Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 19, 2017 1:56 pm

Mulalic bi mogao pravo valjati u analiziranju zete nadam se da će pružiti saradnju. A treba se još počistiti svlačionica mnogi su pisali kakve truhle jabuke umisljamo ovo ono a bekrija potvrdi to. To se kod nas ukorijenilo ima sigurno godinu dvije treba korijen cupati.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 19, 2017 1:57 pm

E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Kapiten
Postovi: 2011
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 19, 2017 1:58 pm

U slobodno vrijeme izmisljamo neprijatelje i truhle jabuke :kafa:
[url=http://drugstore-onlinecatalog.com/]drugstore-onlinecatalog.com[/url]
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 19, 2017 1:59 pm

Prolazimo :zeljeznicar1: :palacgore:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 19, 2017 2:00 pm

Zeta je kako ja znam trebala biti prvak, imali su isto bodova svi u vrhu a njima su oduzeli 6 ne znam zbog čega, nema opuštanja, ekipa poprilično na našem nivou, možda za nijansu slabija..
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 19, 2017 2:02 pm

Sa Slavkom ne mogu da zamislim prolaz. Pogotovo poslije Bekriceve izjave. Odnos izmedju igraca nikakav, ne vlada svlacionicom. Nikakav autoritet, a Bekrica mu je jos ostalo.
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 19, 2017 2:02 pm

cikazubo je napisao/la:
pon jun 19, 2017 2:00 pm
Zeta je kako ja znam trebala biti prvak, imali su isto bodova svi u vrhu a njima su oduzeli 6 ne znam zbog čega, nema opuštanja, ekipa poprilično na našem nivou, možda za nijansu slabija..
I ja mislim da smo u 5 deka. Moramo napuniti dolinu i tu vidim šansu.
Zadnja izmjena: damirfile, dana/u pon jun 19, 2017 2:03 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Kapiten
Postovi: 2011
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 19, 2017 2:02 pm

Ma oni su kao Krupa cini se. Mlada su ekipa, Sablja kaze hoce da se nadigravaju sa svakim, a slabiji su od nas sigurno. Barem toliko koliko je i Krupa.
[url=http://drugstore-onlinecatalog.com/]drugstore-onlinecatalog.com[/url]
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 19, 2017 2:05 pm

Crnogorska liga je jedna od rijetkih koje su losije od nase.. Osporavani Darko Markovic je kod njih bio kapiten i ponajbolji igrac :D Blagi smo favoriti ali cemo se morati presabrati i dozvati da ih prodjemo.. Ako bude ovih gluposti kao u zavrsnici sezone ne pise nam se dobro pa taman da smo neke ribare izvukli..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
iggy2377
Postovi: 449
Pridružen/a: pet maj 06, 2016 12:29 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 19, 2017 2:05 pm

Model1964 je napisao/la:
pon jun 19, 2017 1:42 pm
iggy2377 je napisao/la:
pon jun 19, 2017 10:59 am
Ja nevidim uopste sta je problem u Bekricevoj izjavi,covjek ima pravo da kaze, i ljudi sa tribina vide da nije stimalo na relaciji igraci-trener,pa neznam stvarno sta je problem.Ja sam prvi koji je bio za to da se na kraju sezone zavsi saradnja sa Slavkom,iz vise razloga.
Evo bekric je rekao, a ostalo je gro ekipe, znaci da i dalje atmosfera u ekipi nije dobra AKO JE OVO ISTINA sto je Bekric rekao.
Sta onda ocekivat narednu sezonu sa njim na celu SS???
Ti ako ne vidiš problem onda si ito vanago ko i rumeni. Kakav da je trener, uprava, cistacica, redar..... profesionalac ane * neko ko voli klub* ne smije ovakvu pricu pricati za medije.
Rumeno govance je od dolaska Petrovica otvoreno kenjao po kafanam , culo ga je pola Srajeva.
Ja se nadam da ce letiti i Zeba i Stana i Bogicevic.
Model, bio sam proslo ljeto na pripremama slucajno jer mi se posao poklopio sa tim, i tada sam govorio protiv bekrica, (imaju postovi ovdje)a pojedinci su mi OVDJE govorili sta ti znas.Ja licno negotivim bekrica i on je za mene staromodni,spori igrac, ali ovdje je prica o relaciji pojedini igraci i SS.
Sto se tice izjave bekrica ja je podrzavam u onom dijelu oko STRUCNOSTI SLAVKE, i to je to, a pojedinci ovdje su se uhvatili skroz neceg drugog.
Evo nema vise bekrica i bekricica, ali zato ima Zeta i sve ce se reci samo na prvoj utakmici o slavkinoj strucnosti zivi bili pa vidjeli.Ako kojim slucajem razvalimo Zetu, onda ce biti slavko strucnjak itd,
Prije svaga nevjerujem u njegovu strucnost, a pojedinci nek misle sta hoce o mom pisanju.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 19, 2017 2:06 pm

skretnicar je napisao/la:
pon jun 19, 2017 1:57 pm
ChWilla je napisao/la:
pon jun 19, 2017 1:41 pm
kako taj dan boga vam? hajd' mi to pojasnite :kafa:
Varvari su u podgorici, do sada su napadali svaku navijacku skupinu, pored toga postoji i velika frakcija grobara u cijeloj cg, stalno oni ratuju...mi tu upadamo kao 3 hahahaha
ali nije isti dan...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
voltron30
Postovi: 674
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 19, 2017 2:06 pm

Pošto sam iz Srebrenika, nažalost, znao sam za Bekrića šta priča i šta radi još od Kostića. Nisam htio iznositi ovdje, jer ne bi bilo u redu prema ljudima koji su mi govorili u povjerenju šta ovaj priča. Jednostavno, meni se ogadio još od tada.
Ja bih samo apelirao na Upravu, da Slavki da razriješene ruke, da nabije špicom svakoga ko krši klupsku disciplinu, bio on neki junior ili đuturum Bogičević. Ima njih još, ako se ovome ne stane u kraj, opet će nas potkopati. Ne ulazim u Slavkine kvalitete, ali nemoguće je da jedni te isti igrači valjaju, a par trenera unazad ne valja.

Što se tiče Zete, ne plašim se njih, nego me strah naših primadona.
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 19, 2017 2:07 pm

Nema ni potrebe da se pitate koji su to igraci, koji bojkot, ko ucestvuje u tome itd. Znaci, ko je gledao sve utakmice sam moze izvesti zakljucke. Kjosevski, Stanic, M. Stevanovic, Lendric i mozda Zeba ne spadaju tu. Koga sam zaboravio?

Ti momci su davali sve od sebe svaku utakmicu. Zeba koliko moze, valjda. Van terena sta je radio ne znam. Markovic, Blagojevic? Ne znam za njih sta da kazem. Lendric je ispao malouman sa onim svojim potezima, sa izjavom za source. Da li je pao pod neciji uticaj ili se samo isturio debilno, to ne znam, ali da je ginuo jeste. Ima on milion mana ali bolikurac nije. Ostali? Ne. Oni su se, valjda, dogovarali kad da odigraju.

Slobodan si da privatno mrzis trenera, da sve njegove vjezbe smatras besmislenima, da ti se ne svidjaju njegove metode rada itd., ali - ima da igras najbolje sto mozes, radis sta trener od tebe trazi i drzis usta zacepljenima. Jednostavno je. Profesionalac si i to ti je posao, to ti je hljeb. Jos jednom ona prica da nismo fizicki pripremljeni i da je to glavni razlog poraza pada u vodu, sto je nas nekoliko uvijek i tvrdilo. Znaci, igrac ako ne trci u 5. minuti utakmice, veze to nema sa fizickom spremom. Ili je kurcobolja ili je opstrukcija.

Ono saopstenje uprave na zvanicnoj u vezi Bekrica je zesci amaterizam i autogol. Ove Bekriceve izjave od danas su dno dna. Drago mi je sto je uprava stala iza Petrovica i pokazala igracima da se ne moze smjenjivati trenere tek tako, mislim da je to ispravan potez ali i postavljam samom sebi pitanje: kakav je to trener koji ovako izgubi svlacionicu?

Da vodis 11 robijasa iz KPD Zenica na tebi je da ih kontrolises, boli me neka stvar kako. Da se razumijemo, ja sam u potpunosti na njegovoj strani kontra ove igracke bagre, ali mora se i on drugacije postavljati. Ne moze ovako. Dohakace i njemu i nama svima. Ne moraju to biti ovi igraci, nego bilo ko drugi. Fudbaleri su, vecinom, bagra, a ne "profesionalci", sta god to znacilo. Jebbu te tacno onoliko koliko im dopustis da te jebu. Pa razred jedne te iste djece u osnovnoj skoli se jednom profesoru popne na glavu, a u drugog gleda ko Boga.

Izvinite na konfuznom postu, nisam dobar jos nakon svega ovoga. Nisu se slegli dojmovi.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 19, 2017 2:08 pm

Minjore je napisao/la:
pon jun 19, 2017 1:51 pm
crngorke spremite mindze u vas grad stizu sarajevske nindze !
:placeodsmijeha:
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 19, 2017 2:08 pm

Vrag je napisao/la:
pon jun 19, 2017 2:02 pm
Sa Slavkom ne mogu da zamislim prolaz. Pogotovo poslije Bekriceve izjave. Odnos izmedju igraca nikakav, ne vlada svlacionicom. Nikakav autoritet, a Bekrica mu je jos ostalo.
roflmao

znaci krivi redom Slavko, Kostic, Mulalic pa i Odovic (nije imao iste igrace, ali skoro isti scenarij - bojkot Mulalic pokrenuo)
igraci divni, krasni, najbolji na svijetu....

preformulisi recenicu: ' sa pojedinim igracima ne mogu da zamislim prolaz '

Kaze Bekric mi zasluzni za pobjedu nad Zrinjskim, ali je Slavko kriv za gbitak titule, poraz od Sarajeva, remi u Krupi...koji retard Allahu dragi, zar ovo postoji.

Ne znam sta klub ceka, ali ovo se mora kazniti. Ovako pricati na trenera jednog kluba i da prodje bez kazne - ne ide.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
teatrale36
Postovi: 1144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 19, 2017 2:09 pm

Ustvari ova Zeta je prvak CG jer joj je oduzeto 6 bodova i s tim bodovima bi bili prvaci i to ubjedljivo.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 19, 2017 2:09 pm

Zetu vodi pukovnik Legijinih crvenih beretki.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 19, 2017 2:10 pm

je li ovo ona zeta što je trebala biti prvak ali joj oduzeto 6 bodova?
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 19, 2017 2:11 pm

teatrale36 je napisao/la:
pon jun 19, 2017 2:09 pm
Ustvari ova Zeta je prvak CG jer joj je oduzeto 6 bodova i s tim bodovima bi bili prvaci i to ubjedljivo.
a mi smo ustvari prvaci bih jer smo sami sebi oduzeli 6 bodova :rofl1: :rofl1:
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 19, 2017 2:11 pm

LARS1921 je napisao/la:
pon jun 19, 2017 2:10 pm
je li ovo ona zeta što je trebala biti prvak ali joj oduzeto 6 bodova?
:rofl: :rofl:

Kad cemo znati moguce protivnke u drugom pretkolu, to nisam upratio zbog ovog rumenog :psujem:
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Dzezvar, Google [Bot] i 231 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija