YUGOKRAFT spaja trżišta rada. Za Vas. Za sve kvalifikacije. Pomażemo Vam da nadjete posao u Njemackoj. Besplatno i bez rizika.
www.yugokraft.de

NIKOM TE NE DAMO!

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

Avanes
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 12, 2017 12:26 pm

Mi smo izgleda narod koji jako voli negativne stvari i volimo pesimizam. U svemu gledamo samo crno i najviše se oko toga priča, a ono sve ostalo što je dobro to niko i ne gleda.

Sjedimo kućama za tastaturama i samo kritikujemo, nedo Bog da se ustanemo i pokrenemo, da napravimo državu i društvo boljim.
Ja kad je Željo u pitanju nikad ne tražim i ne gledam ono što je loše, tražim u svemu barem malo nečega lijepog, a u zadnje vrijeme ima toliko lijepog. Željo, naša ljubav, sutra igra evropsku tekmu protiv AIK-a na svojoj Grbavici koja je svakim danom sve ljepšta, sve više dobrih igrača se povuzuje s nama, igrači nam se ofirno sami nude, a do prije dvije godine su nas zaobilazili u širokom luku i sad ja treba da gledam što u hali nije bilo toalet papira, što su košpice bile preslane ili nešto treće.

U ovoj usranoj državi u kojoj ako radiš pošteno se tretiraš kao da si najveći kriminalac, udaraju te sa svih strana, pucaju namete, kazne, takse... u ovoj državi naš Željo sve ovo što radi radi po propisima i zakonima (otvorite piljaru pa ćete vidjeti koliko je teško, a ne voditi klub sa milion neprijatelja). I opet mi nađemo da seremo po svemu.

Meni je sve ovo kao u snu i uživam u svakoj sekundi ovog prelijepog sna. Prije par godina smo se u facu znali svi na stadionu i tad sam imao polugodišnju ili godišnju, u zavinosti od toga šta se moglo kupiti, a sad nas je puna nikad ljepša Grbavica i mi opet nezadovoljni.

WTF
Zadnja izmjena: Avanes, dana/u sri jul 12, 2017 12:29 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Mirsad Siljak: "Te osobe koje su preko dvadeset, da su i preko cetrdeset godina u ovome klubu, njih nije lijepo vidjeti a ne komunicirati sa njima."

mirzoni1921
Kontakt:

sri jul 12, 2017 12:29 pm

Avanes je napisao/la:
sri jul 12, 2017 12:26 pm
Mi smo izgleda narod koji jako voli negativne stvari i volimo pesimizam. U svemu gledamo samo crno i najviše se oko toga priča, a ono sve ostalo što je dobro to niko i ne gleda.

Sjedimo kućama za tastaturama i samo kritikujemo, nedo Bog da se ustanemo i pokrenemo, da napravimo državu i društvo boljim.
Ja kad je Željo u pitanju nikad ne tražim i ne gledam ono što je loše, tražim u svemu barem malo nečega lijepog, a u zadnje vrijeme ima toliko lijepog. Željo, naša ljubav, sutra igra evropsku tekmu protiv AIK-a na svojoj Grbavici koja je svakim danom sve ljepšta, sve više dobrih igrača se povuzuje s nama, igrači nam se ofirno sami nude, a do prije dvije godine su nas zaobilazili u širokom luku i sad ja treba da gledam što u hali nije bilo toalet papira, što su košpice bile preslane ili nešto treće.

U ovoj usranoj državi u kojoj ako radiš pošteno se tretiraš kao da si najveći kriminalac, udaraju te sa svih strana, pucaju namete, kazne, takse... u ovoj državi naš Željo sve ovo što radi radi po propisima i zakonima (otvorite piljaru pa ćete vidjeti koliko je teško, a ne voditi klub sa milion neprijatelja). I opet mi nađemo da seremo po svemu.

Meni je sve ovo kao u snu i uživam u svakoj sekundi ovog prelijepog sna. Prije par godina smo se u faci znali svi na stadionu i tad sam imao polugodišnju ili godišnju, u zavinosti od toga šta se moglo kupiti, a sad nas je puna nikad ljepša Grbavica i mi opet nezadovoljni.

WTF
:klanjase2: :klanjase2: :klanjase2: :klanjase2:

BlwD
Prijatelj foruma
Kontakt:

sri jul 12, 2017 12:29 pm

Meni se ni malo ne sviđa ovo sa Alihodzicem jer poslije Tice i ostalih strucnijih kandidata o kojim se pricalo na proslom konkursku, ovo je sigurno korak nazad.

kontranogama
Kontakt:

sri jul 12, 2017 12:30 pm

Ma hebo karte,stadion ce biti pun i aBd pobijedimo sa 2:0 niko se nece sjetiti ovih stvari. Da li smo dovoljno jaki da to uradimo, ja sanjam da konacno prolomimo to sa nekim nazovi jacim ekipama. A onda na lavor
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...

w0st
Kontakt:

sri jul 12, 2017 12:30 pm

1 osoba 1 karta , nema dodju i kupe 15 karata , inace ce svaki put isto bit

Grbavica
Kontakt:

sri jul 12, 2017 12:31 pm

Ja lijepo juce otiso i kupio. Nisam mogo rano, tek popodne. Uzeo karte bez problema.

Larson je uzeo 30 komada pa se njemu na pp javite. Cijena prava sitnica + 7%
Ja dolazim i odlazim, a vrijeme ko da tu ne prolazi, i ti si ista I sad dobra si ali kakvi su ti nalazi

AsharaK
Administrator
Kontakt:

kvalitet je napisao/la:
sri jul 12, 2017 12:22 pm
AsharaK je napisao/la:
sri jul 12, 2017 11:56 am
jug 8 (za članove 7), sjever 13 (za članove 12), istok 17 (za članove 15)

mjera :D
Jug 7, za članove 5
Sjever 12, za članove 10
Istok 15, za članove 13
Jarane Evropa je, nije ovo prva kantonalna
Željezničar ante portas !

LARSSON
Kontakt:

sri jul 12, 2017 12:33 pm

Grbavica je napisao/la:
Ja lijepo juce otiso i kupio. Nisam mogo rano, tek popodne. Uzeo karte bez problema.

Al morate imati člansku sport1 foruma :D
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

psihopata
Kontakt:

sri jul 12, 2017 12:39 pm

sve bi drugacije bio da je samo jug bio cenera a ostalo sve isto,ljudi iz uprave misle da ovako sa petakom prave uslugu navijacima sa juga a postigli su kontra efekat,jer ce dosta najvjernijih koji su vazda na jugu ispusiti foru zbog nekog ko mozda prvi put ide na utakmicu.....
tajne misli violine: http://postimg.org/image/k6gp7mo01/

rodrigo87
Kontakt:

sri jul 12, 2017 12:41 pm

w0st je napisao/la:
sri jul 12, 2017 12:01 pm
Bolje da na Koševu igramo , vec 2. evropsku ostajem bez juga ...
:zid: :zid: :zid:
Manijaci, Željo, Bog i čaršija ! :zeljeznicar1:

Leon_Professional
Kontakt:

sri jul 12, 2017 12:42 pm

Prica o kartama prekucala pricu o Dadi :klanjase:

Oj cuj ovog za Kosevo.
Odjava. Hvala, dovidjenja i prijatno. Valjda do sutra se zavrsi ova rasprava.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

Amidza
Kontakt:

sri jul 12, 2017 12:43 pm

Nakon odlicnih poteza i lijepih vijesti zadnjih dana, dva nevidjena gafa - karte i Alihodzic. Steta. Nema potrebe za spinovanjem i patetikom, stvarno. Ako je nesto lose, zasto ne reci?

Nadam se da je Alihodzic samo prelazno rjesenje. Sto se karata tice, sve u vezi clanstva, karata, fan shopa i tog tipa marketinga nam je katastrofalno uredjeno, a upravo je to ono sto najvise privlaci tzv simpatizere. To su ljudi koji ce klubu ostaviti dobar novac, ako im se nesto ponudi. Clanstvo, fan shop, uredjen stadion, pice i hrana na utakmici - sve to privlaci bas takve ljude i generise profit klubu, da ne govorim kako to utice na sponzorstva itd. Mi standardni koji smo tu vazda smo sasvim razlicita kategorija i, ako hocete, puno nas je manje.

Zao mi je sto ovo moram pisati u ovako svecanom momentu, pred veliku europsku tekmu na Grbavici, ali necu da se cenzurisem, pa neka shvati kako ko hoce.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj

LARSSON
Kontakt:

sri jul 12, 2017 12:44 pm

Javite se @Grbavica

povoljno iznajmljuje projektore i platna :kafa:

@amidza

zao ti ali si ipak napisao, mada nisi morao :kafa:

Hurmasica
Kontakt:

sri jul 12, 2017 12:46 pm

Grbavica je napisao/la:

Ma preprodaje ih lars Švedima. Udružio se sa onim Tobiasom Larsonom. Fol 500 ulaznica navijačima AIK-a a biće ih 1000 :D
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

mirzoni1921
Kontakt:

hajmo na utakmicu da šta pojedemo i popijemo :)

JUZNJAK
Kontakt:

sri jul 12, 2017 12:48 pm

Pa ovi standardni sto idu na jug a ostali su bez karte lijepo sutra prije tekme pridzu tim zalizanim I krezavim sto preprodaju jug I ponude 4km za kartu a ako odbiju mangupi onda fino zna se sta treba da urade... Zamole kulturno I preuzmu kartu za 0km...
Jednom se ovo mora rijesiti oko tapkarosa...
Fb grupa Manijaci-USA/Canada

LARSSON
Kontakt:

sri jul 12, 2017 12:48 pm

Hurmasica je napisao/la:
Grbavica je napisao/la:

Ma preprodaje ih lars Švedima. Udružio se sa onim Tobiasom Larsonom. Fol 500 ulaznica navijačima AIK-a a biće ih 1000 :D
Nije istina, prodajem im 1000 ulaznica za 500 ljudi. Rekao sam im za svako poluvrijeme moraju platit kartu :kafa:

vrbanjusa
Kontakt:

sri jul 12, 2017 12:49 pm

1000 stručnjaka iz svih oblasti na ovim forumima, strašno.

Organizacija evropskih utakmica nešeg kluba nije savršena, daleko od toga ali naši "navijači" se ponašaju kao da smo Bayern i imamo po 20 ovakvih utakmica godišnje i možemo sve savršeno organizovati. Sasvim je normalno da imamo "dječije bolesti" u ovoj fazi organizacije, tek je druga evropska euakmica na Grbavici i normalno je da se griješi.
Imam osječaj da ovi što kmeče i kritikuju uopšte ne idu na utakmice nego im samo merak srati...
21 10 4

Petrović Slavko

AsharaK
Administrator
Kontakt:

sri jul 12, 2017 12:50 pm

vrbanjusa je napisao/la:

Organizacija evropskih utakmica nešeg kluba nije savršena, daleko od toga ali naši "navijači" se ponašaju kao da smo Bayern i imamo po 20 ovakvih utakmica godišnje i možemo sve savršeno organizovati. Sasvim je normalno da imamo "dječije bolesti" u ovoj fazi organizacije, tek je druga evropska euakmica na Grbavici i normalno je da se griješi.
Imam osječaj da ovi što kmeče i kritikuju uopšte ne idu na utakmice nego im samo merak srati...
brao ćelavi :kafa:
Željezničar ante portas !

mirzoni1921
Kontakt:

sri jul 12, 2017 12:50 pm

vrbanjusa je napisao/la:

bravo majstore

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Bosanac1993 i 44 gosta.

Prijava  •  Registracija