Sabanadzovic...i sa kolegom u priču sa njim i govori da su mu naši nudili sve opcije u klubu al kaže nije još za to...i pitam ga za igrače i pohvalio je baš Zerica malog...kaže pravi igrač i baš dobar....
Trebao si ti reći Šabanu da laže ko pas
On se sam našima ponudio ali bio odheban jer Ćenan ucjenjuje našu Upravu slikama Misketa i Vukotića sa nakim maloljetnicama
5. - 7. Okt 1992.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 22, 2017 4:36 pm

Ne dovoditi nikoga, ispasti iz lige i sve iz pocetka.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 22, 2017 4:38 pm

storm_raider je napisao/la:
sub jul 22, 2017 1:37 pm
Polako ljudi, idemo od temelja. Ne letite.
Je.bi ga,ako je iko strpljiv mi smo.
Ali onda radimo pogresno to od temelja.
Da objasnim.
Zeljo je kad su ovi ljudi dosli licio na zapustenu kucu,na zapustenom imanju. Treba sve srusiti i krenuti od temelja.
Hajde,raskinuli su se talovi,otjerali lopovi. Hajmo reci porusilo se.
Kad se trebalo rascistiti,napraviti temelji,da se krene od temelja,mi smo u isto vrijeme kupovali skupe plocice,jakuzi i parket od oraha a sa temeljima nismo ni izasli iz zemlje.
Mislim da se trebalo malo pametnije raditi i polako,ali valjda je i to skola ljudima u klubu.
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 22, 2017 4:38 pm

Cuj sada Krstanovic dobar :placeodsmijeha:
Ne spominjite vise da nebi samoubiJo sebe ili onog ko ga priziv.
Nije cudo stl nema rezultata kada ne znate sta hocete :rofl:
Prvo ne polovnjacima, starohanima..... daj mlade. Sutra se predlmislite, daj sta das, moze i Sesar i Krstanovic a Adilovic top napadac :zid:
Uprava se pogubila udovoljavajuci vasim zeljama.

"Na insistiranje i prijeteci samokremiranjem gospodina SP, NFSBIH je sazvao za ponedeljk vandrednu sjednicu takmicarske i disciplinske komisije. Bice usvojen zahtjev SP da je Jadranko Bogicevic izuzet od sudijskih sankcija. Za njega nece vaziti crveni i zuti kartoni. Istl tako nece morati dostavljati ljekarska uvjerenja niti ici na ljekarske preglede. Igru ce moci napustiti kada gld hoce i isto tako se vratiti.
Zahtje d ga niko ne smije faulirati ili probati oduzeti loptu, zbog starosti i zdravstvenog stanja igraca, bice naknadno razmtran. Ovim potezom NFSBIH zeli promovirati geriatriju kao ravnopravnog partnera".
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 22, 2017 4:38 pm

11plavih'92 je napisao/la:
sub jul 22, 2017 4:23 pm
Jaozinho22 je napisao/la:
sub jul 22, 2017 12:39 pm
Leon_Professional je napisao/la:
sub jul 22, 2017 12:17 pm
Neko vec napisa, ista stvar kao s Odom. Nista mu nije dovedeno, tj. jest 1 . Zanima me zasto je samo 4 kontaktirano, znaci 4 su odmah otpali, sta li je to trazio Slavkec iz svoje kartoteke?!
Treba ocekivati isti scenario kao i s Odom, samo Odi su dovedeni klocevi a Slavku nije dovoljno dovedeno.
Sad ko i dodje, valja ganjati formu, spremu i sta vec, jer ti slobodni igraci preko ljeta nisu nigdje trenirali. To je i najveci problem.

U svim klubovima ovim ozbiljnijim dovode se igraci i pored trenerovih zelja, oni igraci koji odgovaraju filozofiji.
Problem je sto kod nas taj ko dovodi pojma nema.
Nas je najveci problem sto nemamo sistema.
Primjer dovedes Ramovica a vec imas Zebu koji je standardan,Bekrica s velikom platom i Žeru koji mora dobit šansu.
Beka čekali do kraja prelaznog roka a napadača i veznjaka ni na mapi.
Ćelavi ako ima mu*a nek izađe u javnost i kaze to i to sam trazio i nisam dobio, inače je podjednako kriv za svaki eventualni neuspijeh kao i ovi što mu nisu doveli ono što je tražio.
Nije lijepo prepisivati sa pitarskog pdf-a na ss.ba
Mislim da su oni ovu boldiranu rečenicu zaštitili autorskim pravima. A ako je često koristis možeš postati pitar
Ako si ti redovan član tog usranog pdf -a kao i ovaj sto ti se smije ispod tebe ne znači da smo svi. Uživajte zajedno s njima. ;)
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 22, 2017 4:42 pm

A realno, zvucis kao pitar :)
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 22, 2017 4:42 pm

Ja iskreno jedva cekam da vidim kako ce Sablja voditi Mladost.

A prva tekma nam donosi derbi Radnika i Krupe.
Da vidimo i Krupu kako izgleda, Radnik po meni ce bili losiji nego proslih sezona.

Duel nasih zelja Besirevic - Redzic . Serbcic - Vukotic.
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 22, 2017 4:43 pm

Dominic je napisao/la:
sub jul 22, 2017 4:19 pm
Bojac iz Banja Luke dobio gen.sponzora - Nova banka. Pa dokle ce kamenjari iz javnih preduzeca dobijati bruku para a entitetlije generalnog sponzora i veliku lovu a mi jos uvijek biti na cekanju? Fuj!
Glasali ste evo vam ga :rofl:
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 22, 2017 4:50 pm

Prenosi li ko Mladost, da vidim kako ginu :D
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 184 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija