Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
kontra_splita
Postovi: 84
Pridružen/a: sub avg 27, 2016 8:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 04, 2017 12:49 am

AsharaK je napisao/la:
uto jul 04, 2017 12:43 am
kontra_splita je napisao/la:
uto jul 04, 2017 12:42 am
Citam ide neki procenat od Bajica nama po ugovoru, a nigdje ne mogu da nađem koliko je dogovoreno mimo onoga sto nas slijeduje svakako pa ako neko zna od ovih navodnih 10.000.000€ sto se pise da ce biti, koliko je nasih tu?
nemamo procenat, jedino fond solidarnosti, međutim prelazi klub unutar istog saveza tako da nećemo dobiti ništa.
Pa jel moguce to da se desi... Aaaa
Ali eto citam da je potpisan neki procenat na nekom sajtu pisalo pored 500.000..
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 04, 2017 12:50 am

kontra_splita je napisao/la:
uto jul 04, 2017 12:49 am
AsharaK je napisao/la:
uto jul 04, 2017 12:43 am
kontra_splita je napisao/la:
uto jul 04, 2017 12:42 am
Citam ide neki procenat od Bajica nama po ugovoru, a nigdje ne mogu da nađem koliko je dogovoreno mimo onoga sto nas slijeduje svakako pa ako neko zna od ovih navodnih 10.000.000€ sto se pise da ce biti, koliko je nasih tu?
nemamo procenat, jedino fond solidarnosti, međutim prelazi klub unutar istog saveza tako da nećemo dobiti ništa.
Pa jel moguce to da se desi... Aaaa
Ali eto citam da je potpisan neki procenat na nekom sajtu pisalo pored 500.000..
za amira imamo 20% koliko znam,ostalo ništa
Željezničar ante portas !
 
kontra_splita
Postovi: 84
Pridružen/a: sub avg 27, 2016 8:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 04, 2017 12:51 am

AsharaK je napisao/la:
uto jul 04, 2017 12:50 am
kontra_splita je napisao/la:
uto jul 04, 2017 12:49 am
AsharaK je napisao/la:
uto jul 04, 2017 12:43 am


nemamo procenat, jedino fond solidarnosti, međutim prelazi klub unutar istog saveza tako da nećemo dobiti ništa.
Pa jel moguce to da se desi... Aaaa
Ali eto citam da je potpisan neki procenat na nekom sajtu pisalo pored 500.000..
za amira imamo 20% koliko znam,ostalo ništa
Ako neko jos ima ko je upućen pa da se ocituje haha..
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 04, 2017 12:53 am

Nemas sta bit upucen ili ne jbg. Zvanicno je da imamo 20% od Amira, u ostale se do sad nismo ugradjivali, jedino mogu kanut pare od ovog fonda, ako situacija dozvoljava.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 04, 2017 1:05 am

Jel moze neko postaviti link gdje pise to o solidarnosti u slucaju transfera u istu ligu?
Ne mogu nigdje da nađem...
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 04, 2017 1:07 am

BlwD je napisao/la:
uto jul 04, 2017 1:05 am
Jel moze neko postaviti link gdje pise to o solidarnosti u slucaju transfera u istu ligu?
Ne mogu nigdje da nađem...
Prelistaj Larsove postove, mislim da je on danas o tome pisao malo detaljnije..
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 04, 2017 1:16 am

1921.ba je napisao/la:
uto jul 04, 2017 12:33 am
hvala na rijecima podrske, citavoj ekipi mnogo znace, zivjeli

brko@ hahaha bez kolegice nista :D
Imati onakvog meleka u ekipi je ganiluk. Da sam na tvom mjestu ja bih samo asikovao sa njom, ako treba i ajluk joj davao samo da bude moja, a ti nista, hladan kao led, razocarao si me u tome. U Francuskoj pravog Benzemu optuzuju za sex skandale, izbacen iz reprezentacije a lazni Benzema u Bosni bez skandala u dosadasnjoj karijeri,(osim sto ga Ramiza iz Fojnice zamalo nije jebala kad je otisao kod nje tamo na masazu)pa kako, objasni ti meni? :D :ganja:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
BabOsim
Postovi: 1011
Pridružen/a: sub nov 19, 2016 4:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto jul 04, 2017 1:22 am

Brkoo je napisao/la:
1921.ba je napisao/la:
uto jul 04, 2017 12:33 am
hvala na rijecima podrske, citavoj ekipi mnogo znace, zivjeli

brko@ hahaha bez kolegice nista :D
Imati onakvog meleka u ekipi je ganiluk. Da sam na tvom mjestu ja bih samo asikovao sa njom, ako treba i ajluk joj davao samo da bude moja, a ti nista, hladan kao led, razocarao si me u tome. U Francuskoj pravog Benzemu optuzuju za sex skandale, izbacen iz reprezentacije a lazni Benzema u Bosni bez skandala u dosadasnjoj karijeri,(osim sto ga Ramiza iz Fojnice zamalo nije jebala kad je otisao kod nje tamo na masazu)pa kako, objasni ti meni? :D :ganja:
Hahaahhaha
 
BabOsim
Postovi: 1011
Pridružen/a: sub nov 19, 2016 4:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto jul 04, 2017 1:27 am

cikazubo je napisao/la:
BlwD je napisao/la:
uto jul 04, 2017 1:05 am
Jel moze neko postaviti link gdje pise to o solidarnosti u slucaju transfera u istu ligu?
Ne mogu nigdje da nađem...
Prelistaj Larsove postove, mislim da je on danas o tome pisao malo detaljnije..
MISLIM da ćemo mi dobiti lovu, a da Bajić sad na primjer prelazi iz Fenera u Besiktas, Konja ne bi dobila ništa od tog istog fonda.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23651
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 04, 2017 1:33 am

kikirikikospice je napisao/la:
uto jul 04, 2017 12:26 am
Vec sam pogasio sve i krenuo da legnem ali moram zaista da se osvrnem na rad 1921tv. Momci ne znam ko ste, niti koliko vas ima, niti cime se bavite, ali zaista svaka cast. Sto kaze @grbavica podigli ste letvicu sto se tice video prezentacija, ali ako sagledamo sve s jedne druge strane podigli ste i cijenu klubu. Samo velikani imaju klupske kanale.

Pade mi na pamet jedna zanimljiva stvar koja sustinski i nije toliko komplikovana za odraditi a daje jednu potpuno novu notu i dimenziju svemu vezanom za nas klub. U suradnji sa Telemach-om oformiti zaista pravi TV kanal na kojemu bi se vrtili intervjui, izvjestaji, historija, razne akcije prvotimaca (humanitarne, ekoloske, drustvene, itd.).
Pa dalje slijedi omladinski pogon, Zeljeznicar B, legende, navijaci, price s gostovanja. Zaista materijala ne bi manjkalo. Sve to odraditi sto se tice slike u vrhunskoj kvaliteti. Do iznemoglosti reklamirati tekme, sezonske, fan shop..

Sve to zaciniti nekim sponzorima, te tako obezbjediti radna mjesta ovim momcima koji su vec upoznati sa svime i izuzetno se trude.


Lijep pozdrav.
:palacgore:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto jul 04, 2017 1:36 am

BabOsim je napisao/la:
uto jul 04, 2017 1:27 am
cikazubo je napisao/la:
BlwD je napisao/la:
uto jul 04, 2017 1:05 am
Jel moze neko postaviti link gdje pise to o solidarnosti u slucaju transfera u istu ligu?
Ne mogu nigdje da nađem...
Prelistaj Larsove postove, mislim da je on danas o tome pisao malo detaljnije..
MISLIM da ćemo mi dobiti lovu, a da Bajić sad na primjer prelazi iz Fenera u Besiktas, Konja ne bi dobila ništa od tog istog fonda.
misliš?

yebo te zivot, jel čovjek mora nacrtati ovdje, AKO SE PRI TRANSFERU NE PROMJENI SAVEZ FOND SOLIDARNOSTI MOZES POPISATI
 
kontra_splita
Postovi: 84
Pridružen/a: sub avg 27, 2016 8:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 04, 2017 1:50 am

Znaci ne ode li u eventualno Bundesligu pisi propalo...a ebo ga život... Sto i njemu ne zakacismo tih 20... Otici ce za vece pare nego Amir... Samo kad zamislim 20% od 12 milki eura, euforija me uzme.
 
BabOsim
Postovi: 1011
Pridružen/a: sub nov 19, 2016 4:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

uto jul 04, 2017 1:52 am

LARS1921 je napisao/la:
BabOsim je napisao/la:
uto jul 04, 2017 1:27 am
cikazubo je napisao/la: Prelistaj Larsove postove, mislim da je on danas o tome pisao malo detaljnije..
MISLIM da ćemo mi dobiti lovu, a da Bajić sad na primjer prelazi iz Fenera u Besiktas, Konja ne bi dobila ništa od tog istog fonda.
misliš?

yebo te zivot, jel čovjek mora nacrtati ovdje, AKO SE PRI TRANSFERU NE PROMJENI SAVEZ FOND SOLIDARNOSTI MOZES POPISATI
Kako sam shvatio da to vrijedi samo za klubove iz istog saveza. Pjanić kad je prelazio iz Metza u Lyon, Schifflange je dobio procenat. Da bi Pjanić prešao iz Lyona u PSG, Metz bi dobio šipak. Možda griješim, ali nadam se da sam u pravu slika
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 04, 2017 2:03 am

Koliko sam mogao procitati za Baju bi trebali dobiti 500 000 eura. Sad kako to ide neznam
Cuva Bog Zelju svog!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 04, 2017 2:05 am

Ja mislim da ćemo dobit milion i po, sad kako to ide ne znam
 
BabOsim
Postovi: 1011
Pridružen/a: sub nov 19, 2016 4:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto jul 04, 2017 2:12 am

LARS1921 je napisao/la:Ja mislim da ćemo dobit milion i po, sad kako to ide ne znam
Poslao sam mejl lažnim francuzima, ako budem u pravu duguješ mi pivu
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23651
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 04, 2017 2:19 am

phpBB [video]
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
kontranogama
Postovi: 1000
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 04, 2017 2:31 am

Da se i ja nadovezem na pohvale za 1921tv ekipu. Cak mislim da bi klub trebao da ih vise donira ne iz razloga da bi smo mi navijaci imali sta da gledamo ( sto je naravno pravo bitno, jer sam svaki vas video pogledam bezbroj puta) nego da posluzi za analizu igre SS. Jer ono kako nase Tv kuce prave prenose nekad nije lako skontati koji je koji tim na terenu. Ko sto ja uradih sa Zerom, nije tesko kad je sve HD. Jos par malih HD kamera pa nek ih postave fixno, mislim ne mora neko sjediti i raditi poso kamermana.
Valja se ganjati po raznim kaljugama ove nase lige a sve iz ljubavi, mislim svaka cast momci i cure!!! Da nedaj boze prestanete raditi ovo sto radite ja bih se ranio.
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 04, 2017 2:33 am

BHT/Mojatv sa kamerama od Olimpijade, Spahom n'mo golooooooo, Kristicem koji stenje ko da ima kurcinu u ustima izmedju svake rijeci, te par njima slicnih debila....kako se toga odreci?
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
kontranogama
Postovi: 1000
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 04, 2017 2:44 am

Ma na stranu nase zadovoljstvo, ali kad Mrvica vec toliko vremena provodi na stadionu bilo bi mu lakse analizirati sa videa nego iz onog njegovog slajpek teftera.
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 72 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija