Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 12:16 pm

sergejevic je napisao/la:
pon jul 17, 2017 12:13 pm
Ma rano je jos uvijek da mi nesto dovodimo. Kada propadnu Kazahstan, Turkmenistan, Uzbekistan ostace na trzistu igraca koje mozemo dovesti. Mislim da niko ovdje ne moze izvaliti 100.000 za nekog igraca, a i to sumnjam da bi zadovoljilo Krupu. Takav je nas zivot.
Ono sto bih ja uradio jeste odvojio dio novca od Lendrica i zalozio za buducnost. Mozda tih 30.000 koje se spominju. Pronaci po nasim klubovima djecaka koji obecavaju, vezati ih duzim ugovorima i ostaviti na posubama. Ukoliko barem s jednim pogodimo vratice nam se visestruko. Ove nase juniore obavezno poslati negdje gdje ce igrati. Mozda bas u tu Krupu, Gosk, Vitez, pa cak i drugu ligu koja ce naredne sezone biti zanimljiva i nikad jaca.
Mislim da ni Maribor ne bi mogao sada dovesti tri najbolja igraca nase lige. Nije to bas tako jednostavno. Zato mogu potpisati neke djecurlije i poslati ih u Krsko, Koper, Goricu i slicno, pa nek se dokazuju.
ma mi se sprdamo sa -stanovima, široki glat izbaci ordabasi, ali petrak ode u taj isti ordabasi za višestruko veću platu nego što će mu iko ovdje dati...bukvalno se plaća ekstra što ideš u nedođiju. i to lopatom ekstra...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Ch.Willa1986
Postovi: 524
Pridružen/a: uto jan 17, 2017 9:00 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 12:22 pm

Protiv Goška bih volio vidjeti slijedeći sastav:
slika
 
sergejevic
Postovi: 685
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 12:22 pm

Ma ne sprdam se vala, ljudi prave bolje rezultate od svih klubova iz regiona, osim mozda Dinama, imaju uvijek neke klubove u grupama, ulazu u igrace, stadione...Nazalost, mi moramo cekati da nekome propadne tamo da bi doveli igraca. Zato kazem takav je nas zivot.
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 12:24 pm

Dobili su 30000KM i procenat od sljedeceg transfera. Razlog tome je sto pored stopera nama trebaju jos dva igraca za prvih 11.. Treba i to platit. S tim da imamo na platnom spisku dva igraca na koja se ne racuna, i te dvije plate su medju vecim. Trenutno i to opterecuje stvar. Nadam se da ce prvenstveno biti doveden spic i vezni koji je drasticno bolji od ovih trenutnih..
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 12:27 pm

Ja opet mislim da je prevelik rizik dati tolike pare za nekog ako nisi sto posto siguran da mozes zaraditi na njemu. Pa dolazili su nama i veci talenti pa gdje su sad?

Samo me zanima, kad se vec angazuje tim ljudi da sređuju tranfer Lendrica, zasto se ti ljudi ne angazuju da skautiraju igrace po regijonu i dovedu ih u Zelju. I oni sigurno mogu imati koristi od toga... A isto tako ih se moze pitati za misljenje oko Vukotica.
 
Avatar
chile
Postovi: 1375
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 12:28 pm

Kako se vi fino razbacujete tim parama. Eto mi prodajemo igrace ko na traci...platiti 100 milja plus dobra plata i onda gataj u solju hoce li momak kod nas odigrati dobro a tek hoces li nafatati sta da ga prodas. Najboljeg strijelca lige, sa strane kad gledas ako ne najbolji igrac onda sigurno top3 prosle sezone i ode za 300k a vi bi stoperu proslijedili sve to.
Spustite malo loptu ni mi ne prodajemo igrace kao sto se prica, jos uvijek su ti transferi na nivou incidenta... I valjda ljudi u klubu znaju koliki nam je jorgan i koliko se mozemo protegnuti da ostanemo pokriveni. Jebeno je ici dalje a to dobro znamo jer repove i dugove cemo jos duzi period otplacivati.
Ako decko vrijedi sto ne frcaju ponude, ne bi se sekunde zacudio da je ova nasa i jedina ponuda koliko god vama zvucala mizerno.
Mislite da nama za igrace iskacu, je al u pustim snovima. Kad sta izleti 99% igrac i ode za cifru koja se ponudi rijetko kad se izvuce sta vise.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !
 
Avatar
mirzoni1921
Postovi: 539
Pridružen/a: uto dec 06, 2016 3:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 12:31 pm

chile je napisao/la:
pon jul 17, 2017 12:28 pm
Kako se vi fino razbacujete tim parama. Eto mi prodajemo igrace ko na traci...platiti 100 milja plus dobra plata i onda gataj u solju hoce li momak kod nas odigrati dobro a tek hoces li nafatati sta da ga prodas. Najboljeg strijelca lige, sa strane kad gledas ako ne najbolji igrac onda sigurno top3 prosle sezone i ode za 300k a vi bi stoperu proslijedili sve to.
Spustite malo loptu ni mi ne prodajemo igrace kao sto se prica, jos uvijek su ti transferi na nivou incidenta... I valjda ljudi u klubu znaju koliki nam je jorgan i koliko se mozemo protegnuti da ostanemo pokriveni. Jebeno je ici dalje a to dobro znamo jer repove i dugove cemo jos duzi period otplacivati.
Ako decko vrijedi sto ne frcaju ponude, ne bi se sekunde zacudio da je ova nasa i jedina ponuda koliko god vama zvucala mizerno.
Mislite da nama za igrace iskacu, je al u pustim snovima. Kad sta izleti 99% igrac i ode za cifru koja se ponudi rijetko kad se izvuce sta vise.
Upravo tako :pljesak:
 
Avatar
salemprolic
Postovi: 586
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:12 pm
Lokacija: Zdrava voda
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 12:32 pm

Nek neko od upucenijih opovrgne ovo za Adilovica evo cekic imam u ruci i ne libim se plasirati ga na svoje celo.
Ide prva kamila, ide druga kamila, ide treća kamila, četvrta i peta...
 
Avatar
mirzoni1921
Postovi: 539
Pridružen/a: uto dec 06, 2016 3:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 12:32 pm

Kako se ovdje trosi i kako se pare razbacuju brzo bi nadmasili violinu and co
Zadnja izmjena: mirzoni1921, dana/u pon jul 17, 2017 12:34 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
mula
Postovi: 933
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 12:32 pm

Adilovi je odličan napadač i dobro će nam doći. Ja sam bio zadovoljan s njim kada je igrao, ali on je bio mnogo osporavan od strane navijača i možemo reči kako se prema njemu ne pružaju neke simpatije tako da mislim da ako nedaj Bože pruzi par loših partija loše biti po njega.
Da se razumijemo on je skoroz drugi tip igrača za razliku od Lendrica. On je tip igrača koji je za razliku od Ivana koji voli duel igru i koji ima jako dobro građenje i postavljanje. Ono što je njegova najveća mana je što nema dobar pas i šut. To mu je uvijek falilo.
Ne znam ni koliko je trenutno spreman, jer znam da je imao nezgodnu povredu zbog kojeg je odsustvovao dugo.
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.
 
boju dao si nebu...
Postovi: 927
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 3:23 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 12:35 pm

Treba platiti 200 hiljada za Vukotica, ha ja, kad je bal...Slobodi za Ordagica dati 100 hiljada sto traze, a njemu dvogodisnji ugovor i 250 milja za platu. Shodno tome, treba prodati pomocni teren za par mil. KM, dovesti ona tri stranca iz Partizana i grupna faza je zagarantovana.
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
 
Avatar
salemprolic
Postovi: 586
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:12 pm
Lokacija: Zdrava voda
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 12:36 pm

mula je napisao/la:
pon jul 17, 2017 12:32 pm
Adilovi je odličan napadač i dobro će nam doći. Ja sam bio zadovoljan s njim kada je igrao, ali on je bio mnogo osporavan od strane navijača i možemo reči kako se prema njemu ne pružaju neke simpatije tako da mislim da ako nedaj Bože pruzi par loših partija loše biti po njega.
Da se razumijemo on je skoroz drugi tip igrača za razliku od Lendrica. On je tip igrača koji je za razliku od Ivana koji voli duel igru i koji ima jako dobro građenje i postavljanje. Ono što je njegova najveća mana je što nema dobar pas i šut. To mu je uvijek falilo.
Ne znam ni koliko je trenutno spreman, jer znam da je imao nezgodnu povredu zbog kojeg je odsustvovao dugo.
Bekric, Bogicevic, Jahic, Kerla. Nije nam ocigledno dosta. Yebite nas povratnici, samo nas yebite.
Zadnja izmjena: salemprolic, dana/u pon jul 17, 2017 12:36 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Ide prva kamila, ide druga kamila, ide treća kamila, četvrta i peta...
 
Avatar
Reha1921
Postovi: 777
Pridružen/a: sri dec 07, 2016 4:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 12:36 pm

Sa Lendrica na Adilovica smo spali fino fino :zid:
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6737
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 12:37 pm

salemprolic je napisao/la:
pon jul 17, 2017 12:32 pm
Nek neko od upucenijih opovrgne ovo za Adilovica evo cekic imam u ruci i ne libim se plasirati ga na svoje celo.
Zavrseno...rokaj :)
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
salemprolic
Postovi: 586
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:12 pm
Lokacija: Zdrava voda
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 12:38 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon jul 17, 2017 12:37 pm
salemprolic je napisao/la:
pon jul 17, 2017 12:32 pm
Nek neko od upucenijih opovrgne ovo za Adilovica evo cekic imam u ruci i ne libim se plasirati ga na svoje celo.
Zavrseno...rokaj :)
:doktor:
Ide prva kamila, ide druga kamila, ide treća kamila, četvrta i peta...
 
Avatar
vrbanjusa
Postovi: 1658
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 12:40 pm

Kažu za Adilovića. Isti kao Ožegović ali jeftiniji :rofl: :rofl: :rofl:
21 10 4

Petrović Slavko
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6737
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 12:45 pm

vrbanjusa je napisao/la:
pon jul 17, 2017 12:40 pm
Kažu za Adilovića. Isti kao Ožegović ali jeftiniji :rofl: :rofl: :rofl:
Dobar je Adilovic ali nama treba brzi napadac.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 12:46 pm

Dobar je ali u kurcu! ;)
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 12:46 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon jul 17, 2017 12:45 pm
vrbanjusa je napisao/la:
pon jul 17, 2017 12:40 pm
Kažu za Adilovića. Isti kao Ožegović ali jeftiniji :rofl: :rofl: :rofl:
Dobar je Adilovic ali nama treba brzi napadac.
Pa imaš Beganovića...brz ko metak...
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1947
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 17, 2017 12:47 pm

Nek nam je Bog na pomoci
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], milanribar, Miso Ensar i 296 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija