Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 4:13 pm

ne pristajemo nego nas niko ne pita. i da se svi zajedno protivimo, po statutu saveza smo svi zajedno niko.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
HajrA
Postovi: 360
Pridružen/a: sub dec 24, 2016 7:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 4:14 pm

hardwell je napisao/la:
pon jul 17, 2017 4:11 pm
Zar nije cilj kluba kao što je Željezničar da njegove utakmice gleda što više ljudi, kako na tribinama tako i na TVu. Razumijem što slabije ekipe pristaju na ovo, ali ne kontam zašto pristajemo mi, Sarajevo, Zrinjski..

Nije isto kada te prenosi SK i to gleda bruka ljudi (Jedni gledaju što navijaju za Želju, drugi gledaju što ga mrze, drugi su neutralni pa će im se svidjeti možda atmosfera, klub, navijači pa će i oni početi ozbiljnije pratiti Želju, možda nekada doletiti i pogledati utakmicu. Neki su upalili TV slučajno pa će pregledati utakmicu iz dosade), i kada te prenosi MojaTV na kojoj će te gledati simpatizeri ili ljudi koji nisu imali novca da pogledaju utakmicu ili su bili spriječeni iz nekog razloga.
Jeste cilj je.. ali!
Mislim konstatacija ti je na mjestu samo da jos predlozis nacin...

nhf
TM87
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 4:15 pm

Kapiten je napisao/la:
pon jul 17, 2017 4:12 pm
ChWilla je napisao/la:
pon jul 17, 2017 4:04 pm
ama nije kaiš u pitanju. i prije prodaje lendrića i prije prolaska zete dogovoren je još jedan poskup igrač za naše uslove. svima je jasno šta fali i pojačanja će biti još. stvar je u rejtingu lige, i u nakaradnom rasporedu i trajanju pauze i prelaznog roka. niko pravog pojačanja još nije doveo, a otišao je i sarajevu najbolji igrač, zrinjskom su otišla tri. ali dovodiće sigurno još mjesec do dva, i oni i mi.
i je li izradio taj poskupi ili ?
jeste. hoću da kažem da problem nije u spremnosti da se daju pare, za naše uslove. nije bio ni prošle sezone, bilo se i previše široke ruke sa pogrešnima.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6730
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 4:16 pm

Za Jasarevic nudili smo 20.000 ne kontam sta sada ovo izlazi u javnost ako nije ranije?
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
vrbanjusa
Postovi: 1658
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 4:17 pm

Zato što diže cijenu, zna da dečko hoće u Želju i da će imati nezadovoljnog igrača...a znaju to i naši
21 10 4

Petrović Slavko
 
neroazzuro
Postovi: 1911
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 4:17 pm

Majku im njihovu lihvarsku, sad iz sveg srca navijam da se reprezentacija ne plasira niđe. Kako me ovo frustrira, sve im jeb.em.
Iskoristava savez nas i pitare maksimalno.
A mi od toga nista nemamo.
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 4:19 pm

HajrA je napisao/la:
pon jul 17, 2017 4:04 pm
kremenko je napisao/la:
pon jul 17, 2017 4:02 pm
dell21 je napisao/la:
pon jul 17, 2017 3:55 pm
Ovoliko utakmica da smo dobili 200 000 malo je a nismo ni trecinu vjerovatno. Jos dodaj i utakmice lige za prvaka ccc.
Ovdje je samo 18 kola koja se igraju na jesen. Dodaj 4 kola na proljece plus liga za prvaka.
Za drugi dio lige se pravi i novi ugovor... predpostavljam :)
Ugovor je napravljen. Savez za 5mil KM prodao telekomu ligu za naredne 3 god. Kako telekom odluci tako ce biti. Zrinjski zamolio Sarajevo da se njihova utakmica pomjeri za nedjelju. Izaslo na svim portalima. Danas odluka da se ipak igra u subotu. Telekom odlucio jer im tako odgovara zbog prijenosa,zavrseno igra se u subotu.
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
Avatar
HajrA
Postovi: 360
Pridružen/a: sub dec 24, 2016 7:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 4:20 pm

neroazzuro je napisao/la:
pon jul 17, 2017 4:17 pm
Majku im njihovu lihvarsku, sad iz sveg srca navijam da se reprezentacija ne plasira niđe. Kako me ovo frustrira, sve im jeb.em.
Iskoristava savez nas i pitare maksimalno.
A mi od toga nista nemamo.
Od ove sedmice obavezno uz zelene uzimati i po pola zute.
TM87
 
Avatar
fcz
Postovi: 4119
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 4:23 pm

ChWilla je napisao/la:
pon jul 17, 2017 4:04 pm
ama nije kaiš u pitanju. i prije prodaje lendrića i prije prolaska zete dogovoren je još jedan poskup igrač za naše uslove. svima je jasno šta fali i pojačanja će biti još. stvar je u rejtingu lige, i u nakaradnom rasporedu i trajanju pauze i prelaznog roka. niko pravog pojačanja još nije doveo, a otišao je i sarajevu najbolji igrač, zrinjskom su otišla tri. ali dovodiće sigurno još mjesec do dva, i oni i mi.
Daj Boze da nije, niko sretniji od mene. Cini mi se da znas nesto vise od mene pa cu ti vjerovati.

Slazem se i za rejting i za sugav raspored, ali ne mogu se oteti utisku da bismo mogli vise s boljim i reprezentativnijim sportskim direktorom od ovog... Trenutnog.

Sto se tice konkurencije - **** njihova pojacanja. I jedni i drugi svakako imaju svoje zvizdace i mahace. Mi koje zanima samo teren moramo biti nivo iznad njih da bi ih sve gurnuli ispod sebe.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
HajrA
Postovi: 360
Pridružen/a: sub dec 24, 2016 7:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 4:27 pm

fcz je napisao/la:
pon jul 17, 2017 4:23 pm
ChWilla je napisao/la:
pon jul 17, 2017 4:04 pm
ama nije kaiš u pitanju. i prije prodaje lendrića i prije prolaska zete dogovoren je još jedan poskup igrač za naše uslove. svima je jasno šta fali i pojačanja će biti još. stvar je u rejtingu lige, i u nakaradnom rasporedu i trajanju pauze i prelaznog roka. niko pravog pojačanja još nije doveo, a otišao je i sarajevu najbolji igrač, zrinjskom su otišla tri. ali dovodiće sigurno još mjesec do dva, i oni i mi.
Daj Boze da nije, niko sretniji od mene. Cini mi se da znas nesto vise od mene pa cu ti vjerovati.

Slazem se i za rejting i za sugav raspored, ali ne mogu se oteti utisku da bismo mogli vise s boljim i reprezentativnijim sportskim direktorom od ovog... Trenutnog.

Sto se tice konkurencije - **** njihova pojacanja. I jedni i drugi svakako imaju svoje zvizdace i mahace. Mi koje zanima samo teren moramo biti nivo iznad njih da bi ih sve gurnuli ispod sebe.
S boljim i reprezentativnijim svakako da bi mogli bolje :)
Predpostavljam da ti je slucajno promaklo da napises ko bi to bio...
TM87
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 4:30 pm

mislite li da je Orlandic nedostizan igrac za nase uslove?
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 4:31 pm

Bolje panj stavit u napad nego njega
 
Avatar
salle86
Postovi: 5131
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 4:34 pm

ChWilla je napisao/la:
pon jul 17, 2017 4:04 pm
ama nije kaiš u pitanju. i prije prodaje lendrića i prije prolaska zete dogovoren je još jedan poskup igrač za naše uslove. svima je jasno šta fali i pojačanja će biti još. stvar je u rejtingu lige, i u nakaradnom rasporedu i trajanju pauze i prelaznog roka. niko pravog pojačanja još nije doveo, a otišao je i sarajevu najbolji igrač, zrinjskom su otišla tri. ali dovodiće sigurno još mjesec do dva, i oni i mi.
znaš šta mene handri ?
nekako filing da kad se mi usredotočimo na jedan "problem" samo njega vidimo i ništa drugo
ganjaš jednog igrača, ostale ko šiša
praviš tribinu, zanemario si totalno marketing
ganjaš pojačanja a ne produžuješ ugovore igračima kojima je ostalo <godinu
itd itd
nama treba "lista obaveza" i na svaku stavku treba (gotovo) podjednako obraćati pažnju a ne da idemo principom "kreni sa vrha pa šta stigneš"
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
HajrA
Postovi: 360
Pridružen/a: sub dec 24, 2016 7:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 4:35 pm

LARS1921 je napisao/la:
pon jul 17, 2017 4:31 pm
Bolje panj stavit u napad nego njega
Vjeruj da bi se o tome trebalo ozbiljno razmisliti... panj je mnogo jeftiniji, a ucinak isti :)
TM87
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 4:36 pm

LARS1921 je napisao/la:
pon jul 17, 2017 4:31 pm
Bolje panj stavit u napad nego njega
?
statistika kaze da je bio najproduktivniji napadac Zvezde gledajuci provedene minute na terenu i broj postignutih golova.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 4:37 pm

za_zivot_cijeli je napisao/la:
pon jul 17, 2017 4:36 pm
LARS1921 je napisao/la:
pon jul 17, 2017 4:31 pm
Bolje panj stavit u napad nego njega
?
statistika kaze da je bio najproduktivniji napadac Zvezde gledajuci provedene minute na terenu i broj postignutih golova.
Šta fali Adilovicu onda, ako gledamo produktivnost
 
Avatar
chile
Postovi: 1375
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 4:38 pm

Toliko o tome da ce sk prenositi nase prvenstvene tekme...sve i jedna utakmica u kojoj igramo ide na njihovoj tv. Bas me zanima kakvu su ponudu dali i kako klubovi prihvate ovu glupost. Pa ni 10% stanovnika ove drzave nema priliku pratiti na tv-u utakmice zalosno.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 4:39 pm

LARS1921 je napisao/la:
pon jul 17, 2017 4:37 pm
za_zivot_cijeli je napisao/la:
pon jul 17, 2017 4:36 pm
LARS1921 je napisao/la:
pon jul 17, 2017 4:31 pm
Bolje panj stavit u napad nego njega
?
statistika kaze da je bio najproduktivniji napadac Zvezde gledajuci provedene minute na terenu i broj postignutih golova.
Šta fali Adilovicu onda, ako gledamo produktivnost
u sjecanju imam slike "naseg rastanka" a problem vidim i u njegovim godinama.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 4:39 pm

south side je napisao/la:
pon jul 17, 2017 1:19 pm
Redove FK Željezničar u ljetnom prelaznom roku napustio je dojučerašnji član kadetske selekcije tog kluba Elvir Duraković. Duraković će od naredne sezone nastupati za juniore HŠK Zrinjski, te vjeruje da je napravio pravi potez. "U Želji sam proveo godinu dana, nismo se dogovorili za daljnju saradnju. Svom bivšem klubu i saigračima želim sve najbolje u narednom periodu", kazao je Duraković za

Pročitaj više na: http://****.ba/bh_fudbal/durakovic-zrinjski-je-stepenica-vise-u-mojoj-karijeri/244977
baš me razočarao sa ovim Zrinjski je stepenica više u mojoj karijeri. Gledao sam ga i baš mi se svidio kao igrač, ali zbog ove rečenice nimalo ga ne žalim. Intresantno je da počinju da se otimaju igrači u u ovim mlađim kategorijama tj da se sad i tim igračima dižu cijene. Ne brani niko Zrinjskom da uzme igrača, ali fakat je kod tih omladinaca loše organizovano genrealno u Evropi da svako ko hoće da uzme igrača može ga uzeti bez problema nekih većih. Mnogo prelazaka se dešava i djeca baš rano idu i vani. Generalno govorim, a ne samo za ovaj prelazak.
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 4:40 pm

chile je napisao/la:
pon jul 17, 2017 4:38 pm
Toliko o tome da ce sk prenositi nase prvenstvene tekme...sve i jedna utakmica u kojoj igramo ide na njihovoj tv. Bas me zanima kakvu su ponudu dali i kako klubovi prihvate ovu glupost. Pa ni 10% stanovnika ove drzave nema priliku pratiti na tv-u utakmice zalosno.
KO je rekao da će SK prenositi. Fino je pisalo da samo Evropske prenose

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 179 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija