YUGOKRAFT spaja trżišta rada. Za Vas. Za sve kvalifikacije. Pomażemo Vam da nadjete posao u Njemackoj. Besplatno i bez rizika.
www.yugokraft.de

NIKOM TE NE DAMO!

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

Elegant
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 1:34 pm

AIK pada na Grbavici 2:0.

:palacgore:
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

salle86
Kontakt:

sri jul 12, 2017 1:35 pm

JUZNJAK je napisao/la:
sri jul 12, 2017 1:26 pm
Standardni ostali bez karte?

Zasto?

Jesu li imali mogucnost kupiti jug juce?
Zasto to nisu uradili?
Kad je nestslo juga?
Ko je ovdje ba lud... Ko god je od nazovimo te standardnim izvisio moj komentar je zaboli me...sad ili placi ili kupi od tapkarosa ili otmi...nadam se pojedinci su naucili pa da mi je brat rodzeni...
Jos nesto...Zapamtite klubu je bitno prodati I zaraditi... Cista racunica...
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ?
Ova parola ne bi smjela biti puko slovo na papiru
NEDIM SIJERČIĆ: "Mislim da naziv stadiona na kojem mi igramo, na kojem svi boravimo - hrpa betona, za mene je lično neprihvatljiv. Mi imamo nešto što smo sami izgradili, ono nije hrpa betona, to smo mi napravili, to mi i dalje pravimo..."

jovanmaksimovic
Moderator
Kontakt:

sri jul 12, 2017 1:36 pm

ponavlja se utakmica kao protiv ferencvarosa... padaju ti svedjani bez problema...
100/94/37/34 - i to je to!

za_zivot_cijeli
Kontakt:

sri jul 12, 2017 1:38 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
sri jul 12, 2017 1:29 pm
za_zivot_cijeli je napisao/la:
sri jul 12, 2017 1:24 pm
ako mozemo i trebamo hvaliti dobre stvari onda trebamo na jednak nacin tretirati i ono sto ne valja.
detekcija problema je polovina puta do njegovog rjesenja.

trebamo biti iskreni i posteni pa reci da u organizaciji utakmice u segmentu prodaje karate neke stvari ne stimaju.
iz svega se namece sasvim legitimno pitanje. kako je moguce da na stadionu koji prima cc 10k nasih navijaca, bez karata za juznu tribinu ostanu mnogi clanovi kluba uprkos cinjenici da je ukupan broj clanova upola manji nego broj dostupnih karata, i sve to u prvom danu prodaje namjenje za clanove!?

i ranije sam pisao o tome, pa cu opet ponoviti. clanstvo u klubu MORA nositi odredjene benificije. clanstvo ne moze i ne smije imati formalnu ulogu.
reci da prvenstvo kupovanja imaju clanovi a to ne postivati do mjere do koje je to tehnicki moguce, nije nista drugo nego pisanje po clanskoj karti koju izdajes. to ne valja da Bog kaze!
Clanova ima preko 5000, jug prima nesto preko 3000.. Dodas tu i te neke malverzacije, nisku cijenu karata za jug i sasvim je logicno da ce puci za dan..
s obzirom da je karata za jug nestalo u roku od 24h nakon pocetka prodaje namjenje clanovima, ispada da je 85% ukupnog clanstva kupilo kartu za jug u tih prvih 24h.
to nije realno ukoliko uzmemo u obzi da je dobar dio clanstva na sjeveru i zapadu, a odnedavno manjim dijelom i na istoku.
na kraju krajeva, moju clansku prilikom kupovine niko nije pogledao iako je kupovina bila namjenja iskljucivo clanovima.

cemu sluzi clanska karta, kao dokaz o datoj sadaki?
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!

123456
Kontakt:

sri jul 12, 2017 1:39 pm

U svemu ovome mi zao raje sto je van sarajeve a ide na Jug.Ovi u sarajevu i okolini ni sekunde mi nije zao.Juce se normalno mogao kupiti Jug.Sin mi to uradio poslije 16 h sasvim normalno.Mozda bi bilo jos bolje da jedan clan moze kupiti jednu kartu i to samo prvi dan.

Drugi put sam na Istoku i vodim pitara sa sobom.Jel to grehota ljudi moji?

Omar500
Moderator
Kontakt:

sri jul 12, 2017 1:40 pm

Jug je trebao biti osam maraka, opet bi se rasprodao, klub bi nesto malo vise zaradio, a ispravila bi se ta 'nepravda' oko razlike u cijeni tribina. Svakako ce se ovaj problem za euro utakmice rijesiti izgradnjom nove juzne tribine. Bit ce veci kapacitet stadiona i cijene za sjever i jug ce biti priblizne, pa ce oni koji ne navijaju moci otici na sjever, a da ne razmisljaju o visokoj cijeni karte.

Sto se tice tekme protiv AIK-a, nisam pretjerano optimistican, ali opet se nekako nadam pobjedi, 1-0. Mada, tesko. Ne znam ko ce u vrh napada, to me najvise interesuje. Ili Nikolic ili Zec.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

Bruda.TM
Kontakt:

sri jul 12, 2017 1:42 pm

Online prodaja je pravo rjesenje za ove probleme.
Kupis online i zavrsis pricu.
Just do it.
:zeljeznicar1:

Pyongyang 🇰🇵🇰🇵🇰🇵🇰🇵

jovanmaksimovic
Moderator
Kontakt:

sri jul 12, 2017 1:44 pm

123456 je napisao/la:
U svemu ovome mi zao raje sto je van sarajeve a ide na Jug.Ovi u sarajevu i okolini ni sekunde mi nije zao.Juce se normalno mogao kupiti Jug.Sin mi to uradio poslije 16 h sasvim normalno.Mozda bi bilo jos bolje da jedan clan moze kupiti jednu kartu i to samo prvi dan.

cuj grehota... neka i on vidi malo evropskih utakmica ovog ljeta... mozda i pocne da navija za zelju...
100/94/37/34 - i to je to!

za_zivot_cijeli
Kontakt:

sri jul 12, 2017 1:45 pm

rjesenje je nadogradnja postojeceg sistema za clanove na nacin da svaki clan u ovim situacijama ima automatski rezerviranu kartu maksimalno do 24h sata prije utakmice. ukoliko je clan nije kupio u predvidjenom roku rezervacija se oslobodja i karta ide u redovnu prodaju.

ponosannavas
Kontakt:

vrbanjusa je napisao/la:
sri jul 12, 2017 12:49 pm
1000 stručnjaka iz svih oblasti na ovim forumima, strašno.

Organizacija evropskih utakmica nešeg kluba nije savršena, daleko od toga ali naši "navijači" se ponašaju kao da smo Bayern i imamo po 20 ovakvih utakmica godišnje i možemo sve savršeno organizovati. Sasvim je normalno da imamo "dječije bolesti" u ovoj fazi organizacije, tek je druga evropska euakmica na Grbavici i normalno je da se griješi.
Imam osječaj da ovi što kmeče i kritikuju uopšte ne idu na utakmice nego im samo merak srati...
Tako je @vrbanjuša mada si i ti malo nervozno napisao post, ali slažem se sa sustinom. Greška se desila. Ako ne naučimo iz nje onda je za osude. KO radi taj i griješi. Međutim, treb ai ukazati na grešku i npr @amidža je to lijepo sročio, a @lars ga malo ismijava (znam da se @lars šališ oko svega ali nemoj bar kad ljudi normalno napišu). Ovi standardni što su izvisili za karte su dijelom i samo krivi jer je jučer bilo karata a mogli su skontati da bi više od 5000 članova moglo kupiti 3000 karata za jug. Znači svi ovi članovi su standardni u skladu sa svojim mogućnostima. Ako grupa nije sebi obezbjedila karte onda je do grupe jer ako ima cca 500 momaka koji idu standardano svuda mogu se organizovati da sebi obezbjede ulazinice na vrijeme. Najlakše je sada pljuvati. Malo pogledajte i sebe. KLub ću kriviti tek ako se ponovi ali morate biti svjesni da i kada se budu evidentirali članovi koji kupuju da možete ostati bez ulaznica za jug. Što to ja koji idem 30 godina na tekme ne mogu sad otići na jug i navijati, a nisam išao zadnjih pet godina npr. Eto danas mi baš merak. Ja sam ostavio para Želji ko pola grupe i tako i dobar dio članova koji imaju preko 35-40 godina. isto tako ni vi koji branite sve nemojte osuđivati ove što se žale da su ostali bez karte jer realno se desila greška zbog koje ti mora biti krivo, ali opet na prvu grešku ne možeš osuđivati. Molim vas malo sredine u svemu. Nemojte biti ko Bosanci pravi pa na prvu pljuvati i sa jdne i sa druge strane.

mirzoni1921
Kontakt:

123456 je napisao/la:

nije grehota, al je sramota :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:

ponosannavas
Kontakt:

sri jul 12, 2017 1:48 pm

za_zivot_cijeli je napisao/la:
rjesenje je nadogradnja postojeceg sistema za clanove na nacin da svaki clan u ovim situacijama ima automatski rezerviranu kartu maksimalno do 24h sata prije utakmice. ukoliko je clan nije kupio u predvidjenom roku rezervacija se oslobodja i karta ide u redovnu prodaju.
Eto lijep primjer dobre ideje. Vremenom kad se napravi stadion trebalo bi biti sve numerisano pa ćemo imati još mogućnosti raznih.

samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Kontakt:

sri jul 12, 2017 1:53 pm

Juga nema, kupio istok. :(
Bože moj, nije smak svijeta. Može se i na istoku navijati :DD:
Da mi hoćemo pobjediti sutra, vjerujte da bi svi zaboravili i karte i jug i sve probleme.
Vidim dosta ljudi se vratilo dok sam ja bio, jer nije bilo juga. Naravno nekome je teško izdvojiti novac za istok ili za sjever. I ovom se mora stati u kraj. Po meni, najbolje riješenje, jedna osoba- jedna karta. Pa ko hoće bujrum. I neko je prije pisao, LJUDI KOJI SU BILI U PODGORICI MORALI SU IMATI PREDNOST PRI KUPOVINI ULAZNICE!
U buduće bolje razmisliti i organizovati.

Eh sad malo o tekmi...
AIK- ekipa koja igra čvrsto, primaju malo golova, ali malo i daju. Najbolji strijelac njihove ekipe u ligi, u 14 odigranih susreta, dao je 3 gola. Kao što svi kažu, ne trebamo ih se bojati ni malo. Formaciju postavljaju na osnovu igre protivnika. Većinom igraju formaciju 3-5-2, ali uglavnom nikad se ne može znati koju će formaciju odigrati.Igraju i 4-4-2 i 4-3-3...
Mislim da ih možemo pobjediti, ali trebat će mnogo bolja igra nego protiv Zete.
Ako napravimo i jednu jedinu grešku, kao što je bio slučaj u Podgorici, AIK će to iskoristiti.

Što se tiče nas. Sastav vjerovatno znamo: Kjosevski- Stevanović, Graovac, Bogičević, Stanić (ukoliko Projić ne bude prijavljen)- Blagojević, Radinović, Zeba- Zakarić, Zec, Nikolić.
Možda i Marković počne, a ne Radinović... Uglješa ima kartone i ako dobije sutra žuti slijedi suspenzija. Mora se čuvati.
Ja mislim da će biti neriješeno :roll:
Ali ipak se nadam da ćemo pobjediti :D

AJDE IVANEEEEE!
Ups, Stevo!!! Stevo povedi nas i zabij ga. Pokaži da nam ne treba pojačanje u napadu!!! :baklja: :baklja: :baklja: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!

UPRAVA NAPOLJE!!!

vrbanjusa
Kontakt:

ponosannavas je napisao/la:
vrbanjusa je napisao/la:

Organizacija evropskih utakmica nešeg kluba nije savršena, daleko od toga ali naši "navijači" se ponašaju kao da smo Bayern i imamo po 20 ovakvih utakmica godišnje i možemo sve savršeno organizovati. Sasvim je normalno da imamo "dječije bolesti" u ovoj fazi organizacije, tek je druga evropska euakmica na Grbavici i normalno je da se griješi.
Imam osječaj da ovi što kmeče i kritikuju uopšte ne idu na utakmice nego im samo merak srati...
Tako je @vrbanjuša mada si i ti malo nervozno napisao post, ali slažem se sa sustinom. Greška se desila. Ako ne naučimo iz nje onda je za osude. KO radi taj i griješi. Međutim, treb ai ukazati na grešku i npr @amidža je to lijepo sročio, a @lars ga malo ismijava (znam da se @lars šališ oko svega ali nemoj bar kad ljudi normalno napišu). Ovi standardni što su izvisili za karte su dijelom i samo krivi jer je jučer bilo karata a mogli su skontati da bi više od 5000 članova moglo kupiti 3000 karata za jug. Znači svi ovi članovi su standardni u skladu sa svojim mogućnostima. Ako grupa nije sebi obezbjedila karte onda je do grupe jer ako ima cca 500 momaka koji idu standardano svuda mogu se organizovati da sebi obezbjede ulazinice na vrijeme. Najlakše je sada pljuvati. Malo pogledajte i sebe. KLub ću kriviti tek ako se ponovi ali morate biti svjesni da i kada se budu evidentirali članovi koji kupuju da možete ostati bez ulaznica za jug. Što to ja koji idem 30 godina na tekme ne mogu sad otići na jug i navijati, a nisam išao zadnjih pet godina npr. Eto danas mi baš merak. Ja sam ostavio para Želji ko pola grupe i tako i dobar dio članova koji imaju preko 35-40 godina. isto tako ni vi koji branite sve nemojte osuđivati ove što se žale da su ostali bez karte jer realno se desila greška zbog koje ti mora biti krivo, ali opet na prvu grešku ne možeš osuđivati. Molim vas malo sredine u svemu. Nemojte biti ko Bosanci pravi pa na prvu pljuvati i sa jdne i sa druge strane.
Laki je malo nervozan :D

MA sve 5, treba reći i skrenuti pažnju ali isto tako treba generalno malo spustiti očekivanja. I od tima i od kluba. Samo se okrenite malo oko sebe i pogledajte u kakvoj vukojebini živimo i šta se sve dešava oko nas. E to me nervira, očekuju ljudi Bayern za 15 KM na evropskoj utakmici. U Bosni i Hercegovini i gradu Sarajevu gdje su redukcije vode sasvim normalna pojava a plata od 500 KM vrh ambicija. Teško će se ikad sve usavršiti, jednostavno nismo takav narod.
Govorim generalno za ove što komentarišu propuste, naravno imaju svo pravo i podržavam ih.
A ovi neki što im je kritika glavni način komuniciranja mogu samo reći onu staru narodnu "rđavom kurcu i dlake smetaju". Da proste dame na forumu.
21 10 4

Petrović Slavko

zeljeznicka21
Kontakt:

sri jul 12, 2017 1:54 pm

cuj standardni ostali bez karte, pa sto je nisu juce kupili ? ili mozda nemaju clansku ? ti "standardni" koji su ostali bez karte ocigledno nisu na Grbavici samo zbog Želje nego i zbog droge ili slicnih uzivancija, pa ako hocu na neku tribinu da idem nece me bog sprijecit da je kupim, fino clansku u ruke i kupi sebi tribinu koju hoces
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.

cikazubo
Kontakt:

sri jul 12, 2017 1:56 pm

Koji shit, trcim s ispita na Grbavicu kad nema juga, yebla vas strategija za cijene karata ako iko čita iz kluba eto vam penzioneri i porodice na navijačkoj tribini, umjesto da ta kategorija ljudi gleda s normalne tribine utakmicu..
Hoće neko mijenjat istok-jug uz 5KM, znači cener istok izađe ?

za_zivot_cijeli
Kontakt:

sri jul 12, 2017 1:58 pm

vrbanjusa je napisao/la:
ponosannavas je napisao/la:
vrbanjusa je napisao/la:

Laki je malo nervozan :D

MA sve 5, treba reći i skrenuti pažnju ali isto tako treba generalno malo spustiti očekivanja. I od tima i od kluba. Samo se okrenite malo oko sebe i pogledajte u kakvoj vukojebini živimo i šta se sve dešava oko nas. E to me nervira, očekuju ljudi Bayern za 15 KM na evropskoj utakmici. U Bosni i Hercegovini i gradu Sarajevu gdje su redukcije vode sasvim normalna pojava a plata od 500 KM vrh ambicija. Teško će se ikad sve usavršiti, jednostavno nismo takav narod.
Govorim generalno za ove što komentarišu propuste, naravno imaju svo pravo i podržavam ih.
A ovi neki što im je kritika glavni način komuniciranja mogu samo reći onu staru narodnu "rđavom kurcu i dlake smetaju". Da proste dame na forumu.
bojim se da necemo daleko dogurati budemo li trazili referentne tacke u bliskom okruzenju.
za napredak je potrebno gledati malo dalje.

u svakom slucaju, nije smak svijeta. na greskama se uci.

SIMA_SIMAU
Kontakt:

sri jul 12, 2017 2:01 pm

Vidi ba ovo postaje strogo peglanje vezano za karte...abd prodjemo AIK eh onda pametnije sto se tice prodaje.
Gdje je taj futbol, futbal, footbal ili kako vec se zove Amare?

za_zivot_cijeli
Kontakt:

sri jul 12, 2017 2:02 pm

i da budem konkretan,
ukoliko na forumu postoji neko ko je zelio danas kupiti kartu za jug a nije uspio i nema novca za neku od drugih tribina neka mi se javi porukom.

cikazubo
Kontakt:

sri jul 12, 2017 2:03 pm

19adi21 je napisao/la:
sri jul 12, 2017 1:54 pm
cuj standardni ostali bez karte, pa sto je nisu juce kupili ? ili mozda nemaju clansku ? ti "standardni" koji su ostali bez karte ocigledno nisu na Grbavici samo zbog Želje nego i zbog droge ili slicnih uzivancija, pa ako hocu na neku tribinu da idem nece me bog sprijecit da je kupim, fino clansku u ruke i kupi sebi tribinu koju hoces
Neko radi, neko nije iz Sarajeva, ili iz nekog drugog opravdanog razloga nije mogao doći do stadiona, evo ja juče nisam kupio jer sam cijeli dan imao ispite, a standardni član, a ionako nisi morao imati člansku da bi kupio kartu, mogao si doć bez članske juče i kupit i to više komada, tako da ti je priča nigdje veze skroz..

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], black64, Google [Bot], kontranogama, Leo Messi, ubaceni element i 26 gostiju.

Prijava  •  Registracija