Analize protivnika za sezonu 2019/2020: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f= ... 2&p=434009

* * *

Ukoliko nekome treba pomoc, pogotovo ukoliko ima dijete kuci, neka se javi nekome od moderacije. Anonimnost zagarantovana.

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

nookey
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto jun 27, 2017 2:44 pm

Durgo je napisao/la:
uto jun 27, 2017 2:40 pm
barbarez je napisao/la:
LARS1921 je napisao/la:
uto jun 27, 2017 2:14 pm
@minjore

jel ovo daguda slika

slika

foto:kospicari fb
Baca na njega. Najveci laf u elektrotehnickoj.
Daguda najveci mangup elektrotehnice skole :)

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
vidim ima nas dosta, jeste on iako nije meni predavao

bianco blu
Kontakt:

Re: FK Željezničar

uto jun 27, 2017 2:45 pm

meni lično krpić 'nako igrač. Ništa bolji od Nikolića...
Navijač Željezničara, a ne Misimovića i Amara!

Željezničar nije na prodaju!

pile87
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

uto jun 27, 2017 2:46 pm

Jaozinho22 je napisao/la:
pile87 je napisao/la:
uto jun 27, 2017 2:38 pm
Jaozinho22 je napisao/la:Od Zaima očekujem da explodira. Mogao bi biti pozitivno iznenađenje ako dobije šansu.
A koja se drama napravila kad je tek došao. Rano je za bilo kakve pretpostavke ali itekako se može reći je da momak još uvijek veliki potencijal.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
Dzaba je pile, titula se izgubila, glave su se htjele skidati :D Momak je tu bio zrtveno janje .
A upravo suprotno, tako se nanosi šteta klubu. Znaju se krivci koji su izgubili titulu nema potrebe da to prebacujemo na druge.Momak da proigra bio bi veliki dobitak za klub.

Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.

LeBlue
Kontakt:

uto jun 27, 2017 2:52 pm

LARS1921 je napisao/la:
uto jun 27, 2017 2:37 pm
https://www.transfermarkt.ba/mijo-milet ... ler/351001

Piše da ode u Austriju, hoćemo li kakve naknade dobiti
Zna li neko kakva je trenutno situacija u nasem OP. Da li nam mladi igraci prelaze u fks? Kako se ja sjecam bilo je par slucajeva ranije, pa me zanima

Grbavica
Kontakt:

FK Željezničar

uto jun 27, 2017 2:54 pm

Ja sam vala od pocetka imo povjerenja u tog momka i ocekujem dosta od njega. Mlad, zeljan dokazivanja, evo rekose i da zna lopte sa obzirom na visinu. Samo priliku da dobije, vjerujem da ce se isplatiti.
I radije bih njega gledo nego Krpica smrada.
Ja dolazim i odlazim, a vrijeme ko da tu ne prolazi, i ti si ista I sad dobra si ali kakvi su ti nalazi

Jaozinho22

Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

uto jun 27, 2017 2:56 pm

pile87 je napisao/la:
pile87 je napisao/la:
uto jun 27, 2017 2:38 pm

A koja se drama napravila kad je tek došao. Rano je za bilo kakve pretpostavke ali itekako se može reći je da momak još uvijek veliki potencijal.

Dzaba je pile, titula se izgubila, glave su se htjele skidati :D Momak je tu bio zrtveno janje .
A upravo suprotno, tako se nanosi šteta klubu. Znaju se krivci koji su izgubili titulu nema potrebe da to prebacujemo na druge.Momak da proigra bio bi veliki dobitak za klub.

Upravo to, prosao je neki određeni period. Svako ima svoje mišljenje, neko je zadovoljan s Ćelom neko bi ga tjerao neko bi tjerao i Cenana i njega (ja :D) neko bi tjerao igrače,nekom se svidja Cenanov posao, to sve trebamo ostavit po strani i kroz devedeset minuta na Grbavici nositi Plavo-bijele do pobjede ! Više ćemo se ponosit' time nego frustracijama i hebanjem ustaške mame Zakaricu i Lendri. :(
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.

LeBlue
Kontakt:

uto jun 27, 2017 2:58 pm

azbaha je napisao/la:
uto jun 27, 2017 2:39 pm
BTW ono sto sam vidio protiv Sirokog, mislim da Blagojevic ima problem kada se izvrsi presing na njega, te se tada zapetlja, ono nekako frajer kada mora nesto brzo da uradi, pogubi se, te smatram kada bi on imao nekog saigraca u zadnjoj vezi koji ima "muda" u smislu da zadrzi lopti, da mozdra prodribla, neko jak, da bi i on proigrao poprilicno dobro. Ja vec neko vrijeme ovdje raji dosadjujem sa tim zadnjim veznim, ali fakat mislim da nam je to sada krucijalna pozicija. I prije je bila, ali sada sa dovodjenjem Sinana i Zeca, koji su poprilicno brzi, imamo sansu da ubrzamo tu igru u vezi. A sto se Ugljese tice, ja bas u tog frajera povjerenja nemam ni sekunde, ponasa mi se ko mlitava cuna na terenu :/ .
U pravu si za Blagojevica, cim neko vrsi presing on se izgubi ili im samo pokloni loptu, ja sam isto to ranije pisao. Neznam do cega je ali na sredini terena moramo naci rijesenje. Ovo je slucaj protiv svih protivnika koji nam vrse visok presing. Radinovica nazalost nemogu ozbiljno da shvatim.

storm_raider
Kontakt:

uto jun 27, 2017 2:59 pm

Radinovic je protiv Sirokog pred kraj prvog poluvremena napravio potez kojim je pokazao kakav moze postati igrac.. Sta bi neki dali za njegov talenat...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

pile87
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

uto jun 27, 2017 3:01 pm

pile87 je napisao/la:
Jaozinho22 je napisao/la: Dzaba je pile, titula se izgubila, glave su se htjele skidati :D Momak je tu bio zrtveno janje .

Upravo to, prosao je neki određeni period. Svako ima svoje mišljenje, neko je zadovoljan s Ćelom neko bi ga tjerao neko bi tjerao i Cenana i njega (ja :D) neko bi tjerao igrače,nekom se svidja Cenanov posao, to sve trebamo ostavit po strani i kroz devedeset minuta na Grbavici nositi Plavo-bijele do pobjede ! Više ćemo se ponosit' time nego frustracijama i hebanjem ustaške mame Zakaricu i Lendri. :(
Nije da nije šteta zbog titule, ali nema ništa od plakanja i galame. To sigurno neće popraviti stvari i ne vrijedi više razbijati glavu sa tim. Nikome se ne sudi nakon pola godine pa ni trenerima za progres treba vrijeme...

Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.

LeBlue
Kontakt:

uto jun 27, 2017 3:03 pm

storm_raider je napisao/la:
Radinovic je protiv Sirokog pred kraj prvog poluvremena napravio potez kojim je pokazao kakav moze postati igrac.. Sta bi neki dali za njegov talenat...
U pravu si, uradi par super dodavanja, pregled igre, a onda usere sa nekim viska potezima, neozbiljnosti, slabog pokrivanja terena, i onda te gol kosta.

Bosnia

uto jun 27, 2017 3:09 pm

Ljudi, ajzea je hakovao stormov profil 100% :D

Leon_Professional
Kontakt:

uto jun 27, 2017 3:10 pm

LeBlue je napisao/la:
uto jun 27, 2017 1:49 pm
Krpic zivi od kvalitetnih lopti, tako da Subic ili neko slican njemu nam mora biti imperativ. Znatno bi bili opasniji sa takvim bekom.
U vakat smo imali Adilovica i slicne spiceve. Njihov ucinak bi bio daleko losiji da su imali neke druge igrace iza. Nego onako imas Zebu 20 + asistencija, Bekric itd.
Sad mislim da je skroz suprotan sistem i izbor igraca.
Nisam za njeg. Svako ima svoje misljenje, nit mene moze neko ubjediti da promjenim misljenje nit ja koga. Ako dodje, vidjet cemo :D

@Storme, sto se tice Radinovica. Svaki igrac moze napraviti neki potez u mecu. Slavko je fino rekao to, u 30 meceva izvuce nekih poteza i smiksa u video od 5 minuta.
Smjesan je to ucinak, da se ibretimo i hvatamo za njegov jedan potez a igra na poziciji gdje najvise ima dodira s loptom.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

chile
Kontakt:

uto jun 27, 2017 3:15 pm

Ugljesu yebe jedna stvar tj fali mu utakmica u nasem dresu tj konstantnost da bi izbio strah i stekao rutinu u igri. I Slavko ga utuce u pojam izmjenama nakon jedne greske do je drugima dopusteno da naprave i 10 greski slicno je bilo i sa Italijanom koji je bio nas najbolji stoper proslu sezonu i steta sto nije istao bio bi strasan par sa Graovcem. Iako bi Kemo ispastao ali mislim da bi klub sa njima dvoicom isao korak naprijed.
Nadam se da ce lala dobiti sansu kako treba i da se nece lomiti preko njegovih ledja, mislim da je zasluzio dosta je mlad i ima znanja to je definitivno.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !

storm_raider
Kontakt:

uto jun 27, 2017 3:16 pm

Bosnia je napisao/la:
Lendric je najbolji igrac na svijetu. :kafa:
:ganja:

Leone, slazem se sa tim sto si napisao, Poenta mog posta je da Ugi ima tu magiju u nogama, ali on jednostavno nece. Zna, nego nece, drugacije ne znam objasniti.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Leon_Professional
Kontakt:

uto jun 27, 2017 3:25 pm

Joj ljudi Grbavica sija. Sta je ono onako lijepo..
Frka trka je na stadionu, mi kad smo bili u tom trenutku na stadinu je bio 5 razlicitih firmi, zavrsavaju se stvari za Evropu.
Moramo napuniti stadion i Zetinim mladicima gace napuniti.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

azbaha
Kontakt:

uto jun 27, 2017 3:29 pm

Leon_Professional je napisao/la:
uto jun 27, 2017 3:25 pm
Joj ljudi Grbavica sija. Sta je ono onako lijepo..
Frka trka je na stadionu, mi kad smo bili u tom trenutku na stadinu je bio 5 razlicitih firmi, zavrsavaju se stvari za Evropu.
Moramo napuniti stadion i Zetinim mladicima gace napuniti.
Ja kad sam bio, prosao neki frajer u mecki, neki sportski fazon, izgleda skupo ko sam djavo, da nisam frajera vidio mislio bih da je Cenan :ganja: :ganja: :ganja:

azbaha
Kontakt:

uto jun 27, 2017 3:32 pm

Bosnia je napisao/la:

Leone, slazem se sa tim sto si napisao, Poenta mog posta je da Ugi ima tu magiju u nogama, ali on jednostavno nece. Zna, nego nece, drugacije ne znam objasniti.
Pa sta ti predlazes, da se ubaci momak nekoliko utakmica i trpi sve greske, smijemo li to sebi dopustiti?

ChWilla
Kontakt:

uto jun 27, 2017 3:40 pm

nije baš tačno da nije dobio šansu u kontinuitetu, jer su do mostara gotovo sve utakmice igrali on, marković i blagojević. bekrić bio u magarećoj klupi. rezultati su bili 'nako, niti nas je nešto ukopao niti je pokazao to što može po pojedinačnim sposobnostima.
gradi željo boli te *****

kontra_splita
Kontakt:

uto jun 27, 2017 3:40 pm

Samo da pitam hoce ici neko odavde sa foruma aBd gore u Švedsku ako prođemo?
I do kada se danas karte prodaju?
Hvala unaprijed..

kvalitet
Kontakt:

uto jun 27, 2017 3:41 pm

Bosnia je napisao/la:

Nije da neće, nego nije u takmičarskoj formi. Pusti ga 10 utakmica u nizu da odigra, bit će među našim najboljim igračima. I imamo luksuz da to uradimo, ako smo prošle sezone trpili sve i svašta, možemo i njega.
Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 6 gostiju.

Prijava  •  Registracija