Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 05, 2017 6:11 pm

na faci mu se vidi da laže ko jagodić
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 05, 2017 6:15 pm

Dr. Kostic je napisao/la:
sri jul 05, 2017 5:58 pm
Manijaci broj 1 na balkanu a i sire..
:rofl: :rofl:
 
BabOsim
Postovi: 1011
Pridružen/a: sub nov 19, 2016 4:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

sri jul 05, 2017 6:16 pm

Plava Porodica je napisao/la:
BabOsim je napisao/la:
sri jul 05, 2017 5:55 pm
Plava Porodica je napisao/la:Ja bih vas razumio da je obavjestenje za karte bilo sinoc ili preksinoc, da je prodaja trajala dan ili dva, ali uplate traju cini mi se jos od proslog utorka, i na svakom postu na fejsbuk stranici Manijaka svaki dan je pisalo da samo se organizovano moze ici, da privatno niko ne moze (osim na svoju ruku na domacu tribinu).
Nije se to sigurno slucajno pisalo,nego takva su naredjena.
Ne idemo u Doboj Kakanj nego u Podgoricu. Sektor B, Varvari, Grobari, Delije, njihova "cetnicki" nastrojena policija, malo li je razloga bas..
Pa u BLu kad smo igrali protiv Metaleghe ima sve gore navedene pa opet nije ništa bilo.. Bez veze dižeš tenziju, oprezan biti da, paranoid ne.
Ne dizem tenziju nego govorim realnu situaciju zbog cega se nije moglo doci do karata. Non stop se upozoravaju ljudi koji idu u privatnim aranzmanima. Grupa je sigurna, jer ide dosta buseva, ali neki su vec tamo.
I nikako, ali nikako ne mozes porediti BL sa Podgoricom.
Ako postoji rizik onda ok, ali mislim da će sve proći fino jer momci ne idu namjerom da pravu probleme.
 
Jugozapad
Postovi: 23
Pridružen/a: sri jun 14, 2017 6:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 05, 2017 6:17 pm

Brkoo je napisao/la:
sri jul 05, 2017 2:53 pm
mirzoni1921 je napisao/la:
sri jul 05, 2017 2:47 pm
http://hehe.ba/obradovic-i-besirevic-napustaju-radnik/ da nismo mi prste umiješali ovdje?
Obradovica ako dovedemo nismo normalni. Sto se tice Dine, njega bih volio vidjeti kod nas..
Ovo me interesuje, Dino Besirevic ima jos dvije godine ugovora. Prosle sezone i ove (2016/17) im je ponajbolji igrac i jedan od najboljih igraca na svojoj poziciji u ligi.
Pa me sad interesuje: kako oni mogu imat takvog igraca pod takvim ugovorom, tom duzinom, ili kako su produzili ( ako nije odjednom bio ugovor na 4 god)?!
Zasto i mi malo vise ne rizikujemo, malo vise ulazemo u igracki kadar?
Mislim da bi se to visestruko isplatilo.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 05, 2017 6:17 pm

oj alija daj ključeve od podruma
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri jul 05, 2017 6:19 pm

BabOsim je napisao/la:
sri jul 05, 2017 5:55 pm
Plava Porodica je napisao/la:Ja bih vas razumio da je obavjestenje za karte bilo sinoc ili preksinoc, da je prodaja trajala dan ili dva, ali uplate traju cini mi se jos od proslog utorka, i na svakom postu na fejsbuk stranici Manijaka svaki dan je pisalo da samo se organizovano moze ici, da privatno niko ne moze (osim na svoju ruku na domacu tribinu).
Nije se to sigurno slucajno pisalo,nego takva su naredjena.
Ne idemo u Doboj Kakanj nego u Podgoricu. Sektor B, Varvari, Grobari, Delije, njihova "cetnicki" nastrojena policija, malo li je razloga bas..
Pa u BLu kad smo igrali protiv Metaleghe ima sve gore navedene pa opet nije ništa bilo.. Bez veze dižeš tenziju, oprezan biti da, paranoid ne.
Idite vi van grupe samo bez obiljezja, carke izmedju grobara i varvara su vec zadnjih 10 dana uveliko pocele, sektor B takodje ide na remo kao i mi samo drugo mjesto, grobari sinoc bakljada na plazi u Budvi, varvari su domaci i prevashodno ganjaju grobare ali su mina i za ostale pa tako i za nas kao najjacu grupu iz BiH, tu su i niskicani koji imaju otvoren racun sa sektor B, nasi ce biti na plazi cijeli dan i nemaju se cega bojati, 5 buseva dobrih momaka, ali ko misli setat u malim grupicama Budvanskom rivijerom i u Podgorici s obiljezjima taj je propuh u glavi i rizikuje batine, takvih mi i nije zao vec skidanja stvari koje ce okaljati ugled grupe..
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 05, 2017 6:22 pm

''Očekujem da ćemo mnogo bolje igrati jer ne vjerujem da onako izadnje možemo da ponovimo. Imamo problema sa sastavom, imamo veoma mali fond igrača i na to smo se oslonili, da se igrači afirmirišu. Pokušaćemo napraviti sve da prođemo dalje. Dva stopera su povrijeđena, pitanje je hoće li moći igrati, vidjećemo još danas, sutra je još utakmica, praktično nisu trenirali od utakmice sa Sarajevom''.

Pročitajte više na: http://sport1.ba/evropska-takmicenja/vl ... avom/87551

pet godina nisu trenirali, tesko da ce igrati
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 05, 2017 6:22 pm

tačno tako.
gradi željo boli te *****
 
exdomorocki
Postovi: 585
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 05, 2017 6:29 pm

rodrigo87 je napisao/la:
sri jul 05, 2017 5:57 pm
Prosle sedmice receno da samo organizovano moze i vi se opet budale napravite i odete da trazite kartu bez da idete busem.Prekucali ste stvarno!
I neka su,eto im organizacija,napunili 6 buseva,odbili masu ljudi,umjesto da nas bude 700 i vise biće nas 300-400.
Da mi neki tamo određuje čim da putujem,i gdje da kartu kupim,e svašta
Zadnja izmjena: exdomorocki, dana/u sri jul 05, 2017 6:41 pm, ukupno mijenjano 1 put.
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 05, 2017 6:31 pm

exdomorocki je napisao/la:
sri jul 05, 2017 6:29 pm
rodrigo87 je napisao/la:
sri jul 05, 2017 5:57 pm
Prosle sedmice receno da samo organizovano moze i vi se opet budale napravite i odete da trazite kartu bez da idete busem.Prekucali ste stvarno!
I neka su,eto im organizacija,napunili 6 buseva,odbili masu ljudi,umjesto da nas bude 700 i vise biće nas 300-400.
Da mi neki Ćemo određuje čim da putujem,i gdje da kartu kupim,e svašta
Mislim da je po pravilima foruma zabranjeno iznositi imena forumasa ili drugih ljudi javno. Niko ti ne brani da putujes, ali ides na vlastitu odgovornost.
Uzmi primjer iz nase drzave, u Siroki mozes samo busem, u Tuzlu i na romobilu ako hoces? Sta je sad problem sto se moze samo busevima u Podgoricu?
Otidji, sjedi na domacu tribinu i gledaj tekmu, niko ti ne brani.
 
mali
Postovi: 22
Pridružen/a: pet maj 13, 2016 10:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 05, 2017 6:34 pm

Moci ce se kupit karte ispred stadiona. Prodaju se u golubovcima cijeli dan i ispred dvorane moraca. Prije par godina ista situacija pa smo svi dosli do karte. Sutra ce da bude prava ludnica po plazama montenegra a Bgm i na stadionu. Ko planira da ide taj ce se i snaci ;) Ide dosta raje privatnim autima. Pozzzzzzz
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 05, 2017 6:37 pm

Baja u feneru koliko mi imamo od njega?
Cuva Bog Zelju svog!
 
exdomorocki
Postovi: 585
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 05, 2017 6:40 pm

rodrigo87 je napisao/la:
sri jul 05, 2017 6:31 pm
exdomorocki je napisao/la:
sri jul 05, 2017 6:29 pm
rodrigo87 je napisao/la:
sri jul 05, 2017 5:57 pm
Prosle sedmice receno da samo organizovano moze i vi se opet budale napravite i odete da trazite kartu bez da idete busem.Prekucali ste stvarno!
I neka su,eto im organizacija,napunili 6 buseva,odbili masu ljudi,umjesto da nas bude 700 i vise biće nas 300-400.
Da mi neki Ćemo određuje čim da putujem,i gdje da kartu kupim,e svašta
Mislim da je po pravilima foruma zabranjeno iznositi imena forumasa ili drugih ljudi javno. Niko ti ne brani da putujes, ali ides na vlastitu odgovornost.
Uzmi primjer iz nase drzave, u Siroki mozes samo busem, u Tuzlu i na romobilu ako hoces? Sta je sad problem sto se moze samo busevima u Podgoricu?
Otidji, sjedi na domacu tribinu i gledaj tekmu, niko ti ne brani.

Naravno da je problem da idem busom na + 35,čuj ne možeš dobit kartu ako ides privatnim aranzmanom.
Valjda imam toliko mozga,da se saceka kolona,pri ulazu i izlazu,nismo ti ja od onih furaca na baterije,da se idem kupati i bacati slike.
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 05, 2017 6:41 pm

mali je napisao/la:
sri jul 05, 2017 6:34 pm
Moci ce se kupit karte ispred stadiona. Prodaju se u golubovcima cijeli dan i ispred dvorane moraca. Prije par godina ista situacija pa smo svi dosli do karte. Sutra ce da bude prava ludnica po plazama montenegra a Bgm i na stadionu. Ko planira da ide taj ce se i snaci ;) Ide dosta raje privatnim autima. Pozzzzzzz
Vazda sam na gostovanja isao u svom aranzmanu.. Obisao haman sve sto se moglo obici i nikad niti jednog problem nisam imao, osim tenekad sa nalozenim drotovima.. Nekad bio sa Manijacima a nerijetko i medju domacim navijacima, tamo gdje je to moguce.. Cesto je sigurnije i pametnije ici sam nego sa grupom.. Grupe su uvijek na meti i policije i ovih drugih grupa, a da ne pricam o torturama prilikom pretresa.. Ko bude isao na domacu tribinu nek se ne pravi dalabu i ne bi trebao imati problema.. Crnogorci zadnjih godina nisu neprijateljski nastrojeni prema ljudima iz Bosne..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Jugozapad
Postovi: 23
Pridružen/a: sri jun 14, 2017 6:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 05, 2017 6:43 pm

LARS1921 je napisao/la:
sri jul 05, 2017 6:17 pm
oj alija daj ključeve od podruma
Kome ti?
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri jul 05, 2017 6:43 pm

BabOsim je napisao/la:
sri jul 05, 2017 5:55 pm
Plava Porodica je napisao/la:Ja bih vas razumio da je obavjestenje za karte bilo sinoc ili preksinoc, da je prodaja trajala dan ili dva, ali uplate traju cini mi se jos od proslog utorka, i na svakom postu na fejsbuk stranici Manijaka svaki dan je pisalo da samo se organizovano moze ici, da privatno niko ne moze (osim na svoju ruku na domacu tribinu).
Nije se to sigurno slucajno pisalo,nego takva su naredjena.
Ne idemo u Doboj Kakanj nego u Podgoricu. Sektor B, Varvari, Grobari, Delije, njihova "cetnicki" nastrojena policija, malo li je razloga bas..
Pa u BLu kad smo igrali protiv Metaleghe ima sve gore navedene pa opet nije ništa bilo.. Bez veze dižeš tenziju, oprezan biti da, paranoid ne.
Kako nije ? Prvo su nas docekali isto da au dva busa kriminalaca, onda pretresanje prije utakmice i ostatak. Poslije utakmice jos i gore
 
BabOsim
Postovi: 1011
Pridružen/a: sub nov 19, 2016 4:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 05, 2017 6:44 pm

Zašto momci tako rano idu?
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 05, 2017 6:46 pm

Naime, kada je riječ o Golubovcima, prodajno mjesto na kojem se mogu kupiti ulaznice za sutrašnji meč je pizzerija Ćao.

Hahahahahahahaha
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
mali
Postovi: 22
Pridružen/a: pet maj 13, 2016 10:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 05, 2017 6:50 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
sri jul 05, 2017 6:46 pm
Naime, kada je riječ o Golubovcima, prodajno mjesto na kojem se mogu kupiti ulaznice za sutrašnji meč je pizzerija Ćao.

Hahahahahahahaha
A zadnji put protiv Lovcena neki je kafic bio u pitanju :) Ljudi nam dali karte za dzaba ;) Nasi se setkali i plazama i po petrovcu ko da smo u Hrasnom ;)
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 05, 2017 6:56 pm

BabOsim je napisao/la:
sri jul 05, 2017 6:44 pm
Zašto momci tako rano idu?
Ne idu rano idu kasno veceras.. :placeodsmijeha:
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 105 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija