Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 1:24 am

Yebo igrače, dovedite Jogeta, nudi nam se više nego Vukotic. Svaka slika gdje su navijači tu joge komentariše :D
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 1:42 am

Odrijesiti kesu ili nam je glabana vec na polusezoni i ponovni remont a zatim i opravdavanja neuigranoscu.

Ne reagujes adekvatno nakon sto odu najbolji i drugi najbolji igrac lige, niti ih pokusas nadomjestiti kvalitetno i ocekujes prolazak.. A mogli smo proci, da su se na vakat shvatile neke stvari.
Nikolic vise ni za rezerve nije.

MANIJACI !
Ugasite scenu, nisu ih ostali dostojni sekunde jedne. Braca ciste po ulici, pabu, ispred stadiona a pomalo i na stadionu..
 
Avatar
salle86
Postovi: 5132
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 1:47 am

Jeb.o te tek sad gledam, Johanson 37, Išizaki 35
kod nas sa toliko godina ne mogu hodati a ne igrati

ZA GOŠK: Kemo umjesto Jadranka, Sinan umjesto Zebe, Žerić umjesto Uglješe i Zec u napad a krilo izmisliti, ili napadača izmisliti a on nek igra krilo. Sve drugo je opet presipanje iz šupljeg u prazno.

EDIT:u krajnjoj nuždi Sinan "lažni napadač" a iza Zec, Zeba, Zakarić, Žerić, Jovan :)
Zadnja izmjena: salle86, dana/u pet jul 21, 2017 2:01 am, ukupno mijenjano 2 puta.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 1:56 am

u ponedjeljak treće pretkolo lige evrope, protivnik GOŠK. bujrum dijasporo, fotografi, furači, psovači, selektori, stručnjaci, bujrum svima, makar da bude 7-8 milja. :kafa:
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 1:57 am

salle86 je napisao/la:
pet jul 21, 2017 1:47 am
Jeb.o te tek sad gledam, Johanson 37, Išizaki 35
kod nas sa toliko godina ne mogu hodati a ne igrati
Ma mogu i kod nas. Evo ti primjer Wagnera, i ove sezone ce zabiti neke vazne golove za Siroki bez obzira sto ima 39 godina.Godinama ga salju u penziju a on kao vino, sve bolji i bolji. Zdrava ishrana, jaka volja i zelja za fudbalom, mentalitet pobjednika, profesionalizam itd. Imas i druge primjere nekih nasih igraca koji su mislili da se moze u ovoj ligi raditi sve ono suprotno sto sam nabrojao za Wagnera i uprkos tome biti prevaga u ligi, ti igraci su strasno pogrijesili..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 2:00 am

A lijepe noci ua popit majko
Željezničar ante portas !
 
Edis Mulalic 1921
Postovi: 550
Pridružen/a: sub jun 24, 2017 12:40 am
Lokacija: South Side
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 2:31 am

Ostaje zal jer je falilo srece i koncentracije, ali idemo dalje barem za evropu svoj cilj smo ispunili i plus prodaja Lendrica. Realno to je ono sto je svako od nas prizeljkivao i objektivno domet nas i iigraca strucnog staba. Sad se fokusirat na ligu, dovesti napadaca i stopera, ali po mogucnosti da su bolji od sindikalca i Nikolica, ako su tu negdje onda bolje ovu dvojicu gledat. Molim te Slavko daj sansu barem Zericu jer stvarno nista ti ne zamjeram osim toga. Ne moze on objasniti igracu da u utakmici za titulu i ligu prvaka treba napraviti faul i dobiti karton, ali ako nastavi s forsiranjem starohana, a mi i dalje budemo gledali dosadnog i neuvjerljivog Zelju onda fajront.
Bio sam skeptican za Projica, ali veceras moze dobiti prolaznu ocjenu.
Modus vivendi !
 
Avatar
chile
Postovi: 1375
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 2:53 am

Mene samo fascinira kako vi u svemu nadjete opravdanje...Ekipa nam je inpotentnija od cice u 70 tim godinama.
Doduse europa k'o eropa standardno necemu se nadas ali brzo se vratis u nasu zabokrecinu.
Srbijanca neki fale ko da je sam Carlos obukao nas dres a realno nista posebno ne odigra i tek prestoji da se pokaze i dokaze.
Primili smo standardne nase naivne golove ala francuske sobarice. I kaze Slavko pokazao muda uvodjenjem drugog spica jok eto igrace bunker kad ganjas gol i imas negativan rezultat, pri tome ti isto ili ostalo 1-0 ili primio drugi. Ako su to muda onda ga yebaji. Prvo poluvrijeme je onako solidno odigrano u drugom bi izdvojio nas drugi najbolji momenat u sve 4 utakmice tj onaj sut u zadnjoj minuti. Ne vidjeh ko je raspalio sa 30m ali me obradovalo kad sam vidio. Najbolji momenat je Zakaricev gol Zeti ono je remek djelo.
I na kraju nek nam je bog u pomoci i dobro snadbjevene apoteke ako u veoma kratkom roku ne dovedemo bar 2 vezna i napadaca. Slavko da ima gram muda gurnuo bi Sabana i Zeru u igru ovako jbg. Ostaju nam medikamenti da ublaze sve to.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23656
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 5:39 am

salle86 je napisao/la:
pet jul 21, 2017 1:47 am
Jeb.o te tek sad gledam, Johanson 37, Išizaki 35
kod nas sa toliko godina ne mogu hodati a ne igrati
E moj druze.. sportski zivot.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23656
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 5:45 am

Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 6:05 am

Jel' ono Zakarić na kraju prečku zvizno :D

Za koga danas, posljednji dan, ne plaćamo obeštećenja?! :kafa:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 6:19 am

Plava Porodica je napisao/la:
pet jul 21, 2017 6:05 am
Jel' ono Zakarić na kraju prečku zvizno :D

Za koga danas, posljednji dan, ne plaćamo obeštećenja?! :kafa:
Danas dolazi 5 igrača, svaka dva sata novi igrač, kad se furamo na Milan da se baš furamo :D
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 7:21 am

LARS1921 je napisao/la:
pet jul 21, 2017 6:19 am
Plava Porodica je napisao/la:
pet jul 21, 2017 6:05 am
Jel' ono Zakarić na kraju prečku zvizno :D

Za koga danas, posljednji dan, ne plaćamo obeštećenja?! :kafa:
Danas dolazi 5 igrača, svaka dva sata novi igrač, kad se furamo na Milan da se baš furamo :D
Danas će Ipe da popizdi , valja sve to nakuckat za zvanične :D
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
teatrale36
Postovi: 1144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 8:13 am

vrbanjusa je napisao/la:
pet jul 21, 2017 12:06 am
Koliko su neki sami sebi kontradiktorni ne mozes vjerovati. Kaze Slavko nema muda a ubacuje 2 spica na 0:1...druga je prica koji su to spicevi. Kazu ne znamo kontru istrcati, opet Slavko kriv, pa ne trci Slavko kontru...kako smjesnih likova ovdje, strasno.

Poslano sa mog U7 Plus koristeći Tapatalk
Smijesan nam je trener i igracki kadar a ne ovi ljudi sa foruma koji vole Želju 100 puta vise nego taj trener i igraci.
 
Avatar
mula
Postovi: 933
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 8:15 am

Mislim da je bezveze tjerati neku negativu nakon ispadanja od AIK-a. Jednostavno ljudi su nas zasluzeno prošli i nemam neku namjeru tražiti neke krivce. Sve je to u 5 deka što bi rekao naš narod. Nije ovo vrijeme da mi tražimo krivce zbog ovog poraza, jer realno sa trenutnim stanjem u našem fudbalu, igračkim kadrom i ekipi pa Bgm i trenerom ne možemo očekivati neki iskorak. Pod iskorakom smatram da budemo dovoljno jak tim kao npr.Rijeka pa da imamo izgledne šanse za play-off ili grupnu fazu, eh tek tad onda dizati neku priču i tražiti krivce zbog ispadanja. Sa ovakim timom kakvim imamo moramo ući u okvire koji nama pripadaju, moramo još dosta govana pojesti tu gdje jesmo, moramo još rizika velikog napraviti da bi jednog dana došli u poziciju da razmišljamo o nečemu više. Meni je realno sasvim svejedno i da smo prosli AIK-a i da nismo, jer znam da bi nam se sudbina ponovila, ispali bi 100%sljedće kolo, a kiksali bi u prvenstvu kao i svaki put i onda bi morali stizati bodovni zaostatak.
Ovako znam šta nam je prioritet i toga se čvrsto držati (liga i kup), a svaki izlet u Evropi je dobrodošao, uzmu se neke pare, napuni se stadion, puca te euforija neki mjesec dana, buđenje iz sna i vracanje u stvarnost (gošk,mladost,krupa,vitez....)
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.
 
Avatar
south side
Postovi: 479
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 1:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 8:31 am

Napadač nam je prioritet. sinoć sam primjetio da smo puno brze počeli igrati kako je usao Ramovic.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.Ivica Osim
 
Avatar
vrbanjusa
Postovi: 1658
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 8:35 am

teatrale36 je napisao/la:
pet jul 21, 2017 8:13 am
vrbanjusa je napisao/la:
pet jul 21, 2017 12:06 am
Koliko su neki sami sebi kontradiktorni ne mozes vjerovati. Kaze Slavko nema muda a ubacuje 2 spica na 0:1...druga je prica koji su to spicevi. Kazu ne znamo kontru istrcati, opet Slavko kriv, pa ne trci Slavko kontru...kako smjesnih likova ovdje, strasno.

Poslano sa mog U7 Plus koristeći Tapatalk
Smijesan nam je trener i igracki kadar a ne ovi ljudi sa foruma koji vole Želju 100 puta vise nego taj trener i igraci.
Ti si smješan sa svojim konstantnim pljuckanjem.
21 10 4

Petrović Slavko
 
kontranogama
Postovi: 1000
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 8:42 am

Kako stvari stoje mi ne mozemo skuckati pravu ekipu dovodjenjem pojacanja iz raznoraznih razloga. OK. Stavi brate petoro djece pa pravi tim za narednu godinu. Ako to ne moze Slavko moze Oda, pa sta. po meni treba ili, ili. Jel nam treba opet ista sezona, dosli do potoka al se ne napismo. Yebo vise i to. Nake zesce promjene su definitivno potrebne.
I sam sam bio pao pod uticaj misljenja trebaju nam iskusni igraci da se mladi uz njih uce. Sta da nauce od ovih sto su tu? Podmetanja i foliranja i izjave kako se klub voli. Ma daj balavurdiju pa kud puklo da puklo.
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...
 
Avatar
vrbanjusa
Postovi: 1658
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 8:48 am

Kad svi već tražite krivca za ispadanje od AIK-a koji je realno bolja ekipa od nas što ne pomenete i da se štedi na svemu. Štedi se na igračima, premijama, platama, kadru. Što se ne pomene da je Projić došao za duplo manje pare nego je imao u Kruševcu i da ga je Petrović premuntao da pristane na te uslove. Što se ne pomene da se štedi na pojačanjima a delegacija ode u Švedsku da im guzica vidi puta (ako su sami platili put izvinjavam im se). Što se ne potencira kako smo lošija ekipa od prošlogodišnje minimalno za 2 najbolja igrača lige (na svojim pozicijama). Što se ne potencira da je klupa tanka ko bašlija sa 5 juniora na istoj.
Ali je zato Slavko kriv paćenicima kojima žena kući sve brani pa se istresaju na čovjeku. Nisam u ovim 25 godina aktivnog praćenja Želje vidio da je neki trener više bio pljuvan, ismijavan, opstruiran a da je napravio pitu od govana, što Petrović realno jeste.
Svi slavimo Zubandan a pitari nas taj dan razvalili, ko se sjeća više toga? Niko. Kažu bili bolji u polju, pa ako ste bolji u polju idite se baviti zemljoradnjom. Rezultati se pišu a samo splet nesretnih okolnosti nas je doveo da nismo titulu osvojili i da smo zaostali samo 1 bod. Splet nesretnih okolnosti i malo bolikurca kod igrača. Koja je pozadina svega toga nikad se neće saznati. Ali bitno je da je Petrović kriv, što ne napadne a špicevi mu Nikolić i Beganović. Vezni red psihički nestabilni igrači i dizelaši Blagojević i Radinović. Glavna izmjena Stanić (uz dužno poštovanje prema dečku) i Marković. Čovjek igra sa onim što ima i najbolje što zna, a to što neki neće da skontaju jer misle da znaju sve o fudbalu (a nisu mačku sa praga šutnuli a ne loptu) je njihov problem.
Poenta priče je, koliko uložiš toliko će se vrattiti. Mi nismo uložili ništa.

P.S. Očekujem sad priču iz slačionice kako je Petrović zakuhao na poluvremenu, prebio nekog, opsovao mrtve nekom itd...također očekujem da ga okrive i za neulazak BIH u Transportnu zajednicu

P.P.S. Naklatili se čovjeku na kosti ko da je ratni zločinac a došao da vadi vruće kestenje iz vatre. Da pokriva tuđi nerad. Gdje su spasioci, što se na pojave i stave ego ispred razlika i pomognu famoznom sportskom segmentu. Gdje je ta ljubav kojom se busaju u prsa. Gdje su te legende da sjednu sa Ćenanom i objasne mu malo kako se radi posao, sjednu sa Slavkom i pomognu mu...nema ih, sjede negdje i naprđuju dok neki muda izvališe...
Zadnja izmjena: vrbanjusa, dana/u pet jul 21, 2017 9:02 am, ukupno mijenjano 3 puta.
21 10 4

Petrović Slavko
 
Avatar
Ch.Willa1986
Postovi: 524
Pridružen/a: uto jan 17, 2017 9:00 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 8:49 am

Nisam nezadovoljan, nit sam razocaran. Poraz ocekivan, mislio sam da cemo 1 razlike zijaniti, ali nije ni ovo strasno.
Jednostavno ovo je nas maksimum sa ovim igrackim kadrom. Fali nam osnovnog fudbalskog znanja, discipline, koncentracije i iskustva kad su ovakve utakmice u pitanju. AIK je bio bolja ekipa, konkretnija, nije nam prvi put da nas evropske ekipe kaznjavaju za greske i manjak koncentracije.
Slavki nemam sta prigovoriti. Kao sto sam vec napisao, ograniceni smo igracki.
I dalje mi nije jasno kako Dzenis sa ovakvom fizickom spremom moze igrati prije Zajmovica?? Decko dao gol protiv Ferenca i sad ga treba do penzije trpiti? Hvala lijepo momak, ali ti nemas vise sta traziti u ozbiljnoj ekipi.

Igrace i njihovu partiju necu pojedinacno komentarisati, strucni stab ima oci i sigurno vidi ono sto i mi pa i bolje od nas. Nesto drugo je u pitanju pa se ne smiju napraviti neki rezovi ocigledno. Ima li iko da postroji ovih par nadmenih "igracina"?
Dosta nas je vec pisalo o tome i svi se uglavnom slazemo da do zime iz ove ekipe treba otici bar 5 igraca.

@Model - svaka ti cast za post, potrefio si u sredinu.

Nadam se da cemo protiv Goska gledati neke promjene u ekipi, promjene koje svi prizeljkujemo. Vec se pisalo o tome, hocemo Ramovica, Zerica, Sabana, Kemu u prvih 11. Od ovih trenutnih 11 nisu losiji sigurno, cak naprotiv.
Ako Bog da da bude solidna posjeta u ponedjeljak. Vise od solidne ne ocekujem, mada bi red bio da bude puna grbavica ako nista zbog pocetka nove sezone.

Nek nam je Bog na pomoci sa ovim igrackim kadrom. Valjda se jos pojacamo za jednog ili dva igraca (napadac pod hitno), jer sa ovima necemo daleko.

Bravo Vrbanjusa, to je to:
Poenta priče je, koliko uložiš toliko će se vrattiti. Mi nismo uložili ništa.

Online

Trenutno korisnika/ca: GegenPress, Google [Bot] i 239 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija