Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 02, 2017 11:18 pm

Ps
Chile, da se razumijemo, apsolutno se slazem sa tobom da je iskljucivo rad Uprave zadrzao posjetu.
Ti ljudi su, svojim radom, indirektno i Manijake pomirili i vratili ih gdje im je mjesto.
 
Avatar
Bosnia
Postovi: 508
Pridružen/a: sub maj 06, 2017 9:47 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 02, 2017 11:22 pm

kontra_splita je napisao/la:
ned jul 02, 2017 11:09 pm
Raja gledam karte za Švedsku pa ne znam kada smo domaci ako Bog da? Kada ce se to saznati ili se vec zna?
poslije utakmice u cetvrtak ce se 100% znati
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 02, 2017 11:25 pm

Dolina je napisao/la:
ned jul 02, 2017 11:16 pm
Pompey je napisao/la:
ned jul 02, 2017 11:02 pm
cikazubo je napisao/la:
ned jul 02, 2017 10:56 pm


Cijeli stadion poče onu "kako je dobro vidjeti te opet" a lik iza se dere "sjedi dole", a slušajući priču takvih lako je zaključiti koliko su redovni na utakmicama, nije problem neka ih, samo mi je žao što neko preči nije došao do karte, npr bilo je momaka iz Visokog koji ne fulaju gostovanje a nisu mogli do karte za ovu tekmu, a bilo je hejbet takvih sad..
Bilo je i nas koji smo konstantno pjevali pjesme, pokušavali malo dici sektor na noge, al jbga sta ces im. Iza mene covjek samo govori sjedi dole, ne vidim vamo tamo. A onda u jednom trenutku kaze, "joj ove dvice jes slaba, koji je ovaj". Ocekivao sam da u jednom trenutku priupita, "a gdje je taj Dzeko, ne vidi se na terenu?"
ma dobro, ne treba generalizirati stvari, inače zadnih 20 godina sam u D sektoru, poznajem masu tih "likova" i sličnih ali te iste gledam na svakoj utakmici.
Dosta te ekipe je sa betona jugo-zapada, oni su konstantni na svakoj i prate Želju sigurno po 40-50 godina i na SVAKOJ su tekmi.
Kada na Jugu bude par hiljada oni su medju tih par ali da ih ima nahlada, ima.
Oni su ustvari gro tih navijača koje spominjete 1500-2000, i da inače dosta ih živi u Hrasnom i Grbavici, i na svakom treningu su.
Prepoznam ja te face s treninga, betona jugo-zapada sto ti kazes. Ovaj sto je mene handrio... izgleda neka nahlada teska, nisam ga vidjao. Al Boze moj, sta se sad moze. Navijalo se, bila je atmosfera dobra, pobijedili smo i idemo dalje.
A da je bilo mnogo ovih koji su otisli na Jug radi 15KM karata za Sjever/Istok, vala ima ih i takvi je bruku. Nadam se da ce malo u klubu skontati pa makar za sljedece kolo staviti Sjever cener. JUG - 5, Sjever - 10, Istok - 15, i Zapad koliko vec bude 20/25. Smatram da su ovo neke realne cijene, no vidjecemo kako ce sve skontati.
Da je prvo proci u 2. pretkolo. Da ne pricamo unaprijed, nisu nam neka iskustva sa takvom pricom :)
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 02, 2017 11:27 pm

Zivi bili nemojte spominjati AIK, da se prvo rjesimo Zete nije nam prvi put da poletimo pred rudu pa nayebemo sa stilom.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
USCFLOW
Postovi: 69
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 02, 2017 11:45 pm

Sta je vama ba ljudi nismo ni Zetu rijesili vi se okrenuli narednom protivniku, polako korak po korak nismo im 4 uvalili pa da smo sad mirne glave...
 
SanMan
Postovi: 1226
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 02, 2017 11:51 pm

Elegant je napisao/la:
ned jul 02, 2017 11:27 pm
Zivi bili nemojte spominjati AIK, da se prvo rjesimo Zete nije nam prvi put da poletimo pred rudu pa nayebemo sa stilom.
baš tako,
taman htio pametovati o cijeni karata, čak počeo misliti i o cijeni na Koševu protiv Milana
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 02, 2017 11:56 pm

Moze se kritika na cijenu karata baciti bez obzira hocemo li proci ili ne.
Previse raje je pobjeglo na jug zbog 3 puta jeftinije karte. Pogledom sam preletio par puta preko tribine i vidio masu novih faca, raje koja nema zelju da navija i to, pasivni 90 minuta.

Ako prodjemo (aBd) malo pametnije treba protiv AIK-a, smanjiti jaz izmedju juga i ostalih tribina da od navijacke ne pravimo socijalnu tribinu.

Sent from my LG-K430 using Tapatalk

 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 02, 2017 11:59 pm

Hurmasica je napisao/la:
Dr. Kostic je napisao/la:
ned jul 02, 2017 10:47 pm
Sto ste uzeli Zebu na zub vidjelo se na istoku da je mahao rukama Slavki da nije povrijedjen i covjek je mislio da ga je izvadio iz igre radi toga a do tad je meni bio najbolji na terenu
Istog sam mišljenja. Žerića su zvali sa zagrijavanja dok je Zeba još ležao na zemlji. Kada je Zeba došao do aut linije, Žera je već bio spreman da uđe u igru. Nisam ja tu vidio neki veći problem.
Pametnjakovici i teoreticari zavjera. Prave problem gdje ga nema.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
tm8782
Postovi: 1920
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:13 pm
Lokacija: Dolina Cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon jul 03, 2017 12:01 am

Elegant je napisao/la:Zivi bili nemojte spominjati AIK, da se prvo rjesimo Zete nije nam prvi put da poletimo pred rudu pa nayebemo sa stilom.
Upravo htjedoh napisati...

Poslano sa mog UniverseTap koristeći Tapatalk

Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 03, 2017 12:02 am

Ako, samo AKO prodjemo Zetu, karte za Jug protiv AIKa bi trebali prvo moci kupiti oni sa uplatnicom od gostovanja u Podgorici. Oni koji gore odu, ne smiju ostati bez karata za iducu tekmu. A bit ce ih u CG koji su izvisili za ovu utakmicu.
 
Avatar
chile
Postovi: 1375
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon jul 03, 2017 12:02 am

Ajzea je napisao/la:Ps
Chile, da se razumijemo, apsolutno se slazem sa tobom da je iskljucivo rad Uprave zadrzao posjetu.
Ti ljudi su, svojim radom, indirektno i Manijake pomirili i vratili ih gdje im je mjesto.
Da oni nisu otvoreno izasli pred raju s izvjestajima i naravno istok da nije nikao veca posjeta bi bila eksces kao i ranije tj raja bi dosla jednu max. dvije tekme u sezoni i dovidjenja.
Sad ako ne krene prica oko juga i izgradnja istog ovi nasi igraci i strahoviti strucnjak ce vratiti posjetu na nekih 2-3 milje i to je nasa realnost. Zna ovdje raja sta je lopta i kako se igra, a ovo sto mi gledamo zadnjih dvije godine je daleko ispod minimuma...
Svijesni su toga Miske i ekipa oko njega jos da to skontaju oni oko kojih se sva ova prica vrti.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 03, 2017 12:03 am

Grbavica je napisao/la:
ned jul 02, 2017 11:59 pm
Hurmasica je napisao/la:
Dr. Kostic je napisao/la:
ned jul 02, 2017 10:47 pm
Sto ste uzeli Zebu na zub vidjelo se na istoku da je mahao rukama Slavki da nije povrijedjen i covjek je mislio da ga je izvadio iz igre radi toga a do tad je meni bio najbolji na terenu
Istog sam mišljenja. Žerića su zvali sa zagrijavanja dok je Zeba još ležao na zemlji. Kada je Zeba došao do aut linije, Žera je već bio spreman da uđe u igru. Nisam ja tu vidio neki veći problem.
Pametnjakovici i teoreticari zavjera. Prave problem gdje ga nema.
Baš tako :)
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 03, 2017 12:05 am

Nesto kontam Dinamo ce najvjerovatnije prodati Hodzica, spominje se Lazio, Bajic vjerovatno ide iz Konye, bilo bi dobro i za njega i za nas klub da ode u Njemacku. Visca je rekao da zeli novi izazov u karijeri i da napusta trenutnu ekipu. Sljedece ljeto najvjerovatnije Dzeko ide iz Rome, Hadziahmetovic iz Konye gdje god da ode imamo 20% od tog transfera. Jos Gojak da ode iz Dinama za neku vecu cifru. Uglavnom, bice para od nasih bivsih igraca :ganja:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6737
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 03, 2017 12:06 am

Ja nesto kontam Haris Duljevic novi igrac Zeljeznicara hahahaha to bi bio boooo.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

FK Željezničar

pon jul 03, 2017 12:08 am

Hurmasica je napisao/la:
Grbavica je napisao/la:
ned jul 02, 2017 11:59 pm
Hurmasica je napisao/la:
Istog sam mišljenja. Žerića su zvali sa zagrijavanja dok je Zeba još ležao na zemlji. Kada je Zeba došao do aut linije, Žera je već bio spreman da uđe u igru. Nisam ja tu vidio neki veći problem.
Pametnjakovici i teoreticari zavjera. Prave problem gdje ga nema.
Baš tako :)
Ahmediju mu stavili i covjek mase treneru da moze nastaviti, da nije teza povreda, ovdje raja vidjela neko tersanje. To je sad moderno izgleda.



I jos nesto u vezi ove posjete. Sto prije shvatite da smo mi muhanat narod i da nam niko ziv ne moze ugoditi, tada cete malo lakse sagledati situaciju oko posjete. Hocemo dobar fudbal - bice raje. Osvojimo duplu krunu, sljedece sezone titula 3-4 milje na stadionu. Sampioni smo, dje su ljudi? Te iste vise ne zadovaljava titula, nego bi da tamburamo i po ervropi. Tako je i za sve ostalo. Ko hoce nadje nacin, ko nece nadje razlog. A vecina nalazi razloge da ne dolazi. Sve ostalo je suplja prica.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 03, 2017 12:11 am

Tersanja je bilo. Odmahivao je glavom, povukao onu mrezicu s glave. Sebi u prsa nesto govori.
Htio je nastaviti i nije mu bilo drago sto izlazi.
Sad je li to problem ili nije, nisam ja ni pisao nista na tu temu ali da napisem kako izgleda i na snimku.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 03, 2017 12:13 am

SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon jul 03, 2017 12:06 am
Ja nesto kontam Haris Duljevic novi igrac Zeljeznicara hahahaha to bi bio boooo.
Ako u Sar. nije prihvatio 11 milja eura i bonuse, mislis da mu mi mozemo dati vise. :skoljka:

Mogo bi jel de i Krpic naletiti, Ordaga vec dosao. :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6737
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 03, 2017 12:17 am

Leon_Professional je napisao/la:
pon jul 03, 2017 12:13 am
SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon jul 03, 2017 12:06 am
Ja nesto kontam Haris Duljevic novi igrac Zeljeznicara hahahaha to bi bio boooo.
Ako u Sar. nije prihvatio 11 milja eura i bonuse, mislis da mu mi mozemo dati vise. :skoljka:

Mogo bi jel de i Krpic naletiti, Ordaga vec dosao. :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Ma malo da razbijemo monotoniju hahaha
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 03, 2017 12:23 am

Jesu teske teme ovih dana. Udjes na forum i samo prelistas na zadnju stranicu kad vidis ove finansijske elaborate forumasa.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6737
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 03, 2017 12:26 am

Upravo to i nevjerovatno kako se lako igra sa tudjim parama.

Zna li se kada bi se ovaj bek trebao prikljuciti ekipi?
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 287 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija