Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 10, 2017 9:30 pm

kremenko je napisao/la:
pon jul 10, 2017 8:44 pm
Dominic je napisao/la:
pon jul 10, 2017 8:22 pm
Zna li neko da li u cetvrtak mozemo ponovo prodati tv prava nekoj svedskoj tv stanici, recimo, ili je to pravo sada preuzeo Sportklub?
Preuzeo SK.
Da se nekim slucajem desi da dodje neki velikan i nudi pare da preuzme prijenos i sve sto ide uz to (Sarajevo je dobilo nekoliko stotina hiljada KM kad je gostovala Borussia) pregovarao bi SK i on bi uzeo kajmak.
Steta, iako sam pretpostavljao da je tako. :|
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 10, 2017 9:30 pm

Nesto kontam ako bi do pocetka sezone uspjeli u transferima Subica(za krilo), Vukotica i Ordagica, kakva bi masinerija bili..

Mada 1% da ce doci sva 3
1987
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 10, 2017 9:37 pm

kvalitet je napisao/la:
pon jul 10, 2017 8:57 pm
nikson je napisao/la:
pon jul 10, 2017 8:33 pm
U vezi ovih karata - Bosnji je sve puno....cekas utakmicu 15 godina i puno ti je...
Cekas blizu evropsko gostovanje i puno ti je 60 maraka da odes s grupom na more pa tek onda na utakmicu, jer se tako islo....ko je bio u busevima zna sta pricam i kako nam je bilo, Al kazu puno je....I uvijek kazu puno je oni sto imaju....A onaj sto radi za 600 maraka sacuva za tog Zelju zadnje pare i dovede I dijete na utakmicu, jer on zna da je to Zeljo....zna da je radnicki klub I zna zasto je ta karta 15 KM, zna koliko ta prodata ulaznica znaci tom klubu I ne zali...uglavnom poenta je da kukaju oni koji mogu pored sebe svaku tekmu voditi jos dvoje sa sobom I placati im...
Zašto mislim da su karte skupe:

Jer plaćamo najskuplje karte u državi
Jer nema logike da gledanje utakmice protiv Zete iz sela Golubovci bude skuplje nego gledanje utakmice protiv Sarajeva, Zrinjskog...
Jer bi to i imalo logike da je Liga prvaka, ali je riječ o drugorazrednom evropskom takmičenju
Jer nemamo, kao svaki ozbiljan klub, popuste za studente, penzionere, djecu...
Jer nema logike da bude čak 10 KM razlika između cijene ulaznice za jug i sjever/istok
Jer nema logike da bude ista cijena karte za sjever i istok
Jer je kvalitet nogometa koji nam trenutno pruža Željo loš
Jer u društvu vlada besparica....

To je ono čega sam se odmah sjetio, a ima toga sigurno još. A ti (sa svim drugim koji ne misle ovako) molim te da ARGUMENTIMA potkrijepiš zašto su ti cijene ulaznica ok. Bez emocija ikakvih, samo razumno.
Eh evo da ti pojasnim...
Sarajevo ima 500 000 stanovnika, hajmo reci da je 200 000 plavih, hajmo reci da 100 000 jos uvijek prati bkoliko i kad je igrao Zeljo...E hajmo sad reci da ti imas stadion od 10 000, da igras takvu utakmicu jednom u ko zna koliko, bila ona protiv Reala ili protiv Zete evropska je....E sta sad mislis kad bi stavio karte 3 KM posto kazes da su opcenito najskuplje....I navali 30 000 u red za karte....I od tih 30 000 kupi kartu 7 000 onih koji inace ne idu, koji ne znaju ko nam igra, koji ce slicno kao u kupu kad je istok bio jeftiniji otici da jebu svima majke, djecu, familiju jer im je zena napravila kupus za rucak a to ne jedu...E skuplja ulaznica upravo cini to da ja koji sam tu svaku utakmicu - budem i na evropskoj, i peti i deseti....kome se ne svidja ima SK1.....inace skoro sam bio u myfaceu - GILE ULAZNICA 10 KM, PUNO KO SIBICA....PAMETNOM DOSTA!
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2640
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 10, 2017 9:37 pm

Brkoo je napisao/la:
pon jul 10, 2017 9:10 pm
@kvalitet, Hoces li ici na gostovanje u Svedsku, ulaznica je 10 ili vise eura, hoces li i o tome da diskutujemo, da li je skupo ili nije ?
Nakon toliko godina klub ponovo igra evropske utakmice na Grbavici, ponavljam evropske utakmice. Zelimo jak klub, da dovodimo odlicne igrace, da se Grbavica gradi ali ako se cijena ulaznica poveca bar za marku o tome cemo srati citavu sedmicu, ne kontam to. Svaki fening, nebitno je da li je od clanstva, ulaznica, sponzora, prodaje igraca itd, ide nasem klubu i za razvoj i napredak naseg kluba..
Logično je da je u Švedskoj skuplja karta. Kao što su i kafa i piva i sve slično. Ne možeš to porediti. O stadionu i uvjetima za gledaoce da ne govorim.

I nije se povećala za marku, već za 5, previše. I rado ću ostaviti (i ostavljam) pare klubu, ali ovo nije način. Za mene i za brojne druge Željovce s kojima komuniciram je cijena ulaznice previsoka.

Same pare od ulaznica nama neće donijeti novog igrača ili neki wow napredak. To je fakt. Klubovi s ovih prostora se finansiraju (najvećim dijelom) od sponzora i prodaje igrača. Dinamo skoro bez navijača toliko sezona u grupnim evropskim takmičenjima. To je samo jedan primjer. Iako mi imamo nevjerovatne navijače, što su pokazale i prethodne akcije.

Hoću da kažem da Klub ništa ne bi izgubio (štaviše, više bi dobio) kad bi napravio određene akcije, pakete, popularnije cijene karata itd. To SVI OZBILJNI KLUBOVI rade, ne znam zašto mi bježimo od toga. I da, i dalje ne vidim objektivne argumente (forum za to i služi). Samo da igramo nakon toliko godina Evropu na Grbavici (hvala svim nebeskim silama, Upravi i navijačima na tome). A s druge strane desetak argumenata zašto cijene karata nisu ok.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Bosanski lonac
Postovi: 524
Pridružen/a: ned avg 21, 2016 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 10, 2017 9:37 pm

Volim igrače sa karakterom i emocijom.
Za kratko vrijeme postao si Željina legenda.
Sve najljepše i da nas pamtiš po dobru.
Sa Željom do groba, života mi moga!!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 10, 2017 9:44 pm

Ma daj kakva legenda, razbacujemo se tim terminom.
Legende su nesto drugo i vrijednije.
Lendri svaka cast na svemu, ali daleko je on od legende.
 
Avatar
Babuka
Postovi: 62
Pridružen/a: sub jun 03, 2017 11:51 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 10, 2017 9:47 pm

Extra transfer, al cuo sam nesto za Markovica nekakv je problem bio e sad nisam siguran ako ima neko da zna bolje ?
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 10, 2017 9:47 pm

Po utakmici protiv Zete mozemo reci da je samo cijena karte za Sjever promasena jer nije bio pun.
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
Avatar
kikirikikospice
Postovi: 173
Pridružen/a: uto jun 13, 2017 12:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 10, 2017 9:48 pm

Klub obezbjedio prijenos za sve, potpuno besplatno, u HD rezoluciji. Postavio cijenu karata koja ce pomoci da se sto skorije zatvori dug za istok. U gradu ne mogu da nanesu okusa i žara da podmire apetite omladine, i ima neko pravo sr*t da je skupo.

Kako vas nije stid reci hocemo Vukotica, Ordagica, Subica i jos JUG ako moze a kartu od 10 KM za europske tekme.

Sve kosta, svako zadovoljstvo se placa. Placa se pogled, placa se krov, placa se da nuzdu vrsis ko gospodin, sve to ima cijenu.

Ljudi i igraci poput Lendrica uvijek ostave dubok trag u sjecanju. Sretno majstore da zaigras dogodine u europi protiv nas.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2640
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 10, 2017 9:48 pm

nikson je napisao/la:
pon jul 10, 2017 9:37 pm
kvalitet je napisao/la:
pon jul 10, 2017 8:57 pm
nikson je napisao/la:
pon jul 10, 2017 8:33 pm
U vezi ovih karata - Bosnji je sve puno....cekas utakmicu 15 godina i puno ti je...
Cekas blizu evropsko gostovanje i puno ti je 60 maraka da odes s grupom na more pa tek onda na utakmicu, jer se tako islo....ko je bio u busevima zna sta pricam i kako nam je bilo, Al kazu puno je....I uvijek kazu puno je oni sto imaju....A onaj sto radi za 600 maraka sacuva za tog Zelju zadnje pare i dovede I dijete na utakmicu, jer on zna da je to Zeljo....zna da je radnicki klub I zna zasto je ta karta 15 KM, zna koliko ta prodata ulaznica znaci tom klubu I ne zali...uglavnom poenta je da kukaju oni koji mogu pored sebe svaku tekmu voditi jos dvoje sa sobom I placati im...
Zašto mislim da su karte skupe:

Jer plaćamo najskuplje karte u državi
Jer nema logike da gledanje utakmice protiv Zete iz sela Golubovci bude skuplje nego gledanje utakmice protiv Sarajeva, Zrinjskog...
Jer bi to i imalo logike da je Liga prvaka, ali je riječ o drugorazrednom evropskom takmičenju
Jer nemamo, kao svaki ozbiljan klub, popuste za studente, penzionere, djecu...
Jer nema logike da bude čak 10 KM razlika između cijene ulaznice za jug i sjever/istok
Jer nema logike da bude ista cijena karte za sjever i istok
Jer je kvalitet nogometa koji nam trenutno pruža Željo loš
Jer u društvu vlada besparica....

To je ono čega sam se odmah sjetio, a ima toga sigurno još. A ti (sa svim drugim koji ne misle ovako) molim te da ARGUMENTIMA potkrijepiš zašto su ti cijene ulaznica ok. Bez emocija ikakvih, samo razumno.
Eh evo da ti pojasnim...
Sarajevo ima 500 000 stanovnika, hajmo reci da je 200 000 plavih, hajmo reci da 100 000 jos uvijek prati bkoliko i kad je igrao Zeljo...E hajmo sad reci da ti imas stadion od 10 000, da igras takvu utakmicu jednom u ko zna koliko, bila ona protiv Reala ili protiv Zete evropska je....E sta sad mislis kad bi stavio karte 3 KM posto kazes da su opcenito najskuplje....I navali 30 000 u red za karte....I od tih 30 000 kupi kartu 7 000 onih koji inace ne idu, koji ne znaju ko nam igra, koji ce slicno kao u kupu kad je istok bio jeftiniji otici da jebu svima majke, djecu, familiju jer im je zena napravila kupus za rucak a to ne jedu...E skuplja ulaznica upravo cini to da ja koji sam tu svaku utakmicu - budem i na evropskoj, i peti i deseti....kome se ne svidja ima SK1.....inace skoro sam bio u myfaceu - GILE ULAZNICA 10 KM, PUNO KO SIBICA....PAMETNOM DOSTA!
Ne mogu da vjerujem da porediš Real i Zetu. OBJEKTIVNO neuporedivo. Pusti sad to evropska je svakako... Neuporedivo je.

Dalje, znači ti si za odvajanje "bogatih" i "siromašnih" navijača? Jer oni koji imaju manje po defaultu psuju majke i slično? Glupost, sa zapada se nedavno čula najgnusija psovka ove sezone, a tamo su najskuplje karte.

Kad je riječ o ulaznicama... Pravilo treba biti da članovi Kluba imaju uvijek pravo dan prije ostalih da kupe ulaznice. Riješen problem. A to što ti možda "izvisiš" je isključivo tvoj problem koji kupovinom godišnje rješavaš.

Što se tiče posljednjeg dijela... Evo ja ne pamtim kad sam bio na nekom koncertu. Posao, djevojka i Željo, s prosječnim primanjima u Federaciji i nemam luksuz za više. A ima ih još stotine poput mene. Živio.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23651
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 10, 2017 9:50 pm

Leon_Professional je napisao/la:
pon jul 10, 2017 9:16 pm
Storme jesi pustio suzu?!
Naravno, ti?
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Bosanski lonac
Postovi: 524
Pridružen/a: ned avg 21, 2016 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 10, 2017 9:50 pm

Leon_Professional je napisao/la:
pon jul 10, 2017 9:44 pm
Ma daj kakva legenda, razbacujemo se tim terminom.
Legende su nesto drugo i vrijednije.
Lendri svaka cast na svemu, ali daleko je on od legende.
Legenda je svako ko je igrao u Želji jer mi smo legendarni klub.
Sa Željom do groba, života mi moga!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23651
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 10, 2017 9:54 pm

Babuka je napisao/la:
pon jul 10, 2017 9:47 pm
Extra transfer, al cuo sam nesto za Markovica nekakv je problem bio e sad nisam siguran ako ima neko da zna bolje ?
Sta si cuo?
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 10, 2017 9:55 pm

kvalitet je napisao/la:
pon jul 10, 2017 9:37 pm
Brkoo je napisao/la:
pon jul 10, 2017 9:10 pm
@kvalitet, Hoces li ici na gostovanje u Svedsku, ulaznica je 10 ili vise eura, hoces li i o tome da diskutujemo, da li je skupo ili nije ?
Nakon toliko godina klub ponovo igra evropske utakmice na Grbavici, ponavljam evropske utakmice. Zelimo jak klub, da dovodimo odlicne igrace, da se Grbavica gradi ali ako se cijena ulaznica poveca bar za marku o tome cemo srati citavu sedmicu, ne kontam to. Svaki fening, nebitno je da li je od clanstva, ulaznica, sponzora, prodaje igraca itd, ide nasem klubu i za razvoj i napredak naseg kluba..
Logično je da je u Švedskoj skuplja karta. Kao što su i kafa i piva i sve slično. Ne možeš to porediti. O stadionu i uvjetima za gledaoce da ne govorim.

I nije se povećala za marku, već za 5, previše. I rado ću ostaviti (i ostavljam) pare klubu, ali ovo nije način. Za mene i za brojne druge Željovce s kojima komuniciram je cijena ulaznice previsoka.

Same pare od ulaznica nama neće donijeti novog igrača ili neki wow napredak. To je fakt. Klubovi s ovih prostora se finansiraju (najvećim dijelom) od sponzora i prodaje igrača. Dinamo skoro bez navijača toliko sezona u grupnim evropskim takmičenjima. To je samo jedan primjer. Iako mi imamo nevjerovatne navijače, što su pokazale i prethodne akcije.

Hoću da kažem da Klub ništa ne bi izgubio (štaviše, više bi dobio) kad bi napravio određene akcije, pakete, popularnije cijene karata itd. To SVI OZBILJNI KLUBOVI rade, ne znam zašto mi bježimo od toga. I da, i dalje ne vidim objektivne argumente (forum za to i služi). Samo da igramo nakon toliko godina Evropu na Grbavici (hvala svim nebeskim silama, Upravi i navijačima na tome). A s druge strane desetak argumenata zašto cijene karata nisu ok.
Zbog cega je logicno da je karta za uzvratnu tekmu minimalno 10 eura, plus sve ostalo dok dodjes do Svedske. Logicno je onome ko zivi u Svedskoj, meni koji zivim u Sarajevu nije logicno. Kako pare od ulaznica nece donijeti dobrog igraca? Pa protiv Zete haman 100 hiljada KM samo od karti bilo, protiv AIKa ocekujem jos vise novca od ulaznica. Porediti Dinamo sa nama je neozbiljno najblaze receno, bili drzavni projekat, kasnije presli na sisu grada Zagreba koji je godisnje milione izdvajao za Dinamo.

Ne znam koliko si upucen ali to oko paketa, snizenih cijena, akcija itd, je nepotrebno jer klub svake godine pusti u prodaju godisnje i polugodisnje ulaznice. Evo kako je to bilo prosle godine
Cijene godišnjih karata su sljedeće:

Jug – 35,00 KM
Sjever – 60,00 KM
Sjever (za penzionere) – 30,00 KM
Zapad A – 250,00 KM
VIP Galerija – 300,00 KM
VIP Gold – 1.000,00 KM

FK Željezničar želi nagraditi redovne posjetioce utakmica. Kupovinom godišnje karte, navijač će utakmicu sa južne tribine gledati za oko 1,5 KM, a sa sjeverne tribine za približno 2 KM.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
salle86
Postovi: 5125
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 10, 2017 9:58 pm

kremenko je napisao/la:
pon jul 10, 2017 9:47 pm
Po utakmici protiv Zete mozemo reci da je samo cijena karte za Sjever promasena jer nije bio pun.
Iako zagovaram jeftinije karte, ne bi sjever bio pun ni da su bile 10.
Treba balans napraviti, jug 8 a sjever 12 i to je to
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Bosanski lonac
Postovi: 524
Pridružen/a: ned avg 21, 2016 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 10, 2017 10:01 pm

salle86 je napisao/la:
pon jul 10, 2017 9:58 pm
kremenko je napisao/la:
pon jul 10, 2017 9:47 pm
Po utakmici protiv Zete mozemo reci da je samo cijena karte za Sjever promasena jer nije bio pun.
Iako zagovaram jeftinije karte, ne bi sjever bio pun ni da su bile 10.
Treba balans napraviti, jug 8 a sjever 12 i to je to
Ne treba.
Treba ovako kako je.
I mi se u sve petljamo. Ima ko o tome treba razmišljati. Postali smo prave mahaluše.
Sa Željom do groba, života mi moga!!
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 10, 2017 10:02 pm

kvalitet je napisao/la:
pon jul 10, 2017 9:48 pm
nikson je napisao/la:
pon jul 10, 2017 9:37 pm
kvalitet je napisao/la:
pon jul 10, 2017 8:57 pm


Zašto mislim da su karte skupe:

Jer plaćamo najskuplje karte u državi
Jer nema logike da gledanje utakmice protiv Zete iz sela Golubovci bude skuplje nego gledanje utakmice protiv Sarajeva, Zrinjskog...
Jer bi to i imalo logike da je Liga prvaka, ali je riječ o drugorazrednom evropskom takmičenju
Jer nemamo, kao svaki ozbiljan klub, popuste za studente, penzionere, djecu...
Jer nema logike da bude čak 10 KM razlika između cijene ulaznice za jug i sjever/istok
Jer nema logike da bude ista cijena karte za sjever i istok
Jer je kvalitet nogometa koji nam trenutno pruža Željo loš
Jer u društvu vlada besparica....

To je ono čega sam se odmah sjetio, a ima toga sigurno još. A ti (sa svim drugim koji ne misle ovako) molim te da ARGUMENTIMA potkrijepiš zašto su ti cijene ulaznica ok. Bez emocija ikakvih, samo razumno.
Eh evo da ti pojasnim...
Sarajevo ima 500 000 stanovnika, hajmo reci da je 200 000 plavih, hajmo reci da 100 000 jos uvijek prati bkoliko i kad je igrao Zeljo...E hajmo sad reci da ti imas stadion od 10 000, da igras takvu utakmicu jednom u ko zna koliko, bila ona protiv Reala ili protiv Zete evropska je....E sta sad mislis kad bi stavio karte 3 KM posto kazes da su opcenito najskuplje....I navali 30 000 u red za karte....I od tih 30 000 kupi kartu 7 000 onih koji inace ne idu, koji ne znaju ko nam igra, koji ce slicno kao u kupu kad je istok bio jeftiniji otici da jebu svima majke, djecu, familiju jer im je zena napravila kupus za rucak a to ne jedu...E skuplja ulaznica upravo cini to da ja koji sam tu svaku utakmicu - budem i na evropskoj, i peti i deseti....kome se ne svidja ima SK1.....inace skoro sam bio u myfaceu - GILE ULAZNICA 10 KM, PUNO KO SIBICA....PAMETNOM DOSTA!
Ne mogu da vjerujem da porediš Real i Zetu. OBJEKTIVNO neuporedivo. Pusti sad to evropska je svakako... Neuporedivo je.

Dalje, znači ti si za odvajanje "bogatih" i "siromašnih" navijača? Jer oni koji imaju manje po defaultu psuju majke i slično? Glupost, sa zapada se nedavno čula najgnusija psovka ove sezone, a tamo su najskuplje karte.

Kad je riječ o ulaznicama... Pravilo treba biti da članovi Kluba imaju uvijek pravo dan prije ostalih da kupe ulaznice. Riješen problem. A to što ti možda "izvisiš" je isključivo tvoj problem koji kupovinom godišnje rješavaš.

Što se tiče posljednjeg dijela... Evo ja ne pamtim kad sam bio na nekom koncertu. Posao, djevojka i Željo, s prosječnim primanjima u Federaciji i nemam luksuz za više. A ima ih još stotine poput mene. Živio.
Ne znaci to po defaultu al su mnogo vece sanse i svi to znamo da onaj sto ne zna ni ko nam igra, ko dodje jednom godisnje, pocne psovati od prve minute. Takvi smo mi....poredjenje Reala i Zete nisi shvatio :) do Reala ne mozemo doci a u kakvoj smo situaciji pobjeda protiv Zete ti je prijatelju ko da si dobio Real...zatvorio si trecinu budzeta s tom mrtvom Zetom iz Golubovaca....nemas taj luksuz da stavis 5KM protiv Zete jer ces kao sigurno proci pa ces stsvit 10 protiv AiKa....budimo realni da gs zakaric nije zavukao onako kako jest upitno bi bilo hocemol igrati dalje....nazalost tako je kako je...
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon jul 10, 2017 10:05 pm

Bosanski lonac je napisao/la:
salle86 je napisao/la:
pon jul 10, 2017 9:58 pm
kremenko je napisao/la:
pon jul 10, 2017 9:47 pm
Po utakmici protiv Zete mozemo reci da je samo cijena karte za Sjever promasena jer nije bio pun.
Iako zagovaram jeftinije karte, ne bi sjever bio pun ni da su bile 10.
Treba balans napraviti, jug 8 a sjever 12 i to je to
Ne treba.
Treba ovako kako je.
I mi se u sve petljamo. Ima ko o tome treba razmišljati. Postali smo prave mahaluše.
Tako je! Zato nam i liga ne valja zato što se svi za sve pitaju.
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 10, 2017 10:05 pm

e čuj roštilj tek od 10...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 10, 2017 10:05 pm

Odličan potez je formiranje B tima to je ono što nam je nedostajalo proteklih godina da još više profitiramo od naše omladinske škole, a još bolja stvar je to što je ispravljena nepravda prema izuzetnom čovjeku i pedagogu, našem Odoviću, Oda majstore dobrodošao nazad kući.

Što se tiče cijena karata, one nisu nešto mnogo previsoke već su vrlo loše izbalansirane. Jug je trebao biti 8 - 10 a sjever 12 - 13KM i na taj način bi se recimo dosta spriječilo da zbog jeftine ulaznice na Jug dođu oni kojima je navijanje stran pojam. Međutim sad je kasno kukati zbog toga, nego na nama je da napunimo stadion i davati maksimalnu podršku sa svih tribina. Svi na stadionu moraju biti aktivni, mora se praviti strašan pritisak na protivnika svih 90 minuta jer samo tako možemo do povoljnog rezultata i nade za prolaz dalje.

Lendriću hvala za sve golove, neka mu je sa srećom i da ga povrede zaobiđu.
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!

Online

Trenutno korisnika/ca: ANamelessGhoul, billybih, Google [Bot] i 78 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija