Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 5:52 pm

exbabilon je napisao/la:
pet jul 14, 2017 5:34 pm
Hadzijalagic je napisao/la:
exbabilon je napisao/la:
pet jul 14, 2017 5:18 pm
Zakaric i Zec su nam trenutno jedina krila, malo je. I ne mozemo biti ozbiljni dok je Stanic prva alternativa na 4 pozicije u timu.

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
A realno ne mozemo ni ocekivati da dovodemo boljeg od Stane koji bi bio spreman sjediti na klupi i biti alternativa.. Stani fali svasta ali je zahvalno imati u rosteru takvog igraca..
Ne treba nama alternativa nego prevaga. Neko bolji od Zeca i Zakarica. Stoper bolji od Bogicevica. Napadac bolji od Nikolica.

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
Slazem se ali Zec i Zakaric ne bi trebali biti u istom kosu sa Bogijem i Nikolicem, tj. oni su dovedeni da budu prva rjesenja i mislim da smo tu relativno kvalitetni, s tim da od obojice ocekujem da budu bolji u nastavku.. Zakaric moze biti prevaga ako sve bude kako treba, znamo da posjeduje kvalitet za to, samo mora nadoci a, meni se cini, da nadolazi lagano.. Zec se mora dokazati ali ima fine predispozicije da bude pojacanje.. Nama najvise skripi u sredini i u spicu.. Ramovic mozda bude taj koji ce rjesiti problem sredine ali bilo bi fino dovesti jos nekog kvalitetnog posto su po meni i Jovan i Ugljesa i Markovic prosjecna rjesenja ili bar tako izgledaju kada igraju zajedno.. Tu bi bilo fino dovesti tog igraca koji ce biti prevaga.. Spic je po meni najbitniji.. Tu smo trenutno najtanji.. Bogi fino izgleda u paru sa Graovcem.. Za sad nije nista zezno i izgleda da je Kerla bio taj koji je narusavao koncept i cinio da komplet zadnja linija izgleda lose.. Bez Kerle mi nazad sasvim fino izgledamo ako izuzmemo par gresaka Stanica.. Ono sto je zeznuto je da na klupi nemamo nikoga s obzirom da Osmankovic nije produzio ugovor i cisto sumnjam da ce dobijati priliku..
pile87 je napisao/la:
pet jul 14, 2017 5:49 pm
berlinerblaubär84 je napisao/la:
pet jul 14, 2017 5:37 pm
Ne znam tacno o cemu se radi i mozemo li finansijski ali dovodjenjem ovog Ordagica,sa finansijske strane bi najmanje u prvih pet domacih utakmica samo na gledaocima tj. kartama,po utakmici najmanje 50k hajrovali.
Neko moje razmisljanje
Ima i toga ali neko mora probiti led sa tim dovodjenjem i placanjem odstete isto kao i sa noramalnim i zakontitim poslovanjem. Jer taj dio kad kupujes igraca je dio koji fali da napredujes u spotskom smislu. Ne mora to biti striktno Ordagic niti sam mislio na njega, nego onako generalno govorim. Recimo Partizan ili Dinamo na nasem mjestu bi pokupio tri mlada stopera iz lige da im treba stoper jedan bi napravio nesto i pokrio troskove dovodjenja sve trojice, donio zaradu u kasi i napravio mogucnost da opet uradis isto i opet zaradis. E zato oni i prodaju igrace jer imaju bolje filtriranje samih igraca ne moze sve dzaba. Mislim moze ali se vrtis u krug.
To je to, mora se na taj nacin rizikovati ako zelimo iskociti iz prosjecnosti.. Ti si nedavno pominjao neke moduse kako to izvesti ali ne znam jesu li zakoniti, odnosno, moze li neko fizicko lice, npr. Brajlovic, dati lovu za npr. Ordagica i zakonski se ugraditi u zaradu od njegovog eventualnog buduceg transfera? Ne vidim drugaciji nacin za placanje odsteta..
Zadnja izmjena: Hadzijalagic, dana/u pet jul 14, 2017 6:00 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 5:55 pm

Stana lijevo krilo, Proja na beka, desno Zakara, iza Ramovic, Zeba i Blagi centralni vezni, i Nikolic u napadu i juris
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
salle86
Postovi: 5132
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 5:56 pm

ISB87 je napisao/la:
pet jul 14, 2017 5:01 pm
Nisam upucen sto se tice Ordagica ali pare tu igraju najvecu ulogu. Lazni mostarci su odbranili titulu, napadaju 3 uzastopnu i ako su ponudili vise para jbg izabrat ce njih jer se i iz Zrinjskog moze dalje prodat, eto Maribor npr.
Pa treba biti i realan, da će se prodati teško ali da može lakše otići i može
Kod nas opet nekako se gleda da se zaradi na igraču koliko toliko na transferu, kod njih opet politika daj ga sezonu, nek odigra, donese pehar pa može i džabe ići
dugoročno naravno da je bolji naš način rada, kratkoročno a i za igrače ono kako radi zrinjski
jer opet logički lakše je negdje otići ako za tebe ne postoji obeštećenje nego ako postoji...plus ako imaš menadžera koji će od tvog potpisa za zrinjski već tražiti novi klub za tebe
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 5:58 pm

Mislim da je više postova napisao o ordagic nego o stevanovicu birvaktile.
Momak nije vrijedan toga ba
 
sergejevic
Postovi: 685
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 6:03 pm

pile87 je napisao/la:
pet jul 14, 2017 5:49 pm
berlinerblaubär84 je napisao/la:
pet jul 14, 2017 5:37 pm
Ne znam tacno o cemu se radi i mozemo li finansijski ali dovodjenjem ovog Ordagica,sa finansijske strane bi najmanje u prvih pet domacih utakmica samo na gledaocima tj. kartama,po utakmici najmanje 50k hajrovali.
Neko moje razmisljanje
Ima i toga ali neko mora probiti led sa tim dovodjenjem i placanjem odstete isto kao i sa noramalnim i zakontitim poslovanjem. Jer taj dio kad kupujes igraca je dio koji fali da napredujes u spotskom smislu. Ne mora to biti striktno Ordagic niti sam mislio na njega, nego onako generalno govorim. Recimo Partizan ili Dinamo na nasem mjestu bi pokupio tri mlada stopera iz lige da im treba stoper jedan bi napravio nesto i pokrio troskove dovodjenja sve trojice, donio zaradu u kasi i napravio mogucnost da opet uradis isto i opet zaradis. E zato oni i prodaju igrace jer imaju bolje filtriranje samih igraca ne moze sve dzaba. Mislim moze ali se vrtis u krug.
:palacgore:
Kaze komentator da je onaj Dino Hotic iz Maribora tri godine igrao po posudbama i tek ove sezone vracen u prvi tim. Onim pasom im vjerovatno i rijesio prolzak dalje. Vidjelo se nesto u njemu, vezali ga na duze staze, nisu mu odmah dali sansu nego skupljaj minute po drugim klubovima. Bog zna koliko takvih imaju.
Morace se jednom rizikovati da bi se napravila ozbiljna ekipa.
 
Avatar
black64
Postovi: 820
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 6:03 pm

dell21 je napisao/la:
pet jul 14, 2017 5:58 pm
Mislim da je više postova napisao o ordagic nego o stevanovicu birvaktile.
Momak nije vrijedan toga ba
Samo im nabijamo cijenu.Niko se ne moli da bi dosao u Zelju.Majsotre zavrci ti cifru koliku hoces al samo sa Grbavice mozes napraviti iole vrijedan transfer u inostranstvo.Ko nije svestan toga djaba mu sav talenat.Nije sve u nogama ima nesto i u glavi.
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 6:06 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
pet jul 14, 2017 5:52 pm
exbabilon je napisao/la:
pet jul 14, 2017 5:34 pm
Hadzijalagic je napisao/la: A realno ne mozemo ni ocekivati da dovodemo boljeg od Stane koji bi bio spreman sjediti na klupi i biti alternativa.. Stani fali svasta ali je zahvalno imati u rosteru takvog igraca..
Ne treba nama alternativa nego prevaga. Neko bolji od Zeca i Zakarica. Stoper bolji od Bogicevica. Napadac bolji od Nikolica.

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
Slazem se ali Zec i Zakaric ne bi trebali biti u istom kosu sa Bogijem i Nikolicem, tj. oni su dovedeni da budu prva rjesenja i mislim da smo tu relativno kvalitetni, s tim da od obojice ocekujem da budu bolji u nastavku.. Zakaric moze biti prevaga ako sve bude kako treba, znamo da posjeduje kvalitet za to, samo mora nadoci a, meni se cini, da nadolazi lagano.. Zec se mora dokazati ali ima fine predispozicije da bude pojacanje.. Nama najvise skripi u sredini i u spicu.. Ramovic mozda bude taj koji ce rjesiti problem sredine ali bilo bi fino dovesti jos nekog kvalitetnog posto su po meni i Jovan i Ugljesa i Markovic prosjecna rjesenja ili bar tako izgledaju kada igraju zajedno.. Tu bi bilo fino dovesti tog igraca koji ce biti prevaga.. Spic je po meni najbitniji.. Tu smo trenutno najtanji.. Bogi fino izgleda u paru sa Graovcem.. Za sad nije nista zezno i izgleda da je Kerla bio taj koji je narusavao koncept i cinio da komplet zadnja linija izgleda lose.. Bez Kerle mi nazad sasvim fino izgledamo ako izuzmemo par gresaka Stanica.. Ono sto je zeznuto je da na klupi nemamo nikoga s obzirom da Osmankovic nije produzio ugovor i cisto sumnjam da ce dobijati priliku..
pile87 je napisao/la:
pet jul 14, 2017 5:49 pm
berlinerblaubär84 je napisao/la:
pet jul 14, 2017 5:37 pm
Ne znam tacno o cemu se radi i mozemo li finansijski ali dovodjenjem ovog Ordagica,sa finansijske strane bi najmanje u prvih pet domacih utakmica samo na gledaocima tj. kartama,po utakmici najmanje 50k hajrovali.
Neko moje razmisljanje
Ima i toga ali neko mora probiti led sa tim dovodjenjem i placanjem odstete isto kao i sa noramalnim i zakontitim poslovanjem. Jer taj dio kad kupujes igraca je dio koji fali da napredujes u spotskom smislu. Ne mora to biti striktno Ordagic niti sam mislio na njega, nego onako generalno govorim. Recimo Partizan ili Dinamo na nasem mjestu bi pokupio tri mlada stopera iz lige da im treba stoper jedan bi napravio nesto i pokrio troskove dovodjenja sve trojice, donio zaradu u kasi i napravio mogucnost da opet uradis isto i opet zaradis. E zato oni i prodaju igrace jer imaju bolje filtriranje samih igraca ne moze sve dzaba. Mislim moze ali se vrtis u krug.
To je to, mora se na taj nacin rizikovati ako zelimo iskociti iz prosjecnosti.. Ti si nedavno pominjao neke moduse kako to izvesti ali ne znam jesu li zakoniti, odnosno, moze li neko fizicko lice, npr. Brajlovic, dati lovu za npr. Ordagica i zakonski se ugraditi u zaradu od njegovog eventualnog buduceg transfera? Ne vidim drugaciji nacin za placanje odsteta..
Naravno da moze i da je po zakonu, ugovor i cao. Svi sretni svi zaradili, sve tri strane ima toga koliko hoces po svijetu i tamo ide mnogo brze kod nas je problem sto moras cekati da se neko proda a nikom se ne ceka. Onaj ko bude dovoljno pametan i strpljiv a pri tome ima kapitala za par sezona u nasoj ligi moze uzeti milione.
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 6:13 pm

Ma treba ga odjebati (Ordagica).
Reci nek se izjasni do 20og na uslove koje mu nudimo i nek ide u pm.
Realno,frajer u idealnoj situaciji. Dva kluba se bore da ga dovedu,a on samo dize cijenu.
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
berlinerblaubär84
Postovi: 17
Pridružen/a: čet jun 29, 2017 11:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 6:14 pm

Od sinoc mi se vrti ona nasa slika prvih jedanaest,gdje od svih njih,da ne pisem o imenima,mi imamo zrdavog golmana(upitno je dali ostaje),jednog stopera(pozajmica),u vezi jednog igraca koji je u godinama a koristan je bio,i oba krila od kojih bi trebalo biti nesto. To je nekih 5 igraca,sto je nasa ttenutna realnost i ne treba biti razocaran ako ne prodjemo dalje i ako udjemo sa ovakvim sastavom i bez davanja sansi mladjim u prvenstvu,jer da bi znao sa cim radpolazes moras ako se ne pojacas da das sansu ostalima koji su ti na platnom spisku. Ako Slavko ne pretumba malo ovaj kadar i ne pokusa sa ovim mladjim i ostalim nista i bude gurao istih 13-14 igraca,neki poseban uspjeh ne vidim.
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 6:18 pm

sergejevic je napisao/la:
pet jul 14, 2017 6:03 pm
pile87 je napisao/la:
pet jul 14, 2017 5:49 pm
berlinerblaubär84 je napisao/la:
pet jul 14, 2017 5:37 pm
Ne znam tacno o cemu se radi i mozemo li finansijski ali dovodjenjem ovog Ordagica,sa finansijske strane bi najmanje u prvih pet domacih utakmica samo na gledaocima tj. kartama,po utakmici najmanje 50k hajrovali.
Neko moje razmisljanje
Ima i toga ali neko mora probiti led sa tim dovodjenjem i placanjem odstete isto kao i sa noramalnim i zakontitim poslovanjem. Jer taj dio kad kupujes igraca je dio koji fali da napredujes u spotskom smislu. Ne mora to biti striktno Ordagic niti sam mislio na njega, nego onako generalno govorim. Recimo Partizan ili Dinamo na nasem mjestu bi pokupio tri mlada stopera iz lige da im treba stoper jedan bi napravio nesto i pokrio troskove dovodjenja sve trojice, donio zaradu u kasi i napravio mogucnost da opet uradis isto i opet zaradis. E zato oni i prodaju igrace jer imaju bolje filtriranje samih igraca ne moze sve dzaba. Mislim moze ali se vrtis u krug.
:palacgore:
Kaze komentator da je onaj Dino Hotic iz Maribora tri godine igrao po posudbama i tek ove sezone vracen u prvi tim. Onim pasom im vjerovatno i rijesio prolzak dalje. Vidjelo se nesto u njemu, vezali ga na duze staze, nisu mu odmah dali sansu nego skupljaj minute po drugim klubovima. Bog zna koliko takvih imaju.
Morace se jednom rizikovati da bi se napravila ozbiljna ekipa.
Kod nas generalno vlada misljenje da bi neko nekog razapeo da plati igraca bubam 100 000 KM, sto nije tacno i Amar je nekada govorio o tome da bi ga ubili ako bi dao neke pare a ispostavi se da nije to, to. Vremena se mjenjaju svi mi zelimo moderan klub a u modernom fudbalu postoji ta doza rizika sa kupovinom igraca. Da ne bude da je to samo fama evo Radnik kupio dva igraca za 100 000 oba perspektivna Peco i Serbecic uz par nasih mladih i perspektivnih igraca to je veliki izlog za prodaju i to se zove strategija koju mi nemamo od kraja rata na ovamo jer cini mi se niko ne razmislja dugorocno ili nije razmisljao dugorocno a od ove grupe ljudi u klubu to je ono sto ocekujem da budu pokretaci procesa i konacno pocnemo tako razmisljati i poslovati, nasi najkvaliteni juniori + najbolji mladi iz lige. Starci nam ne trebaju jer od njih nemas nista da su vrhunski fudbaleri za nase uslove.
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 6:28 pm

Reha1921 je napisao/la:
pet jul 14, 2017 4:58 pm
Mene sinoc Stana najvise iznervirao kad smo imali kontru i ima samog Sinisu i on nasao da dribla dvojicu i izgubi levat loptu svaka njemu cast na borbenosti ali je ogranicen kao igrac tako isto mislim i za Sinisu koji je odigrao sinoc dobro.
Jebao mu je Zeba sve nakon toga. Ali to je jer je glup. On spusti glavu i nista vise ne vidi, Sinisa ima strasno mnogo prostora i trci kontru ali on to ne vidi i dribla dvojicu. Onda i jednom kod kaznenog, Zeba il Sinisa naprave laznu kretnju i vrate se ali on od prve odigra u prostor jer nije vidio da su ovi samo trznuli igraca. Definitivno najgluplji igrac.
Mada ovakvog igraca treba imati u ekipi jer pokriva mnogo pozicija, samo je problem sto je on nama u prvoj postavi a realno nije za toga.

Kako Zec sinoc onom provuce kroz noge :klanjase:
Neke najkonkretnije stvari i hajmo reci sanse su dosle preko Zeca. Ima u njemu slifa, ne znam neko je rekao da treba s njim u spicu krenuti a Ramovica lijevo. Slazem se i ja s tim apsolutno, jer brz je Zec moze pobjeci ako dobije pas u prostor, ali i s tim da Sinan i on dosta rade tj. da Sinan ne bude klasicno krilo vec da se ubacuje i u sredinu, nesto ala Dibala u Juveu.

Bit ce gore tesko, zato mi je i zao sto iz one atmosfere ne pade gol. Nekako sam imao dojam da nam sekunda fali, ali opet msm da je falilo kvaliteta. Steve nidje. Svaki centarsut sto je ubacen njeg nidje, ide centarsut na prvu on na drugoj ili obratno.
Dzenisa necu komentarisati, on se bori ali nema kvaliteta definitivno.

Vidim neko i sa Projicem nezadovoljan. Nije dovoljno igrao da se moze dati sud, nazad je dobar bio, zagradio onu loptu u gol aut, vratio Veci 2 glavom. Prvi kontakt je htio da se dokaze i odmah pas u sredinu koji su presjekli. Vidjet cemo kad odigra cijeli mec, ali kako sam vidio dosta slican igrac kao Sinisa. Nadam se da ima malo bolji sut i ubacaj.
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 6:28 pm

Ko ne riskira taj ne profitira :D
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
psihopata
Postovi: 958
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 6:31 pm

Elegant je napisao/la:
pet jul 14, 2017 4:30 pm
psihopata je napisao/la:
pet jul 14, 2017 4:24 pm
sigurno ce doci 50 000 krvolocnih sveda da gleda zelju.
Vidjet ces da ce biti zesca atmosfera nego sinoc.
ne provaljuj se sviju ti....
tajne misli violine: http://postimg.org/image/k6gp7mo01/
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1947
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 6:32 pm

Hocel izvjestaj
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
psihopata
Postovi: 958
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 6:35 pm

nije niko presjekao projicev prvi pas,nego je bukvalno dodao igracu aika ko blagojevic u najboljim izdanjima. :D
tajne misli violine: http://postimg.org/image/k6gp7mo01/
 
Avatar
Reha1921
Postovi: 777
Pridružen/a: sri dec 07, 2016 4:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 6:38 pm

Stanicu i Sinisi treba staviti zid na centru da ne prelaze jer u napadu su beskorisni Memija je za njih licno Alves
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 6:38 pm

psihopata je napisao/la:
pet jul 14, 2017 6:35 pm
nije niko presjekao projicev prvi pas,nego je bukvalno dodao igracu aika ko blagojevic u najboljim izdanjima. :D
:D
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 6:43 pm

Ja toliko ocekujem od Ramovica i Crnova da je to nevjerovatno...

I prva stvar koju klub treba da uradi i prije potpisivanja bilo cega, je poslati Adisa na doskolovljavanje engleskog jezika. Neki intermediate kurs, nista strasno.

Preko citydeala ili ekupona uplatiti. Pa ebem mu misa Adise..
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 6:45 pm

Leon_Professional je napisao/la:
pet jul 14, 2017 6:28 pm
Reha1921 je napisao/la:
pet jul 14, 2017 4:58 pm
Mene sinoc Stana najvise iznervirao kad smo imali kontru i ima samog Sinisu i on nasao da dribla dvojicu i izgubi levat loptu svaka njemu cast na borbenosti ali je ogranicen kao igrac tako isto mislim i za Sinisu koji je odigrao sinoc dobro.
Jebao mu je Zeba sve nakon toga. Ali to je jer je glup. On spusti glavu i nista vise ne vidi, Sinisa ima strasno mnogo prostora i trci kontru ali on to ne vidi i dribla dvojicu. Onda i jednom kod kaznenog, Zeba il Sinisa naprave laznu kretnju i vrate se ali on od prve odigra u prostor jer nije vidio da su ovi samo trznuli igraca. Definitivno najgluplji igrac.
Mada ovakvog igraca treba imati u ekipi jer pokriva mnogo pozicija, samo je problem sto je on nama u prvoj postavi a realno nije za toga.

Kako Zec sinoc onom provuce kroz noge :klanjase:
Neke najkonkretnije stvari i hajmo reci sanse su dosle preko Zeca. Ima u njemu slifa, ne znam neko je rekao da treba s njim u spicu krenuti a Ramovica lijevo. Slazem se i ja s tim apsolutno, jer brz je Zec moze pobjeci ako dobije pas u prostor, ali i s tim da Sinan i on dosta rade tj. da Sinan ne bude klasicno krilo vec da se ubacuje i u sredinu, nesto ala Dibala u Juveu.

Bit ce gore tesko, zato mi je i zao sto iz one atmosfere ne pade gol. Nekako sam imao dojam da nam sekunda fali, ali opet msm da je falilo kvaliteta. Steve nidje. Svaki centarsut sto je ubacen njeg nidje, ide centarsut na prvu on na drugoj ili obratno.
Dzenisa necu komentarisati, on se bori ali nema kvaliteta definitivno.

Vidim neko i sa Projicem nezadovoljan. Nije dovoljno igrao da se moze dati sud, nazad je dobar bio, zagradio onu loptu u gol aut, vratio Veci 2 glavom. Prvi kontakt je htio da se dokaze i odmah pas u sredinu koji su presjekli. Vidjet cemo kad odigra cijeli mec, ali kako sam vidio dosta slican igrac kao Sinisa. Nadam se da ima malo bolji sut i ubacaj.
Ma glupo je od Zebe ono bilo, i on je pravi onaj balkanski tehnicar, ne voli na prvu nista, mogao je i on neke lopte ranije i bolje rijesit'. A ja sam pisao za Projica, napisao sam da je prerano i premalo ono za neki sud, ali ne sluti mi na dobro, nisam rekao da sam nezadovoljan. Tek' ga trebamo vidjet'.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 6:47 pm

Meni se cini da su se Projicu sinoc noge odsjekle i da se jadan sav pogubio od atmosfere. Valja mu se naviknuti

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], Strumf11, Ujko i 115 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija