Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

Reha1921
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 22, 2017 12:58 pm

Ma znam Storme al vala moze se naci mladji i bolji igrac sigurno dosta je staraca
SULJO KILER VELICANSTVENI KRPIC

ChWilla
Kontakt:

sub jul 22, 2017 1:00 pm

i ta priča o držanju konaca...on lafo brani trenera od nekoga. od koga? kojim dijelom ga brani od sebe? muka mi je od tih i takvih "dobrotvora".
gradi željo boli te *****

Hadzijalagic
Kontakt:

sub jul 22, 2017 1:04 pm

Ako ce Kajkut biti pojacanje onda komotno moze i Stevo odraditi sezonu.. Tu su negdje.. Jedino ako je bas povoljan i ako nece uticati na dovodjenje napadaca kakvog svi ocekujemo.. U tom slucaju bujrum..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..

Elegant
Kontakt:

sub jul 22, 2017 1:05 pm

Reha1921 je napisao/la:
sub jul 22, 2017 12:55 pm
Evo pise SC SPORT da bi nam trebao doci Kajkut ako mu propadne vani jaooooo Cenaneeeeeeeeeee dovedi jos i Darka Spalevica pa da okupimo penzionerski dom
Treba vratit Besliju iz penzije, fali nam bosnjaka. :rofl:
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

ChWilla
Kontakt:

sub jul 22, 2017 1:06 pm

recimo zrinjskom on bude presudan za osvajanje titule. ali nama ne bi bio, u to apsolutno ne sumnjam, bez ironije.

LARSSON
Kontakt:

sub jul 22, 2017 1:07 pm

Spoiler:
phpBB [video]

Isuse daj mi lavlje srce
da prezivim dane buduce

Sta je to u svakom zlu
stalno hoce da je tu u nama
da nam snagu, da nam moc
pa nas onda prevari i slama

Jer zivot je pas, uvek pokvari sve
uzme i da ono najlepse

Isuse daj mi lavlje srce
da prezivim dane buduce
lako ce hrabriji od mene
al' moja dusa ne znam kako ce

Ajde bre, daj ne lazi me
ajde bre, ma daj ne lazi me
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

Leon_Professional
Kontakt:

sub jul 22, 2017 1:08 pm

ChWilla je napisao/la:
sub jul 22, 2017 1:00 pm
i ta priča o držanju konaca...on lafo brani trenera od nekoga. od koga? kojim dijelom ga brani od sebe? muka mi je od tih i takvih "dobrotvora".
Zato sam i postavio pitanje, je li to rekao, jer to je njegova verzija a on vedri i oblaci.
Normalno da ce on sebe predstavljati finjakom.
Tu je uprava i Slavko najvise krivi, zato ako im presudi to, sekunde mi nece bit zao.

Bonuci kapiten , Zeba kapiten. Bonuciju noga, Zebi nije. :kafa:
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

Jaozinho22

sub jul 22, 2017 1:11 pm

Mogao bi se vala dovest i Enis Sadikovic, odličan zadnji vezni a slobodan. :kafa:
Potjeraj, Čenane !
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.

sergejevic

sub jul 22, 2017 1:11 pm

Ma bice to dobro. Sljedece sezone titula, mozda cak i dupla. Prva stepenica je Gosk, a kazu da put od hiljadu kilometara pocinje jednim korakom. Najvaznija utakmica sezone prekosutra.

pile87
Kontakt:

sub jul 22, 2017 1:13 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sub jul 22, 2017 12:17 pm
Neko vec napisa, ista stvar kao s Odom. Nista mu nije dovedeno, tj. jest 1 . Zanima me zasto je samo 4 kontaktirano, znaci 4 su odmah otpali, sta li je to trazio Slavkec iz svoje kartoteke?!
Treba ocekivati isti scenario kao i s Odom, samo Odi su dovedeni klocevi a Slavku nije dovoljno dovedeno.
Sad ko i dodje, valja ganjati formu, spremu i sta vec, jer ti slobodni igraci preko ljeta nisu nigdje trenirali. To je i najveci problem.

U svim klubovima ovim ozbiljnijim dovode se igraci i pored trenerovih zelja, oni igraci koji odgovaraju filozofiji.
Problem je sto kod nas taj ko dovodi pojma nema.
Zato sto je finasijski neizvodivo bilo da dovedes i malo nerealno. Mozda da smo Dinamo pa da izdvojimo par miliona na pojacanja.
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.

Kospicar
Kontakt:

sub jul 22, 2017 1:14 pm

Napise SCS i to mora znacit da je istina?
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim

ChWilla
Kontakt:

sub jul 22, 2017 1:15 pm

pet vrlo, vrlo različitih trenera kod nas "gubi" svlačionicu i ima problem s autoritetom. svima igrači iza leđa pričaju da ne znaju ništa o fudbalu (a oni kao znaju koji su u najboljim godinama kod nas u ligi). i uvijek je tu kolovođa koji "brani" tim i klub od "lošeg" trenera. eto on ne zna, ali ja ih držim da svejedno igraju. šatro. prekjuče aleksandar kosorić, juče samir bekrić a danas zajko zeba.

a ustvari, "brani" ga od sebe. jer je problem nastao tu gdje igrači misle da su veći i od trenera i od kluba. i "branjenje" završava, neminovno, smjenom trenera.

ako ne vidite obrazac, ja vam ne mogu pomoći...

Hadzijalagic
Kontakt:

sub jul 22, 2017 1:18 pm

Ne vide mnogi ili ne zele da vide zato se i vrtimo u krug neko vrijeme..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..

Leon_Professional
Kontakt:

sub jul 22, 2017 1:19 pm

pile87 je napisao/la:
sub jul 22, 2017 1:13 pm
Leon_Professional je napisao/la:
sub jul 22, 2017 12:17 pm
Neko vec napisa, ista stvar kao s Odom. Nista mu nije dovedeno, tj. jest 1 . Zanima me zasto je samo 4 kontaktirano, znaci 4 su odmah otpali, sta li je to trazio Slavkec iz svoje kartoteke?!
Treba ocekivati isti scenario kao i s Odom, samo Odi su dovedeni klocevi a Slavku nije dovoljno dovedeno.
Sad ko i dodje, valja ganjati formu, spremu i sta vec, jer ti slobodni igraci preko ljeta nisu nigdje trenirali. To je i najveci problem.

U svim klubovima ovim ozbiljnijim dovode se igraci i pored trenerovih zelja, oni igraci koji odgovaraju filozofiji.
Problem je sto kod nas taj ko dovodi pojma nema.
Zato sto je finasijski neizvodivo bilo da dovedes i malo nerealno. Mozda da smo Dinamo pa da izdvojimo par miliona na pojacanja.
:palacgore: :palacgore:
Sta li je to Slavko trazio :lol: :lol: :lol:

@ChWilla .. Bao majstore :klanjase2: :klanjase2: :klanjase2:

Nemaju muda i guraju pod tepih.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

ChWilla
Kontakt:

sub jul 22, 2017 1:20 pm

i ti igrači u kafanskim pričama više puta zaredom "pogode" do kad će "trajati" neki trener.

isto k'o intervjui kristijana golubovića, kad on priča o kriminalu kao da nema ništa sa tim... :D

gavran
Kontakt:

sub jul 22, 2017 1:21 pm

Elegant je napisao/la:
sub jul 22, 2017 1:05 pm
Reha1921 je napisao/la:
sub jul 22, 2017 12:55 pm
Evo pise SC SPORT da bi nam trebao doci Kajkut ako mu propadne vani jaooooo Cenaneeeeeeeeeee dovedi jos i Darka Spalevica pa da okupimo penzionerski dom
Treba vratit Besliju iz penzije, fali nam bosnjaka. :rofl:
vratite jocu fazliju
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69

BlwD
Prijatelj foruma
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

sub jul 22, 2017 1:22 pm

Jaozinho22 je napisao/la:Mogao bi se vala dovest i Enis Sadikovic, odličan zadnji vezni a slobodan. :kafa:
Potjeraj, Čenane !
Enis je u Bosni iz Visokog ja mislim slika

boccaccio
Počasni član i prijatelj foruma
Kontakt:

sub jul 22, 2017 1:25 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
sub jul 22, 2017 10:30 am
Ocekivali smo puno od ovog prelaznog roka.. Ocekivali smo da ce se konacno i tu napraviti iskorak, da ce se ciljano dovesti igraci koji ce biti u skladu sa ambicijama koje imamo.. Na kraju, ako uzmemo u obzir kako smo odradili prelazni rok, ispada da nam ambicije i nisu previsoke i nadam se da ce i uprava u skladu sa tim komunicirati sa nama ne bacajuci nam floskule tipa "Zelji je uvijek cilj titula" i sl.. Ono sto je cinjenica je da u novu sezonu ulazimo slabiji nego sto smo bili u prosloj.. Pretpostavljam da su razlozi finansijske prirode ali i tu ima malo nelogicnosti s obzirom da smo u zadnjih mjesec dana zaradili preko 1,5 miliona KM i oprostite mi sto sam ocekivao da ce se neka trecina tog novca usmjeriti na dovodjenje 2-3 kvalitetna igraca koja bi ovu nasu ekipu ucinila glavnim favoritom za titulu.. Svjesni smo sta znaci titula u ovoj sezoni i olako smo "odustali" od nje.. @Grbavica kaze "izgleda da samo fali bumova" a onda u nastavku kaze "treba nam napadac i stoper".. Ne treba nama 15 igraca vec 2-3 ali kvalitetna i dokazana.. Uz ove koje smo doveli i one koje smo imali bilo bi sasvim dovoljno da iskoracimo u odnosu na konkurenciju.. Po meni nam krila ne trebaju. Imamo Zakarica i Zeca a na klupi Stanica koji ih moze zamijeniti u slucaju nepredvidjenih situacija.. Treba nam napadac jer su Stevo i Djenis napadaci za ekipe koje ce se boriti za opstanak a nikako za ekipu koja bi bila medju favoritima za titulu.. Potreban nam je kvalitetan zadnji vezni, neko ko ce nasu sredinu uciniti kompaktnom i sigurnom jer takvog igraca nemamo a neophodan je svakoj ekipi.. Potreban nam je stoper jer uci sa sindikalcem kao nezamjenjivim u prvih 11 je katastrofa.. I to je to.. Ja mislim da nam nije trebalo puno i da se sa onom sumom novca koju sam gore pomenuo to moglo vise nego kvalitetno odraditi..

Bezveze smo se ovdje podijelili na one koji su za Slavku i one koji su protiv njega.. Neki govore da se od Slavke pravi kult licnosti, sto je u potpunosti netacno.. Ja sam Slavku kritikovao do momenta kada smo izgubili bodove u Krupi i na Kosevu.. Nije mi se svidjala njegova 100 puta prepricana prica, vise sam napamet znao sta ce reci.. Inace ne gotivim ljude koji pricaju hvalospjeve o sebi a Slavko ih je vala napricao kao malo ko u desetinama intervjua koje je dao kada je dosao u nas klub.. S druge strane, posle sramotnog gubitka titule, stao sam na Slavkinu stranu jer jednostavno nije u redu kriviti njega za ono sto su nam igraci priredili u te dvije utakmice.. Neki kazu da je trebao igrace motivisati za te tekme.. E ako im titula, premije i radost navijaca nisu bile dovoljan motiv onda ne znam sta im je trebalo.. Po meni su ispali nevidjene hinje i jadovi i po meni je sramota zbog toga optuzivati Slavku.. Samo zbog toga sam stao na Slavkinu stranu i jedino sto mu sada zamjeram je sto nije dao ostavku kada je vidio da uprava nema znanja i moci da mu obezbijedi ono sto svi vidimo da nam fali.. Da je karakter kakvim se predstavljao to bi vec danas uradio.. Nece mi biti zao Slavke ako dobije otkaz, bice mi zao nas jer cemo opet prolaziti ono sto smo vec prolazili zadnjih godina a slozicemo se da nam to ne treba..

Treca tema koja mene interesuje je osjetljiva i dvoumio sam se bil' je povlacio jer sam siguran da ce neko izletiti sa sarkazmom tipa "sve se rastalilo", "oprale se pare" i sl. Naime, interesuje me, bez ikakve lose misli, zasto su se troskovi za istok sa one prve projekcije od nekih 1,5 miliona haman uduplali.. Interesuje me jer je vjerovatno to povecanje troskova dijelom odgovorno zato sto slabiji ulazimo u novu sezonu u odnosu na proslu.. Interesuje me koliko nam je jos ostalo tog duga ako neko zna.. Nemojte ovim dovoditi u pitanje moju podrsku upravi jer ja sam se potrudio da je podrzim konkretnim potezima i time sam valjda pokazao da im vjerujem i da ih podrzavam..

Prozvan sam pljuvacem kada sam nekad rekao da je osnovna duznost uprave da obezbjedi resurse za funkcionisanje kluba u skladu sa ambicijama.. Hebiga tako je to svugdje u svijetu.. Znam da u upravi i oko nje ima ljudi sa pozamasnim ciframa na racunima i cudno mi je, mozda cu biti pogresno protumacen, zasto ti ljudi nisu spremni rizikovati vise i investirati i veci kapital koji posjeduju u brzi napredak kluba.. Ne mislim da daju pare klubu vec da investiraju i kvalitetnim radom i sistemom i zarade, sto da ne.. Ako se toliko pozitivno istice nas sistem i nacin rada onda ne vidim razlog da se tako nesto ne radi.. Znam da su ulozili velike pare i spasili nas, vjerovatno, propasti ali ne mogu se oteti utisku da se moze jos odlucnije i ozbiljnije ulagati u klub.. @Pile je pominjao taj metod, da neko iz uprave da lovu za xy igraca i da se ugradi u buduci transfer ili na neki drugi nacin obezbijedi povratak i zaradu od te investicije.. Znam da ima ljudi koji to mogu..

Nalaprdah ja svasta.. Vjerovatno sam bio i nepovezan al', eto, to su neke misli koje mi prolaze kroz glavu..
Hocu prvo da te pozdravim i da malo prokomentarisem oko par stvari.
Nije mi jasno zasto mislis da si na bilo koji nacin prozvan pljuvacem. Ja kad citam , pazljivo citam sve, manje se ukljucujem u zadnje vrijeme, jer ima toliko razlicitih misljenja oko svega, a svako ima svoju argumentaciju, da je to na kraju i jako zanimljivo. Pogodilo te je jako sto je nekoliko osoba tvoje postove procijenila onako kako je procijenila, i to je nesto sto se desava u raspravama, ti si jedan vrlo korektan lik cijelo vrijeme i svaka kritika koja je benigna i ne ide maliciozno , takve se masovno i odmah prepoznaju, je korisna i dobra za diskusiju. U zadnje vrijeme ,ja sam jako saglasan sa tvojim razmisljanjem, posebno u zadnjim danima, da ne bih imao sta da dodam na tvoje rijeci. I ne trebas se osjecati prozvanim nizasta, imas svoje misljenje, i potpuno pravo da ga izneses, jer ovo ovde za to i sluzi. Treba nam vise ljudi kao sto si ti. Ne trebas se uopste zanimati za to sto bilo ko reaguje ovako ili onako. Sve je ovo dobro za kvalitetan dijalog. Ne uzimaj nista licno ni od koga. Ja sam na starom forumu jedan period vazio za pljuvaca a da nikada ruznu rijec nisam napisao niti vrijedjao, no imao sam neku viziju kluba tada, kada ovo sve nije ni postojalo danas, a poklapala se sa danasnjim radom kluba. To je tada bilo nezamislivo. Pljuvac jedan kroz jedan. Nije mi to tesko padalo. Misljenja se na kraju iskristalisu i onda je jedino bitno da se zna da svako u svojoj kritici samo ne treba da bude zlurad i maliciozan kako bi pokazao da je on u pravu ,na ustrb svega onoga sto cini jedan klub. To su neke druge vizije , koje odaju neke druge interese. A Zeljo nije klub za kojeg ce biti vezani interesi, i takvi nikad nece dozivjeti pobjedu. Bez obzira koliko pokusavali. Samo nastavi tako i iskazuj svoje misljenje, jer se vidi da volis Zelju i da tvoje misljenje jeste ustremljeno na to kako da Zelji bude bolje.

Komentar na tvoj prvi dio posta je sljedeci. Svi znamo sta donosi titula ove godine u finansijskom smislu, i u smislu odigravanja zagarantovano veceg broja evropskih utakmica ,a to za nas i za nasu Grbavicu ima poseban znacaj i posebne finansijske dobitke. Osim toga, dosta je vremena proslo i sa navijacke strane, posebno emotivno je vazno da ove godine bude titula. Prosto se vremenski ne ostavlja vise prostora za neuspjeh u tom smislu. S te strane pritisak nikad nije bio veci. Da se titula desila prosle sezone, i nacin na koji smo je ispustili je i vise nego tuzan, ali danas bi vec imali potreban mir i mogli bi drugacije sagledavati situaciju.
Slazem se da se u velikoj vecini ocekivao neki prelazni rok koji bi namakao jake ambicije za ovo nesto sto se osjeti da moramo. Ja mislim da se u dobroj mjeri i pokusalo s tim. Pokusava se i dalje. No mnoge stvari diktiraju ove situacije. Od visokih zahtjeva, do budzetskih ogranicenja. Jako se povecao zahtjev igraca u odnosu na samo proslu godinu. I ne samo to, svi su oni zarobljeni, sto ugovorima, sto menadzerima, plus sto je odlazak vani primaran cilj svakog igraca. To je jednostavno tako. Neke igrace smo i doveli, vidjecemo za sta ce to biti dovoljno u odnosu na druge klubove koji imaju iste ambicije kao i mi. Nije to nigdje sreca, vidi se to na prvu. I ja sam misljenja , da nam na ovo sto sada imamo, zaista treba u svakoj liniji bar jos jedan kvalitetan igrac. Kvalitetan stoper, veznjak, napadac. Sasvim dovoljno da se isturimo kao vazan faktor u ambicijama za titulu. U biti, ono sto je zaradjeno u ovih mjesec dana je nesto sto nismo imali prosle godine u ovo doba, i to znacajno smeta ubrzanijem napretku. Da se isti ovakav scenario desio i prosle godine, bilo bi mnogo vise novca, ovako je bilo na moranje da se prodje jedno pretkolo jer bi usli u finansijski problem. Tako ja to vidim, tako mi je logicno. Ovaj novac koji je dobijen bice sasvim sigurno rasporedjen na zivot kluba u narednom periodu, troskovi su nam veliki, vracaju se dugovi, ima tribina koja je sagradjena i ima svoju cijenu, i sve ostalo sto je tekuce. Na to naravno idu i igraci, ali ne moze se racunati tu na neke velike ugovore. To je sasvim sigurno i bice tako dok god ne pocnemo kao klub raditi sa dobicima kao dobicima, a ne da se dobici usmjeravaju na proslost, sto je danas jos uvijek slucaj. Desava se stabilizacija, ali ona je uslovljena do tog momenta dok ne budemo samoodrzivi,danas jos uvijek zavisimo dosta od drugih faktora. Za neki ovaj nivo igraca, mi imamo lovu bez problema. Ovo je moje misljenje, ne znci da je tako, ali ne mislim da sam puno dalkeo od istine.

Drugi dio, koji je vezan za Slavku, ne mislim posebno komentarisati. Uvijek je trener na tapetu iz ovih ili onih razloga. Svojevremeno je cak i Amar bio razapinjan, mi smo svi vec malo i zaboravili kako je to islo i tada, ni danas se to nije promijenilo. Uvijek su ljudi za i protiv, neko nesto vidi pa brani, neko nesto ne vidi pa napada. I to je tako. Ima i vrijedjanja dosta, malicioznih komentara, a uvijek ih je i bilo. To ce tako biti i u buducnosti, ma ko da nam bude trener. Slavko je jos uvijek nas trener, do kada ce to biti, vidjecemo, rezultati ce odluciti o tome. To je bar jasno. Da li je on u stanju drzati svlacionicu u nekom redu, i biti igracima pedagog u pravom smislu te rijeci, diktiraju i druge stvari, a svakakve se price provlace. Opet, po meni ce i tu biti rezultat neko mjerilo. Stvar je procjene sta svaki navijac vidi, od igrackog kadra, od ljudi u klubu, od odabira trenera, i vec prije pocetka necega navijac ima viziju, sta bi i kako moglo da lici ova nasa ekipa u prvenstvu.

Sljedeca tvoja tema je tribina i iznosi koji se na kraju razlikuju od onih koji su procijenjeni. Procjena izgradnje same tribina je ublizu. Problem je sto uvijek moras racunati i na stvari koje se dese neocekivano. Dakle sama tribina kao tribina nije problem u kalkulaciji, ona je tu negdje sa procjenom. Ali se desi kliziste, koje se mora sanirati, i na koje se nije racunalo, plus sredjivanje okoline, pa ti to podigne cifru za pola miliona otprilike, ne znam cifre, ali to je tu negdje sto posto. To su situacije koje naprave odredjeni problem finansijske prirode, poveca troskove, a moraju se rijesiti bezuvjetno. Nemas izbora. I postoji dug prema izvodjacu, ja ne znam tacno koliki je dug, spominju se neke cifre, i to nije malo, ali se one redovno isplacuju u dogovorenim iznosima, tu nema problema , svaka nasa utakmica koju igramo na Grbavici, javno nas obavjestavaju putem zvanicne stranice da sav priliv sa istocne tribine ide u vracanje tog duga. Siguran sam da se taj dug znacajno i smanjio do sada, a nasa je pomoc u tome sto trebamo puniti i stadion i istocnu tribinu ,pa ce se tako zavrsena istocna tribina sama isplatiti, sto je zaista ogromna stvar, nismo ni svjesni toga. Kada se to zavrsi, bice oslobodjeni prilivi sa te tribina, pa ce biti vise love za nesto drugo. Ta tribina vec isplacuje korisne stvari za klub. Kada budu dostupni i poslovni prostori, to ce vec biti i prava lova na godisnjem nivou koja ce znacajno popraviti finansijsku situaciju kluba na godisnjem nivou, kroz sigurne prilive koje ce ovi prostori dati klubu. Puno ce tu biti lakse i to je jedan poslovan potez ljudi iz kluba, koji su pravi vizionari po tom pitanju, i nismo svjesni sta smo jos dobili , osim sto smo dobili jednu prelijepu tribinu odakle je bas dobro pogledati utakmicu.

A cetvrti dio ne bih komentarisao uopste. Osim tog dijela da je uprava duzna da obezbijedi resurse za funkcionisanje kluba u skladu sa ambicijama. To je nesto sto se sigurno pokusava i na cemu oni danonocno rade. Tribina je samo jedan prikaz toga, a svakako i veliki procenat povecanih sponzorskih ugovora, nastoje ljudi da obezbijede novac, ali su i troskovi veliki, jer trosimo na sve strane, gdje treba, to je jedna gomila para koja ne moze ici samo na igrace, kao sto je nekad bilo, danas su tu i poboljsani uslovi za rad koji kostaju, ulaze se u vise pravaca, porezi se placaju redovno, dugovi se vracaju, igraci imaju redovne i fine plate, kao i uposlenici. Puno je tu tekucih troskova i mimo samog fudbala. Ostalo ne bih komentarisao zaista. Ali rade ljudi punom parom. Mozda to i nije jos uvijek dovoljno da bi mi pogledali u ove nase igrace i bili potpuno zadovoljni, ali ovo je jedan masivan klub sa velikim zahtjevima koji se moraju namiriti, a sve se cini da se namiruje na vrijeme. Pa i ovaj projekat B tima, nije besplatan, tu se ulaze na dugorocno sto bi dalo rezultate, nekad kasnije. Sad koliko ce navijaci imati strpljenja za sve to, upitno je, jer nam titula bas treba. Mislim da je titula kljucna i ne mogu se dovoljno dobro izraziti da pokazem vaznost te potrebe za titulom u ovoj nadolazecoj sezoni. Bas mora biti titula. Sve ostalo je golemi neuspjeh.

Pozdravljam te.

Plava Porodica
Kontakt:

sub jul 22, 2017 1:25 pm

Mi ga samo pušimo i pušimo
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

ChWilla
Kontakt:

sub jul 22, 2017 1:27 pm

recimo ivan lendrić je srao, ali igrao. miro smatrao da mu nije u interesu da produži, nije produžio i šta ćeš. ali dok je bio tu igrao je kako treba. i jedan i drugi su melem na ranu spram ovih "branilaca", velikih vođa i kapitena...

Trenutno korisnika/ca: Brkoo, Dominic, Google [Bot], ublehas i 39 gostiju.

Prijava  •  Registracija