Analize protivnika za sezonu 2019/2020: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f= ... 2&p=434009

* * *

Ukoliko nekome treba pomoc, pogotovo ukoliko ima dijete kuci, neka se javi nekome od moderacije. Anonimnost zagarantovana.

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

Plava Porodica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 20, 2017 9:08 pm

Ja nisam razocaran Boga mi..
Realno je bilo nesto ovako, ljude ne možeš ni po čemu porediti sa nama. Da je nama upola finansija, infrastrukture, uređenosi kluba i prvenstveno države kakve ima AIK, mi bi davno bili u grupama.
Navijački smo se nadali, i to je sasvim OK.
Ali, lijepo je kad ti još jednom utakmica otvori oči i da konačnu sliku onoga čega trubimo odavno.
Krenut ću redom.
Golman, najbolji refleks lige, ali vječno zakucan za gol liniju radi svoje nizine.
Štoperi, jedan odličan, drugi spor, star, zamjenik kapitena i igrač koji tuži klub. Spor je bio i protiv Maribora u najboljim godinama i najboljoj formi.
Graovca već obožavam. Danas je svaki duel uzeo, i svaku ničiju loptu pokupio.
Bekovi su solidni bili, ali ništa više, i dalje je centaršut nauka za njih.
Blagojević prvo poluvrijeme jako dobar, u drugom potonuo. Još nešto psuje pri izlasku.
Radinović najlošiji igrač Želje. Marš u tri lijepe.
Zeba, pusti mlađim i bržim da igraju, tvoje su utakmice protiv bunkera Goska Viteza i slicno, a ne protiv odbrane AIKa.
Zakarić, ponovo na lijevoj strani, ponovo se pokušava napraviti Miro od njega, da bar kome ima centrirati.
Zec,brz,neugodan, ali fudbalska inteligencija ko u Stanića.
Nikolić, na kraju je došao do svojih prilika, nije loše za čovjeka koji je prošlu sezonu presjedio na klupi u našoj lošoj PL.

Šta nam treba? Jednostavno.
Ako trener ostaje, a ostaje, po ovom stilu igre idemo ovako.
Dvometraž i u odbrani i u napadu. Graovac odličan na zemlji, Vukotić bi bio sex. Savršena kombinacija.
Dvometraž u napadu, pošto se ništa ne mijenja,pa bar da imamo neke koristi od tih silnih centaršuteva.
I veznjak uz Blagojevića.
Po meni dovoljno.
Laku noc :)
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

fcz
Kontakt:

storm_raider je napisao/la:
čet jul 20, 2017 8:59 pm
fcz je napisao/la:
čet jul 20, 2017 8:57 pm
MrkiMedo je napisao/la:
čet jul 20, 2017 8:53 pm

I vi ga vala kenjate o njemu talno, a veze o nogometu nema. Jel njegovo da odigra ? Frajer je postavio dvomec bez greske. Znaci bez jedne greske sa njegove strane. Ubacio je najbolje sto je imao, ko ga jebe sto Stanic jucer pusi marlboro, a danas igra. To niko ziv od vas dezurnih sto se pojavie ne spominje. Eto Stana je nekad nesto uradio pa sad treba pustiti da palamude on i slicni kako hoce. Eto Bekrica, nekad ga dizali u nebesa i na kraju bojkotuje Zelju, a svi krive Petrovica ?
Pogledajte snimak intervjua Kostica poslije utakmice sa Vitezom. i sve ce vam biti jasno sta i kako se u nasoj ekipi desavalo ili se jos uvijek desava.
Slavkina postavka me pozitivno iznenadila i on je jedna od svijetlih tacaka veceras. Iz polovne ekipe je izvukao maksimum. Ovom timu fale cetiri jaka igraca. Ako to ne mozemo obezbijediti, sa lovom od Evrope i od Lendrica, onda nek se javno iznesu stvarni ciljevi i prihvati uloga kluba koji nesto vreba iz sjene a ne da se vise mazu oci kako smo mi najveci i uvijek imamo najvise ciljeve.
Slazem se, nemam zamjerki na postavku i kako smo igrali. Jednostavno fali kvaliteta. Plasim se da je Zeba na zalasku karijere i on mora biti u Zelji, ali da pomogne sa klupe. Da bude taj zlatni dzoker i da NEMA problema sa tim!
Tako je, ali daj Boze da on ne bi imao problema s tim. A i svi mi zajedno...

Mada, nije nam Zebina pozicija jedini problem. Zec bi mogao biti opasan promasaj ako ne sredi opasan propuh u glavi, a na njegovoj poziciji trenutno nemamo pravu alternativu (da je Crnov normalan, dalo bi se kombinovati s njim i Zakaricem, ali meni se cini da je Crnov svoje odsvirao). Uz to treba nam pravi pravcati napadac i jedan stoper koji je BAREM na Graovcevom nivou. Bez takva cetiri igraca mi i petu sezonu ostajemo bez trofeja i definitivno postajemo prosjecan bh. klub.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.

sajo10
Kontakt:

Elegant je napisao/la:
čet jul 20, 2017 9:07 pm
Eto Goska iza coska, idemo po prve bodove.

Malo vise srece i pameti nam je falilo nocas.
Malo vise kvalitete. Pustimo te pitarske folove o nekoj ne sreci i raznim sranjima. Treba kvaliteta :) A bice ga nekada valjda :D

Leon_Professional
Kontakt:

1950 je napisao/la:
čet jul 20, 2017 9:00 pm
Blagojevic pogled prema Slavki ga treba istjerat iz kluba odmah po povratku
Ne opravdavam, ali Ugljesa je bio kandidat da izadje.
Mada odluka sefa se mora postovati.

Zeba se ne smije na klupu staviti, tu ce nam kraj biti a Slavko nakon 3-4 kola je bivsi.
hardwell je napisao/la:
čet jul 20, 2017 8:55 pm
Refa1921 je napisao/la:
čet jul 20, 2017 8:54 pm
Samo mlađi i brži igrači u vezi, napadač će vjerovatno doći. U odbranu dovesti jednog štopera i kakvog trenera što preferira napadačku igru. :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
+1
Nekad kad dodje do smjene Slavka ( sad nema osnova za to ) , ne znam gdje traziti trenera. Ovi ovdje su svi istroseni, svi igraju tanko, a dovesti nekog Evropskog opet bi znacilo sranje jer ekipica ne voli kad ih se trenira kako se trenira. Oni bi Sablica otjerali za 3 kola, kao i Kostica.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

Veteran1965
Kontakt:

čet jul 20, 2017 9:09 pm

Eh eto završismo tamo gdje smo realno i očekivali. Nemamo ekipu za veće iskorake, i ovo je bio plafon u ovom momentu sa ovim igračima. Kako sam već nekoliko puta spominjao i večeras se vidjelo, kako i igrom tako i tersanjima pri izmjenama ko nije igrač za Želju, ko ruši i kvari atmoaferu u ekipi. Zeba, Blagojević, Stanić, Bogićević nisu igrači koji u ovom momentu mogu unaprijediti bilo šta i na terenu, i van njega. Ako sa njima u prvih 11 (doduše Stana je već ispao) uđemo u sezonu, neka nam je Bog na pomoći.
za kraj oko Slavke...odlično postavljena igra u obje tekme, i da je bilo drukčije fasovali bi 5-6 komada, a ovako smo se borili i bili u igri do samog kraja. Nadam se da će i u ligi unaprijediti našu igru, uraditi refresh prvih 11 i biti malo manje tvrdoglav.
Od uprave očekujem da pojača stručni štab, i da nas obraduje sa nekim baš vrhunskim pojačanjima ovog ljeta koji će značajno unaprijediti kvalitet ekipe i igre, i dati nam nadu i realne šanse da u ovoj sezoni možemo ići do samog kraja...

droba
Kontakt:

čet jul 20, 2017 9:09 pm

ma samo Stila i dobar centralni bek i to je to

storm_raider
Kontakt:

čet jul 20, 2017 9:10 pm

Ja bih Zakarica volio vidjeti na desnoj strani. On je najbolje i igrao na desnoj u Sirokom.

Al' Siroki igra... auu
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

nocni_cuvar
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

čet jul 20, 2017 9:10 pm

igla je napisao/la:Amarofili i Tuborg druzino, dobro vas je.
Ne komentarisem tako cesto. Upravo ovo sam htio napisati al preduhitri me slika

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

dell21
Kontakt:

čet jul 20, 2017 9:12 pm

1950 je napisao/la:
čet jul 20, 2017 9:00 pm
Blagojevic pogled prema Slavki ga treba istjerat iz kluba odmah po povratku

Slavko je odlicno postavio igru i izmjene dobre ali ko nam je kriv kad je dzenis stanic na klupi. Ramovic ono malo sto je igro duplo bolji od zebe.

sajo10
Kontakt:

čet jul 20, 2017 9:12 pm

Trenutno to je plafon. Bice bolje.. :zeljeznicar1: Beganovica se mora rijesiti sto brze. Stoper se mora naci takodjer umjesto sindikalca kojem je plafon klupa. Jedan od srba iz vezne linije mora out, pa nek biraju. Sinisu opet kolko tolko mogu trpiti dok ne dodje bolji. I da napadac se mora dovesti. Sad mi i Adilovic izgledao primamljivo :D
Zadnja izmjena: sajo10, dana/u čet jul 20, 2017 9:14 pm, ukupno mijenjano 1 put.

storm_raider
Kontakt:

čet jul 20, 2017 9:13 pm

Znaci dovesti nekog klosara i zavesti red u svlacionici. Evo jos me trese onaj Blagojevicev pogled kada je izlazio. Prvo prema klupi pa hinjski prema Slavki.

Veoma dobro je ovo Slavko postavio, bolje realno ne moze.

barbarez
Kontakt:

sajo10 je napisao/la:
čet jul 20, 2017 9:04 pm
barbarez je napisao/la:
čet jul 20, 2017 9:02 pm
Treba biti posten i reci da se mi nismo kvalitetno pripremili za Europske tekme. Tu ne mislim na pripreme igraca. Ko hoce da shvati shvatice. Ako 2 godine ludo ganjas Europu, i onda kad je izboris, krenes u nju sa nedovoljno kvalitetnim igracima, i ponasas se pa blago receno nonsalantno po pitanju dolaska igraca. A pri tome ti dva najbitnija igraca napuste tim, onda je ovo super. Ovoj upravi maksimalna podrska zbog svega, ali ovo je vise njihov poraz nego Slavke i igraca. Ne mozes krenuti u ozbiljnu Europsku pricu, ako nemas klupe a u prvih 11 imas najmanje, ali najmanje 3 igraca koji ne zasluzuju nas dres.
Ali yebiga sta se moze... Igrac koji ce praviti prevagu ne postoji za djabole.. Vukotic se pokusao dovest, ali nema se tih para. Ordagic isto. Gotal krenuo kod nas pa pogrijeso put i otiso za Rusije... Pokusalo je se barem dovesti 2-3 startera ali sta je tu je. Nemas Stevanovica i Lendrica takodjer.
Znam brate moj, ali ako obecavas neke iskorake, grupne faze, onda ovo ne mozes raditi. Onda ovo izgleda neozbiljno. Da me ne shvatis pogresno meni je ova uprava nadraza i imaju moju podrsku, ali pricamo cinjenice. Onda se nemoj kurcit sa onim ponudama Duljevicu, a ne mozes dati ni 10 dio toga. Da se razumijemo, svi smo mi pokazali koliko ih podrzavamo, puniji stadion, odaziv na sve akcije. Toliko ganjamo Europu i kad ona dodje, ti krenes sa Nikolicem naprijed, bez klupe, uz onakve gulanfere u vezi, e jbg ne moze, nije uredu prema nama.

barbarez
Kontakt:

sajo10 je napisao/la:
barbarez je napisao/la:
Treba biti posten i reci da se mi nismo kvalitetno pripremili za Europske tekme. Tu ne mislim na pripreme igraca. Ko hoce da shvati shvatice. Ako 2 godine ludo ganjas Europu, i onda kad je izboris, krenes u nju sa nedovoljno kvalitetnim igracima, i ponasas se pa blago receno nonsalantno po pitanju dolaska igraca. A pri tome ti dva najbitnija igraca napuste tim, onda je ovo super. Ovoj upravi maksimalna podrska zbog svega, ali ovo je vise njihov poraz nego Slavke i igraca. Ne mozes krenuti u ozbiljnu Europsku pricu, ako nemas klupe a u prvih 11 imas najmanje, ali najmanje 3 igraca koji ne zasluzuju nas dres.
Ali yebiga sta se moze... Igrac koji ce praviti prevagu ne postoji za djabole.. Vukotic se pokusao dovest, ali nema se tih para. Ordagic isto. Gotal krenuo kod nas pa pogrijeso put i otiso za Rusije... Pokusalo je se barem dovesti 2-3 startera ali sta je tu je. Nemas Stevanovica i Lendrica takodjer.
Znam brate moj, ali ako obecavas neke iskorake, grupne faze, onda ovo ne mozes raditi. Onda ovo izgleda neozbiljno. Da me ne shvatis pogresno meni je ova uprava nadraza i imaju moju podrsku, ali pricamo cinjenice. Onda se nemoj kurcit sa onim ponudama Duljevicu, a ne mozes dati ni 10 dio toga. Da se razumijemo, svi smo mi pokazali koliko ih podrzavamo, puniji stadion, odaziv na sve akcije. Toliko ganjamo Europu i kad ona dodje, ti krenes sa Nikolicem naprijed, bez klupe, uz onakve gulanfere u vezi, e jbg ne moze, nije uredu prema nama.

barbarez
Kontakt:

čet jul 20, 2017 9:14 pm

sajo10 je napisao/la:
barbarez je napisao/la:

Hadzijalagic
Kontakt:

Izgubili smo od bolje ekipe, al' da se moglo vise moglo je.. U odredjenim segmentima smo djelovali dosta dobro a za onaj segment koji nam je falio kriva je iskljucivo uprava jer nije dovela kvalitetnog napadaca i veznjaka.. Onaj ko nesto zamjera Slavki veze sa zivotom nema, da ne kazem kakvu tezu rijec.. Nadam se da ce Ramovic postati standardan a Zeba zamjena za 20 minuta.. Pun mi je qrac vise njegovog skrivanja i nevidljivosti u presudnim utakmicama.. Takav je bio kroz cijelu karijeru i jos ima obraza prigovarati prilikom izlaska.. Radinovic neozbiljan kao i u vecini slucajeva i njegovo mjesto mora popuniti puno kvalitetniji igrac al opet tu je uprava zakazala jer ga nije dovela.. Opet cu ponoviti sto sam vec govorio a to je da Blagojevic nema s kim igrati u sredini.. I on je srednja zalost al i kao takav je najstabilniji.. Zec jos nista nije pokazao bez obzira koliko ga mnogi hvalili i govorili da smo sa njim dobili u odnosu na Miru.. Miro bi veceras nekom servirao gol da je igrao.. Projic solidan, bice dobro rjesenje za lige.. Sinisa standardan.. Stoperi jako dobri.. Nije meni ni Zakaric bio los ali falila je veza da se i on bolje iskoristi.. Nikolic nedovoljan za bilo sta ozbiljnije a za Djenisa da ne govorim.. Castan poraz smo, manje vise, i ocekivali i ne trebamo biti previse nezadovoljni.. Sad se presabrati i najozbiljnije opristupiti utakmici sa Goskom da ne bi bilo kakvih nebuloza.. Bitno je uci u prvenstvo na pravi nacin i ne dozvoliti da nas evropa na bilo koji nacin poremeti.. Upravi poruka da se uozbilje kada su pojacanja u pitanju i da dovedu to sto nam treba..
Zadnja izmjena: Hadzijalagic, dana/u čet jul 20, 2017 9:16 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..

Amidza
Kontakt:

Ma prodisali smo ulaskom Ramovica. Vidjelo se koliko nam Zajko zna ugusit igru.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj

Plava Porodica
Kontakt:

čet jul 20, 2017 9:16 pm

I plus,krilo.
Mi nemamo izmjene tu, jer Crnov je invalid, pa vi shvatite ovo opet kako hoćete.
Četiri igrača pod moranje i juriš!
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

sajo10
Kontakt:

čet jul 20, 2017 9:17 pm

Ma dajte nekom dijetu mjesto na klupi pa makar nikad ne ulazio. Lakse ce mi barem vidjeti nekog od njih tu. Hajdarevic, Hrvanovica, Sabanadzovic, daj bilo sta.. haha

storm_raider
Kontakt:

Ubrzao je Ramovic igru onih 20 minuta realno. Stanica bih u B tim i lagano neka se priprema za trenera. Dao je on dosta Zelji, a i Zeljo je njemu. Kakav god da je mozak, neka ga u klubu, ali samo ako ce biti koristi od njega.

Bekricu i Jahicu, obojica ste idioti!

chile
Kontakt:

Sto se tice utakmice i nisam razocaran nicemu se nisam nadao, tj malo sam i poceo nakon prvog poluvremena ali me gol na startu drugog brzo ohladio.
Ekipa losa, s trenerom koji nije dorastao zadatku.
Zeznuto ce biti ako ovakvi udjemo u prvenstvo tj ne dovedemo par igraca. Ramovic bi mogao biti dobar koliko sam uspio vidjeti. Zec ocekujem da mu se s istoka yebe od do. Napadaca nemamo nikako, vezni red nula poena krila mrljavo Zakaric i moze proci ali da kazem nema s kim igrati.
Mene strasno boli staticnost nasih igraca niko da utrci u prazan prostor da se krilo odlijepi od yebene linije i uleti u sredinu da neko pravi visak. Kad krene napad svi stanu ko sljive i cekaju da ih lopta pogodi.
Vidjecemo sta i kako nam slijedi ali ne sluti na dobro.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !

Trenutno korisnika/ca: Faca Sa Ulica, Google [Bot] i 12 gostiju.

Prijava  •  Registracija