Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 02, 2017 10:54 pm

Moglo bi nekih para doći i od Hodzica izgleda da ide iz Dinama.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 02, 2017 10:56 pm

psihopata je napisao/la:
ned jul 02, 2017 10:46 pm
cikazubo je napisao/la:
ned jul 02, 2017 10:39 pm
Elegant je napisao/la:
ned jul 02, 2017 10:35 pm
Ako Bog da kada prođemo Zetu, protiv AIK-a da se ne napravi greska da sjever i istok imaju istu cjenu.

Staviti sjever 10, istok 15. pa da pounimo sve tribine.
Mora se napraviti razlika, na jugu sam bio u A sektoru, toliko novih lica, penzionera, žena, djece, A sektor nije ustajao ni kad su istok i sjever navijali, a npr u toku sezone kad se jug punio tako nije bilo već je i A bio kao i ostala 3 sektora, do karte za jug su nažalost došli ljudi kojima tu nije mjesto, a sve zbog previše napucane cijene za sjever..
bravo,tako je bilo i u sektoru d,nekakvi penzioneri sjede i satro u miru gledaju utakmicu,vise bih volio da je jug bio cener nego sto su oni tu dosli samo zbog petaka,ako vec bi se mogao sjever spustiti na 10 bilo bi dobro zbog takvih,a ako vec ostaje 15,onda jug dici na cenera,svakako ce se napuniti ali bez ovih kojima nije mjesto tu....
Cijeli stadion poče onu "kako je dobro vidjeti te opet" a lik iza se dere "sjedi dole", a slušajući priču takvih lako je zaključiti koliko su redovni na utakmicama, nije problem neka ih, samo mi je žao što neko preči nije došao do karte, npr bilo je momaka iz Visokog koji ne fulaju gostovanje a nisu mogli do karte za ovu tekmu, a bilo je hejbet takvih sad..
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 02, 2017 10:58 pm

arctg je napisao/la:
ned jul 02, 2017 10:10 pm
Nemojte mi te priče da raja dolazi kada vidi lijep fudbal i kada se bori za titule. Imali smo nedavno takav ispit (borba za titulu do zadnje sekunde) u tim uslovima koji se spominju (Željina djeca, idealna igra) pa posjeta bila 1.500 a stadion zapušten do ruševnog stanja.
Djeca igrala strasan fudbal, imali rezultate i citavu drzavu protiv sebe a razvaljivali sve redom........
1500 ljudi

Dodjose Bekric, Bogicevic, Stanic.. 2000 ljudi na treningu...
 
arctg
Forumaš godine 2017
Postovi: 1033
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 11:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 02, 2017 11:00 pm

Ajzea je napisao/la:
ned jul 02, 2017 10:58 pm
arctg je napisao/la:
ned jul 02, 2017 10:10 pm
Nemojte mi te priče da raja dolazi kada vidi lijep fudbal i kada se bori za titule. Imali smo nedavno takav ispit (borba za titulu do zadnje sekunde) u tim uslovima koji se spominju (Željina djeca, idealna igra) pa posjeta bila 1.500 a stadion zapušten do ruševnog stanja.
Djeca igrala strasan fudbal, imali rezultate i citavu drzavu protiv sebe a razvaljivali sve redom........
1500 ljudi

Dodjose Bekric, Bogicevic, Stanic.. 2000 ljudi na treningu...
Tužna slika i prilika našeg mentaliteta. Jako tužna. Ipak, "raduje" me činjenica da smo kao narod takvi, a ne samo kao navijači Željezničara.
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 02, 2017 11:02 pm

cikazubo je napisao/la:
ned jul 02, 2017 10:56 pm
psihopata je napisao/la:
ned jul 02, 2017 10:46 pm
cikazubo je napisao/la:
ned jul 02, 2017 10:39 pm


Mora se napraviti razlika, na jugu sam bio u A sektoru, toliko novih lica, penzionera, žena, djece, A sektor nije ustajao ni kad su istok i sjever navijali, a npr u toku sezone kad se jug punio tako nije bilo već je i A bio kao i ostala 3 sektora, do karte za jug su nažalost došli ljudi kojima tu nije mjesto, a sve zbog previše napucane cijene za sjever..
bravo,tako je bilo i u sektoru d,nekakvi penzioneri sjede i satro u miru gledaju utakmicu,vise bih volio da je jug bio cener nego sto su oni tu dosli samo zbog petaka,ako vec bi se mogao sjever spustiti na 10 bilo bi dobro zbog takvih,a ako vec ostaje 15,onda jug dici na cenera,svakako ce se napuniti ali bez ovih kojima nije mjesto tu....
Cijeli stadion poče onu "kako je dobro vidjeti te opet" a lik iza se dere "sjedi dole", a slušajući priču takvih lako je zaključiti koliko su redovni na utakmicama, nije problem neka ih, samo mi je žao što neko preči nije došao do karte, npr bilo je momaka iz Visokog koji ne fulaju gostovanje a nisu mogli do karte za ovu tekmu, a bilo je hejbet takvih sad..
Bilo je i nas koji smo konstantno pjevali pjesme, pokušavali malo dici sektor na noge, al jbga sta ces im. Iza mene covjek samo govori sjedi dole, ne vidim vamo tamo. A onda u jednom trenutku kaze, "joj ove dvice jes slaba, koji je ovaj". Ocekivao sam da u jednom trenutku priupita, "a gdje je taj Dzeko, ne vidi se na terenu?"
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 02, 2017 11:03 pm

Sto se tice posjete svakakvih faktora tu ima, ne samo lijepa igra.
Vec sada raja vise gleda na neki iskorak u evropi. A da bi napravili neki iskorak mora biti tecna, lijepa igra. Neki potez utakmice itd.
Ja bih volio da napravimo mladu ekipu. Pokupimo mladje igrace koji imaju iskustva u plbih i od njih napravimo tim uz 3 kapitalca u svakoj liniji. Golman nam je vrhunski, Kemo ima sve odlike dobrog stopera, uz Graovca bi to bilo ekstra. Projic neka bude lijevi bek, dok na desnog beka staviti Sehica. Njih uigrat do pocetka sezone i sumnjam da bi to bilo lose uopste.
Veza Radinovic defanzivni, Zeric centralni i Ramovic ofanzivni. Na krilima Zakaric i Zec.
U napad dovest nekoga ili gurati Zajmovica ako ima sta od njega.

Prosjek godina 21,8. A sumnjam da bi bilo sta losije od ovoga naprotiv mislim da bi bilo vise trke i zalaganja. Kapitenska Veci i svakom podebljat ugovor i igrajte. Sumnjam da bi nrko od ovih pravio probleme treneru. A imali bi itekakav izlog. Samo je potrebno uigrat ekipu da budu bas to, ekipa...

Sinisa, Blagojevic, Bekric, Jahic, Bogicevic i Markovic noga.
MIRZA RASCIC
 
Avatar
chile
Postovi: 1375
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 02, 2017 11:04 pm

Kakvi polovnjaci i gluposti stadion je napunila iskljucivo uprava,istocna tribina, euforija oko izgradnje stadiona i sve vezano uz to. Nikakvi polovnjaci, i desavanja na terenu sta vise ti polovnjaci dosta raje otjeraju s tribina...
Euforija s posjetom ce trajati dok se stadion radi a da bi se bar dio raje zadrzao trebaju i na terenu nesto da vide.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 02, 2017 11:06 pm

Zeljo je samo dokaz da se u zivotu nekada mora dotaci dno, da bi se digli.. Eto i kod Veleza je slican primjer. Rekao bih i sa ovim nasim forumom.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 02, 2017 11:07 pm

chile je napisao/la:
ned jul 02, 2017 11:04 pm
Kakvi polovnjaci i gluposti stadion je napunila iskljucivo uprava,istocna tribina, euforija oko izgradnje stadiona i sve vezano uz to. Nikakvi polovnjaci, i desavanja na terenu sta vise ti polovnjaci dosta raje otjeraju s tribina...
Euforija s posjetom ce trajati dok se stadion radi a da bi se bar dio raje zadrzao trebaju i na terenu nesto da vide.
Istina definitivno. Ova posjeta i jeste posljedica rada ove uprave, ali to nece zadrzati raju na tribinama. A ovi sto igraju fudbal trebaju da shvate da je njihova zadaca da odrade svoj dio 'pogodbe'.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1267
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 02, 2017 11:07 pm

Ako Bog da pa prođemo, U slijedećem kolu trebali bi staviti 2 km razlike izmedju juga i sjevera. A i inače sada kad ima istok sjever ne treba da puno bude skuplji od juga...
Država Željo
 
psihopata
Postovi: 958
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 02, 2017 11:09 pm

cikazubo je napisao/la:
ned jul 02, 2017 10:56 pm
psihopata je napisao/la:
ned jul 02, 2017 10:46 pm
cikazubo je napisao/la:
ned jul 02, 2017 10:39 pm


Mora se napraviti razlika, na jugu sam bio u A sektoru, toliko novih lica, penzionera, žena, djece, A sektor nije ustajao ni kad su istok i sjever navijali, a npr u toku sezone kad se jug punio tako nije bilo već je i A bio kao i ostala 3 sektora, do karte za jug su nažalost došli ljudi kojima tu nije mjesto, a sve zbog previše napucane cijene za sjever..
bravo,tako je bilo i u sektoru d,nekakvi penzioneri sjede i satro u miru gledaju utakmicu,vise bih volio da je jug bio cener nego sto su oni tu dosli samo zbog petaka,ako vec bi se mogao sjever spustiti na 10 bilo bi dobro zbog takvih,a ako vec ostaje 15,onda jug dici na cenera,svakako ce se napuniti ali bez ovih kojima nije mjesto tu....
Cijeli stadion poče onu "kako je dobro vidjeti te opet" a lik iza se dere "sjedi dole", a slušajući priču takvih lako je zaključiti koliko su redovni na utakmicama, nije problem neka ih, samo mi je žao što neko preči nije došao do karte, npr bilo je momaka iz Visokog koji ne fulaju gostovanje a nisu mogli do karte za ovu tekmu, a bilo je hejbet takvih sad..
ma problem je kad su na navijackoj tribini,recimo bas ta dva sektora a i d,malo slabije navijaju na obicnim utakmicama,ali kad je derbi ili ove jace utakmice gdje se napuni jug,onda barem u d sektoru gdje sam ja niko ne sjedi i navija se,ovako mi ovi pokvare cejf a dosli su samo i iskljucivo zbog petaka,skontaj da 3 covjeka udju na jug za 15 km,a na sjever gdje je otprilike slican ili samo malo bolji pogled za 45,ne smije se desavati ovolika razlika izmedju te dvije tribine,ili onda nek i jug stave barem cenera.
tajne misli violine: http://postimg.org/image/k6gp7mo01/
 
kontra_splita
Postovi: 84
Pridružen/a: sub avg 27, 2016 8:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 02, 2017 11:09 pm

Raja gledam karte za Švedsku pa ne znam kada smo domaci ako Bog da? Kada ce se to saznati ili se vec zna?
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 02, 2017 11:10 pm

chile je napisao/la:
ned jul 02, 2017 11:04 pm
Kakvi polovnjaci i gluposti stadion je napunila iskljucivo uprava,istocna tribina, euforija oko izgradnje stadiona i sve vezano uz to. Nikakvi polovnjaci, i desavanja na terenu sta vise ti polovnjaci dosta raje otjeraju s tribina...
Euforija s posjetom ce trajati dok se stadion radi a da bi se bar dio raje zadrzao trebaju i na terenu nesto da vide.
:pljesak: :palacgore:
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3952
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 02, 2017 11:10 pm

13. na grbavici, 20. na friends areni
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
staaarinavijac
Postovi: 608
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 02, 2017 11:11 pm

Nerijetko se naši navijači ( pa dobro, zato se i zovu navijači ) "zaigraju" sa željama (ambicijama) tima u nastupajućoj sezoni iako realno nema stvarne podloge za to , jer klub uzima uglavnom igrače koje može finansijski ispratiti .To uglavnom nije dovoljno da se suvereno osvoji titula, pa nije zgoreg da se navijači s vremena na vrijeme podsjete na realnost.A kad se već uzimaju novi igrači , onda bi se trebalo raditi malo ranije tako da se već ima uigrana ekipa za evropske utakmice .Činjenice jeste da dobrim nastupima i što daljem plasmanu u Evropi može zaraditi više nego da samo osvojimo titulu prvaka PL (koju ne nipodaštavam).Pogotovo je to neophodno u trenutnoj situaciji gdje još uvijek nemamo generalnog sponzora ili neki drugi stalan i stabilan veći prihod.
Bez obzira na razlog Zebinog odmahivanja Petroviću , to se nije smjelo desiti pred očima javnosti.Stoga smatram da bi neko uticajan iz uprave i Petrović trebali sjesti i ozbiljno porazgovarati sa Zebom , pogotovo šti je kapiten, da se trenerski autoritet Petrovića (ili bar ono što je ostalo od njega ) ni dalje ne ruinira.Kad mladi i novopridošli igrači vide odmahivanje rukom , svašta im kasnije može padati na pamet.Uprava je stala iza Petrovića pa ne bi trebao biti problem da ga i podrži smislu zaštite njegovog autoriteta , jer mi se čini da on baš nije toliko vičan da taj isti autoritet sam oštri na ovim starijim igračima ...
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 02, 2017 11:12 pm

chile je napisao/la:
ned jul 02, 2017 11:04 pm
Kakvi polovnjaci i gluposti stadion je napunila iskljucivo uprava,istocna tribina, euforija oko izgradnje stadiona i sve vezano uz to. Nikakvi polovnjaci, i desavanja na terenu sta vise ti polovnjaci dosta raje otjeraju s tribina...
Euforija s posjetom ce trajati dok se stadion radi a da bi se bar dio raje zadrzao trebaju i na terenu nesto da vide.
2000 ljudi na treningu, 10 000 protiv Sirokog, 700 u Mostaru, etc.
To se desilo nakon dolaska Bogicevica, Stanica, Bekrica.. Nije bila spomenuta istocna tribina tada.

Djeca igrala odlican fudbal, zabijali golova i golova.. Rezultat: 2000 ljudi i prije tragicnog dogadjaja.

Zar nije bilo ovako?
 
kontra_splita
Postovi: 84
Pridružen/a: sub avg 27, 2016 8:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 02, 2017 11:13 pm

1921.ba je napisao/la:
ned jul 02, 2017 11:10 pm
13. na grbavici, 20. na friends areni
Jel to 100%, da ne zajebem?
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3952
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 02, 2017 11:13 pm

trebalo bi
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
kontra_splita
Postovi: 84
Pridružen/a: sub avg 27, 2016 8:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 02, 2017 11:15 pm

1921.ba je napisao/la:
ned jul 02, 2017 11:13 pm
trebalo bi
Insallah, leti se onda aBd.
 
Avatar
Dolina
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 02, 2017 11:16 pm

Pompey je napisao/la:
ned jul 02, 2017 11:02 pm
cikazubo je napisao/la:
ned jul 02, 2017 10:56 pm
psihopata je napisao/la:
ned jul 02, 2017 10:46 pm


bravo,tako je bilo i u sektoru d,nekakvi penzioneri sjede i satro u miru gledaju utakmicu,vise bih volio da je jug bio cener nego sto su oni tu dosli samo zbog petaka,ako vec bi se mogao sjever spustiti na 10 bilo bi dobro zbog takvih,a ako vec ostaje 15,onda jug dici na cenera,svakako ce se napuniti ali bez ovih kojima nije mjesto tu....
Cijeli stadion poče onu "kako je dobro vidjeti te opet" a lik iza se dere "sjedi dole", a slušajući priču takvih lako je zaključiti koliko su redovni na utakmicama, nije problem neka ih, samo mi je žao što neko preči nije došao do karte, npr bilo je momaka iz Visokog koji ne fulaju gostovanje a nisu mogli do karte za ovu tekmu, a bilo je hejbet takvih sad..
Bilo je i nas koji smo konstantno pjevali pjesme, pokušavali malo dici sektor na noge, al jbga sta ces im. Iza mene covjek samo govori sjedi dole, ne vidim vamo tamo. A onda u jednom trenutku kaze, "joj ove dvice jes slaba, koji je ovaj". Ocekivao sam da u jednom trenutku priupita, "a gdje je taj Dzeko, ne vidi se na terenu?"
ma dobro, ne treba generalizirati stvari, inače zadnih 20 godina sam u D sektoru, poznajem masu tih "likova" i sličnih ali te iste gledam na svakoj utakmici.
Dosta te ekipe je sa betona jugo-zapada, oni su konstantni na svakoj i prate Želju sigurno po 40-50 godina i na SVAKOJ su tekmi.
Kada na Jugu bude par hiljada oni su medju tih par ali da ih ima nahlada, ima.
Oni su ustvari gro tih navijača koje spominjete 1500-2000, i da inače dosta ih živi u Hrasnom i Grbavici, i na svakom treningu su.
Ivica Osim: "Ko ne može da trči, taj ne može da igra".

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 49 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija