Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 12:27 am

I vardar je primjer kad sklapas ekipu i spremas se za evropu da može.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk

Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 12:27 am

Leon_Professional je napisao/la:
pet jul 21, 2017 12:24 am
To svakako jest apsolutno tacno.
Ocito da je cilj bio 2. pretkolo a dalje nas nije zanimalo.
Ja mogu shvatiti da je to cilj u evropi.
Pitam se šta je cij u prvenstvu?
Realno, sa ovim što imamo sada, borba od 4. do 6. mjesta.
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 12:31 am

Misle da su i konkurenti oslabljeni :D
Jedino je to logicno za taj postupak :D
 
santakuruz
Postovi: 396
Pridružen/a: sub feb 04, 2017 11:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 12:31 am

Mi imamo poprilicno limitiranu ekipu i toga moramo biti svjesni. Limitiranu cak i za nasu ligu. U ekipi imamo previse igraca koji ne bi bili nosioci ni u osrednjim nasim timovima. Detalj kod Stevine sanse kad igrac koji je izbio sa linije trci orema golu cim je golman krenuo na loptu govori koliko su njihovi igraci ispred nasih. Ja takav potez od nasih igraca nisam vidio jos od Amanake. Realno, mi smo igracki slabiji barem 20-30% nego prosle sezone i zbog toga moramo maksimalno podrzati trenera. Ukoliko ne dodje par provjerenih pojacanja bice pravo umijece sa ovom ekipom se boriti za titulu.

Sent from my Lenovo A536 using Tapatalk

 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 12:32 am

pile87 je napisao/la:
čet jul 20, 2017 11:52 pm
Ne može se na AIK sa nikolicem. Uz sav respekt prema njemu. I to dovoljno govori o nama kao ekipi. Otišao nam je najbolji igrač lige i najbolji strijelac lige a mi nismo doveli adekvatne zamjene ili ih uopšte nismo doveli. Ko je kriv za to lako je zaključiti! Niko ne garantuje da bi sa pojacanjima prošli ali bi imali mnogo vece šanse. Jer se sa AIK- om moglo igrati. Po meni najveći krivac loše odradjen prelazni rok i odlasci nisu adekvatno popraceni sa zamjenama. Ne može igrač koji je dvije godine rezerva i u zalasku karijere biti nosilac i oslonac ekipe. Valjda to isprave jer se jasno vidjelo u ove dvije utakmice gdje nam tačno skripi, barem za ligu.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
Slažem se s tobom. Ali na koga konkretno pretenduješ !?
Po meni glavni krivci Slavko i Čenan.
Nije da nije bilo opcija.
A oni sterilni,jalovi po tom pitanju kao i moze a i ne mora.
Nijedan igrač nam nije garantovao uspjeh ali uz 2 ili 3 na ovo sve mislim da bi se ravnopravno mogli potući s Aikom a i za ligu bi bilo sve spremno ovako ostavljamo sami sebe na neko čekanje.
Suhi kvalitet je nužan, nebitno koja pozicija ali zna se šta najviše treba.
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 12:33 am

Model1964 je napisao/la:
Leon_Professional je napisao/la:
pet jul 21, 2017 12:24 am
To svakako jest apsolutno tacno.
Ocito da je cilj bio 2. pretkolo a dalje nas nije zanimalo.
Ja mogu shvatiti da je to cilj u evropi.
Pitam se šta je cij u prvenstvu?
Realno, sa ovim što imamo sada, borba od 4. do 6. mjesta.
Meni je problem to što nam precesto malo fali do dobre ekipe. Nama bi tri igraca bitno promijenila krvnu sliku. Ali valja ubosti sa tri igrača sad a liga počinje za koji dan. Što od pola miliona za koje je otišao najbolji napadač lige nisi u stanju dovesti nekoga nego je glavni oslonac čovjek koji je dvije godine rezerva.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk

Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
amar92
Postovi: 1608
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 12:34 am

Sta je sa Subicem? Jel raskinuo ugovor? Zec u napad, Zakara desno, Suba lijevo i cao djaci.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2642
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 12:35 am

Uzeli smo 300k eura na Lendriću. Bar 150k eura uložiš u ekipu i najvjerovatnije ćeš biti jači nego s njim. To je valjda bit prodaje igrača. Dio ostaviš za plaće, dio uložiš u pojačanja kako bi nadomjestio odlazak tog igrača. Samo kod nas to nikad nije slučaj.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 12:35 am

amar92 je napisao/la:
pet jul 21, 2017 12:34 am
Sta je sa Subicem? Jel raskinuo ugovor? Zec u napad, Zakara desno, Suba lijevo i cao djaci.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Subic je jedan debil ( ne igrački naravno )
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 12:36 am

Jaozinho22 je napisao/la:
pile87 je napisao/la:
čet jul 20, 2017 11:52 pm
Ne može se na AIK sa nikolicem. Uz sav respekt prema njemu. I to dovoljno govori o nama kao ekipi. Otišao nam je najbolji igrač lige i najbolji strijelac lige a mi nismo doveli adekvatne zamjene ili ih uopšte nismo doveli. Ko je kriv za to lako je zaključiti! Niko ne garantuje da bi sa pojacanjima prošli ali bi imali mnogo vece šanse. Jer se sa AIK- om moglo igrati. Po meni najveći krivac loše odradjen prelazni rok i odlasci nisu adekvatno popraceni sa zamjenama. Ne može igrač koji je dvije godine rezerva i u zalasku karijere biti nosilac i oslonac ekipe. Valjda to isprave jer se jasno vidjelo u ove dvije utakmice gdje nam tačno skripi, barem za ligu.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
Slažem se s tobom. Ali na koga konkretno pretenduješ !?
Po meni glavni krivci Slavko i Čenan.
Nije da nije bilo opcija.
A oni sterilni,jalovi po tom pitanju kao i moze a i ne mora.
Nijedan igrač nam nije garantovao uspjeh ali uz 2 ili 3 na ovo sve mislim da bi se ravnopravno mogli potući s Aikom a i za ligu bi bilo sve spremno ovako ostavljamo sami sebe na neko čekanje.
Suhi kvalitet je nužan, nebitno koja pozicija ali zna se šta najviše treba.
Mislim na upravu. Bili su dužni barem obezbjediti normalnog napadača.U ovom trenutku. Po meni zavalili su i trenera i ekipu.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk

Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
Reha1921
Postovi: 777
Pridružen/a: sri dec 07, 2016 4:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 12:37 am

Dođe li Katanec uz Graovca imali bi najace stopere sigurno samo da vise ne gledam nacitanog sa onim bojlerom i naravno dovesti veznjaka i spica pod uslovom da su mladi do 25god dosta je staraca
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 12:39 am

@Lars, drago mi je da si nadoso u vezi Subica. Nisam dzaba trubio o njemu mjesecima. 😬
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 12:40 am

Amidza je napisao/la:
pet jul 21, 2017 12:39 am
@Lars, drago mi je da si nadoso u vezi Subica. Nisam dzaba trubio o njemu mjesecima. 😬
Ne mislim ni ono što ti misliš
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 12:40 am

Leon_Professional je napisao/la:
pet jul 21, 2017 12:31 am
Misle da su i konkurenti oslabljeni :D
Jedino je to logicno za taj postupak :D
Zrinjski ide u blagu rekonstrukciju ekipe sa par mladjih igraca koje zele izbaciti u prvi plan, Siroki je vec veoma ozbiljna ekipa koja je po meni najveci kandidat za titulu, Sarajevo kakvo god da je, uvijek je tu u top 4, a mi njih jos nismo pobijedili, a to je 12 bodova sveukupno sto im mozes uzeti. Onda jos Borac koji je okej, bgm nije da se bez po muke moze i europa uzeti. Ne kazem da to dolazi u pitanje, boze sacuvaj, ali valjda bi trebali iskoristiti ovaj 'pad' Zrinjskog i slabljenje Sarajeva da pometemo konkurenciju. Ovo mi bas nije logicno. Ajde da guramo Zeru, Kemu, Sabana, Hajdarevica, ali ne radimo ni to. Jug ce biti skup, ali ne idu bas sve pare od pojacanja na gradnju istog, jer vidjeli smo kako se finansira istok otprilike.

Ne kazem da je trebalo placati obestecenja, ali moglo se puno bolje. Mada nije jos nista gotovo za dovodjenje igraca, ali za ovih par prvih kola je to to. Napad me najvise brine jer se na Zajmovica ne racuna izgleda, Nikolic ima snage za pola sata, a za Beganovica ne znam sta bih rekao. Da je bar Mujagic ostao, ali eto. Sta je sa Subicem, ja bi i dalje njega doveo na posudbu. Onda Zeca na spica, Suba lijevo, Zakara desno i taman.

Imamo sasvim okej ekipu za ligu, ali i neke tempirane bombe koje koce ubacivanje mladje raje u prvi tim, a ako se to ekspresno ne rijesi u narednom periodu, kostat ce nas i plasmana na tabeli i trenera i mozda cak i tih mladih igraca od kojih ce neki otici, trazti raskid ili sta ja znam. Najcrnji scenarij, ali na sve se mora misliti i da se rijesi na vrijeme.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
salle86
Postovi: 5132
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 12:44 am

Grbavica je napisao/la:
pet jul 21, 2017 12:05 am
ja iskreno ne znam kad i šta ste vi vidjeli od ramovića. ja sam jedino vidio par situacija kad se nudio, bio sam a jednom zec, a jednom dženis mu nisu dali loptu. to me danas odnosno večeras najviše iznerviralo. stevo i zec ne daju majci rođenoj loptu, a kada se odluče da je daju (obično to bude skroz kasno) onda je daju protivniku ili nikome. pogotovo stevo u onoj situaciji kad smo išli 3 na 2 ili 3 na 3, gdje ima zeca desno, zebu lijevo, i on se odlučuje za dribling.
kod one njihove greške golmana kad je stevo šutirao, prije toga odlično povukao na 18m loptu lijevom pa namjestio na desnu...ima tu nešto :D
evo opet gledam na SK3, sad malo opuštenije
Uglješa sem što je neprimijetan, kod oba gola nonšalantan
Od veznih opet koliko toliko Zeba najagilniji, ostali se kriju iza lopte cccc
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
BabOsim
Postovi: 1011
Pridružen/a: sub nov 19, 2016 4:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 12:48 am

Manijaci jurili nekog debila koji je govorio da sklonu ljiljane
 
BabOsim
Postovi: 1011
Pridružen/a: sub nov 19, 2016 4:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 12:49 am

BabOsim je napisao/la:Manijaci jurili nekog debila koji je govorio da sklonu ljiljane
https://youtu.be/YQqQ83GM5iQ
 
Avatar
Reha1921
Postovi: 777
Pridružen/a: sri dec 07, 2016 4:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 12:49 am

Realno svi mi Zebu gotivimo i postujemo ali po meni on je najvise kriv za onaj prvi gol igrac Aika svakako dodao loptu svom beku ne bi nista sigurno bilo iz te akcije jednostavno jeftin faul i onda nazalost gol koji nas je poremetio
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 12:54 am

Omar500 je napisao/la:
pet jul 21, 2017 12:40 am
Leon_Professional je napisao/la:
pet jul 21, 2017 12:31 am
Misle da su i konkurenti oslabljeni :D
Jedino je to logicno za taj postupak :D
Zrinjski ide u blagu rekonstrukciju ekipe sa par mladjih igraca koje zele izbaciti u prvi plan, Siroki je vec veoma ozbiljna ekipa koja je po meni najveci kandidat za titulu, Sarajevo kakvo god da je, uvijek je tu u top 4, a mi njih jos nismo pobijedili, a to je 12 bodova sveukupno sto im mozes uzeti. Onda jos Borac koji je okej, bgm nije da se bez po muke moze i europa uzeti. Ne kazem da to dolazi u pitanje, boze sacuvaj, ali valjda bi trebali iskoristiti ovaj 'pad' Zrinjskog i slabljenje Sarajeva da pometemo konkurenciju. Ovo mi bas nije logicno. Ajde da guramo Zeru, Kemu, Sabana, Hajdarevica, ali ne radimo ni to. Jug ce biti skup, ali ne idu bas sve pare od pojacanja na gradnju istog, jer vidjeli smo kako se finansira istok otprilike.

Ne kazem da je trebalo placati obestecenja, ali moglo se puno bolje. Mada nije jos nista gotovo za dovodjenje igraca, ali za ovih par prvih kola je to to. Napad me najvise brine jer se na Zajmovica ne racuna izgleda, Nikolic ima snage za pola sata, a za Beganovica ne znam sta bih rekao. Da je bar Mujagic ostao, ali eto. Sta je sa Subicem, ja bi i dalje njega doveo na posudbu. Onda Zeca na spica, Suba lijevo, Zakara desno i taman.

Imamo sasvim okej ekipu za ligu, ali i neke tempirane bombe koje koce ubacivanje mladje raje u prvi tim, a ako se to ekspresno ne rijesi u narednom periodu, kostat ce nas i plasmana na tabeli i trenera i mozda cak i tih mladih igraca od kojih ce neki otici, trazti raskid ili sta ja znam. Najcrnji scenarij, ali na sve se mora misliti i da se rijesi na vrijeme.
Upravo tako.
Ako je vec "losa" konkurencija treba da se pojacamo pa da uzmemo ih sve.
Pricalo se i ovdje i po fb da Stevo treba igrati, zasluzio je, tamo vamo. Nasa posla, al hajd, vidjelo se i na tom prvom mecu da je igrac manje. Evo @Coper rece, doduse malo ostro :ganja:
Al nije samo ta pozicija problem. Ima i drugih problema, doduse jest najocitija ova na napadacu jer ti je otisao najbolji strijelac a nisi nikog doveo.

Dobro placen i dobar igrac u svim linijama uz ponajbolje iz ostalih ekipa iz lige, dodamo jos nase omladince i to bi sigurno bilo dovoljno za uspostavu dominacije.
A ne mi imamo dva polovnjaka koji uzimaju platu ekstra igracu i govorimo nema se, a od ta dva igraca nikakve koristi.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5132
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 1:05 am

pile87 je napisao/la:
pet jul 21, 2017 12:36 am
Jaozinho22 je napisao/la:
pile87 je napisao/la:
čet jul 20, 2017 11:52 pm
Ne može se na AIK sa nikolicem. Uz sav respekt prema njemu. I to dovoljno govori o nama kao ekipi. Otišao nam je najbolji igrač lige i najbolji strijelac lige a mi nismo doveli adekvatne zamjene ili ih uopšte nismo doveli. Ko je kriv za to lako je zaključiti! Niko ne garantuje da bi sa pojacanjima prošli ali bi imali mnogo vece šanse. Jer se sa AIK- om moglo igrati. Po meni najveći krivac loše odradjen prelazni rok i odlasci nisu adekvatno popraceni sa zamjenama. Ne može igrač koji je dvije godine rezerva i u zalasku karijere biti nosilac i oslonac ekipe. Valjda to isprave jer se jasno vidjelo u ove dvije utakmice gdje nam tačno skripi, barem za ligu.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
Slažem se s tobom. Ali na koga konkretno pretenduješ !?
Po meni glavni krivci Slavko i Čenan.
Nije da nije bilo opcija.
A oni sterilni,jalovi po tom pitanju kao i moze a i ne mora.
Nijedan igrač nam nije garantovao uspjeh ali uz 2 ili 3 na ovo sve mislim da bi se ravnopravno mogli potući s Aikom a i za ligu bi bilo sve spremno ovako ostavljamo sami sebe na neko čekanje.
Suhi kvalitet je nužan, nebitno koja pozicija ali zna se šta najviše treba.
Mislim na upravu. Bili su dužni barem obezbjediti normalnog napadača.U ovom trenutku. Po meni zavalili su i trenera i ekipu.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
biće ovo teška sezona, neće se mnogo razlikovati od prethodnih
preguraće se i ona
problem je što ništa ne učimo na greškama
koliko para toliko muzike
ok, zavrnuli smo pipe, ali treba onda reći da je tako, treba kad smo ih već zavrnuli da radimo kao sa odom
a jok ovako, sklepao si nekako prvi tim, gdje realno pola igrača su za klupe
gledaš da uštediš maksimalno ali bi opet i titulu, koja usput rečeno se sama nudi i možeš je "sigurno" osvojiti da se isprsiš...ali ne smijemo da rizikujemo sekunde
opet ovi igrači koji i igraju, oni nekako daju utisak da bi više voljeli da ne igraju nego što igraju, a sa klupe bukvalno nemaš koga ubaciti
pa jeb.em ga, kad je bal nek je maskembal
daj vecu,graovca,kemu,žerića,ramovića,zeca,zakarića dodaj im eto sinišu,projića,stanića,zebu,bogičevića,jovana kao "ispomoć", ali ne da ovi drugi budu "glavni" i guraj
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙

Online

Trenutno korisnika/ca: ANamelessGhoul, Bing [Bot], Google [Bot] i 204 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija