Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

SanMan
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 10:43 pm

kontranogama je napisao/la:
pet jul 21, 2017 10:09 pm
Istorijski nasa najveca kvaliteta je bio dobar vezni red. po meni nakih stopera imamo, ali vezni red treba totalno remontirati, i ovo mislim nikad nije bilo da nemamo centarfora od kojeg se moze nesto ocekivati. Znaci nakav napadac i ove mlade koji imaju kakav takav motor u guzici.
vezni red je sve, samo što mi naše opravdavamo "nema ni sa kim igrati" a on je dobar
pod hitno prije svih Blagojvić i Zeba da probaju klupu, a ovi koji bi igrali (Ramović, Žera, Šaban, pa i Dino i još nake djece) bi morali dati 200% jer znaju ko je na klupi.
Zeba i Blagojvić, o Uglješi da ne govorimo (njega bk za sve) svaki put kad se zamjene samo što ne pljunu trenera

pile87
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 10:45 pm

SanMan je napisao/la:
Istorijski nasa najveca kvaliteta je bio dobar vezni red. po meni nakih stopera imamo, ali vezni red treba totalno remontirati, i ovo mislim nikad nije bilo da nemamo centarfora od kojeg se moze nesto ocekivati. Znaci nakav napadac i ove mlade koji imaju kakav takav motor u guzici.
vezni red je sve, samo što mi naše opravdavamo "nema ni sa kim igrati" a on je dobar
pod hitno prije svih Blagojvić i Zeba da probaju klupu, a ovi koji bi igrali (Ramović, Žera, Šaban, pa i Dino i još nake djece) bi morali dati 200% jer znaju ko je na klupi.
Zeba i Blagojvić, o Uglješi da ne govorimo (njega bk za sve) svaki put kad se zamjene samo što ne pljunu trenera
Daj pun bager djece uzrasta do *18 godina.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk

Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.

vrbanjusa
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 10:59 pm

pile87 je napisao/la:
SanMan je napisao/la:

Slobodno reci, daj kadete da izginemo slika

Poslano sa mog U7 Plus koristeći Tapatalk

21 10 4

Petrović Slavko

djoxxx1921
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

pile87 je napisao/la:
pet jul 21, 2017 10:45 pm
SanMan je napisao/la:

:rofl: :rofl:

Okolele
Kontakt:

pet jul 21, 2017 11:00 pm

Prelazni rok ce se produziti jos sat vremena nakon 00:00 kako bi mogli zavrsiti sve planirane transfere..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.

HajrA
Kontakt:

pet jul 21, 2017 11:02 pm

Nekad se na ovom forumu mpglo procitati lijepih stvari i saznati dosta korisnih informacija. Na zalost u zadnje vrijeme ovdje se pisu totalne nebuloze, lupeta se i izmislja. Diskusije su na nivou djeteta od 6 godin. Glavni likovi su mediokriteti tipa Model1946 i sl. Predpostavljam da ce i ovaj post biti obrisan, jer ovdje se moze srati samo po onim koji nisu u mogucnosti da odgovore. Kad neko kritikuje lobotomce sa foruma e to nije dozvoljeno. Budite pozdravljeni i nastavite da se .......
TM87

SanMan
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 11:12 pm

vrbanjusa je napisao/la:
pile87 je napisao/la:
SanMan je napisao/la: vezni red je sve, samo što mi naše opravdavamo "nema ni sa kim igrati" a on je dobar

Slobodno reci, daj kadete da izginemo slika

Poslano sa mog U7 Plus koristeći Tapatalk
Ne kontam, Ramović 24g i 9mj, Žerić 19g i 4mj, Šaban 18g i 2mj, Dino 21g i 6mj, Kemo 20g i 3mj
gdje vi tu vidite djecu i kadete i kad ih mislite ubaciti u igru

Jaozinho22

pet jul 21, 2017 11:14 pm

:lol:
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.

rodrigo87
Kontakt:

pet jul 21, 2017 11:14 pm

Bolje da si mu sve po spisku opsovao nego taj broj sto si mu napisao...
Manijaci, Željo, Bog i čaršija ! :zeljeznicar1:

BlwD
Prijatelj foruma
Kontakt:

pet jul 21, 2017 11:16 pm

Auuu ovo je bio nizak udarac :rofl1:

Model1964

pet jul 21, 2017 11:18 pm

Nije problem broj
Prelistaj njegove postove pa ako nađeš sta pametno spucaj me volejOm u vugla
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎

Jaozinho22

pet jul 21, 2017 11:30 pm

Samo ciljana pojačanja dovodimo koja imaju Željin DNK. :kafa:
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.

Tryg
Kontakt:

pet jul 21, 2017 11:33 pm

Sta je ba slovencek vidis da je Hajra, moZda nije ON?

Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!

Rambo_Amadeus
Kontakt:

pet jul 21, 2017 11:37 pm

Minjore je napisao/la:
pet jul 21, 2017 10:39 pm
Bijedo ljudska i sljamovi od novinara evo ucite od kolega kako se pravi izvjestaj o fudbalu..
http://www.index.hr/mobile/clanak.aspx? ... &id=983933
Ne znam je l' neko objavljivao ali bio je i na hehe danas clanak koji se vezao malo na Amara i njegove "filozofije".
A za sam clanak, samo uporedis Branco-ve reference sa Cenanom i sve ti bude jasno.
http://www.nogometplus.net/index.php/na ... a-hajduka/
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"

Morzhy
Kontakt:

pet jul 21, 2017 11:45 pm

Almir je napisao/la:
Nemam volje iscitati sve postove poslije utakmice ali treba razumjeti raju sto negoduje, ipak treba vremena da se navikne na ispadanje u drugom pretkolu poslije silnih uspjeha u evropi tokom zadnje decenije dok se sav novac usmjeravao na prvi tim a ovi nasli i da grade nesto, kao da ce nam stadion i pomocni objekti pomoci da napravimo neki iskorak..
A meni se čini da su uporedo s gradnjom stadiona najavljivane titule, duple krune, najhrabriji čak i grupne faze euro takmičenja...pojedinci su se već samoproglasili prvacima i čestitali titulu u svlačionici u Krupi prigodnim natpisima iznad dresova. Eeee kad se desio fijasko na svim poljima, onda se trpa u usta ovih stotinjak forumaša da olajavaju gradnju stadiona. Meni je to spinovanje tako smiješno zaista. Gradite ljudi, želimo da gradite, čak i sami učestvujemo u gradnji u skladu s mogućnostima, samo nas nemojte zajebavati putem društvenih mreža tako vam Boga. Ne najavljujte ništa osim onog što vam dobro ide, a to fudbalska igra sigurno i dokazano nije. Vraćate dugove, plaćaju se porezi i doprinosi, ne stvara se novi dug (valjda ne stvara, ne znam koliko sam siguran u to) i na tome smo svi zahvalni...samo ne najavljujte ništa što se tiče zelenog terena jer pojma nemate o tome. I prestanite optuživati trenere za vlastito neznanje, suočite se s činjenicom da ne znate dovesti igrača, podvrgnuti ga testu psihofizičkih sposobnosti i sklopiti tim od nekolicine takvih s kojim će trener moći normalno raditi pa da mu svi onda možemo "presuditi" je li kriv, ili nije...njegovu "službenu dužnost" za rezultate koristeći ekipu koju ste vi sklepali po vlastitom nahođenju, ili nahođenju prethodno otjeranih trenera okačite mačku o rep.

Model1964

pet jul 21, 2017 11:47 pm

Tryg je napisao/la:
pet jul 21, 2017 11:33 pm
Sta je ba slovencek vidis da je Hajra, moZda nije ON? slika

Sent from my iPhone using Tapatalk
Sta god da je :psujem:
ONO :roll: nema pravo da govori o mediokritetima ako prvo sebe ne spomene. :rofl:
ONO je prvo donjelo maestralnu misao, glupost kojoj se smije cijeli forum :placeodsmijeha:

HajrA

sri feb 01, 2017 10:44 am
Meni ovaj istok nekako dosta nizi od sjevera ?
TM87
viewtopic.php?f=51&t=203&p=152650#p152650
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎

Kospicar
Kontakt:

sub jul 22, 2017 12:00 am

Tik tak
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim

InvictuS
Kontakt:

sub jul 22, 2017 12:02 am

Nisam uopšte pisao nakon AiK-a, nekako mi nije imalo smisla...
Moju ljubav prema Želji i onaj jedinstveni osjećaj pripadnosti plavoj porodici neće i ne može ništa promijeniti, ni rezultat, ni igrači, ni uprava, ni novinari...
ali to ne znači da trebam biti nerealan i očekivati "čuda" od Slavka i igrača, jer:
- mi smo igrali mnogo puta bolji fudbal 1998. godine i Newcastl-a, nego sada a fudbal je toliko napredovao na svim poljima
-mi nismo KUPILI nijednog igrača zadnjih deset godina (ako i jesmo, ali i to odmah nakon rata) a toliko se novca okreće u fudbalu danas
-nama i dan danas dobrim dijelom funkcionisanje kluba ovisi o parama od Europe ili od postotaka Dzeke, Baje, Amira...

U tim okolnostima, uopšte ne očekujem niti lepršavu igru, poteze, rezultate u Europi (jednom se desi Ferencvaroš, ne može svaki put tako, pa se mi samo orijentišemo prema tome),
očekujem maksimalnu borbu na terenu (koliko znaju i umiju) i to je to uglavnom...nažalost
Zadnja izmjena: InvictuS, dana/u sub jul 22, 2017 12:04 am, ukupno mijenjano 1 put.
Ako je pojeo, onda je muško, ako je pojela, onda je žensko.

Blueworld21
Kontakt:

sub jul 22, 2017 12:03 am

Meni se cini da glavni problem ovog ljeta jeste nestašica boomova i nadrkavanje te odlazak 20 igrača i dolazak novih 20 igrača. Po meni prvi prelazni rok koji je odradjen kako valja, nadam se da ce upasti još dva tri igrača na deficitarnim pozicijama. Obzirom da svi želimo da naši mladi počnu igrati to sigurno neće nikad moći ako opet dovedemo još deset za klupe. Ovako imat ćemo 11 sigurnih za prvi tim tri ok igrača za rotacije i ostalo djecu koju moramo početi uvoditi u igru i oslanjati se na nju. Meni je jedino upitan stručni štab. Ali eto hajde počinje nova sezona nema vise zaostatka nikakvog svi počinjemo od nule pa da vidimo koliko ce stručni štab znati svoj posao. Trenutno mi jesmo ostali bez dva bitna igrača ali kada pogledam konkurenciju najmanje smo mijenjali i ovo sto smo doveli je na nekim pozicijama veliki skok. Tako da mi nisu jasni ovi komentari preko noći da nam je roster nikad lošiji i da je odjednom uprava losa, i to bas od pojedinih forumasa koji su svaki potez uprave pa čak i onda kada su evidentno bili pogrešni opravdavali. Ja sam uvijek imao samo jedan interes a to je da Željo pobjedi!

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

shzna
Kontakt:

sub jul 22, 2017 12:04 am

Joj kako ih braca satrase.
1987

Trenutno korisnika/ca: billybih, Brkoo i 42 gosta.

Prijava  •  Registracija