Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 29, 2017 11:32 pm

NEZALAGANJE je napisao/la:
čet jun 29, 2017 11:30 pm
Prvo da pohvalim momke na borbenosti i evropskoj pobjedi,ma kakva ona bila....ALI...
Zaista ne zelim da ispadnem kao neki pljuvac i nesto slicno,ali ovo sto je veceras Zeljo prikazao je malo iznad nivoa amaterizma.Truncicu jednu malu bolje,pa vi budite zadovoljni tim.
Da krenemo redom...Odbrana dosta solidna i tu nema nekih prevlikih zamjerki.Bogicevic(ma koliko mi nije drag) dobio sve duele,pogotovo zracne, te skocio kod gola Lendrica.Igrac utakmice,bez dileme.Graovac fino odradio posao,dok su bekovi bili na onom nivou na kojem mogu igrati,s tim da je Stevanovic smijesan igrac ofanzivno,a igra na jednoj od kljucnih pozicija u modernom fudbalu.Vezna linija spora kako smo i ocekivali,sa dosta gresaka,pogresnih pasova te jos glupljih prekida i startova.I u tome svemu opet najbolji Zeba koji je ,ocekivano,nestao oko 60min.To dovoljno govori o ostalim.Lendric cijelu tekmu odsjecen i bez lopti,opet po nasem ustaljenom rezimu. :oops1: :oops1:

To je sto se tice ovako pojedinaca.

Posmatrajuci Zelju kao tim,treba istaci nekoliko stvari,a samo oni koji su obracali paznju na detalje ce znacit o cemu govorim.
Igra u polju ne postoji,kretnje igraca uzasne,rizik u igri (pod ovim mislim da se protivnik u igri 1 na 1 napadne) ne postoji i vrhunac svega:ekipa je TOTALNO NESPREMNA!!
Stevanovic-hvataju ga grcevi,Radinovic-isto,zato je i zamijenjen,Zeba-ne moze vise od 60min zbog godina,Zakaric-ne postoji na terenu (covjek igra krilo i nije probio za 90min.To sto je par puta primio loptu lijepo ne znaci nista u modernom fudbalu.) i na kraju Zec-e ovaj lik je epitom nespremnosti ekipe.Znaci radio je,trcao do neke 65min,a onda kad su igraci Zete na njihovoj lijevoj strani totalno pali,on je pao jos vise. :zid: 2-3 situacije na vrhu njihovog 16-terca u situacijama 1 na 1 mi smo uspjeli vratiti loptu do Vece.Raja na to pocinje negodovati,a Slavko ga maestralno :roll: "sakriva" mijenjajuci mu stranu sa Zakaricem negdje oko 70min i tu je utakmica za nas bila zavrsena.

Sve u svemu,zasluzena pobjeda,jer ni ovi nisu pokazali gotovo nista,ali DALEKO,DALEKO smo mi od ozbiljne ekipe.Ovom timu je potreban sveukupni remont.Svjeza krv,mladi igraci,stil igre i kvalitet.Do tada mozemo samo gledati utakmice poput vecerasnje.Igra bez igre.

San antonio kurcu ne valja, Greg ziheraš mrtvi
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 29, 2017 11:32 pm

igla je napisao/la:
čet jun 29, 2017 11:29 pm
Nama fali visok igrac u napadu, nema ko razgrnut gore, sacuvati loptu...
Kad nam se ovako ekipe zatvore i kad nemamo ideje pa nabijamo lopte, tu Lendra u zraku nista ne moze.
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 29, 2017 11:34 pm

Upravo, skaču nam Zeba i Lendric...
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 29, 2017 11:34 pm

Jos uvijek sam pod dojmom europske utakmice na Grbavici :D

Raja, lijepo smo igrali, ne znam sta ste vi gledali. Bilo je tu finih akcija, pasova, smirivanja lopte, prebacivanja na drugu stranu, bas sam uzivao. Pojeo bih se sto nismo iskoristili momentum i zabili jos jedan gol jer su se oni bili pogubili nakon primljenog gola. Strasan pritisak pocetkom drugog, ono ni oni, a ni ja nisam ocekivao :D
Zeta nije u rangu Mladosti i Krupe, ne treba sada lupati. Imaju nevjerovatnu tranziciju, ali je dobra stvar sto ce u CG morati napasti, a sa raspolozenim Zecom i Zakaricem, istrcat ce se kontra.
Ima potencijala, ima dosta i prostora za napredak. Ovako cu nabrzinu, iako bi mozda trebao sacekati da se utisci slegnu, ali neka...
Veca dobar, jedno odlicno pravovremeno istrcavanje gdje je ja mislim spasio gol. Bilo je par losih ispucavanja, ali nema veze. Stoperi dobri, Graovac mi se pravo svidja, Bogi odigrao bas dobro. Evo sad citam da je on bio u skoku kad je Lendric dao gol, to nisam fino vidio. Ekstra. Neka je odigrao u europi ovo, ali red je na Kemu za ligu, da se gura momak. Sinisa borben, Stana okej zakrpio. Sa Zakaricem i Zecom sam ja odusevljen. Naravno da ima tu prostora za napredak, ali znaju driblat, brzi su, pogotovo Zec, i ne libe se sutati izvan 16! I jos sta mi se strasno svidja je sto tokom utakmice mijenjaju stranu i 'izludjuju' protivnika. Bit ce oni super tokom sezone. Zna nekad Zec previse gledat u loptu, pa ne vidi slobodne igrace, nadam se da ce popraviti. Blagojevic i Ugljesa okej, Blagojevic opet imao dva pogresna pasa koji su stvorili kontre, mada mora se priznati da je Zeta jedno vrijeme vrsila odlican pritisak na nase zadnje linije. Ugljesa sto bude vise igrao, steci ce samopouzdanja i rutine, imam predosjecaj da samo moze biti bolji. Zeba kapitenski, bilo dobrih poteza, bas sa malog nogometa, onda iznudjenih prekrsaja, ali i oni koji ne mogu proci kod euro tekmi. Par losih ubacaja, ali onaj korner je ekstra bio i nemam sta prigovoriti. Nije za cijele utakmice, ne moze izdrzati. Je li se ono nesto ljutio kad je izlazio? Ako jeste, to mu nije nikako okej. Zera smireno odigrao ono malo sto je bio u igri, pravo mi se dopada, moramo ga forsirati. Puno nam moze dati. Lendric zujalica, trcao dosta, pravio pritisak na odbranu, opet postigao gol kako najbolje zna, snasao se dobro u guzvi. Markovica nisam nesto zapazio kada je usao, ali mislim da se to donekle dobro zatvorilo, iako je pred kraj bilo nesigurnosti na nasoj strani. To je ono nase, ne krenemo da dovrsimo protivnika i onda nez namo sta cemo s lopte, da li da se branimo ili sta. Nikolic je premalo bio da bi ga ocijenio

Uglavnom, ova dva pojacanja su meni super i Zakaric je jedna nova dimenzija, nadam se da ce ovako nastaviti. Dobar mu onaj sut ljevicom pred kraj tekme :D
Kada mi hocemo, kada je zalaganje na maksimumu, mi pobijedimo. Primjer ova utakmica, Sloboda kuci, Zrinjski kuci. Morat ce se raditi u hodu nesto za ligu, jer sta kada nije na nivou zalaganje kod igraca, kako ih 'natjerati', onda gurati sigurno u nekim utakmicama i druge igrace, niposto forsirati 12-13 istih i napraviti gresku kao prosle sezone. Sa nekih 17 igraca koje bi dosta koristili tokom sezone (ne mislim tu na izmjenu tipa Nikolic kada udje pet minuta, nego fakat da koristimo igrace, neke za kup, neke za manje utakmice - Zeba i tako, zavisno od protivnika) mislim da bi rijesili taj problem.

Odlican rezultat, steta sto ne dadosmo jos jedan, ali sta je tu je. Vezni red nije najbolji, ali Zeric/Ramovic, te Ugljesa ako se bude forsirao sa dvojicom momaka iz OP-a Sabanadzovicem i Hajdarevicem, koji bi se postepeno ubacivali, to bi moglo biti okej i mozda ne treba pojacanje na CM/DMF
I dalje se nadam lijevom beku, treba nam kao hljeb.

Koreografija odlicna, stadion eksplodirao poslije gola :D
Nikad vise europa na Kosevu! (osim ako sad ne prodjemo u trece pretkolo :D )
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 29, 2017 11:37 pm

Šteta za onaj period poslije gola, oni nikakvi a našu bez vazduha. Mogli smo zabit još jedan, ali valjda i ovo neće ispustiti. Lendricu bravo, trči ko nabijem bori se i mogo bi se dobro prodat.
Atmosfera odlična ali drugo poluvrijeme, u prvom smo svi bili u grču.
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 29, 2017 11:37 pm

Šteta za onaj period poslije gola, oni nikakvi a našu bez vazduha. Mogli smo zabit još jedan, ali valjda i ovo neće ispustiti. Lendricu bravo, trči ko nabijem bori se i mogo bi se dobro prodat.
Atmosfera odlična ali drugo poluvrijeme, u prvom smo svi bili u grču.
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
Avatar
omladina1921zeljina
Postovi: 595
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:26 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 29, 2017 11:38 pm

Kjosevski: Ispod prosjeka, strašno loše ispucavao lopte, ostatak odradio kako treba, bez posla.
Siniša: Apsolutno zatvorio sve po svojoj strani. Solidan posao.
Bogičević: Bez greške.
Graovac: Po meni, najbolji i najsigurniji pojedinac na terenu. Već me je kupio.
Stanić: Solidan posao, ništa učinkovito u napadu.

Radinović: Dobro odrađeno s obzirom kako je znao igrati. Fali oštrine i jačine.
Blagojević: Također, samo jačine u pasu, griješio sa predavanjem ali to kao kreatoru se može oprostiti.
Zeba: Borbeno, požrtvovano, lucidno. Na trenutke podsjetio na najboljeg Zebu.
Zec: Uz Graovca, najdjelotvorniji na terenu. Oko 60. minute se izgubio, vjerujem zbog kondicije, ostatak utakmice se nije vidio.
Zakarić: Po meni, najlošiji pojedinac na terenu. Ništa mu nije išlo, ni dodavanje, ni proigravanje, ponekad i očajan prijem, centaršut pokoji upućen i to je to. Jedino se dobro gradio a to znam svi da zna dobro raditi. Na kraju imao i dobar šut, al to je nedovoljno da popravi dojam.

Lendrić: Svoj posao odradio, utrpao gol, na momente odsječen od igre ali se trudio, trčao, zatvarao.

Izmjene, Marković, Žerić, Nikolić - ništa bitno nisu utjecali na igru.
avanti ragazzi di buda, avanti ragazzi di pest, studenti, braccianti, operai il sole non sorge piad est!

CN 1969

LOBOTOMCI 2016
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 29, 2017 11:38 pm

Bogi institucija
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 29, 2017 11:41 pm

E otkad nisam rekao :D

viewtopic.php?f=73&t=502

glasajteeee :D

imate mogućnost dva glasa od ove sezone
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 29, 2017 11:41 pm

Leon_Professional je napisao/la:
čet jun 29, 2017 11:32 pm
igla je napisao/la:
čet jun 29, 2017 11:29 pm
Nama fali visok igrac u napadu, nema ko razgrnut gore, sacuvati loptu...
Kad nam se ovako ekipe zatvore i kad nemamo ideje pa nabijamo lopte, tu Lendra u zraku nista ne moze.
Zajmovic i Subo su visoki i takva tipa napadaca. Lendricu trebaju lopte po zemlji, mada nije ni to garant za gol, definitivno se najbolje snalazi u guzvi, tu nam trebaju dobri centarsutevi, onda dodje do odbijanca i on samo ugura. To maestralno radi, Inzagi :D

Btw, Subo je potpisao na tri godine, dobio sam tu info

Krpic bi mozda bio okej opcija, jer realno na primjeru Gotala smo vidjeli kako je tesko nekog napadaca dovesti. Na struci je da procjeni da li Zajmovic, Nikolic, Beganovic i Subo mogu iznijeti sezonu. Ja bih najvise volio kada bi to bilo moguce, ali Subo je u B timu, Nikolic star, sa Beganovicem ne znamo da li ostaje ili sta.

Lendricu, samo zabijaj, i ovo sigurno utice na cijenu ;)
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
kontranogama
Postovi: 1000
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 29, 2017 11:42 pm

Pravo da vam kazem ja sam zadovoljan jer sam se pravo bojao kako cemo igrati, tj. ocekivo sam gore. Mislim da se moze napraviti dobar tim od ovog sto imamo, ali sad i ja moram malo Mrvicu reziliti jer je vala vakat da se pocne uigravati tim za napad. Ovo je sve naka improvizacija, nema veze sto nemamo vrhunske igrace ali pet sest kombinacija bi trebao da izmisli (prekopira) pa da budemo opasniji. Ako on zaista ne zna trenirati napadace vala ja koji sam prvi trazio da ostane bi zelio neku promjenu, ili mu prikljuciti nekog pomocnika koji je bolji od njega, a ako se buni onda ga .....
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...
 
Avatar
omladina1921zeljina
Postovi: 595
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:26 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 29, 2017 11:42 pm

I da, AIK završio sa nulom... A igrali su protiv ribara sa Farskih Otoka....
avanti ragazzi di buda, avanti ragazzi di pest, studenti, braccianti, operai il sole non sorge piad est!

CN 1969

LOBOTOMCI 2016
 
Avatar
patacoboy
Postovi: 87
Pridružen/a: pet mar 11, 2016 10:50 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 29, 2017 11:43 pm

Morali smo napuniti stadion
Morao jaci huk sa tribina biti
Morao je Zeljo jos koji gol zabiti
Moralo se...

Svasta nesto MORALO SE...

A onda Zeljin stadion gledam, vidim ponos tvoj...
 
Avatar
FaraonTM
Postovi: 911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:26 pm
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 29, 2017 11:44 pm

Za prvu utakmicu, tako bitnu, samo nešto više od mjesec dana nakon debakla u ligi, ovo je bilo zadovoljavajuće.

Konačno smo malo igrali fudbal, puno kombinatorike na sredini terena za naše uslove pod Slavkom, Blagojević bio dobar zato i jesmo fino izgledali na sredini, Uglješa također bio bolji partner od Markovića (mada nas je i Darko digao u drugom poluvremenu kada je ušao, baš smo bili pali u sredini tada). Zeba se trudio, mada bez nekog većeg učinka, al' čim vidim volju i želju kod igrača, odmah ima ogroman plus kod mene.

Lendrić šta reći, na stranu sve što se dešavalo, momak je yebeni ubica pred golom protivnika, borben, trči k'o navijen, jedina mana inferiornost u skok igri. Stoperi dobri, pogotovo me Graovac pozitivno iznenadio smirenošću, a i Sindikalac je bio dosta bolji nego prošlu polusezonu (što opet ne znači da treba igrati), za bekove sve znamo, Siniša vrlo dobar u odbrani, u napadu onako, Stana nije za prve postave, pogotovo ne na lijevom beku, trči, trudi se, al' vidi se da nije njegova pozicija.

Zec je bio ok, također se dosta trudio i dosta trčao. Zakarić opet puno zujao a malo meda davao, al' hajde napredovao je, sad ne gubi loptu prilikom svakog driblinga, sad barem dođe u poziciju da šuta ili centrira, vjerujem da će vremenom biti bolji.

Uglavnom, za početak sam zadovoljan, šteta što im nismo dali još jedan, od "vrtića iz Golubovaca" nismo vidjeli ništa, od crnogorske Barcelone do ispodprosječnog balkanskog tima...

U revanšu naš gol vjerujem i znači prolaz, jer mi pod Slavkom teško primamo i dva gola, kamo li tri.
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 29, 2017 11:46 pm

slika
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Babuka
Postovi: 62
Pridružen/a: sub jun 03, 2017 11:51 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 29, 2017 11:46 pm

Ja ne mogu kriviti Zakarica i Radinovica sto igraju nisu ljudi krivi tu ih mora neko postaviti, sramota je da Zeba vise trci od pojedinih, Sinisu hvataju grcevi al ne zato sto je nespreman nego zato sto trci i za sebe i za Zakarica, u 60 minuti ne mozemo do daha da dodjemo al opet rezultat je dobar, steta jer smo mogli dati jos koji go i rijestiti sve kuci, po meni jug prvo poluvrijeme je bio tanak sa navijanjem tek u drugom nakon gola se pocelo bas navijati al i to shvatam jer mi svojom igrom umrtvimo i navijace, treba nam trener koji ima viziju ja sam mislio da ce nas celavi spremiti al on otjera najboljeg kondicionog trenera u drzavi i sad se ispostavilo da je to greska jer on ocito ne moze da spremi ekipu.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 29, 2017 11:47 pm

Ne treba prerano govoriti, ali ne kontam šta seru navijači Zrinjskog za Graovca, pa čovjek odlično odigrao. Imao je samo dvije greške koje sam ja vidio, napucavanje pred kraj, sreća nekako opet kod Vece završi, i onaj dugi pas preko Zakarića
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 29, 2017 11:48 pm

Omar500 je napisao/la:
čet jun 29, 2017 11:41 pm
Leon_Professional je napisao/la:
čet jun 29, 2017 11:32 pm
igla je napisao/la:
čet jun 29, 2017 11:29 pm
Nama fali visok igrac u napadu, nema ko razgrnut gore, sacuvati loptu...
Kad nam se ovako ekipe zatvore i kad nemamo ideje pa nabijamo lopte, tu Lendra u zraku nista ne moze.
Zajmovic i Subo su visoki i takva tipa napadaca. Lendricu trebaju lopte po zemlji, mada nije ni to garant za gol, definitivno se najbolje snalazi u guzvi, tu nam trebaju dobri centarsutevi, onda dodje do odbijanca i on samo ugura. To maestralno radi, Inzagi :D

Btw, Subo je potpisao na tri godine, dobio sam tu info

Krpic bi mozda bio okej opcija, jer realno na primjeru Gotala smo vidjeli kako je tesko nekog napadaca dovesti. Na struci je da procjeni da li Zajmovic, Nikolic, Beganovic i Subo mogu iznijeti sezonu. Ja bih najvise volio kada bi to bilo moguce, ali Subo je u B timu, Nikolic star, sa Beganovicem ne znamo da li ostaje ili sta.

Lendricu, samo zabijaj, i ovo sigurno utice na cijenu ;)
Krpic u nogama nema mnogo, al je jak ko konj. S njim bi opet imali slicne profile igraca. Zaim, Nikolic i Krpic slicni skroz.
Lendra je strasan u ovim odbicama i nicijim loptama. Ni sam ne znam koga bi mogli dovesti umjesto njeg, slab izbor. :D
Leon_Professional je napisao/la:
čet jun 29, 2017 12:36 am
Lendric zabija. Poyyy
:kafa:
 
desetka
Postovi: 15
Pridružen/a: ned jun 18, 2017 6:45 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 29, 2017 11:50 pm

Pozdrav svima koji nose plavo srce u grudima. Novi sam, ali veoma dugo vas pratim i nadam se da ćemo uspješno razmjenjivati mišljenja.
 
Avatar
BlueSide
Postovi: 445
Pridružen/a: pon maj 15, 2017 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 29, 2017 11:50 pm

LARS1921 je napisao/la:
čet jun 29, 2017 11:32 pm
NEZALAGANJE je napisao/la:
čet jun 29, 2017 11:30 pm
Prvo da pohvalim momke na borbenosti i evropskoj pobjedi,ma kakva ona bila....ALI...
Zaista ne zelim da ispadnem kao neki pljuvac i nesto slicno,ali ovo sto je veceras Zeljo prikazao je malo iznad nivoa amaterizma.Truncicu jednu malu bolje,pa vi budite zadovoljni tim.
Da krenemo redom...Odbrana dosta solidna i tu nema nekih prevlikih zamjerki.Bogicevic(ma koliko mi nije drag) dobio sve duele,pogotovo zracne, te skocio kod gola Lendrica.Igrac utakmice,bez dileme.Graovac fino odradio posao,dok su bekovi bili na onom nivou na kojem mogu igrati,s tim da je Stevanovic smijesan igrac ofanzivno,a igra na jednoj od kljucnih pozicija u modernom fudbalu.Vezna linija spora kako smo i ocekivali,sa dosta gresaka,pogresnih pasova te jos glupljih prekida i startova.I u tome svemu opet najbolji Zeba koji je ,ocekivano,nestao oko 60min.To dovoljno govori o ostalim.Lendric cijelu tekmu odsjecen i bez lopti,opet po nasem ustaljenom rezimu. :oops1: :oops1:

To je sto se tice ovako pojedinaca.

Posmatrajuci Zelju kao tim,treba istaci nekoliko stvari,a samo oni koji su obracali paznju na detalje ce znacit o cemu govorim.
Igra u polju ne postoji,kretnje igraca uzasne,rizik u igri (pod ovim mislim da se protivnik u igri 1 na 1 napadne) ne postoji i vrhunac svega:ekipa je TOTALNO NESPREMNA!!
Stevanovic-hvataju ga grcevi,Radinovic-isto,zato je i zamijenjen,Zeba-ne moze vise od 60min zbog godina,Zakaric-ne postoji na terenu (covjek igra krilo i nije probio za 90min.To sto je par puta primio loptu lijepo ne znaci nista u modernom fudbalu.) i na kraju Zec-e ovaj lik je epitom nespremnosti ekipe.Znaci radio je,trcao do neke 65min,a onda kad su igraci Zete na njihovoj lijevoj strani totalno pali,on je pao jos vise. :zid: 2-3 situacije na vrhu njihovog 16-terca u situacijama 1 na 1 mi smo uspjeli vratiti loptu do Vece.Raja na to pocinje negodovati,a Slavko ga maestralno :roll: "sakriva" mijenjajuci mu stranu sa Zakaricem negdje oko 70min i tu je utakmica za nas bila zavrsena.

Sve u svemu,zasluzena pobjeda,jer ni ovi nisu pokazali gotovo nista,ali DALEKO,DALEKO smo mi od ozbiljne ekipe.Ovom timu je potreban sveukupni remont.Svjeza krv,mladi igraci,stil igre i kvalitet.Do tada mozemo samo gledati utakmice poput vecerasnje.Igra bez igre.

San antonio kurcu ne valja, Greg ziheraš mrtvi
:rofl:
" Ako u Želji neces teziti ka izvrsnosti onda ne trebas biti u Želji "
S.M

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 252 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija