Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 19, 2017 4:59 pm

Da su svi kao Stana, mi bi se borili sa Metalheheom i Olimpichem za opstanak. Znam ja da ima forumasa koji su dobri drugari sa nekim igracima ali yebote kako ste slijepi... Hajmo malo i o Dzenisu i kako on zasluzuje minutazu :D
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 19, 2017 5:00 pm

Kospicar je napisao/la:
sri jul 19, 2017 4:58 pm
Aman sto smo mi luda nacija, ljudi sutra jedna frljoka udje i mi u 3. pretkolu aBd, a raspravljamo se o stvarima koje smo presli x puta
Haj malo dohavizajte se
Fakat pojedini navijaci skinuli gace prije leta za sveCku. Ima da im yebemo kevu kevinu i izbacimo ih sa 0-1.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 19, 2017 5:01 pm

sajo kako se psuje majka na svedskom da znamo za sutra ?
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 19, 2017 5:03 pm

Minjore je napisao/la:
sri jul 19, 2017 5:01 pm
sajo kako se psuje majka na svedskom da znamo za sutra ?
Knulla din mamma! :lol: :lol: Al nemoj ba grehota je... Jebi maleee aikovce, Zeljo! :karanje: :karanje:
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 19, 2017 5:05 pm

sajo10 je napisao/la:
sri jul 19, 2017 5:03 pm
Minjore je napisao/la:
sri jul 19, 2017 5:01 pm
sajo kako se psuje majka na svedskom da znamo za sutra ?
Knulla din mamma! :lol: :lol: Al nemoj ba grehota je... Jebi maleee aikovce, Zeljo! :karanje: :karanje:
hvala.. i onda kazu na forumu nista korisno :D
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 19, 2017 5:06 pm

KNULLA MALOG AIKA OOOO OOOO
 
Avatar
Bosnia
Postovi: 508
Pridružen/a: sub maj 06, 2017 9:47 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 19, 2017 5:10 pm

Nemojte svedjane oni su bögovi :D
 
Avatar
salemprolic
Postovi: 586
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:12 pm
Lokacija: Zdrava voda
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 19, 2017 5:15 pm

Amidza je napisao/la:
sri jul 19, 2017 4:58 pm
Kad smo vec kod toga, ja ne znam kako ovakvi pitari misle dohvatit Europu ove sezone :rofl1:. Mi, Siroki, Zrinjski, po meni poprilicno jaci od njih. Vjerujem da cemo se mi i Zrinjski dodatno pojacat. Borac sasvim finu ekipu sastavlja i bice dobri pravo, Krupa zadrzala sve igrace, jos ce vjerovatno ubosti par novih da valja. Eto, iz glave, 5 ekipa. Mladost, Radnik, Kozojebi...oni ce isto redovno otkidat bodove. Mogli bi Kinezi lagano u ligu za opstanak, gdje i pripadaju.
Ne treba ni pretjerivati. Tu smo mi svi negdje u par deka. I prosle sezone se pricalo da su za nas nista, pa nas nadigrase u minimalno dva derbija a u jednom i dobise, kad nam je za titulu trebalo. Koliko su oni slabiji u odnosu na proslu sezonu i mi smo. Siroki recimo ima prednost dobrog trenera koji izvlaci maksimum iz ekipe. Krupa bi isto mogla biti opasna ako ostane u ovom sastavu, mlada dobra, dosta uigrana ekipa a godinu starija. Doduse ima jos do kraja prelaznog roka, vidjecemo mozda bude promjena u sastavima pa ce slika biti jasnija. Ovako smo realno svi tu negdje.
Ide prva kamila, ide druga kamila, ide treća kamila, četvrta i peta...
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 19, 2017 5:17 pm

Eto dodje Baka na svoje, nazvan je 'dobrim trenerom' na forumu. :D
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
salemprolic
Postovi: 586
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:12 pm
Lokacija: Zdrava voda
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 19, 2017 5:18 pm

storm_raider je napisao/la:
sri jul 19, 2017 5:17 pm
Eto dodje Baka na svoje, nazvan je 'dobrim trenerom' na forumu. :D
Ako mislis na mene ja Baku pomenuo nisam :)
Ide prva kamila, ide druga kamila, ide treća kamila, četvrta i peta...
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 19, 2017 5:24 pm

sajo10 je napisao/la:
sri jul 19, 2017 4:59 pm
Da su svi kao Stana, mi bi se borili sa Metalheheom i Olimpichem za opstanak. Znam ja da ima forumasa koji su dobri drugari sa nekim igracima ali yebote kako ste slijepi... Hajmo malo i o Dzenisu i kako on zasluzuje minutazu :D
Pretjrera ga i ti. Evo ja sa njim nisam jaran, čak ni na fejsu. Ni ne pozdravljam se sa njim u gradu, ali Stana je taman kvalitetom gdje i zaslužuje igrati. Trenutno smo mi na tom nivou da nam je Stana realno prva opcija sa klupe na dvije pozicije. U nekim slučajevima i taktičkim zamislima čak i prva. Drugo je što mi težimo boljem. Mi trebamo dovesti boljeg igrača od Siniše na njegovu mjesto. Ja bih recimo i pored toga Stanu zadržao jer ti Siniša neće pristati da bude rezerva, amožda je za nijeansu kvalitetniji od Stane (govorim isklkjučivo za poziciju desnog beka) hem je Stana domaći igrač, hem može pokriti više pozicija. Znači više se isplati imati Stanu kad dovedemo boljeg od SIniše, a da bi Stana ispao moraš imati dva igrača ko taj novi igrača na svim pozicijama. Težimo tome, ali trebat će nam još, ovim tempom, godina ili dvije realno. POslije toga zahvaliti Stani na svemu. Mislim da u Narednih godinu dana mi trebamo naći zamjene za Bogija, Markovića, Nikolića, Sinišu, Zebu. To je iz prvih 13-14, a klupa će nadam se da se popuni u ovih godinu dana ovim našim juniorima tj da oni hladno ogu ući i donijeti promjenu i da se računa na njih. Ako neko zamjeni nekog od ovih u prvih 13-14 tim bolje. Možda i Stana ispadne u ovih godinu dana, ali sad su ovi prioritet. Sve postepeno.
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 19, 2017 5:24 pm

Polahko, liga nije ni pocela. Bit ce svega ove godine. Mladost nece biti lagan protivnik, Radnik, Krupa, Sloboda, Siroki... Sve te ekipe ce biti uzasno teske utakmice u gostima. A ni Celik nam ne lezi dole, Gosk, Vitez vidim kao bezopasne ekipe, mada nece biti lahko ni u tim utakmicama. Bar smo na to navikli :)
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 19, 2017 5:26 pm

hocemo stopera, dajte nam stopera
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 19, 2017 5:28 pm

salemprolic je napisao/la:
sri jul 19, 2017 5:15 pm
Amidza je napisao/la:
sri jul 19, 2017 4:58 pm
Kad smo vec kod toga, ja ne znam kako ovakvi pitari misle dohvatit Europu ove sezone :rofl1:. Mi, Siroki, Zrinjski, po meni poprilicno jaci od njih. Vjerujem da cemo se mi i Zrinjski dodatno pojacat. Borac sasvim finu ekipu sastavlja i bice dobri pravo, Krupa zadrzala sve igrace, jos ce vjerovatno ubosti par novih da valja. Eto, iz glave, 5 ekipa. Mladost, Radnik, Kozojebi...oni ce isto redovno otkidat bodove. Mogli bi Kinezi lagano u ligu za opstanak, gdje i pripadaju.
Ne treba ni pretjerivati. Tu smo mi svi negdje u par deka. I prosle sezone se pricalo da su za nas nista, pa nas nadigrase u minimalno dva derbija a u jednom i dobise, kad nam je za titulu trebalo. Koliko su oni slabiji u odnosu na proslu sezonu i mi smo. Siroki recimo ima prednost dobrog trenera koji izvlaci maksimum iz ekipe. Krupa bi isto mogla biti opasna ako ostane u ovom sastavu, mlada dobra, dosta uigrana ekipa a godinu starija. Doduse ima jos do kraja prelaznog roka, vidjecemo mozda bude promjena u sastavima pa ce slika biti jasnija. Ovako smo realno svi tu negdje.
Jednostavno, smatram da ce se sezona vrtiti oko nas, Sirokog i Zrinjskog. Smatram da ce se ove tri ekipe boriti za titulu. Siroki je odlicno uigrana, mlada, potentna ekipa sa dobrim trenerom. Zrinjski ce se dodatno pojacat, a i ovako nisu za odbacit. Jedino sto ce ih usporit je tjeranje Bake koje je, vjerujem, neminovno i doci ce u nezgodan momenat za njih tj. nakon serije losih rezultata. Milion puta covjek pokazao da je taraba od trenera. Sto se nas tice, mislim da smo sasvim OK i uz par dobrih, pravih pojacanja mozemo biti top. I ovako smo za sami vrh PLBiH. Ove 3 ekipe, po mom misljenju, fino odskacu u odnosu na ostale i ne bih rekao da je to sve u 5 deka. Sezona je duga, pa cemo vidjet, ali eto. Sto se ostatka lige tice, Krupa i Borac bi mogle biti najozbiljnije ekipe.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
salemprolic
Postovi: 586
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:12 pm
Lokacija: Zdrava voda
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 19, 2017 5:32 pm

rodrigo87 je napisao/la:
sri jul 19, 2017 5:24 pm
Polahko, liga nije ni pocela. Bit ce svega ove godine. Mladost nece biti lagan protivnik, Radnik, Krupa, Sloboda, Siroki... Sve te ekipe ce biti uzasno teske utakmice u gostima. A ni Celik nam ne lezi dole, Gosk, Vitez vidim kao bezopasne ekipe, mada nece biti lahko ni u tim utakmicama. Bar smo na to navikli :)
Ma sa nasom igrom svaka utakmica ce mucenje biti. Sto kuci, sto na strani. Nadam se samo da ce individualni kvalitet Lendrica i Mire neko nadomjestiti. Nece moci Zeba to sam. Srecom pa i Sarajevo i Zrinjski ostavise iste trenere na klupi da ne brinemo s te strane previse.
Ide prva kamila, ide druga kamila, ide treća kamila, četvrta i peta...
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 19, 2017 5:42 pm

salemprolic je napisao/la:
sri jul 19, 2017 5:32 pm
rodrigo87 je napisao/la:
sri jul 19, 2017 5:24 pm
Polahko, liga nije ni pocela. Bit ce svega ove godine. Mladost nece biti lagan protivnik, Radnik, Krupa, Sloboda, Siroki... Sve te ekipe ce biti uzasno teske utakmice u gostima. A ni Celik nam ne lezi dole, Gosk, Vitez vidim kao bezopasne ekipe, mada nece biti lahko ni u tim utakmicama. Bar smo na to navikli :)
Ma sa nasom igrom svaka utakmica ce mucenje biti. Sto kuci, sto na strani. Nadam se samo da ce individualni kvalitet Lendrica i Mire neko nadomjestiti. Nece moci Zeba to sam. Srecom pa i Sarajevo i Zrinjski ostavise iste trenere na klupi da ne brinemo s te strane previse.
Samo da ne syebemo sve na pocetku, a proljece je standardno nase ;)
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 19, 2017 5:51 pm

salemprolic je napisao/la:
sri jul 19, 2017 5:32 pm
rodrigo87 je napisao/la:
sri jul 19, 2017 5:24 pm
Polahko, liga nije ni pocela. Bit ce svega ove godine. Mladost nece biti lagan protivnik, Radnik, Krupa, Sloboda, Siroki... Sve te ekipe ce biti uzasno teske utakmice u gostima. A ni Celik nam ne lezi dole, Gosk, Vitez vidim kao bezopasne ekipe, mada nece biti lahko ni u tim utakmicama. Bar smo na to navikli :)
Ma sa nasom igrom svaka utakmica ce mucenje biti. Sto kuci, sto na strani. Nadam se samo da ce individualni kvalitet Lendrica i Mire neko nadomjestiti. Nece moci Zeba to sam. Srecom pa i Sarajevo i Zrinjski ostavise iste trenere na klupi da ne brinemo s te strane previse.
Kad odose Ivan i Miro?
Znaci nece igrati sutra :roll:
Hoceli Lars naci odgovarajuce zanjene :D ?
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 19, 2017 5:54 pm

Model1964 je napisao/la:
sri jul 19, 2017 5:51 pm
salemprolic je napisao/la:
sri jul 19, 2017 5:32 pm
rodrigo87 je napisao/la:
sri jul 19, 2017 5:24 pm
Polahko, liga nije ni pocela. Bit ce svega ove godine. Mladost nece biti lagan protivnik, Radnik, Krupa, Sloboda, Siroki... Sve te ekipe ce biti uzasno teske utakmice u gostima. A ni Celik nam ne lezi dole, Gosk, Vitez vidim kao bezopasne ekipe, mada nece biti lahko ni u tim utakmicama. Bar smo na to navikli :)
Ma sa nasom igrom svaka utakmica ce mucenje biti. Sto kuci, sto na strani. Nadam se samo da ce individualni kvalitet Lendrica i Mire neko nadomjestiti. Nece moci Zeba to sam. Srecom pa i Sarajevo i Zrinjski ostavise iste trenere na klupi da ne brinemo s te strane previse.
Kad odose Ivan i Miro?
Znaci nece igrati sutra :roll:
Hoceli Lars naci odgovarajuce zanjene :D ?
Lars našao, i kad je tebe pitao za mišljenje, ti reče da nisu za Želju. A jedan ode u drugu špansku ligu 8-)

Kad će taj tvoj famozni stoper, jel ga to ero sredio
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 19, 2017 6:16 pm

LARS1921 je napisao/la:
sri jul 19, 2017 5:54 pm
Model1964 je napisao/la:
sri jul 19, 2017 5:51 pm
salemprolic je napisao/la:
sri jul 19, 2017 5:32 pm


Ma sa nasom igrom svaka utakmica ce mucenje biti. Sto kuci, sto na strani. Nadam se samo da ce individualni kvalitet Lendrica i Mire neko nadomjestiti. Nece moci Zeba to sam. Srecom pa i Sarajevo i Zrinjski ostavise iste trenere na klupi da ne brinemo s te strane previse.
Kad odose Ivan i Miro?
Znaci nece igrati sutra :roll:
Hoceli Lars naci odgovarajuce zanjene :D ?
Lars našao, i kad je tebe pitao za mišljenje, ti reče da nisu za Želju. A jedan ode u drugu špansku ligu 8-)

Kad će taj tvoj famozni stoper, jel ga to ero sredio
Jel mislis na - Nečko Hocko😀?
Stoper bi trebao u petak ako bude sve po planu..
Nije Ero vec jedan blizak Eri😀
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 19, 2017 6:18 pm

Model1964 je napisao/la:
sri jul 19, 2017 6:16 pm

Jel mislis na - Nečko Hocko😀?
Stoper bi trebao u petak ako bude sve po planu..
Nije Ero vec jedan blizak Eri😀
Nije Hočko nego Pučko :D

Znači ništa od stopera :kafa:

Ako ne dođe stoper, neće biti samo Ero nego

slika

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], PlavaDobrinja1921 i 37 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija